ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić otvoreno prijeti Šmitu

Go down

Komšić otvoreno prijeti Šmitu Empty Komšić otvoreno prijeti Šmitu

Post by RayMabus 27/9/2022, 21:06

„Mi, ovdje u Bosni i Hercegovini, građani Bosne i Hercegovine, odbijajući bilo kakvu vrstu daljih podjela, jer već je dovoljno teško živjeti u tako podijeljenom društvu i zemlji. Neke druge zemlje, iz svojih - ne znam je li pretjerano reći - geopolitičkih interesa na Balkanu. Savezna Republika Njemačka iz svojih razloga, jer drugačije vide rješavanje problema u Bosni i Hercegovini i na prostoru Zapadnog Balkana“, rekao je Komšić i dodao:

„Dakle, svako je imao svoje razloge za i protiv, ali ono što je najvažnije u ovom trenutku je da Schmidt to nije uradio i mislim, bez obzira na to koliko ga u to gurali, on to neće uraditi sve do onog trenutka dok njegova matična država ne kaže da je to uredu, jer i on računa, i on je čovjek, proći će ovdje mandat, treba se vratiti u Saveznu Republiku Njemačku i nastaviti političku karijeru. On zna da mu to ne bi bio plus u tom slučaju.“


https://www.aa.com.tr/ba/politika/kom%C5%A1i%C4%87-o-priznanju-vlade-hrvatske-stvari-napokon-isplivale-na-povr%C5%A1inu/2695863
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić otvoreno prijeti Šmitu Empty Re: Komšić otvoreno prijeti Šmitu

Post by RayMabus 27/9/2022, 21:15

Kad te instaliraju tek onda ćeš vidit i ti i oni šta je bal vampira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić otvoreno prijeti Šmitu Empty Re: Komšić otvoreno prijeti Šmitu

Post by RayMabus 29/9/2022, 20:45

Visoki predstavnik Christian Schmidt u intervju za njemački Frankfurter Allgemeine Zeitung rekao je da nije nametnuo izmjene Izbornog zakona i Ustava Federacije BiH jer su oktobarski izbori bili preblizu ali da ne odustaje od svog plana.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/schmidt-izbori-su-bili-preblizu-da-bih-nametnuo-izborni-zakon-ali-nisam-odustao/220929087

Praviš ti mene budalom a ?

Sad ćeš vidit šta će bit kad ga instaliraš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić otvoreno prijeti Šmitu Empty Re: Komšić otvoreno prijeti Šmitu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum