ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako je bilo nekad...

Go down

kako je bilo nekad... Empty kako je bilo nekad...

Post by mutava baštarda Sat 21 Mar - 14:21

Pročitajte više na: Što je Wuhan nego koncentracijski logor s 11 milijuna zatočenika
Holokaust je nastao zbog sulude želje za rasnom čistoćom, a karantena se zbog korona virusa uvodi iz higijenskih razloga. Kineze se zatvara u zaražene gradove kao što se Židove zaključavalo u geta. Kruzer Costa Esmeralda zadržan je u luci Civitavecchia kraj Rima, sa 6000 putnika i 1000 članova posade, i nitko se ne smije iskrcati, jer je na njemu zakašljala Kineskinja iz Macaoa, baš kao što su 1939. godine SAD i Kuba odbile primiti 935 Židova s broda St. Louis te su ih vratili u Europu u smrt.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by mutava baštarda Sat 21 Mar - 14:23

Koje su mjere smislene?
Svjetska zdravstvena organizacija (STO) je sazvala za danas (22.1.) krizni samit. Krizni komitet će raspravljati o tome da li će biti proglašena međunarodna zdravstvena opasnost. U takvom slučaju su moguće mjere karantina, pooštravanje graničnih kontrola, osnivanje specijalnih zdravstvenih centara za liječenje kao i ograničenje međunarodnog putničkog saobraćaja.
Već sada su kontrole tjelesne temperature dolazećih putnika uvedene u Kini, kao i na aerodromima više azijskih zemalja, Sjedinjenih Američkih Država i Italije. Do sada ni Svjetska zdravstvena organizacija, ni njemačko Ministarstvo spoljnih poslova nisu izdali zvanično upozorenje za putnike koji namjeravaju da posjete Vuhan.
I dalje su na snazi opšta higijenska pravila kao i pravila ponašanja – izbjegavati kontakt s ljudima koji imaju akutne respiratorne teškoće, kao i sa živim i mrtvim domaćim i divljim životinjama. Redovno pranje ruku, naročito nakon kontakta sa oboljelim ljudima ili njihovom okolinom.
Stručnjaci još ne smatraju da postoji opasnost svjetske epidemije. Jonas Šmit-Hanazit koji radi za najveći njemački institut za tropske bolesti „Institut Bernhard Noht“ iz Hamburga, kaže da posebne mjere za Njemačku trenutno nisu potrebne: „Trenutno opasnost zaista nije velika. Bitno je da se situacija stalno prati, i to ne radi samo Svjetska zdravstvena organizacija, već i Institut Robert Koh kao evropski Centar za prevenciju i kontrolu bolesti“, kaže njemački virolog.

https://www.dw.com/bs/strah-od-korona-virusa-%C5%A1ta-treba-znati/a-52105332

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by Leviathan2 Sat 21 Mar - 14:25

koji proljev od novinara

_________________
kako je bilo nekad... Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by RayMabus Sat 21 Mar - 14:29

Sad je bolje nego prije.  Svi su se usrali.

kako je bilo nekad... Walking-dead
RayMabus
RayMabus

Posts : 176270
2014-04-11


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by kaya Sat 21 Mar - 14:32

Jeste skužili da su se najviše usrali antivakser ekipa i brojači gladnih u africi, tzv. ovo je samo gripa ekipa. Bar oko mene...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by Noor Sat 21 Mar - 14:38

kaya wrote:Jeste skužili da su se najviše usrali antivakser ekipa i brojači gladnih u africi, tzv. ovo je samo gripa ekipa. Bar oko mene...
Pernara ni na fejsu nema...usro se virusa i na tastaturi :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by mutava baštarda Sat 21 Mar - 14:38

ne mogu izguglat one što su govorili kako nismo kinezi i ta samo kod njih može proći karantena cijelog grada... :)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by mutava baštarda Sat 21 Mar - 14:40

plovi li Greta na katamaranu? eno kledu se neki svojim očima da su vidili ribu u venecijanskoj laguni....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by kaya Sat 21 Mar - 14:42

Više virus napravio nego luda greta, baš će staviti link o tome..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by AssadNaPodmornici Sat 21 Mar - 15:35

a i sami kinezi promovirali otvorene granice, putovanja, grlite kineze, borite se protiv rasizma, ljude koji bi vraćali kineze ili zatvarali granice prema kini, kineska vlast je napadala i sve to. 

a doma je provodila brutalnu karantenu. a prije toga su mjesec dana zataškavali da imaju problem, hapsili doktore i novinare koji su govorili o novom virus. da su tada odmah spriječili situaciju, ništa ovo danas nebi imali. 

ili su kinezi htjeli da se virus raširi ili su ispali glupi. a kinezi nisu glupi. izdominirali su cijeli svijet. 

nakon ove pandemije, Kina je globalna super-sila, još će ispasti i spašavati EU, sa druge strane Trump i USA lako moguće da će Kinu optužiti za sve, i krenut će pravi hladni rat prema Kini. 

EU će biti više Kineski satelit

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by mutava baštarda Sat 21 Mar - 18:25

AssadNaPodmornici wrote:a i sami kinezi promovirali otvorene granice, putovanja, grlite kineze, borite se protiv rasizma, ljude koji bi vraćali kineze ili zatvarali granice prema kini, kineska vlast je napadala i sve to. 

a doma je provodila brutalnu karantenu. a prije toga su mjesec dana zataškavali da imaju problem, hapsili doktore i novinare koji su govorili o novom virus. da su tada odmah spriječili situaciju, ništa ovo danas nebi imali. 

ili su kinezi htjeli da se virus raširi ili su ispali glupi. a kinezi nisu glupi. izdominirali su cijeli svijet. 

nakon ove pandemije, Kina je globalna super-sila, još će ispasti i spašavati EU, sa druge strane Trump i USA lako moguće da će Kinu optužiti za sve, i krenut će pravi hladni rat prema Kini. 

EU će biti više Kineski satelit
neodgovorni kapitalizam je od feudalne zemlje stvorio čudovište veliš?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by Leviathan2 Sat 21 Mar - 18:30

kaya wrote:Jeste skužili da su se najviše usrali antivakser ekipa i brojači gladnih u africi, tzv. ovo je samo gripa ekipa. Bar oko mene...
tis cjepljena, stas se usrala, jbte, il se bojis kazne
eo ja nijesam cjepljen i shetkam gradom, naravno uvijek imam neki nazovi razlog ako me murja zaustavi, vec imam 10tak maskica koje su mi dali jer sam reko da nemam bas para da kupim :D
ah da, jucer sam smrkao i kihao, danas opet sve normalno, i nisam se cjepio :p

_________________
kako je bilo nekad... Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by Leviathan2 Sat 21 Mar - 18:30

Noor wrote:
kaya wrote:Jeste skužili da su se najviše usrali antivakser ekipa i brojači gladnih u africi, tzv. ovo je samo gripa ekipa. Bar oko mene...
Pernara ni na fejsu nema...usro se virusa i na tastaturi
vakserice
tik tok hehehehehehehe

_________________
kako je bilo nekad... Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by Noor Sat 21 Mar - 20:45

Leviathan2 wrote:
kaya wrote:Jeste skužili da su se najviše usrali antivakser ekipa i brojači gladnih u africi, tzv. ovo je samo gripa ekipa. Bar oko mene...
tis cjepljena, stas se usrala, jbte, il se bojis kazne
eo ja nijesam cjepljen i shetkam gradom, naravno uvijek imam neki nazovi razlog ako me murja zaustavi, vec imam 10tak maskica koje su mi dali jer sam reko da nemam bas para da kupim :D
ah da, jucer sam smrkao i kihao, danas opet sve normalno, i nisam se cjepio :p
eto, zbog takvih koji se šetkaju gradom ko ti, Italija je puna mrtvaca


Last edited by Noor on Sat 21 Mar - 20:54; edited 2 times in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by mutava baštarda Sat 21 Mar - 20:52

Leviathan2 wrote:
kaya wrote:Jeste skužili da su se najviše usrali antivakser ekipa i brojači gladnih u africi, tzv. ovo je samo gripa ekipa. Bar oko mene...
tis cjepljena, stas se usrala, jbte, il se bojis kazne
eo ja nijesam cjepljen i shetkam gradom, naravno uvijek imam neki nazovi razlog ako me murja zaustavi, vec imam 10tak maskica koje su mi dali jer sam reko da nemam bas para da kupim :D
ah da, jucer sam smrkao i kihao, danas opet sve normalno, i nisam se cjepio :p
Nisi usamljen, Italija je puna takvih pametnjakovića....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

kako je bilo nekad... Empty Re: kako je bilo nekad...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum