ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Page 13 of 24 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by kaya 13/1/2018, 19:05

Gnječ wrote:
Totenkopf wrote:
catabbath wrote:
Noor wrote:ne!!! zašto đubre staro odmah nisu prijavile i uništile mu posao, brak, život? ehehe

Onda im nije odgovaralo jer nisu imale karijeru. Danas nakon 30 godina imaju karijeru i pokušavaju napraviti medijski spin da nisudrolje nego su eto žrtve predatora.
:thumbup1

dokotrljao se još jedan rolling stone sa dinare...
:)

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 13/1/2018, 19:05

kaja wrote:tako da dikan je enigma

velika enigma, ne može nitko shvatiti kako i zašto, to je nedokučivo :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by kaya 13/1/2018, 19:06

mamin sin wrote:
kaja wrote:tako da dikan je enigma

velika enigma, ne može nitko shvatiti kako i zašto, to je nedokučivo :popcorn
pa je, nedokučivo je da netko može biti tako glup
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by T. 13/1/2018, 19:07

aben wrote:
Gnječ wrote:
Totenkopf wrote:
catabbath wrote:
Noor wrote:ne!!! zašto đubre staro odmah nisu prijavile i uništile mu posao, brak, život? ehehe

Onda im nije odgovaralo jer nisu imale karijeru. Danas nakon 30 godina imaju karijeru i pokušavaju napraviti medijski spin da nisudrolje nego su eto žrtve predatora.
:thumbup1

dokotrljao se još jedan rolling stone sa dinare...
biokova
Sutomišćac, kako mi je u tvom mistu...
Nisam bio 30 godina...
Možda skoknem uskoro, imam tamo nešto sredit...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Noor 13/1/2018, 19:08

kaja wrote:
catabbath wrote:
kaja wrote:pa možeš biti i šarmantan, možeš biti i zanimljiv, možeš biti pametan, ne ševe samo lijepi ko slika
ali ako si ništa onda čekaš kolegicu gol ..


Istina žene padaju na šarm. Recimo Dikan je šarmantan, za razliku od npr. brodomotera iz Uljanika.
dikan je odvratan i ne znam koju na foru ih odfura. misle da će im  dati lovu a neće ni to. tako da dikan je enigma, koliko glupa moraš biti da šetaš s dikanom, svaki put se pitam kada vidim neku jadnicu u šetnji s njim..
hoće, da joj karticu, a nakon par godina potražuje 300.000,00 kn natrag.


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by aben 13/1/2018, 19:08

Totenkopf wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
Totenkopf wrote:
catabbath wrote:

Onda im nije odgovaralo jer nisu imale karijeru. Danas nakon 30 godina imaju karijeru i pokušavaju napraviti medijski spin da nisudrolje nego su eto žrtve predatora.
:thumbup1:

dokotrljao se još jedan rolling stone sa dinare...
biokova
Sutomišćac, kako mi je u tvom mistu...
Nisam bio 30 godina...
Možda skoknem uskoro, imam tamo nešto sredit...
kako misliš srediti, 
naša travina nišće ne vridi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Noor 13/1/2018, 19:09

kaja wrote:
mamin sin wrote:
kaja wrote:tako da dikan je enigma

velika enigma, ne može nitko shvatiti kako i zašto, to je nedokučivo :popcorn
pa je, nedokučivo je da netko može biti tako glup
ma te su mala beba za ove kretenke iz hollywooda
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 13/1/2018, 19:09

mativka wrote:
Gnječ wrote:
kaja wrote:
Gnječ wrote:
mativka wrote:
Različiti su motivi ispunjenja :)

da svašta može biti ali zašto baš hrvate zašto ne slovence, talijanje, njemce, srbe, makedonce nego baš hrvate?
a što?

zato jer živim u tom čardak bantustanu i nemožeš dobiti niti jedan veći posao ili posao najobičniji ako ne podmažeš barem dva tri uhljeba ili ako nisi član neke od stranki na vlasti što je opet isto ko da nekom moram pušit kurac ili dat da me naguzi da bih dobio posao. to je kao i ovo sada o čemu pričamo samo malo drukčija varijanta.
I ja sam prošla slične situacije, u kojima nisam odustala od sebe. I, gdje sam sada?!
Valjda gdje mi i je mjesto.

nisi gdje ti je mjesto nego si na mjestu gdje su te stavili jer se ne uklapaš u njihov sustav. ti si outsider, razmišljaš autonomno, remetilački faktor, iredenta, jugonostalgičarka, mrziteljica svega hrvatskog itd...

nije hrvatska jedina država na svijetu na svu sreću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by T. 13/1/2018, 19:09

aben wrote:
Totenkopf wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
Totenkopf wrote:
:thumbup1

dokotrljao se još jedan rolling stone sa dinare...
biokova
Sutomišćac, kako mi je u tvom mistu...
Nisam bio 30 godina...
Možda skoknem uskoro, imam tamo nešto sredit...
kako misliš srediti, 
naša travina nišće ne vridi
Vridi, 40 eur/m2...
Suhi dok...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 13/1/2018, 19:10

Noor wrote:nema u tome ama baš ništa simpatično, naprotiv....i više je nego bolesno gadljivo da su ove odlučile staroj goloj svinji popušiti!
a ovo boldano baš nije jasno na kaj misliš...kakav strah od karijere? nevjerica?

My pussy tastes like Pepsi Cola
My eyes are wide like cherry pies
I got sweet taste for men who're older
It's always been so it's no surprise
Harvey's in the sky with diamonds
And it's making me crazy
All he wants to do is party with his pretty baby
Come on baby, let's ride
We can escape to the great sunshine
I know your wife and she wouldn't mind

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 13/1/2018, 19:12

Gnječ wrote:
mativka wrote:
Gnječ wrote:
kaja wrote:
Gnječ wrote:

da svašta može biti ali zašto baš hrvate zašto ne slovence, talijanje, njemce, srbe, makedonce nego baš hrvate?
a što?

zato jer živim u tom čardak bantustanu i nemožeš dobiti niti jedan veći posao ili posao najobičniji ako ne podmažeš barem dva tri uhljeba ili ako nisi član neke od stranki na vlasti što je opet isto ko da nekom moram pušit kurac ili dat da me naguzi da bih dobio posao. to je kao i ovo sada o čemu pričamo samo malo drukčija varijanta.
I ja sam prošla slične situacije, u kojima nisam odustala od sebe. I, gdje sam sada?!
Valjda gdje mi i je mjesto.

nisi gdje ti je mjesto nego si na mjestu gdje su te stavili jer se ne uklapaš u njihov sustav. ti si outsider, razmišljaš autonomno, remetilački faktor, iredenta, jugonostalgičarka, mrziteljica svega hrvatskog itd...

nije hrvatska jedina država na svijetu na svu sreću.
Premlada sam za zauzimanje bilo kakvog političkog stava, a opet zrela za prosudbu moralnog, konkretnog stava u vidu prosperiteta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Noor 13/1/2018, 19:16

kaja wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:
BB-8 wrote:

ima drugih poslova, ali s njima neces biti trendseter, influencer i selebriti...
bilo bi im bolje da su šutjele i dalje, kako svih 30 godina, tako i dalje...ovako sad čitav svijet zna na koji način su uspjele.
jelda, i da on i dalje ima posao i brak a one da šute..kako da ne.
ne!!! zašto đubre staro odmah nisu prijavile i uništile mu posao, brak, život? ehehe, kako da ne....pa bio bi loš tajming, jer stara gola svinja bi im još mogla tada dobro doći....za nove uloge, naravno.
gle, to su svi znali godinama a očito jedna kada je progovorila pokrenula je lavinu..tako to biva
kada prva izleti izlete sve..
je, ali...zašto tek sada? zato nisu prije? pa odgovor je jasan kao dan! pokvarena koristoljubiva taktika...iskoristit ću te koliko mogu, šta je jedno pušenje jednom mjesečno ili još rjeđe...a kad mi više ne budeš trebao, uništit ću ti život.
uništit mu ga je trebala odmah!
u konačnici, muškarac uvijek, bio svinja ili ne..pita, traži ili očekuje, a žena odgovara s 'da' ili 'ne'.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by aben 13/1/2018, 19:16

Totenkopf wrote:
aben wrote:
Totenkopf wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

dokotrljao se još jedan rolling stone sa dinare...
biokova
Sutomišćac, kako mi je u tvom mistu...
Nisam bio 30 godina...
Možda skoknem uskoro, imam tamo nešto sredit...
kako misliš srediti, 
naša travina nišće ne vridi
Vridi, 40 eur/m2...
Suhi dok...

najs, nemo slajih šoldov nego onih od nautičarov, 
omoh 50% skuplje:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by marcellus 13/1/2018, 19:17

kaja wrote:
dikan je odvratan i ne znam koju na foru ih odfura. misle da će im  dati lovu a neće ni to.

da im lovu, patka kokoš je imala 4.000 kuna dnevnog džeparca, druga stvar što je stari kurviš tražio lovu nazad kad je skužio da ona jebe nekog prodavača cipela u Italiji

što je uostalom OK jer to je trophy wife, što je odnos koji podrazumijeva da je se plaća i ne podrazumijeva nužno vjernost

da, apsolutno je odvratan...


_________________
Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Noor 13/1/2018, 19:19

Gnječ wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:
BB-8 wrote:

ima drugih poslova, ali s njima neces biti trendseter, influencer i selebriti...
bilo bi im bolje da su šutjele i dalje, kako svih 30 godina, tako i dalje...ovako sad čitav svijet zna na koji način su uspjele.
jelda, i da on i dalje ima posao i brak a one da šute..kako da ne.
ne!!! zašto đubre staro odmah nisu prijavile i uništile mu posao, brak, život? ehehe, kako da ne....pa bio bi loš tajming, jer stara gola svinja bi im još mogla tada dobro doći....za nove uloge, naravno.

nisi pročitala Njujork tajmz što sam ti link stavio.

dada kako ćeš ti nekoga prijaviti ako je taj kućni prijatelj sa Clintonovima a jedan je čak i predsjednik USA???
:)
ako ne ide s prijavom, za kaskrinkat nekoga ima raznih načina. sedma sila jedva čeka!
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 13/1/2018, 19:20

mamin sin wrote:
kaja wrote:tako da dikan je enigma

velika enigma, ne može nitko shvatiti kako i zašto, to je nedokučivo :popcorn


Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Orttzo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 13/1/2018, 19:21

Gnječ wrote:
mamin sin wrote:
kaja wrote:tako da dikan je enigma

velika enigma, ne može nitko shvatiti kako i zašto, to je nedokučivo :popcorn
Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Orttzo

isti je kao i njegov otac kojem je dala pičke?

ajoj, jadne te žene, uvijek ih netko prevari :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by marcellus 13/1/2018, 19:22

Noor wrote:
u konačnici, muškarac uvijek, bio svinja ili ne..pita, traži ili očekuje, a žena odgovara s 'da' ili 'ne'.

upravo to, prema tome ako je šutila kad je imala izbora između konobarenja i gradnje karijere u holivudu može i sad šutjet

mislim, možemo se mi sad zgražat kak holivudski producenti traže pičke za ulogu i moralizirat kak to nije u redu, a isto tak nije da oni samo traže nego im se često i nudi pičke za ulogu i bez da traže, sve te glumice ZNAJU kako se u holivudu dobivaju uloge otkad holivud postoji i to nije samo do muških svinja nego i do onih koje pristaju na to ili same to nude, u svakoj nedozvoljenoj ili nemoralnoj trgovini su DVIJE strane i ako je ta trgovina dobrovoljna krive su jednako. Ako je prisilna, druga stvar, ali i to je opet daleko od silovanja, jer uvijek žena može reć "ok ak je dat pičke uvjet za ulogu idem konobarit"

_________________
Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 13/1/2018, 19:24

Ostalo mi je u sjećanju, prolazila sam tamo negdje gdje su kafići, blizina Cvijetnog. On je sjedio na terasi i gledao u mene dok sam prolazila, tako da sam se smrzla od pogleda...Prije godinu je to bilo....Al, taj pogled osjećam i sada...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by aben 13/1/2018, 19:25

mativka wrote:Ostalo mi je u sjećanju, prolazila sam tamo negdje gdje su kafići, blizina Cvijetnog. On je sjedio na terasi i gledao u mene dok sam prolazila, tako da sam se smrzla od pogleda...Prije godinu je to bilo....Al, taj pogled osjećam i sada...
mogla si rišiti stambeno pitanje

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Guest 13/1/2018, 19:26

aben wrote:
mativka wrote:Ostalo mi je u sjećanju, prolazila sam tamo negdje gdje su kafići, blizina Cvijetnog. On je sjedio na terasi i gledao u mene dok sam prolazila, tako da sam se smrzla od pogleda...Prije godinu je to bilo....Al, taj pogled osjećam i sada...
mogla si rišiti stambeno pitanje
Ko Vlatka, a? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda - Page 13 Empty Re: Francuske intelektualke odrale kokoši iz holivuda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 24 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum