ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by Yehudi Sat 27 Jan - 21:30

RayMabus wrote:Kurdi pušteni niz vodu

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/sad-porucio-turskoj-da-vise-nece-slati-oruzje-ypg-u

Ipak je Turska bitnija od tamo nekih stepskih cigana


                       Neće, ne

             ćaleta mi ćopavog

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by Yehudi Sat 27 Jan - 21:32

RayMabus wrote:
mortal-joint wrote:
RayMabus wrote:Trumpa boli kurac.... doduše Francuska cilja na to da bude glavna na Mediteranu..... mogla bi legija stranaca popričati sa Erdoganom
Francuska svojim nacionalnim sastavom  više i ne podsjeća na Europsku zemlju.
Mislim da nama nikako ne mogu konkurirati iako su ispred nas. Bolji smo po mnogočemu!
Da ali ovo je vanjska geopolitika, jaka nacionalistička Turska čiji je vođa iz muslimanskog bratstva znači i jaku takvu mornaricu koja je još i u miru sa Rusijom pa se cijela može okrenuti na Mediteran

Hmmm Amerika jest daleko i boli ih kurac za Siriju, Francuze isto boli kurac za Siriju no ne boli ih da im ovakvi sutra kruži oko Korzike


    Kao Ridjobradi oko Sicilije

 Ovaj puta će prije do Neuma
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by epikur37 Sat 27 Jan - 21:36

ero,yoda.......jaaaaaaaavi seee:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by RayMabus Sat 27 Jan - 21:43

Neum im nije napet, Hrvatska nema namjeru ratovati protiv Bošnjaka

To više ovo pomorsko društvo s Vlašića forsira i Erdogan radi svoje promidžbe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by epikur37 Sat 27 Jan - 21:44

RayMabus wrote:Neum im nije napet, Hrvatska nema namjeru ratovati protiv Bošnjaka


Nema ni potrebe.

HercegSrpska i Beograd će osigurati situaciju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by immortal Sat 27 Jan - 21:55

RayMabus wrote:Hrvatska nema namjeru ratovati protiv Bošnjaka
ovisi koju vlast ćemo imati na vrhu
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by RayMabus Sat 27 Jan - 22:01

Neum nema smisla, ajmo sad zamislit tu situaciju, Armija bih je u Neumu i zaratili su sa Hrvatskom, eto sad nekim čudom Hrvatska pušta neki brod tamo, ja uronim podvodnu minu, brod drmne u to i potone ispred ulaza u neumski zaljev i jbga ta olupina je zatvorila ulaz

. Ćića mića gotova priča Neum nikakvu vrijednost nema u vojnom smislu

Bošnjacima treba Dubrovnik, to je jedini razlog zašto oni hoće Neum, da presječu ostatak od Dubrovnika

Zato istočna Hercegovina ne smije pasti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by immortal Sat 27 Jan - 22:03

RayMabus wrote:
mortal-joint wrote:
RayMabus wrote:Trumpa boli kurac.... doduše Francuska cilja na to da bude glavna na Mediteranu..... mogla bi legija stranaca popričati sa Erdoganom
Francuska svojim nacionalnim sastavom  više i ne podsjeća na Europsku zemlju.
Mislim da nama nikako ne mogu konkurirati iako su ispred nas. Bolji smo po mnogočemu!
Da ali ovo je vanjska geopolitika, jaka nacionalistička Turska čiji je vođa iz muslimanskog bratstva znači i jaku takvu mornaricu koja je još i u miru sa Rusijom pa se cijela može okrenuti na Mediteran
geopolitički se gleda na vjeru.... sve više će se udruživati kršćani i ograđivati se radi obrane od radikalnog islamizma...bolje ih sve držati što dalje od Europe
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by RayMabus Sat 27 Jan - 22:17

Da samo šta kod Bošnjaka nije to nego bošnjački nacionalizam a glavu im nosi netko kome su i Srbi i Hrvati neprijatelji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by Šandor Winnetou Sat 27 Jan - 22:21

epikur37 wrote:TURSKA je u subotu pozvala Sjedinjene Države da se povuku iz sjevernoga sirijskog grada Mandžiba, pokazujući odlučnost da nastavi i proširi ofenzivu na kurdsku miliciju koju podupire Amerika.

"Sjedinjene Države odmah se moraju povući iz Mandžiba", grada smještenog stotinjak kilometara istočno od regije Afrin gdje je Ankara u velikoj ofenzivi, izjavio je šef turske diplomacije Mevlut Cavusoglu.

Uz američku podršku i kurdsko vodstvo Sirijske demokratske snage osvojile su Mandžib iz ruku Islamske države 2016. Amerikanci i dalje imaju svoje snage u tom gradu koji se nalazi istočno od Afrina.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/turska-otvoreno-prijeti-americi-odmah-povucite-svoje-snage/1022168.aspx
.......................

Šora u natopaktu...
dobar je brat turčin samo nek je protiv amerike
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by immortal Sat 27 Jan - 22:22

RayMabus wrote:Da samo šta kod Bošnjaka nije to nego bošnjački nacionalizam a glavu im nosi netko kome su i Srbi i Hrvati neprijatelji
misliš Bos muslimani (Bošnjaci) ..oni nisu nacija i sam si o tome pisao
preopasno je da budu odmah uz granicu s Hrvatskom, a Hr trenutna desnica surađuje s tzv Bošnjacima čak i Kosovarima.. što meni nbe ide pod kapu jer upravo tim potpomažu Islamsku državu do granica s Hr, a to opet znači da se ni mi ne bi održali, što je neprihvatljivo
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by immortal Sat 27 Jan - 22:26

tre wrote:
dobar je brat turčin samo nek je protiv amerike
Amerika s Trumpom nije tako loša kao s Clintonima iako ni Trump nije potpuno jasan bar što se tiče odnosa prema Židovima
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by RayMabus Sat 27 Jan - 22:29

mortal-joint wrote:
RayMabus wrote:Da samo šta kod Bošnjaka nije to nego bošnjački nacionalizam a glavu im nosi netko kome su i Srbi i Hrvati neprijatelji
misliš Bos muslimani (Bošnjaci) ..oni nisu nacija i sam si o tome pisao
preopasno je da budu odmah uz granicu s Hrvatskom, a Hr trenutna desnica surađuje s tzv Bošnjacima čak i Kosovarima.. što meni nbe ide pod kapu jer upravo tim potpomažu Islamsku državu do granica s Hr, a to opet znači da se ni mi ne bi održali, što je neprihvatljivo
Nemogu se sad sjetiti gdje sam ih negirao kao naciju ali da Bošnjaka ideologija nacije kako ju je kreirao Alija je laž i brljotina i u njoj su Hrvati ideološki neprijatelji koji dok god postoje oni tu laž nemogu učinit istinom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by RayMabus Sat 27 Jan - 22:40

Nemogu se sjetit baš tog djela gdje sam ih negirao kao naciju, znam da sam napisao da je Tito to najpoštenije napravio i nazvao ih samo Muslimani i takvi naziv se u nikoga nedira a ovaj Alijin kao naziv nema veze no kad shvatiš kako je on to postavio Hrvati su tu ideološki neprijatelji koji moraju umrijeti da bi ta laž živjela
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by immortal Sat 27 Jan - 22:55

naša postojeća desnica se trudi muslimane prikazati kao Hrvate islamske vjeroispovjesti što je još pogubnije za Hrvatski narod kao i srbe Hrvatima pravoslavne vjeroispovjesti
ja nisam za to
u desnici nemaš par Hrvata Hrvatske narodnosti katoličke vjere, sve nešto čudnovato u vodstvu
kod nas će tek doći do stvaranja Hrvatske prave desnice
tek onda slijedi lustracija i udruživanje s desnicom EU i napokon napredak tj najprije stabiliziranje situacije pa tek onda napredak
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by RayMabus Sat 27 Jan - 23:00

Šta se tiče radikalnog islama u BiH to će ponajviše biti njihov problem, ja ne moram ništa tu izmišljati, nisam ja napravio wehabdijsku đamiju u Sarajevu i još hrpu tih stvari koje samo pokazuju da je bih puna wehabdija


Netko tko ti je na prvi pogled neprijatelj može ti biti i saveznik jer očito wehabdije će privući puno križara da se bore na strani kršćana a jednu veliku masu takvih ja imam namjeru preko Hrvatske pustit u zapadnu RS da se bore tamo tako ti neće napadat druge kršćane a to su Hrvati i Hrvatska ali oće one po koje su došli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by immortal Sat 27 Jan - 23:03

RayMabus wrote:Šta se tiče radikalnog islama u BiH to će ponajviše biti njihov problem, ja ne moram ništa tu izmišljati, nisam ja napravio wehabdijsku đamiju u Sarajevu i još hrpu tih stvari koje samo pokazuju da je bih puna wehabdija


Netko tko ti je na prvi pogled neprijatelj može ti biti i saveznik jer očito wehabdije će privući puno križara da se bore na strani kršćana a jednu veliku masu takvih ja imam namjeru preko Hrvatske pustit u zapadnu RS da se bore tamo tako ti neće napadat druge kršćane a to su Hrvati i Hrvatska ali oće one po koje su došli
zato sam još prije 10 godina znala i govorila da će Hrvatsla i srbija surađivati.... upravo po tom pitanju

a vidiš na njihovim kartama da se nigdje ne vidi Hercegovina kao katoličko područje... sve zeleno, a opet ću reći... Turska im neće ostati cijela
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by RayMabus Sat 27 Jan - 23:46

mortal-joint wrote:naša postojeća desnica se trudi muslimane prikazati kao Hrvate islamske vjeroispovjesti što je još pogubnije za Hrvatski narod kao i srbe Hrvatima pravoslavne vjeroispovjesti
ja nisam za to
u desnici nemaš par Hrvata Hrvatske narodnosti katoličke vjere, sve nešto čudnovato u vodstvu
kod nas će tek doći do stvaranja Hrvatske prave desnice
tek onda slijedi lustracija i udruživanje s desnicom EU i napokon napredak tj najprije stabiliziranje situacije pa tek onda napredak
Ta desnica iz drugog svjetskog rata očito je prespavala bošnjačko hrvatski sukob, to ne dobiva ni 2% na izborima niti prelazi izborni prag, oni svakako neće o ničemu odlučivati, uostalom i da se zaratiti gdje bi oni to ratovali, protiv Hrvata u srednjoj Bosni?

Ono oni jednostavno nemaju za koga ratovati, ako uđu u Unsko sanski kanton protjerati će ih Armija bih jer ovi imaju ideologiju da su muslimani Hrvati dakle tamo će ući u sukob sa Armijom bih ostaje im samo Brčko koji je distrikt
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by RayMabus Sun 28 Jan - 0:46

HOS nema gdje ratovati kad je BiH u pitanju osim eventualno distrikt Brčko i ta zona no kako su se u prošlom ratu stavili pod zapovjedništvo Alije Izetbegovića tj Armije BiH tako će im biti i u ovom tj oni su paravojske i nelegitimna vojska tako da sve šta osvoje pripada gospodinu Izetbegoviću
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by Guest Sun 28 Jan - 2:10

Leviathan2 wrote:
Pinochet wrote:
Leviathan2 wrote:joda, ne mogu srusit erdu, zajebo ih brat putin, 
a niti ne smiju na njega
nije bas turska tako slaba koliko se misli, 
s druge strane, vidis kak ameri nis ne prigovaraju za afrin, isis kurdi i to :D
sve se lijepo slozi po novinama
a slušaju i rusi isto nesmiju turcima..s-400, ruska kontrola zračnog prostora.. sve kurac palac.. padne li afrin, sutra će isti kanibali gađati sirijsku vojsku i ugrožavati ruse.. turska je u savezu sa al quaidom.. to znaju i rusi i ameri, i turci, i svaka od te tri strane ima svoje interese.  ameri sigurno znaju da više na turke računati nemogu. putin neviruje bratu erdoganu, zna koji je ovo prevarant, ali ne želi ugroziti privremeni savez(kao što staljin nije htio ugroziti savez sa hitlerom iako mu nije vjerovao na dugi rok). itd.. ide preko leđa sirotinje..
sve stoji sto si rekao, al i dalje mislim da se putin zajebo sto je pomogao erdoganu oko pucha,
sad se erdo osilio, maknuo je cve sumnjivo u bajbokanu i mogu ga jebat, sad on kroji gatje dole,
eventualni saps za kurde jest da damask prihvati kurde pod svoje na sto su se oni pozvali pa da onda zajednicki udare po turskim satelitima, medjutim iam osjecaj da tu rusi koce

rusi koče. rusi su nažalost najveći turski saveznik na svijetu, ali kako rekoh to je savez Hitler-Staljin. Putin i Erdogan su prisiljeni ući u savez, jer su u sukobu sa zapadom (krivica zapada je što forsira sukob sa rusijom), ali jebiga.. neviruje Putin Erdoganu, ali trenutni interesi su tu,. ali to je sve kratkoročno.
Nadam se da će uskoro Putin odjebati Erdogana, ili će dati "zeleno svjetlo" Assadu da pošalje dio tehnike gore Kurdima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by Šandor Winnetou Sun 28 Jan - 7:29

mortal-joint wrote:
tre wrote:
dobar je brat turčin samo nek je protiv amerike
Amerika s Trumpom nije tako loša kao s Clintonima iako ni Trump nije potpuno jasan bar što se tiče odnosa prema Židovima
ja epija malo cimam :)
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage - Page 2 Empty Re: Turska otvoreno prijeti Americi: Odmah povucite svoje snage

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum