ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by L'âme Sun 14 Jan - 18:26

mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
bas si ljubazan :-D

tebe ne mogu hakirati, ti si misterij, tajnovita, izvan dosega... confused
bez truda :-D
Nego, ocrnio si ENTP-ovce..

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 18:33

maggie13 wrote:
Nego, ocrnio si ENTP-ovce..
nisam

You know your an ENTP when somebody calls you a jerk and you think its a compliment.
http://personalitycafe.com/entp-forum-visionaries/10674-you-know-youre-entp-when-2.html

ti si lagala na svom testu... scratch
lažljivice :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 18:40

šta sam ja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Sora Sun 14 Jan - 18:42

Regoč wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Lucićeva sahrana i broj ljudi koji su ga ispratili pokazuje kakav je ugled imao.

Bio je to veliki čovjek i novinar. Pisac i književnik. Lani sam ga upoznao iza trgovine gdje sam bio na pivi,pričao sa njime i kasnije došao na promociju knjige "Razgovori sa Smojom",gdje su bili on i Dežulović.

Divan čovjek. Baš mi je ono žao,što je tako rano umro.
Hvala Bogu da više ne zagađuje hrvatsku zemlju!
Pa ako je itko zagađuje to su Bujanec,biskup Košić i njima slični.
Dežulović, Ivančić, Jergović, Tomić... ima još kandidatah za unutarnjega neprijatelja.
Ti si bio u NOB POLITICKI KOMESAR ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by L'âme Sun 14 Jan - 18:45

mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
Nego, ocrnio si ENTP-ovce..
nisam

You know your an ENTP when somebody calls you a jerk and you think its a compliment.
http://personalitycafe.com/entp-forum-visionaries/10674-you-know-youre-entp-when-2.html

ti si lagala na svom testu... scratch
lažljivice  :)
jesi;-)
Nisam:-P
Kako ti znas da se ja ne smijem dok ovo pisem 8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 18:50

Pinochet wrote:šta sam ja?

nisam siguran, no najvjerojatnije ono što ti je ispalo na "testu"

https://personalityjunkie.com/istj/

neke druge je lako pogoditi jer su očiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 18:53

maggie13 wrote:
Kako ti znas da se ja ne smijem dok ovo pisem 8-)
ti mrava ne bi zgazila

a ovaj potiče građanski rat i fizički okršaj jer mu je dosadno :D

vidiš razliku?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by L'âme Sun 14 Jan - 18:57

mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
Kako ti znas da se ja ne smijem dok ovo pisem 8-)
ti mrava ne bi zgazila

a ovaj potiče građanski rat i fizički okršaj jer mu je dosadno :D

vidiš razliku?
naravno da nismo svi identicni, ali hvala ti sto imas tako lijepo misljenje o meni B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 18:59

סמאל wrote:
Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Ne znam kakve su to igrice,ali i ovo su ništa drugo nego igrice,kad vidiš kako se ljudi zbog nekih svojih životnih uvjerenja,vrlo lako pretvore u igračke.
ma da, razlika je sto ove tvoje mogu zavrsiti sa placem i krvavom glavom, ove facbook ostanu na razini vica (ili neko ostane olaksan za lovu ako je dovoljno glup da kupuje "vojsku" na tim igrama)...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 1f602
Taj tvoj prijatelj,da nije Tomislav Fabijančić možda ? king
Ma nije, imam ja i drugih prijatelja osim njega...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 1f602 

Ovo ti je bilo davno, prije negoli sam znala da on uopce i postoji. Cak vise ni ne igram te igre. Dosla u situaciju kad mi je zanimljivije  programirat igru negoli je igrat. Ko bi reko da ce taj dan ikad svanut ali eto je...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto Sun 14 Jan - 19:00

mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
Kako ti znas da se ja ne smijem dok ovo pisem 8-)
ti mrava ne bi zgazila

a ovaj potiče građanski rat i fizički okršaj jer mu je dosadno :D

vidiš razliku?
Ne iz dosade,već iz studioznih eksprerimenata da bih napravio jednu sociološku disertaciju,po kojoj će se izučavati napredni oblici psihološkog ratovanja. :)
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto Sun 14 Jan - 19:02

Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Ne znam kakve su to igrice,ali i ovo su ništa drugo nego igrice,kad vidiš kako se ljudi zbog nekih svojih životnih uvjerenja,vrlo lako pretvore u igračke.
ma da, razlika je sto ove tvoje mogu zavrsiti sa placem i krvavom glavom, ove facbook ostanu na razini vica (ili neko ostane olaksan za lovu ako je dovoljno glup da kupuje "vojsku" na tim igrama)...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 1f602
Taj tvoj prijatelj,da nije Tomislav Fabijančić možda ? king
Ma nije, imam ja i drugih prijatelja osim njega...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 1f602 

Ovo ti je bilo davno, prije negoli sam znala da on uopce i postoji. Cak vise ni ne igram te igre. Dosla u situaciju kad mi je zanimljivije  programirat igru negoli je igrat. Ko bi reko da ce taj dan ikad svanut ali eto je...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 1f602
E pa vidiš,i ovo je neka vrsta programiranja,samo s drugačijim alatom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto Sun 14 Jan - 19:03

maggie13 wrote:
mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
Kako ti znas da se ja ne smijem dok ovo pisem 8-)
ti mrava ne bi zgazila

a ovaj potiče građanski rat i fizički okršaj jer mu je dosadno :D

vidiš razliku?
naravno da nismo svi identicni, ali hvala ti sto imas tako lijepo misljenje o meni B-)
Kao i svi mi ostali,ti si duša ovog foruma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 19:04

maggie13 wrote:
naravno da nismo svi identicni
zato si ti drugi tip ličnosti, a ne ovaj
simple as that :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by L'âme Sun 14 Jan - 19:05

mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
naravno da nismo svi identicni
zato si ti drugi tip ličnosti, a ne ovaj
simple as that :D
pogrijesio si, losa ti pozicija za procjenu :-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 19:07

סמאל wrote:da bih napravio jednu sociološku disertaciju,po kojoj će se izučavati napredni oblici psihološkog ratovanja. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto Sun 14 Jan - 19:09

mamin sin wrote:

a ovaj potiče građanski rat i fizički okršaj jer mu je dosadno :D

 nakon ove tvrdnje,počinjem gledati u potpuno drugom svjetlu,na jedan od mojih nadimaka koje sam dobio od mojih poznanika :roll
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 19:10

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Skeletor-quote-of-the-day-58_o_3611175
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 19:12

סמאל wrote:
E pa vidiš,i ovo je neka vrsta programiranja,samo s drugačijim alatom.
A znam ja to, samo sto ovo sa kompjutorima ne zavrsi bolno po nikoga dok ovo tvoje moze cak i ako ti je namjera dobra, a pogotovo ako bas i nije ...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest Sun 14 Jan - 19:14

maggie13 wrote:
mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
naravno da nismo svi identicni
zato si ti drugi tip ličnosti, a ne ovaj
simple as that :D
pogrijesio si, losa ti pozicija za procjenu :-D
  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Tumblr_obk8hly5Yx1vo0ctxo1_500
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Šandor Winnetou Sun 14 Jan - 20:18

Regoč wrote:
jastreb wrote:Lucićeva sahrana i broj ljudi koji su ga ispratili pokazuje kakav je ugled imao.

Bio je to veliki čovjek i novinar. Pisac i književnik. Lani sam ga upoznao iza trgovine gdje sam bio na pivi,pričao sa njime i kasnije došao na promociju knjige "Razgovori sa Smojom",gdje su bili on i Dežulović.

Divan čovjek. Baš mi je ono žao,što je tako rano umro.
Hvala Bogu da više ne zagađuje hrvatsku zemlju!
i sad je zagađuje ali na drugi način ;)
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Šandor Winnetou Sun 14 Jan - 20:23

jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Lucićeva sahrana i broj ljudi koji su ga ispratili pokazuje kakav je ugled imao.

Bio je to veliki čovjek i novinar. Pisac i književnik. Lani sam ga upoznao iza trgovine gdje sam bio na pivi,pričao sa njime i kasnije došao na promociju knjige "Razgovori sa Smojom",gdje su bili on i Dežulović.

Divan čovjek. Baš mi je ono žao,što je tako rano umro.
Hvala Bogu da više ne zagađuje hrvatsku zemlju!
Pa ako je itko zagađuje to su Bujanec,biskup Košić i njima slični.
ti imaš baš fetiš na hrvatske biskupe
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 7 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum