ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by L'âme 9/2/2018, 00:20

Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:21

epikur37 wrote:Htjeli ste kapitalizam , evo vam ga....

Sloboda kretanja kapitala, ljudi i usluga...:)

da sloboda kretanja kapitala jest kada je kapital nisko oporezivan i nisko reguliran,
a sloboda kretanja ljudi jest kada država ne trpa nasilno arape i ne plaća im smještaj novcem poreznih obveznika, nego kada ovi sami dođu, zaposle se i sebi plaćaju smještaj , a ne da ih hrane radnici koji rade za 3000kn,


nema ti u RH kapitalizma, .. .imaš nazive sustava pa biraj

1)nacional socijalizam
2)fašizam
3)rodijački kapitalizam

biraj naziv
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:22

maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada. od takve "ponzi šeme",


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 00:22

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Kad domaći neće raditi...mudruju evo Abid hoće :D
Pa nije problem šta on oće radit


ALOOOOOO


Naravno, problem je što vi nećete raditi...a nama treba radna snaga.
Jel ti mene zajebavaš?

Pa jel čitaš šta ja pišem?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by epikur37 9/2/2018, 00:23

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Kad domaći neće raditi...mudruju evo Abid hoće :D
Pa nije problem šta on oće radit


ALOOOOOO


Naravno, problem je što vi nećete raditi...a nama treba radna snaga.
Jel ti mene zajebavaš?

Pa jel čitaš šta ja pišem?


Zjebavam.

Nisi ti kriv nego tvoj i naš kmetski mentalitet i ista takva država.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by L'âme 9/2/2018, 00:25

Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 00:26

Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


Točno, to je isto ko da si ti onome Slavoncu plača smještaj hranu i režije dok on radi u onoga privatnika i nek je taj trošak koji ti plaćaš tisuću i pol kuna i onda tebi taj kaže Spličo šta ti očeš ovaj radi za tisuću i pol kuna (u biti ima tri jer ti plaćaš tisuću i po još)
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 00:27

maggie13 wrote:
Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.
ALOOOOOO

Nije problem u tome šta čovik radi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:29

maggie13 wrote:
Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.
većina ljudi u RH nema djecu, jer nemože priuštiti stan , posao itd. gledaj onu drugu temu, ona cura od 27godina plače, da ne može zaraditi niti pomisliti platiti podstanarstvo i osnovati obitelj. država ubija stanovništvo porezima, država ubija djecu porezima, cijele mlade obitelji nemogu imati djecu u RH, sele i rađaju u Njemačkoj i Irskoj.
još kada se sjetim da su budale išle uvesti porez na nekretnine...

a mi uvozimo arape koji imaju 3 djece, i ovo malo ljudi što je ostalo u RH, im plaća smještaj i hrani ih. nitko od imigranata tko je došao u RH , ne plaća porez - svi troše novac poreznih obveznika. čak i ovaj što radi u pekari, - država(odnosno mi) mu plaća smještaj i hranu za njega, njegovu ženu i njegovo troje djece.. i zdravstvo i školovanje i sve ostalo.

nema šanse, da lik zaradi sve to, nema šanse. čak i stvara ekonomski minus, (koji longi mora pokriti, ili ona cura iz slobodne koja plače da sa 27godina nemože niti pomisliti na obitelj jer radi za džeparac a sve je skupo).



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:29

RayMabus wrote:Čovik nije niti doša u Hrvatsku oni ga već u pekaru uvalili u hotelu

Znači ja i ostali Hrvati njemu plaćamo smještaj i hranu a onda super bogati vlasnik hotela ga zapošljava u pol cijene

Ma nemoj
da ja samo ne kuzim zasto i nasima ljudima ne ponude slicno. Ono plati drzava smjestaj, hranu, prevoz, naknadu za djecu, i hotel jos da djeparac od 3000kn, fino prijavljeno sve + normalno radno vrijeme jer ljudska prava i tako to. Pa dalo bi se i domacih nac za takve uvijete, mislim ono, ne moraju ove sirijce dovlacit ako misle davat takav tretman... Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 1f602 

A ako ne misle, bas me zanima koliko ce sirijac izdrzat prije negoli opali "gazdu" letvom po glavi i pocme prica o izrabljivanju, ljudska prava, eu, novine... Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 00:31

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Čovik nije niti doša u Hrvatsku oni ga već u pekaru uvalili u hotelu

Znači ja i ostali Hrvati njemu plaćamo smještaj i hranu a onda super bogati vlasnik hotela ga zapošljava u pol cijene

Ma nemoj
da ja samo ne kuzim zasto i nasima ljudima ne ponude slicno. Ono plati drzava smjestaj, hranu, prevoz, naknadu za djecu, i hotel jos da djeparac od 3000kn, fino prijavljeno sve + normalno radno vrijeme jer ljudska prava i tako to. Pa dalo bi se i domacih nac za takve uvijete, mislim ono, ne moraju ove sirijce dovlacit ako misle davat takav tretman... Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 1f602 

A ako ne misle, bas me zanima koliko ce sirijac izdrzat prije negoli opali "gazdu" letvom po glavi i pocme prica o izrabljivanju, ljudska prava, eu, novine... Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 1f602
A baš jbte
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:34

evo sretno vam.

iselili ste Hrvate, a trpate arape sa čoporom zamotane djece, od čega većina njih neradi, a plaćate im smještaj , hranu i sve ostalo.

zašto nisu dovukli mladu hrvatsku obitelj iz irske, i smjestili je u zadar, i platili stan i režije i neka se ovi zaposle? nego su morali arapsku familiju.

uh, kako ćete razjebati državu to nisu istine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 00:34

Ja imam tisuću kuna režija, hrane najmanje dvije tisuće

SINE AKO ĆEŠ TI TO MENI PLAĆATI JA ĆU TI RADIT U PEKKARI ZA TRI TISUĆE KUNA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:38

RayMabus wrote:Ja imam tisuću kuna režija, hrane najmanje dvije tisuće

SINE AKO ĆEŠ TI TO MENI PLAĆATI JA ĆU TI RADIT U PEKKARI ZA TRI TISUĆE KUNA
a zamisli da si još podstanar. i zamisli da još imaš ženu i 3 male djece.

treba ti minimalno , i to minimalno 10 000kn ,da budeš na nuli. i to je životarenje. dakle lika država, odnosno porezni obveznici subvencioniraju mjesečno sa minimalno 10 000 do 12 000 kn.

a on vrati 4000 kn kroz rad. dobra matematika . i dalje je u minusu 1000€ koje mu mora netko od ove sirotinje što radi za minimalac pokriti iz svojih usta i od svoje djece. i usput snižava cijenu rada.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:38

RayMabus wrote:Ja imam tisuću kuna režija, hrane najmanje dvije tisuće

SINE AKO ĆEŠ TI TO MENI PLAĆATI JA ĆU TI RADIT U PEKKARI ZA TRI TISUĆE KUNA
i naravno,troskovi prevoza, naknada za djecu (ono besplatni udjbenici, obleka i to)  8 satno radno vrijeme sa pauzom za rucak. Subote i nedjelje fraj, i tako sve nesto... Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 00:39

Pinochet wrote:evo sretno vam.

iselili ste Hrvate, a trpate arape sa čoporom zamotane djece, od čega većina njih neradi, a plaćate im smještaj , hranu i sve ostalo.

zašto nisu dovukli mladu hrvatsku obitelj iz irske, i smjestili je u zadar, i platili stan i režije i neka se ovi zaposle? nego su morali arapsku familiju.

uh, kako ćete razjebati državu to nisu istine.
Sve će uništiti, dovest će par tisuća ovakvih i jbte se..... ali on neplača režije stan i hranu ja mu to plaćam normalno da može radit za tri tisuće kuna JA NEMOGU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:41

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:evo sretno vam.

iselili ste Hrvate, a trpate arape sa čoporom zamotane djece, od čega većina njih neradi, a plaćate im smještaj , hranu i sve ostalo.

zašto nisu dovukli mladu hrvatsku obitelj iz irske, i smjestili je u zadar, i platili stan i režije i neka se ovi zaposle? nego su morali arapsku familiju.

uh, kako ćete razjebati državu to nisu istine.
Sve će uništiti, dovest će par tisuća ovakvih i jbte se..... ali on neplača režije stan i hranu ja mu to plaćam normalno da može radit za tri tisuće kuna JA NEMOGU

zato navijam za što veće iseljavanje. što prije pukne sustav to bolje. samo trpaj njemačku i irsku hrvatima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:41

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Ja imam tisuću kuna režija, hrane najmanje dvije tisuće

SINE AKO ĆEŠ TI TO MENI PLAĆATI JA ĆU TI RADIT U PEKKARI ZA TRI TISUĆE KUNA
a zamisli da si još podstanar. i zamisli da još imaš ženu i 3 male djece.

treba ti minimalno , i to minimalno 10 000kn ,da budeš na nuli. i to je životarenje.  dakle lika država, odnosno porezni obveznici subvencioniraju mjesečno sa minimalno 10 000 do 12 000 kn.

a on vrati 4000 kn kroz rad. dobra matematika . i dalje je u minusu 1000€ koje mu mora netko od ove sirotinje što radi za minimalac pokriti iz svojih usta i od svoje djece.  i usput snižava cijenu rada.

ne snizava nista, to je neodrzivo stanje. Ne mogu pono takvih dovuc, pukla bi drzava, jer da je to stanje moguce, drzava bi i domacima mogla to isto omoguciti. Puknut ce ti ovo prije negoli poslje, samo treba pratit, bit ce zabave, pogotovo kad se kmetlija pocme ptat zasto i njih tako ne tetose?  Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by catabbath 9/2/2018, 00:43

Čekajte samo da stigne prva plaća pa da lik vidi koliko je zaradio. Ubrzo će Abi&family biti u Njemačkoj.

_________________
Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:44

catabbath wrote:Čekajte samo da stigne prva plaća pa da lik vidi koliko je zaradio. Ubrzo će Abi&family biti u Njemačkoj.
prije toga mozda opali "gazdu" letvom po glavi... Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 00:46

catabbath wrote:Čekajte samo da stigne prva plaća pa da lik vidi koliko je zaradio. Ubrzo će Abi&family biti u Njemačkoj.
pa gledaj nije mu loše. država mu je riješila stran, režije, školovanje djecu, čak i neki džeparac, njemu ostane ovih extra 4000kn..

naravno da lik mora sa tom lovom pokriti stanovanje, režiju , i nahraniti i školovati 3 djece, i kupiti ženu ružu za valentinovo, kao što moraju ostali Hrvate koje država pljačka, onda bi uteka u Njemačku.. ili nazad u Alepo.

ovako kada ti država mjesečno na tebe troši minimalno 12 000kn, a onda ti glumiš da si koristan i radiš za 4000kn..

imajte na umu, da 90% njih(kao na primjeru njemačke) neće baš ništa raditi. na kraju će se i tim pohlepnim kapitalistima , odbiti od glavu "uvoz radne snage", kada im država kaže .. " a slušajte, treba prehraniti 10 000 novih arapa, jebiga, mi nećemo rezati našim uhljebima, vama ide novi porez "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 2 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum