ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 16:13

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:pojam "bolesna demokracija" označava stanje u kojem se razne ne-demokratske političke garniture predstavljaju pod krinkom demokracije ili imaju samo formalna obilježja demokracije a u biti s demokracijom nemaju apsolutno nikakve veze, pseudo demokracija...oligokracija, iliberal demokracija:

An illiberal democracy, also called a partial democracy, low intensity democracy, empty democracy, or hybrid regime, is a governing system in which, although elections take place, citizens are cut off from knowledge about the activities of those who exercise real power because of the lack of civil liberties. It is not an "open society". There are many countries "that are categorized as neither 'free' nor 'not free', but as 'probably free', falling somewhere between democratic and nondemocratic regimes".
This may be because a constitution limiting government powers exists, but those in power ignore its liberties, or because an adequate legal constitutional framework of liberties does not exist.
Ja ti fino rekoh da to nepostoji i da je to oksimoron

postoji. isto kao što postoji da ekipa iz BiH vlada kompletnom RH.
Nepostoji

Postoji uhljeb demokracija ali to je drugo, to ne znači da je 51% ljudi tu bolesno nego da su uhljebi

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 16:19

Pojam bolesna demokracija (izuzev situacije gdje ti osam zastupnika manjina kreira vlast) je oksimoron, postoji uhljeb demokracija

Pojam bolesna demokracija je skovana da bi se demokratski izabrana većina proglasila mentalno bolesnom te njihovo pravo glasa ne vrijedi a onda će netko a to je obično taj šta viče da su ovi bolesni odlučivati umjesto njih
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 16:34

EU se počela pretvarati u fašističku državu, imaš jednu Kataloniju npr.... mi ne trebamo čekati alternativu za Njemačku da bi fašizam došao na vlast

Već je na vlasti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by marcellus 9/1/2018, 16:35

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Kozojepsko-gay-liberalna europa nije u stanju nikome davati packe...šic!

a bogami ni vi iz BiH nama solit pamet i uređivat život. šic!

kome vama u trstu?

_________________
Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by Guest 9/1/2018, 16:40

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Kozojepsko-gay-liberalna europa nije u stanju nikome davati packe...šic!

a bogami ni vi iz BiH nama solit pamet i uređivat život. šic!

kome vama u trstu?

nama ne vama. ti ko prckov iz australije ubosni ne razumijete da nama nije vama. kad kažem nama mislim nama u Istri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 16:45

Pinochet wrote:Neoliberalizam :tu
Super ti je taj neoliberalizam, a jel znaš da ja navijam i za boljševike u Francuskoj i Njemačkoj jednako kao i za ekstremnu desnicu

Zamisli boljševici osvoje 51% glasova u Njemačkoj a liberali ih proglase bolesnom demokracijom.... jer ne misle kao oni

Čudni su putevi Gospodnji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by vuksadinare 9/1/2018, 16:52

Gnječ wrote:
marcellus wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Kozojepsko-gay-liberalna europa nije u stanju nikome davati packe...šic!

a bogami ni vi iz BiH nama solit pamet i uređivat život. šic!

kome vama u trstu?

nama ne vama. ti ko prckov iz australije ubosni ne razumijete da nama nije vama. kad kažem nama mislim nama u Istri.
Bem ti a ja mislio u mikanovcima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by vuksadinare 9/1/2018, 16:53

Kad cujem ove briselske morone hvatam se za walter
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 16:57

vuksadinare wrote:Kad cujem ove briselske morone hvatam se za walter
Pričekaj, onaj Šulz ide u veliku koaliciju jer sve umjerene stranke su liberali, iduće izbore Die Linke još koji posto glasova
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 17:07

Kad imaš 25,1% ekstremne desnice i 25,1% ekstremne ljevice onda liberali nemogu sastaviti vladu

Znate šta onda slijedi?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 17:16

Eto sad nek Njemci slobodno useljavaju Ruse i ostale sovjete u Njemačku, neka Die Link, kamo sreće da 20% osvajaju na izborima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by Guest 9/1/2018, 17:17

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:A šta je to bolesna demokracija?
bolesna demokracija je ona demokracija koje je uspila kupiti dovoljno glasova socijanim transferima, sinekurama i naslijednim  funkcijama da uvik more računati na pobjedu na izborima.
Pa i to je demokracija

Smisli nešto bolje nisi me fascinirao argumentima
apropo Abelove definicije..ukratko sjebani ste u glavu,kolikogod to priroda dozvoljava i mjerila dopuštaju.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by jastreb 9/1/2018, 17:21

Pa kad vide da nam komplertnim društvom upravljaju SUBNOR-ovci,popi,biskupi i inkvizitori,šta je to nego bolest???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 17:23

Pa nije vijesti da sam ja sjeban u glavu nego izgleda da me nikako ne možete pobijediti

Sad fino pucanje ćorcima po Kaljinigradu i onda u Litvi tenzije i 300 tisuća Rusa pobjegne u Njemačku i sutra glasa za Die Linke

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by Guest 9/1/2018, 17:24

RayMabus wrote:Pa nije vijesti da sam ja sjeban u glavu nego izgleda da me nikako ne možete pobijediti

Sad fino pucanje ćorcima po Kaljinigradu i onda u Litvi tenzije i 300 tisuća Rusa pobjegne u Njemačku i sutra glasa za Die Linke

Vijest je,barem onima u Europi da RH napućava vise milijuna Longija,gdje si ti jos i najnormalniji.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by RayMabus 9/1/2018, 17:37

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Pa nije vijesti da sam ja sjeban u glavu nego izgleda da me nikako ne možete pobijediti

Sad fino pucanje ćorcima po Kaljinigradu i onda u Litvi tenzije i 300 tisuća Rusa pobjegne u Njemačku i sutra glasa za Die Linke

Vijest je,barem onima u Europi da RH napućava vise milijuna Longija,gdje si ti jos i najnormalniji.. :clown
Pa rekoh nek kažu da smo bolesna demokracija ali radi osam zastupnika manjina a ne ovo što je oksimoron

Samo čekam da mi pošalju notu da ne možemo imati toliko toga jer je ugroza direktne demokracije

Hvala
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by Guest 9/1/2018, 18:26

RayMabus wrote:Demokracija nemože biti bolesna, nitko nije uperio pištolj u glavu nekome da glasa, pričate gluposti, pojam bolesna demokracija je oksimoron

Birači uvijek radije biraju sebi slične nego one koji su im nadmoćni po sposobnostima. Budale uvijek radije budale, bolesnici bolesnike, a oni koji bi htjeli biti selebritiji upravo takve da ih zastupaju. Kako misliš da je Mesić dva puta postao predsjednikom? Kako misliš da je Čičolina bila izabrana u talijanski parlament?
U zdravoj demokraciji to jednostavno ne bi bilo moguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by kic 9/1/2018, 18:27


Čičolina je bila sa svojima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by debotoijusto 9/1/2018, 18:29

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Demokracija nemože biti bolesna, nitko nije uperio pištolj u glavu nekome da glasa, pričate gluposti, pojam bolesna demokracija je oksimoron

Birači uvijek radije biraju sebi slične nego one koji su im nadmoćni po sposobnostima. Budale uvijek radije budale, bolesnici bolesnike, a oni koji bi htjeli biti selebritiji upravo takve da ih zastupaju. Kako misliš da je Mesić dva puta postao predsjednikom? Kako misliš da je Čičolina bila izabrana u talijanski parlament?
U zdravoj demokraciji to jednostavno ne bi bilo moguće.

sto je tebi "zdrava" demokracija?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by Guest 9/1/2018, 18:30

RayMabus wrote:
Pa rekoh nek kažu da smo bolesna demokracija ali radi osam zastupnika manjina a ne ovo što je oksimoron

Na to smo pristali kao i na ćirilicu u Vukovaru kako bi Bruxellesu dokazali da smo mi podobni za ulazak u EU ili jednostavnije rečeno, zato što smo se EU htjeli uvući u šupak da bi nas primili u svoje društvo. Ni to nas nije uvelo u EU nego tek američko zavrtanje ruke Slovencima iza leđa što znači da ni u tom uvlačenju nismo bili posebno uspješni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom - Page 2 Empty Re: Neoliberalna briselska grupacija uvrstila Hrvatsku medju one sa 'bolesnom' demokracijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum