ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber 9/2/2018, 20:44

Leviathan2 wrote:kvaka j euletit kad je hitnja
za italiju ima jos jedna caka, kad se muz i zena rastaju onda se stanovi i kuce prodaju u pol cjene, nece nitko od njih popustit nego djeljenje
na kraju kurac dobiju jer kosta i sud i advokati i agencije al to je drugi dio price, tako je moja sestra  kod verona kupila kucu i u milanu poslovni prostor,
i veoma vazan faktor je imat lovu za platit odmah,
tako sam auto kupio. razlika na kraju bila preko 100 000.
taman sam uletio u salon kada se prodavao, salonski model s 10000km i odmah uplatio avans, potpisao ugovor. a bez veze, šetao kod starog i otišao malo na istok i "tup" prodaja. odmah sam ponudio 30000 više i eto novog auta u kući.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 20:46

Pinochet wrote:trinity koja za sebe tvrdi da je "neoliberalka"

ma može tvrditi što god hoće, no takvi nisu kapitalisti

takvi su ti isti kao ona ekipa koja brije na "zdrav život", "zdravu hranu", a jedu soju, karton, i piju urin

https://www.24sata.hr/news/svako-jutro-pije-svoju-mokracu-urin-pomaze-za-ciscenje-tijela-511048

Trinyn "kapitalizam" je kao ovima "zdrava hrana", a nit je zdrava nit je hrana

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 20:53

Pinochet wrote:iako nije ovo dvostruki integral pa da moraš za riješiti dvostruku integral ići na repeticije, ovo je jednostavna seljačka ekonomska logika...

koliko puta sam rekao da većina ne zna zbrajati, ne mogu povezati koliko je 2+2

većina stanovništva je mentalno retardirana, imaju prenizak IQ da bi osigurali svoj opstanak i funkcioniranje ekonomije

to ti je kao ovi debili na Haitiu, umjesto da sade hranu oni prave kolače o blata koje jedu, miješaju zemlju sa solju i uljem

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Mud-cookies-haiti-10_Feature

i onda im na kraju ni povrće ne uspjeva jer su uništili poljoprivredno tlo, zemlja im je puna soli, biljke ne mogu rasti

slično i naši debili, uništavaju sami sebe, pa im je onda kriv socijalizam, neoliberalni kapitalizam ili što već, država, banke... amerika, eu...


Last edited by ex normal on 9/2/2018, 20:54; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Leviathan2 9/2/2018, 20:54

veber wrote:
Leviathan2 wrote:kvaka j euletit kad je hitnja
za italiju ima jos jedna caka, kad se muz i zena rastaju onda se stanovi i kuce prodaju u pol cjene, nece nitko od njih popustit nego djeljenje
na kraju kurac dobiju jer kosta i sud i advokati i agencije al to je drugi dio price, tako je moja sestra  kod verona kupila kucu i u milanu poslovni prostor,
i veoma vazan faktor je imat lovu za platit odmah,
tako sam auto kupio. razlika na kraju bila preko 100 000.
taman sam uletio u salon kada se prodavao, salonski model s 10000km i odmah uplatio avans, potpisao ugovor. a bez veze, šetao kod starog i otišao malo na istok i "tup" prodaja. odmah sam ponudio 30000 više i eto novog auta u kući.
ja se uzasavam ljudi koji odu u salon pa ih ovi ubjede da je neki krs super i plate jebeno visoku cjenu a ne kuze da se mogu cjenjkat,
ja sam u san galen dosao u salon za audijars6, vidjah ga skoro mjesec dana , 70k km, skoro 5 god star, izlozena cjena 40kfranaka ja liku ponudim 28 k,  poceo se lik cjenjkat a vidim ja da je to neki zaposlenik, reko aj zovi gazdu, dojde gazda, i veli odmah moze al nema garancije od autosalona, de odjebi s garancijom, ne vrijedi 12 k franak, uzeo auto i za 2 dana ga uvalio nekom siptaru u zurihu za 40k,  u stvari ga nisam namjeravao prodat nego sjeo siptar u njega i u picka mater , ja ne izljazim, koliko ti ga platim, reko 40 iljadi, moze zemo i veceru cu da ga platim, ode audi  :D

_________________
Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber 9/2/2018, 21:08

tak je cigo od mene kupio s320. ja ga uzeo u kompenzaciju, a cigo navalio. svijetloplavi. marc me još napao kaj ga posuđujem okolo, burke ga malo ogrebao, a cigo ga kupio.

još smo i na ručak otišli pa mi je rekao da bi ga još i više platio.
a, ja koliko platio toliko prodao+ručak :D

a uzeo sam ga za jeftikaner. mislim da je bio 17k, ali 4-5g star.
da mi se nije žurilo za keš vjerovatno bi dobio 25-26

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Leviathan2 9/2/2018, 21:20

veber wrote:tak je cigo od mene kupio s320. ja ga uzeo u kompenzaciju, a cigo navalio. svijetloplavi. marc me još napao kaj ga posuđujem okolo, burke ga malo ogrebao, a cigo ga kupio.

još smo i na ručak otišli pa mi je rekao da bi ga još i više platio.
a, ja koliko platio toliko prodao+ručak :D

a uzeo sam ga za jeftikaner. mislim da je bio 17k, ali 4-5g star.
da mi se nije žurilo za keš vjerovatno bi dobio 25-26
97 godine ja dosao sa okcom u dnrh i zamoli me frend d aodemo na sajam auta da malo pogleda za nekog golfa, jbte, nisam se posteno ni parkirao a odmah cigani navalili, ono, zlatni lanci , aj prodaj aj prodaj, reko odjebite nije za prodati, ajd prodaj ajd prodaj
opalim ja cjenu skoro za 5 tisuca maraka vislju od one koju sam platio, jbte lik izvadi pare i veli moze, ajmo ugovor,  najvise me bilo prpa da mi ne uvale laznjak marke, al nakon kontrole u banci sve bilo ok, dao kljuceve i vratio se busem do zuriha
poslije sam tim ciganima nabavio jso desetak mecki,
druge aute ne jebu dva posto :D

_________________
Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Leviathan2 9/2/2018, 21:21

na kraju frend isto uvezao golfa jel sve na sajmu je bilo zakurac

_________________
Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber 9/2/2018, 21:46

Sudjed vozi golfa 1, nepoderivo. Ja sam toyotu corolu filao sa svime, osim dizelom

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by kaya 9/2/2018, 22:31

Pinochet wrote:
danni1 wrote:
Pinochet wrote:
Pinochet wrote:
kaja wrote:Na kraju krajeva , neka čovjek radi . Sta da radi ovdje  , lezi gleda u nebo !
Ako vam se radi u pekari mogli ste se prijaviti na natječaj umjesto njega.
da možda država i drugima plaća stan, režije, obleku, za ženu i troje djece?
ekipa neshvaća, da lik neradi za 3000kn u pekari, nego za 15 000kn.. 12 000 kn mu mjesečno daje država.. stan, režije, hrana, bus, dežparac, zdrvstvo, školovanje, i on eto doda još 3000kn.. on radi za 15 000kn u pekari
Ma što 12000  najmanje 112000 ipak smo mi država poznata po izdašnoj socijali, svi se emigranti trgaju da tu ostanu.
žena, troje djece, on .. stan u zadru, za obitelj od 5 članova.. komodni dvosobni stan, ili čak trosobni stan.. kolika je mjesečna renta? 3000kn
koliko su režije za 5 članu obitelj? TV, struja, voda, mobitel, plin, grijanje, klima, internet, škovace, komunalije?
 2000kn.   - već smo na 5000kn.

koliko dnevno pojede obitelj od 5 članova hrane? neka je 30kn po glavi, to je dnevno 150kn,  mjesečno 4500.. a gdje je još "džeparac" koji dobija od države, da dica i obitelj i muž i žena mogu izać na piće(mislim da je oko 200€ , ili 1500kn) i ostalo..

kako rekoh, lik radi smjenu u pekari , za minimalno 15 000kn mjesečno.  od čega mu većinu para plaća država(čitaj sirotinja koja radi za 3000kn) a ostatak kapitalist koji ga koristi kao radnika i tako ruše cijenu rada
je, penthause. šta ti je. to su skromni smještaji.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by epikur37 9/2/2018, 22:35

kaja wrote:
Pinochet wrote:
danni1 wrote:
Pinochet wrote:
Pinochet wrote:
da možda država i drugima plaća stan, režije, obleku, za ženu i troje djece?
ekipa neshvaća, da lik neradi za 3000kn u pekari, nego za 15 000kn.. 12 000 kn mu mjesečno daje država.. stan, režije, hrana, bus, dežparac, zdrvstvo, školovanje, i on eto doda još 3000kn.. on radi za 15 000kn u pekari
Ma što 12000  najmanje 112000 ipak smo mi država poznata po izdašnoj socijali, svi se emigranti trgaju da tu ostanu.
žena, troje djece, on .. stan u zadru, za obitelj od 5 članova.. komodni dvosobni stan, ili čak trosobni stan.. kolika je mjesečna renta? 3000kn
koliko su režije za 5 članu obitelj? TV, struja, voda, mobitel, plin, grijanje, klima, internet, škovace, komunalije?
 2000kn.   - već smo na 5000kn.

koliko dnevno pojede obitelj od 5 članova hrane? neka je 30kn po glavi, to je dnevno 150kn,  mjesečno 4500.. a gdje je još "džeparac" koji dobija od države, da dica i obitelj i muž i žena mogu izać na piće(mislim da je oko 200€ , ili 1500kn) i ostalo..

kako rekoh, lik radi smjenu u pekari , za minimalno 15 000kn mjesečno.  od čega mu većinu para plaća država(čitaj sirotinja koja radi za 3000kn) a ostatak kapitalist koji ga koristi kao radnika i tako ruše cijenu rada
je, penthause. šta ti je. to su skromni smještaji.
yoda je dao dobru racunicu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 22:41

5članova obitelji, podstanarstvo u zadru.. plus plaća država.. nije stanarina na crno, nego prijavljeno, svi porezi. koliko to mjesečno košta?
nema šanse da je ispod 400€ (3000kn).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by kaya 9/2/2018, 22:42

Pinochet wrote:5članova obitelji, podstanarstvo u zadru.. plus plaća država.. nije stanarina na crno, nego prijavljeno, svi porezi. koliko to mjesečno košta?
nema šanse da je ispod 400€ (3000kn).  
dobro, i zašto on onda peče kruh od 3 ujutro  ako ima sve?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by epikur37 9/2/2018, 22:52

kaja wrote:
Pinochet wrote:5članova obitelji, podstanarstvo u zadru.. plus plaća država.. nije stanarina na crno, nego prijavljeno, svi porezi. koliko to mjesečno košta?
nema šanse da je ispod 400€ (3000kn).  
dobro, i zašto on onda peče kruh od 3 ujutro  ako ima sve?


Da mu država ne bi plaćala sve, da bi se propagandom postigao učinak integracije i da se u realnom životu forsira multikulti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 22:55

kaja wrote:
Pinochet wrote:5članova obitelji, podstanarstvo u zadru.. plus plaća država.. nije stanarina na crno, nego prijavljeno, svi porezi. koliko to mjesečno košta?
nema šanse da je ispod 400€ (3000kn).  
dobro, i zašto on onda peče kruh od 3 ujutro  ako ima sve?
spada u onih par % imigranata koji žele nešto radit. usput ima i extra para.

i u njemačkoj imaš nekoliko % ovih "izbjeglica" što su se zaposlili. itd. ali nekoliko %. ostali se plode i parazitiraju, dok ludi švabe rade non stop, i kalkuliraju oće li na drugo dijete jer ih je natrpa kredit za stan..

a ovi sa druge strane što više čopora , veća socijala

većina muslimana na zapadu, ima zanimljivo više djece na zapadu(socijala) nego u svojim matičnim zemljama.

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Meme10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 22:57

epikur37 wrote:
kaja wrote:
Pinochet wrote:5članova obitelji, podstanarstvo u zadru.. plus plaća država.. nije stanarina na crno, nego prijavljeno, svi porezi. koliko to mjesečno košta?
nema šanse da je ispod 400€ (3000kn).  
dobro, i zašto on onda peče kruh od 3 ujutro  ako ima sve?


Da mu država ne bi plaćala sve, da bi se propagandom postigao učinak integracije i da se u realnom životu forsira multikulti.
normalno. i onda mediji rade propagadnu o tome, "vidite lijeni hrvati ne žele raditi za 3000kn , bježe vanka, ali imamo arape koji će raditi".. a zaborave sve ostalo.. da ih većina neradi, a i ovi što rade, poput ovoga, radi realno za 15 000kn(kada se doda državna pomoć za njegova , ženu dicu itd)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by epikur37 9/2/2018, 23:01

Pinochet wrote:
epikur37 wrote:
kaja wrote:
Pinochet wrote:5članova obitelji, podstanarstvo u zadru.. plus plaća država.. nije stanarina na crno, nego prijavljeno, svi porezi. koliko to mjesečno košta?
nema šanse da je ispod 400€ (3000kn).  
dobro, i zašto on onda peče kruh od 3 ujutro  ako ima sve?


Da mu država ne bi plaćala sve, da bi se propagandom postigao učinak integracije i da se u realnom životu forsira multikulti.
normalno. i onda mediji rade propagadnu o tome, "vidite lijeni hrvati ne žele raditi za 3000kn , bježe vanka, ali imamo arape koji će raditi".. a zaborave sve ostalo.. da ih većina neradi, a i ovi što rade, poput ovoga, radi realno za 15 000kn(kada se doda državna pomoć za njegova , ženu dicu itd)

Trula ali i učinkovita propaganda.

Ako dovoljno propagiraš nešto, svjetina to prihvati.

Pederske brakove, migrante i sl, .....bitno je imati medije i vazalnu državnu vlast.

No tu je  i efekt kontrakcije......sve do jednom.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 23:19

epikur37 wrote:
kaja wrote:
Pinochet wrote:5članova obitelji, podstanarstvo u zadru.. plus plaća država.. nije stanarina na crno, nego prijavljeno, svi porezi. koliko to mjesečno košta?
nema šanse da je ispod 400€ (3000kn).  
dobro, i zašto on onda peče kruh od 3 ujutro  ako ima sve?


Da mu država ne bi plaćala sve, da bi se propagandom postigao učinak integracije i da se u realnom životu forsira multikulti.

ajd da se složim s tobom ponekad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by aben 9/2/2018, 23:51

svaki socijalist je nužno nacionalsocijalist, 

oni ne volu kad in se stranci priključu na cicu, pa se pretvaraju u prove rasiste, nacionaliste, bilo ča.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 23:58

aben wrote:svaki socijalist je nužno nacionalsocijalist, 

oni ne volu kad in se stranci priključu na cicu, pa se pretvaraju u prove rasiste, nacionaliste, bilo ča.

ne volim kad me režim zajebava u zdrav mozak. postanem neubrojiv mogao bih nekog policjota zaklat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by darth_vader 10/2/2018, 01:29

danni1 wrote:
RayMabus wrote:Čovik nije niti doša u Hrvatsku oni ga već u pekaru uvalili u hotelu

Znači ja i ostali Hrvati njemu plaćamo smještaj i hranu a onda super bogati vlasnik hotela ga zapošljava u pol cijene

Ma nemoj
Mjesto je bilo slobodno al naši prekvalificirani đabalebaroši neće radit za 3000kn ima tko hoće.

GSKK
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 10/2/2018, 01:33

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 1518213288136


"zarađuju" više nego Veber u Njemačkoj, slično je i kod nas


to je pravi kršćanski duh, kršćanske vrijednosti

dok domaćih njemačkih beskućnika imaju skoro 1 milion, za njih nema smještaja, ni socijalne pomoći

http://www.breitbart.com/london/2016/09/25/blond-cheerful-families-dangerous-right/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 9 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum