ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by immortal 27/1/2018, 14:29

http://saff.ba/ukrajinske-vlasti-srbin-regrutovao-ukrajince-za-teroristicke-napade-u-eu/

Ukrajinske vlasti: Srbin regrutovao Ukrajince za terorističke napade u EU
27. Januara 2018.
Share on Facebook Tweet on Twitter  

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Ukrajina-vojnici-768x432


Ukrajinska služba bezbjednosti (SBU) proširila je spisak državljana Republike Srbije koji učestvuju u vojnim operacijama u Istočnoj Ukrajini kao dio ilegalnih formacija, prenosi Interfax izjavu Vasyla Hrytsaka, šefa SBU-a, uz napomenu ”da Beograd još nije odgovorio”.

Lider SBU-a kazao je i da je jedan državljanin Srbije u periodu 2004-2005. godine regrutovao Ukrajince za teroristička djela u državi Evropske unije.

”Od oktobra 2017. godine dodali smo imena 103 Srba koji učestvuju u vojnom sukobu u istočnoj Ukrajini”, rekao je Hrytsak u četvrtak u Kijevu.

On je dodao da imena 23 Srba koji su uključeni u spisak od 103 osobe, služe pod ruskom privatnom vojnom kompanijom Wagner.

“Nažalost, nismo dobili zvaničnu reakciju sa srpske strane, ali bih želio da naglasim da je jedan državljanin Srbije u periodu 2004-2005. godine regrutovao Ukrajince za teroristička djela u državi Evropske unije. Dali smo njegovo prezime vlastima u Srbiji”, rekao je šef SBU.

Hrytsak je u oktobru 2017. rekao da oko 300 Srba služi u ”Vagneru” i da njegova agencija ima mnogo informacija o svakom od njih, javio je Interfax.

____________________________________________
E OVO JE BRUKA I SRAMOTA SRBIJE
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by Guest 27/1/2018, 15:04

koji su to ter. napadi gde su srbi ukljuceni, na bilo koji nacin ??
ali, lako je moguce da se sukob ukrajine i rusije medijski vodi
svakako i preko ledja srbije. moze se !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by immortal 27/1/2018, 15:09

pizzon wrote:..preko ledja srbije

?? srba je bilo u vrhu NDH .. nije mi poznato da je srbija ikad radi njih bila prozivana
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by epikur37 27/1/2018, 15:10

saff.ba i ukrainske vlasti :D

mozel gore
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by immortal 27/1/2018, 15:14

iz jednog starog teksta -
https://www.bosnjackooko.com/index.php?option=com_content&view=article&id=429:srbi-u-ustaama-i-politikom-vrhu-ndh-nije-ba-sve-bilo-crno-bijelo&catid=40:the-community&Itemid=68
Dobrica Čosić „onomad lepo rekao i sve lepo objasnio“ pohvalivši svoje stado: „Mi Srbi lažemo da bi varali sami sebe, da tešimo druge, mi lažemo za oprost, mi lažemo da bi se borili protiv straha, lažemo da ohrabrujemo druge, lažemo da bi skrivali svoj i nečiji drugi jad. Laganje je oblik našeg patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Mi lažemo na kreativan, maštovit i dosetljiv način.”

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by Guest 27/1/2018, 15:15

mortal-joint wrote:iz jednog starog teksta -
https://www.bosnjackooko.com/index.php?option=com_content&view=article&id=429:srbi-u-ustaama-i-politikom-vrhu-ndh-nije-ba-sve-bilo-crno-bijelo&catid=40:the-community&Itemid=68
Dobrica Čosić „onomad lepo rekao i sve lepo objasnio“ pohvalivši svoje stado: „Mi Srbi lažemo da bi varali sami sebe, da tešimo druge, mi lažemo za oprost, mi lažemo da bi se borili protiv straha, lažemo da ohrabrujemo druge, lažemo da bi skrivali svoj i nečiji drugi jad. Laganje je oblik našeg patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Mi lažemo na kreativan, maštovit i dosetljiv način.”

cosic nije terorista
on je gresnik, kao i svako drugi, kao i njegov gresnik
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by epikur37 27/1/2018, 15:26

mortalka: saff.ba, bosnjackooko 
bit će ti na pravaškim lajnama :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by immortal 27/1/2018, 15:28

epikur37 wrote:mortalka: saff.ba, bosnjackooko 
bit će ti na pravaškim lajnama :)
nisam pravašica
Hrvatica sam za Hrvate katolike
pravaši slijede Starčevića polusrbina
nisam za to
mi Hrvati smo daleko originalniji i napredniji king


ima puno onih koji me blokaju zadnje vrijeme
i ovo je jedan od razloga haha


Last edited by mortal-joint on 27/1/2018, 15:29; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by epikur37 27/1/2018, 15:29

mortal-joint wrote:
epikur37 wrote:mortalka: saff.ba, bosnjackooko 
bit će ti na pravaškim lajnama :)
nisam pravašica
Hrvatica sam za Hrvate katolike
pravaši slijede Starčevića polusrbina
nisam za to
mi Hrvati smo daleko originalniji i napredniji king
bome vidim :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU Empty Re: SRBIN REGRUTIRAO UKRAJINCE ZA TERORISTIČKE NAPADE U EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum