ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 11/2/2018, 19:57

End wrote:koja jadnoća ovo je neviđeno, da se klošar naslađuje nad ekipom koja već sad dva naslova ima osvojena, ali šta očekivati od liverpulskog jadnika i izroda koji se naslađuje i nad smrću djeteta od 8 godina..
Tko se naslađuje smrti djeteta od 8 godina, pička ti materina majmune blesavi. Ti si totalni idiot i kreten, kak' te uopće nije sramota napisati ovako nešto. Fuj govno smrdljivo.

Zeko

Posts : 6712
2015-08-26


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 11/2/2018, 20:13

ajmo debilu lagana pedala.. od tebe ne da osjećam susramlje nego gubim volju za disanjem..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 11/2/2018, 20:42

Ti nisi ni dostojan da udišeš ovaj zrak idiote. Sramoto ljudskog roda.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 11/2/2018, 20:57

ajme kako boli kad to dolazi od najveće gnjide na forumu, pogledaj si samo potpis kako te nije sramota u tim godinama izigravat najveću budalu..
i ti odjebi od mene neću imat posla s takvim debilima jel ti jasno
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 11/2/2018, 21:16

Ti si govno od kojeg je samo slučajno ispalo nešto što se zove čovjek. Dakle, ti si čovječje govno.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 11/2/2018, 21:57

Tommy R wrote:Ahaha...kakva tišina  večeras na ovoj temi. Nema prolijevanja sperme u litrama i pušenja ispod stola. Basketball

Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 12/2/2018, 09:26

Barca odigra remi i redikuli su naslađuju haha...
:D
Pogotovo Bracala, čiji Junajtid puši od nikakvog Njukasla...
A igrač od 500 000 € sedmicno promašuje prazan gol...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion 12/2/2018, 20:13

Ne dođeš 20 dana i ništa ne propustiš. Osim što su niče i čmarend još gluplji i puše ga jedan drugom više nego ikad :facepalm

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 14/2/2018, 10:49

“Želim otići u Pariz. Ondje znam da ću biti stvarno obožavan. Francuzi će biti toliko sretni što igram u njihovom prvenstvu da će mediji izvršiti pritisak da mi se dodijeli Zlatna lopta”, napisao je Ronaldo prije šest godina.

Iste je godine zatražio i razgovor s predsjednikom Reala, Florentinom Perezom koji mu je dao jasan odgovor što misli o njegovoj ideji da napusti Madrid:
“Ovo mi govoriš sada kada je prijelazni rok završio? Dobro! Nađi mi klub koji će dati 200 mil. eura pa ću moći platiti Messijevu odštetnu klauzulu”, rekao mu je Perez.


lol! na kraju je ipak kmečanjem i pederlukom došao do zlatne lopte.. kakav sretan završetak ove priče.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 14/2/2018, 10:56

a i zatonska prevara se okoristila medijskim nebulozama, koja sramota za nogomet i sport
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 11:00

Dnevna doza isfrustriranosti malenog spermenka... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 11:01

End wrote:“Želim otići u Pariz. Ondje znam da ću biti stvarno obožavan. Francuzi će biti toliko sretni što igram u njihovom prvenstvu da će mediji izvršiti pritisak da mi se dodijeli Zlatna lopta”, napisao je Ronaldo prije šest godina.

Iste je godine zatražio i razgovor s predsjednikom Reala, Florentinom Perezom koji mu je dao jasan odgovor što misli o njegovoj ideji da napusti Madrid:
“Ovo mi govoriš sada kada je prijelazni rok završio? Dobro! Nađi mi klub koji će dati 200 mil. eura pa ću moći platiti Messijevu odštetnu klauzulu”, rekao mu je Perez.


lol! na kraju je ipak kmečanjem i pederlukom došao do zlatne lopte.. kakav sretan završetak ove priče.
Uvik ocu Kaniđi naglasim da je Pederko projekt PR marketinga...
Mediji su ga nezasluženo uopće dovodili u kontekst s Messijem...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 11:12

Браћала wrote:Dnevna doza isfrustriranosti malenog spermenka... Basketball
Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 11:41

fridrih_niche wrote:
End wrote:“Želim otići u Pariz. Ondje znam da ću biti stvarno obožavan. Francuzi će biti toliko sretni što igram u njihovom prvenstvu da će mediji izvršiti pritisak da mi se dodijeli Zlatna lopta”, napisao je Ronaldo prije šest godina.

Iste je godine zatražio i razgovor s predsjednikom Reala, Florentinom Perezom koji mu je dao jasan odgovor što misli o njegovoj ideji da napusti Madrid:
“Ovo mi govoriš sada kada je prijelazni rok završio? Dobro! Nađi mi klub koji će dati 200 mil. eura pa ću moći platiti Messijevu odštetnu klauzulu”, rekao mu je Perez.


lol! na kraju je ipak kmečanjem i pederlukom došao do zlatne lopte.. kakav sretan završetak ove priče.
Uvik ocu Kaniđi naglasim da je Pederko projekt PR marketinga...
Mediji su ga nezasluženo uopće dovodili u kontekst s Messijem...
;)


Da je projekat nekog maketinga, uzeli bi engleza, španca ili nemca-a ne portugalskog, bubuljičavov cigu-ligua iz nekog pičkovca od portugalskog ostrva... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 11:50

Al on je lijep i visok i ima ten...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 11:57

Lep je ko dupe iznutra...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 11:58

Mada je za autističnog grbavca apolon... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 12:01

Vise nema ružnih i lipih ljudi...
Samo siromašnih i bogatih...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 12:03

Zašli ste u vay spike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 14/2/2018, 12:17

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 2b66f510
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 15/2/2018, 08:49

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/ups-modric-je-2-puta-procitao-i-potpisao-sve-sto-je-o-mamicu-rekao-uskok-u-pa-promijenio-na-sudu-kaze-odvjetnik-koji-je-tada-bio-s-njim/

Hrvatski mučenik!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 8 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum