ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre Tue 8 May - 16:49

ende  Basketball

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Tue 8 May - 16:53

dosadan si demo, prenaporan.. albina situacija je cista ti izvrci i kuj zavjere koliko hoces..
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre Tue 8 May - 17:02

a ne,ne, ako netko kuje zavjere to si ti pa prije svakoga izvlačnje ti je zavjera da će real dobiti najslabijega protivnika jer je franko poslao tenkove  :D...

ja ti kaže,real-barca rugala se sova sjenici

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre Tue 8 May - 17:05

fridrih_niche wrote:Demo, Luka je prizna da je vara na porezu u Španjolskoj...
Tako da ti je ovo samozavaravanje, kako je Lukica Prevarica ‘neosudjen’, nepotrebno...
Mali smrad je prizna španjolskom pravosudju svoja nedjela...
A u Hrvatskoj samo laže o svojim krimenima, jer ce vjerojatno proć lišo u našem korumpiranom sistemu...
Eto, da ti bude malo jasnije...
;)

dobar dio ih muljaju na porezu i svi će platiti kazna i ono što su dužni...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Tue 8 May - 17:44

End wrote:dosadan si demo, prenaporan..
Sad to pomnoži sa 10 pa ćeš vidit koliko si ti svima nama dosadan i prenaporan. Treba te opalit maljem po sred te tvoje glupe i šuplje glave, cigane raspali

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 18:01

scorpion wrote:
End wrote:dosadan si demo, prenaporan..
Sad to pomnoži sa 10 pa ćeš vidit koliko si ti svima nama dosadan i prenaporan. Treba te opalit maljem po sred te tvoje glupe i šuplje glave, cigane raspali
Nadljudskim naporima pokušava detronizirati volinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 18:02

fridrih_niche wrote:
Dybala wrote:Fridrih u hrvatskom leksikonu - čovjek čije licemjerstvo je očitije od spolne orijentacije cro nalda
Na ovom forumu moraš bit licemjer, ne mos bez toga...
;)
Au contraire .Mrzim sve jednako .

Najgora ljudska osobina je licemjerstvo .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 18:36

Pa i ti si licemjer...
Zamjeraš drugim klubovima ono sta je Juve doktorira: lopovluk...
Kod Juvea ne vidiš balvan, a drugima vidiš trn u oku...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 18:51

Juve je radi svojih sudaca izbačen i kažnjen ,a ja ih ne opravdavam kao ti svoje lopove .

I razlika među nama klošaru što ti negiraš činjenicu da je messi zlo . I to puno gore od zatonske prevare .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 19:09

Messi može bit i sami Lucifer...
Opet je najveci nogometaš svih vrimena...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 19:12

fridrih_niche wrote:Messi može bit i sami Lucifer...
Opet je najveci nogometaš svih vrimena...
;)
Isto kao sto je modrara hrvatski ...jest da je lopov .no to je tebi poštenjačini i moralnoj vertikali sekundarno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Tue 8 May - 19:17

juve kaznjen lol.. vise od 100 godina lopovluka je ponisteno njihovim izbacivanjem u drugu ligu.. a koliko su ostali klubovi dobili 100 tisuca eura kazne, ogromna lova za te lesinare.. 
i takav drzi prodike o licmjerstvu..
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 19:19

Kako je demo uništio glupana i tupana... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 19:26

Kako se demo ispišao ciganima u usta. Antologijsko pišanje po sirotiLJI... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 19:38

Dybala wrote:
fridrih_niche wrote:Messi može bit i sami Lucifer...
Opet je najveci nogometaš svih vrimena...
;)
Isto kao sto je modrara hrvatski ...jest da je lopov .no to je tebi poštenjačini i moralnoj vertikali sekundarno
Za 99 % foruma i jesan moralna vertikala...
Al to danas ni nije teško...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Tue 8 May - 19:46

fridrih_niche wrote:
Za 99 % foruma i jesan moralna vertikala...
Al to danas ni nije teško...
;)
Jesi moj kurac, ajde ne seri

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 8 May - 19:59

fridrih_niche wrote:
Dybala wrote:
fridrih_niche wrote:Messi može bit i sami Lucifer...
Opet je najveci nogometaš svih vrimena...
;)
Isto kao sto je modrara hrvatski ...jest da je lopov .no to je tebi poštenjačini i moralnoj vertikali sekundarno
Za 99 % foruma i jesan moralna vertikala...
Al to danas ni nije teško...
;)

Kao da čujem bracalu kad priča o svojoj inteligenciji .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Wed 9 May - 8:14

Dybala wrote:
fridrih_niche wrote:
Dybala wrote:
fridrih_niche wrote:Messi može bit i sami Lucifer...
Opet je najveci nogometaš svih vrimena...
;)
Isto kao sto je modrara hrvatski ...jest da je lopov .no to je tebi poštenjačini i moralnoj vertikali sekundarno
Za 99 % foruma i jesan moralna vertikala...
Al to danas ni nije teško...
;)

Kao da čujem bracalu kad priča o svojoj inteligenciji .


pozabavi se ti svojom inteligencijom, degeneriku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Wed 9 May - 10:47

[size=36]Atletiko: Barselono, dosadna si – Grizman nije na prodaju
Atletiko Madrid oglasio se saopštenje nakon izjava čelnika Barselone da su razgovarali sa prvom zvezdom "Jorgandžija" Antoanom Grizmanom.
AKIZVOR: B92 SREDA, 9.05.2018. | 09:15

 
[/size]
Podeli

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 4513997845af29ebc78dcc770625348_w640

Foto: Getty images

Predsednik katalonskog giganta Đozep Marija Bartomeu je izjavio da je klub u oktobru razgovarao sa Grizmanovim predstavnicima, te da često pričaju sa čelnicima Atletika i njegovim predsednikom ENrikeom Seresom "o mnogo stvari".
"Dosadio nam je Barselonin stav. Da predsednik, igrač i član odbora pričaju na takav način o budućnosti igrača koji ima ugovor samo nekoliko dana pre finala evropskog takmičenja, to je apsolutni nedostatak poštovanja prema Atletiko Madridu i njegovim navijačima", navodi se u saopštenju koje je potpisao direktor Atletika Migel Anhel Hil Martin

"Atletikov stav je vrlo jasan i nekoliko puta istaknut u javnosti. Nijednom nismo pregovarali u vezi sa Grizmanom niti imamo nameru to da uradimo. Pre nekoliko dana sam lično rekao predsedniku Barselone da naš igrač nije na prodaji niti ćemo ga prodati. Istovremeno, dao sam mu do znanja da je njegovo neprikladno ponašanje protiv integriteta takmičenja, posebno jer smo se cele sezone borili za titulu sa Barselinom, a on konstantno vrši pritisak na jednog od naših ključnih igrača. Takođe, rekao sam mu ukoliko igrač odluči da iskoristi svoje pravo da raskine ugovor zbog konstantnog pritiska cele sezone, da će Atletiko zahtevati od Barselone kompenzaciju". 

"Kad je dosta, dosta je. Nadam se da će ovo saopštenje omogućiti navijačima Atletika da uživaju u ovom trenutku i spreme se za finale kao što bi i trebalo", zaključio je Anhel Hil Martin. 

Atletiko Madrid naredne srede, 16. maja, igra protiv Olimpika iz Marseja u Lionu, u finalu Lige Evrope.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Wed 9 May - 11:02

I?
Sta pjesnik želi rec sa ovim?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Wed 9 May - 12:23

bolje je gricmanu da ne prelazi kod cigana. samo ce bezveze protraciti i gusiti svoj kvalitet i talenat, isto kao sto je to uradio i coutinho...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 47 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum