ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 15/1/2018, 22:57

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:živo,živo,Gnjeccio..!!! itekako živo...gel-baterije,koji vrazji Litijijon :20


ti i deda imate gušte božesačuvaj.
A ne,ne...mi smo ti vise logičari,nego oni koji filnzima odlucuju...Ove baby Dols cure,su pravo rjesenje..

Prije svega,mos tocno odabrati ono sto zelis,pa cak i osobno kreirati izgled lica,tijela...dakle Custom Mode,dojde nesto skuplje ali vrijedi imati curu iz snova,ili onu koju si prvu i jedinu bezgranicno volijo..
Potom..BDG(Baby Dolls Girl) su nesto sto jednokratno platis,odnosnoimas jednostruki trosak..Zive cure kostaju nemilo

BDG nemaju ONE dane,nisu podlozne neurozi i promjenama raspolozenja..uvijek su Podlozne,poslusne,ponizne...oslikavaju tocnu zelju Covjeka sa kim su,a nisu uvijek nestretni kompromis,koji covjek mora raditi,da bi opet bnio sa curom,koja je i sama kompromis,prema nasim realnim zeljama..jel..

napose,tudej su zene vrlo promiskuitetne,pocinju seks sa 13-14 godina i do 20 su uglavnom prosle sve sto mogu proci..nebitno,pica nije sapun..no,vadjajna trpi svakaojake agresivne napade vanjskih bakterija,virusa,gljivica i svega sto potencijalni partneri donose..bolesti kojekakve i upale su stalni pratioci danasnjih modernih cura..

I zato,Gnieccio moj..pamet u glavu,a ono doli u gaće pod vezicu,dok ne nadjes ovako nesto,sto ti ganrantira sve najbolje..zdravlje,dusevnu nirvanu i smirenost,stabilnost...vremenom covjek ostvari dvosmjerni odnos,jerbo te BDG pocinju posjedovati sustave za ucenje,pokrete i kretanje,a i govor(po potrebi disejblati),i kako vremenom se emotivno vezemo za automobil-ljubimca,sa kojim i pricamo i druzimo se,tak oi ovdje,jos i prisniji odnos..

Veliko je iznenadjenje u svapskim puffovima,da ovakve cure polako pocinju ugrozavati zive cure po potraznji...

genijalci su dizajnom izgleda nadhebali zive cure u svemu..

i to sve za 4500-9000 Ojra ONLY..!!! ovisno o mogucnostima i da li je Custom made..za to trebaju posebno izradjivati kalupe..mada,toliko do danas ima model,da treba biti stvarno yebeni sitničavac pa zahtijevati nesto posebno...

samo za Tebea Gnieccio.. :wine


Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 8

tebi se to sviđa? komad plastike? pa jebote sunđer Bob da te jebo.


:aw

Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by T. 15/1/2018, 23:03

Jel to čudo piša? :?

_________________
Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 15/1/2018, 23:08

ne kaka niti pisha...mos slobodno lizati do mile volje,..ne osjecaju se natruhe kakice,kao kad moras zenu lizati po medjunozju.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 15/1/2018, 23:16

Totenu,kako izgleda pitza zeni od preko 45 godina? jel istina da izgleda kao kad se onako vosakpocne topiti,pa se blago otegne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by T. 15/1/2018, 23:19

pismejker wrote:Totenu,kako izgleda pitza zeni od preko 45 godina? jel istina da izgleda kao kad se onako vosakpocne topiti,pa se blago otegne?
Ja sam vidio samo jednu od preko 45 u closeupu...
Meni izgleda vrhunski...
Al ja nisam mjerodavan...
Meni bi i od 75 bila vrhunska...
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 15/1/2018, 23:24

aaaaa dobro...meni je najgore,jos kad sam tempfao Balkanke,kad dojde kod mene i prije yeba,kaze.."moram se ici popisati"...ili ne do Bog.."uffff nes mi pritisak u stomaku,moram u vecej..",a poslije, tijekom seksa,u zraku uvijek visi miomiris kakice..uzas..!!! pale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by darth_vader 16/1/2018, 10:57

BB-8 wrote:
kic wrote:
jasambrend wrote:
kic wrote:
sujeta aha.

Onda si krivi link kao razlog naveo...doduse, u kurcu je vrijedati zene pa makar bila to i Sore, ali muski bi trebali otrpjeti malo pickaranja...

primim ja i previse

Suspect

:tss
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 24 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum