ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by jastreb 14/1/2018, 16:00

Regoč wrote:
jastreb wrote:Lucićeva sahrana i broj ljudi koji su ga ispratili pokazuje kakav je ugled imao.

Bio je to veliki čovjek i novinar. Pisac i književnik. Lani sam ga upoznao iza trgovine gdje sam bio na pivi,pričao sa njime i kasnije došao na promociju knjige "Razgovori sa Smojom",gdje su bili on i Dežulović.

Divan čovjek. Baš mi je ono žao,što je tako rano umro.
Hvala Bogu da više ne zagađuje hrvatsku zemlju!
Pa ako je itko zagađuje to su Bujanec,biskup Košić i njima slični.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 16:01

סמאל wrote:
mamin sin wrote:
Noor wrote:a tko inače uređuje i piše tu hrvatsku wikipediju?

iknar je gay

http://ex-iskon.forumcroatian.com/u208


tj, dok ga ne otkriju
Ali kako,tko ti je reko za moje povremene aktivnosti ? affraid

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 16:06

סמאל wrote:Ali,ako netko zna da sam to ja tamo,onda nije niti čudno kako me se sabotira.

ne brini, ne zna nitko osim mene :google

nitko ne zna sva tvoja imena, siguran si :skriva se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Regoč 14/1/2018, 16:14

jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Lucićeva sahrana i broj ljudi koji su ga ispratili pokazuje kakav je ugled imao.

Bio je to veliki čovjek i novinar. Pisac i književnik. Lani sam ga upoznao iza trgovine gdje sam bio na pivi,pričao sa njime i kasnije došao na promociju knjige "Razgovori sa Smojom",gdje su bili on i Dežulović.

Divan čovjek. Baš mi je ono žao,što je tako rano umro.
Hvala Bogu da više ne zagađuje hrvatsku zemlju!
Pa ako je itko zagađuje to su Bujanec,biskup Košić i njima slični.
Dežulović, Ivančić, Jergović, Tomić... ima još kandidatah za unutarnjega neprijatelja.

_________________
  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 16:17

סמאל wrote:ali,kako ja vidim  ono,,zadnja izmjena suradnik xy'' tako netko vidi i moje,pa me zanima kako je ovaj mamin sin otkrio da sam i ja tamo scratch očito moram bit odmjereniji

imaš onu serije na TV, "kriminalni umovi", i "mentalist", i bilo ih je još nekoliko... skinuo sam to s piratebaya i pregledao 10ak puta, sad sam stručnjak u hakiranju ličnosti, slično kao kad gledaš meksičke sapunice pa naučiš španjolski, ili turski ako gledaš erdoganove

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 13e508a00f56a35bbae68d246fff0fbe5bb2a96a8c4e3940691cd05aa8b436c1


ti si najvjerojatnije ENTP, ništa ti nije sveto, nemaš moralnih vrijednosti, nemaš granicu

"hakirao" sam tvoju osobnost, pa znam što ti je u glavi, što misliš i što radiš, kud se krećeš

i hakirao sam google, tako da 100% nitko drugi ne zna da si na wiki
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by jastreb 14/1/2018, 16:39

Regoč wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Lucićeva sahrana i broj ljudi koji su ga ispratili pokazuje kakav je ugled imao.

Bio je to veliki čovjek i novinar. Pisac i književnik. Lani sam ga upoznao iza trgovine gdje sam bio na pivi,pričao sa njime i kasnije došao na promociju knjige "Razgovori sa Smojom",gdje su bili on i Dežulović.

Divan čovjek. Baš mi je ono žao,što je tako rano umro.
Hvala Bogu da više ne zagađuje hrvatsku zemlju!
Pa ako je itko zagađuje to su Bujanec,biskup Košić i njima slični.
Dežulović, Ivančić, Jergović, Tomić... ima još kandidatah za unutarnjega neprijatelja.
Biskup Košić je prvi. Zatim Bujanec,Thompson,Markićka,Tomašićka,Karamarko,Hasanbegović...sve bi ja to slao na prevaspitavanje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 16:42

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 21gX5sv

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 1515419183679
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by L'âme 14/1/2018, 16:48

mamin sin wrote:
סמאל wrote:ali,kako ja vidim  ono,,zadnja izmjena suradnik xy'' tako netko vidi i moje,pa me zanima kako je ovaj mamin sin otkrio da sam i ja tamo scratch očito moram bit odmjereniji

imaš onu serije na TV, "kriminalni umovi", i "mentalist", i bilo ih je još nekoliko... skinuo sam to s piratebaya i pregledao 10ak puta, sad sam stručnjak u hakiranju ličnosti, slično kao kad gledaš meksičke sapunice pa naučiš španjolski, ili turski ako gledaš erdoganove

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 13e508a00f56a35bbae68d246fff0fbe5bb2a96a8c4e3940691cd05aa8b436c1


ti si najvjerojatnije ENTP, ništa ti nije sveto, nemaš moralnih vrijednosti, nemaš granicu

"hakirao" sam tvoju osobnost, pa znam što ti je u glavi, što misliš i što radiš, kud se krećeš

i hakirao sam google, tako da 100% nitko drugi ne zna da si na wiki
bas si ljubazan :-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 16:56

maggie13 wrote:
bas si ljubazan :-D

tebe ne mogu hakirati, ti si misterij, tajnovita, izvan dosega... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 17:10

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 AGdmL3I
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto 14/1/2018, 17:20

mamin sin wrote:
סמאל wrote:ali,kako ja vidim  ono,,zadnja izmjena suradnik xy'' tako netko vidi i moje,pa me zanima kako je ovaj mamin sin otkrio da sam i ja tamo scratch očito moram bit odmjereniji

imaš onu serije na TV, "kriminalni umovi", i "mentalist", i bilo ih je još nekoliko... skinuo sam to s piratebaya i pregledao 10ak puta, sad sam stručnjak u hakiranju ličnosti, slično kao kad gledaš meksičke sapunice pa naučiš španjolski, ili turski ako gledaš erdoganove

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 13e508a00f56a35bbae68d246fff0fbe5bb2a96a8c4e3940691cd05aa8b436c1


ti si najvjerojatnije ENTP, ništa ti nije sveto, nemaš moralnih vrijednosti, nemaš granicu

"hakirao" sam tvoju osobnost, pa znam što ti je u glavi, što misliš i što radiš, kud se krećeš

i hakirao sam google, tako da 100% nitko drugi ne zna da si na wiki
Zanimljivo,ne znam šta da kažem. :gossip nisam to očekivao,uvijek sam mislio da sam ispod radara.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 17:35

סמאל wrote:
uvijek sam mislio da sam ispod radara.

da jesi, ali potajno želiš da te se vidi, i onda tu i tamo ostaviš mrvice, a google sve vidi i sve pamti :cro

ne bi ti smetalo da nađeš istomišljenike, pa nekad igraš poker s otvorenim kartama :bless

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 56qf7rG
http://boards.4chan.org/pol/thread/155971271/mbti#p155973278
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 17:36

סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:otvori svoju jebate
Da bih i otvorio,trebao bih imat viziju kakva i o o čemu bi bila ta stranica i opet ne bih mogao sam,već bi trebao suradnike a jedno takvo iskustvo sam već imao kad su mi se suradnici oteli kontroli.Kako sam ja imao zakupljenu domenu s imenom te stranice i nisu mogli bez mene nastaviti,niti sam je htio prodati,na kraju je ta ista prestala postojati.Ne bih sad išao u detalje koja je to stranica,jer ne ponosim se baš s tom istom.
zas ne
vizije su vizije, mozes ih uvijek imat
hebate, ti se predao
i koji ce ti kurac suradnici
pocni sam i nametni se kao gazda ako uzimas suradnike
jebo suradnike koji ti otmu ideju
a jebes i tebe ako to dozvolis
Iskreno,nemam pojma niti čime bi se bavio na takvoj stranici,jer ja sam ti nešto kao vegeta u sve se mješam a istovremeno kao samostalan sastojak nisam probavljiv.
Ta stranica o kojoj sam ti govorio bila je hrvatskinacionalisti.org,ali ono što je najzabavnije od svega lol! istovremeno sam podupirao i bio nekakav suradnik dvije susprostavljene skupine. lol!

S jedne strane podupirao sam neonaciste i ustašoide a s druge strane mlade antifašiste lol! huškao ih jedne na druge i skoro uspio da dođe fizičkog okršaja. lol!
Ides...Zasto me nista od ovoga nimalo ne cudi...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 1f602 

Podsjecas me na jednog mog prijatelja, samo sto on nije demon, i radio je ovakve stvari na facebook igrama...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 17:47

סמאל wrote:
S jedne strane podupirao sam neonaciste i ustašoide a s druge strane mlade antifašiste lol! huškao ih jedne na druge i skoro uspio da dođe fizičkog okršaja. lol!

you really want to be an animator?
get inside the animals

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto 14/1/2018, 17:51

mamin sin wrote:
סמאל wrote:
uvijek sam mislio da sam ispod radara.

da jesi, ali potajno želiš da te se vidi, i onda tu i tamo ostaviš mrvice, a google sve vidi i sve pamti :cro

ne bi ti smetalo da nađeš istomišljenike, pa nekad igraš poker s otvorenim kartama :bless

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 56qf7rG
http://boards.4chan.org/pol/thread/155971271/mbti#p155973278
Ima još nešto,čak ni ja ne pamtim sve moje gluposti,onda bi mi te mrvice kasnije mogle pomoći pronaći neke stvari kojih se kasnije sjetim.Kad mi je zadnji put izgorio laptom,ostao sam bez mnogo toga što nisam kopirao,da bih kasnije sasvim slučajno na nekoj kineskoj ili korejskoj stranici našao nešto,na što sam zaboravio.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto 14/1/2018, 17:56

mamin sin wrote:
סמאל wrote:
S jedne strane podupirao sam neonaciste i ustašoide a s druge strane mlade antifašiste lol! huškao ih jedne na druge i skoro uspio da dođe fizičkog okršaja. lol!

you really want to be an animator?
get inside the animals

Pa sad,s obzirom da si ti psihoprofiler, ne znam točno na koga bi se ovo više odnosilo,na tebe ili na mene,ali sviđa mi se promatrat stvari na taj način.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto 14/1/2018, 18:00

Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:otvori svoju jebate
Da bih i otvorio,trebao bih imat viziju kakva i o o čemu bi bila ta stranica i opet ne bih mogao sam,već bi trebao suradnike a jedno takvo iskustvo sam već imao kad su mi se suradnici oteli kontroli.Kako sam ja imao zakupljenu domenu s imenom te stranice i nisu mogli bez mene nastaviti,niti sam je htio prodati,na kraju je ta ista prestala postojati.Ne bih sad išao u detalje koja je to stranica,jer ne ponosim se baš s tom istom.
zas ne
vizije su vizije, mozes ih uvijek imat
hebate, ti se predao
i koji ce ti kurac suradnici
pocni sam i nametni se kao gazda ako uzimas suradnike
jebo suradnike koji ti otmu ideju
a jebes i tebe ako to dozvolis
Iskreno,nemam pojma niti čime bi se bavio na takvoj stranici,jer ja sam ti nešto kao vegeta u sve se mješam a istovremeno kao samostalan sastojak nisam probavljiv.
Ta stranica o kojoj sam ti govorio bila je hrvatskinacionalisti.org,ali ono što je najzabavnije od svega lol! istovremeno sam podupirao i bio nekakav suradnik dvije susprostavljene skupine. lol!

S jedne strane podupirao sam neonaciste i ustašoide a s druge strane mlade antifašiste lol! huškao ih jedne na druge i skoro uspio da dođe fizičkog okršaja. lol!
Ides...Zasto me nista od ovoga nimalo ne cudi...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 1f602 

Podsjecas me na jednog mog prijatelja, samo sto on nije demon, i radio je ovakve stvari na facebook igrama...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 1f602
Ne znam kakve su to igrice,ali i ovo su ništa drugo nego igrice,kad vidiš kako se ljudi zbog nekih svojih životnih uvjerenja,vrlo lako pretvore u igračke.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Guest 14/1/2018, 18:06

סמאל wrote:
Ne znam kakve su to igrice,ali i ovo su ništa drugo nego igrice,kad vidiš kako se ljudi zbog nekih svojih životnih uvjerenja,vrlo lako pretvore u igračke.
ma da, razlika je sto ove tvoje mogu zavrsiti sa placem i krvavom glavom, ove facbook ostanu na razini vica (ili neko ostane olaksan za lovu ako je dovoljno glup da kupuje "vojsku" na tim igrama)...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Yehudi 14/1/2018, 18:06

RayMabus wrote:I pojam Bošnjak vam je austrijski naziv za Bosanaca čovjek iz Bosne Bosniak znači katolik pravoslavci muslimani jer austrougarska nije htjela širit ni Hrvatsku ni Srbiju pa je forsirala nekakve Bosniak tj njemački naziv za Bosanaca tako da vam to nije naziv za muslimana, to je samo zemljopisna odrednica

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Austro-Hungarian_rule_in_Bosnia_and_Herzegovina

Fino piše Austrougarska kreirala novi termin, to su svi Bosanci zato su i ubili Ferdinanda u Sarajevu jer je Srbe htio preimenovati u Bosniak.

Muslimani su tada činili tek 35% stanovništva
.
Bosniak = njemački naziv za Bosanaca svih religija


 Jasna stvar ( zaista briljiraš povremeno ) Sami naziv " Bosniak ) je austrougarska izvedenica od naziva TOPONIMA  ( bosnien und hercegowina )

 i nema nikakve veze sa nacionalnosti žitelja. Osim šta su uz kršćane tamo živili i muslimani ( ali poturčeni Hrvati ili Srbi )

     Tako su se  Sokolovići i  Orlovići  čak i krvno zavadili  ( jer su Sokolovići pod osmanskim pritiskom, povlasticama itd  prešli na muhamedanstvo

  Predaja tako kaže da se u Bosni ( i Hercegovini ) ne podnose Orlovi i Sokolovi. Razlog tomu je da su Orlovići ubijali Sokoloviće

              Inače su Austrougari ( ne Hrvato-ugari ) došli na Balkan tek kad su buknili - balkanski ratovi - za oslobodjenje Balkana od osmanlija

  Pa se pitam - a di su ti austro-ugri , Franci, Germani, talijani itd, di su bili 400 god dok su Osmanlije gazili Balkan?????

         Tek kad se raja digla smetniti turski jaram i zulum, danak sa kostiju, tek su onda oni došli kao " osloboditelji - okupatori

   Gavrilo ruka ti se pozlatila
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by IL Risorto 14/1/2018, 18:09

Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Ne znam kakve su to igrice,ali i ovo su ništa drugo nego igrice,kad vidiš kako se ljudi zbog nekih svojih životnih uvjerenja,vrlo lako pretvore u igračke.
ma da, razlika je sto ove tvoje mogu zavrsiti sa placem i krvavom glavom, ove facbook ostanu na razini vica (ili neko ostane olaksan za lovu ako je dovoljno glup da kupuje "vojsku" na tim igrama)...   Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 1f602
Taj tvoj prijatelj,da nije Tomislav Fabijančić možda ? king
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by L'âme 14/1/2018, 18:26

mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
bas si ljubazan :-D

tebe ne mogu hakirati, ti si misterij, tajnovita, izvan dosega... confused
bez truda :-D
Nego, ocrnio si ENTP-ovce..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

  Oprez  sa  hrvatskom  Wickipedijom - Page 6 Empty Re: Oprez sa hrvatskom Wickipedijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum