ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda odjebala Pupovca

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kolinda odjebala Pupovca  - Page 2 Empty Re: Kolinda odjebala Pupovca

Post by vuksadinare Sun 7 Jan - 7:10

Kolinda ima stav...ako nekog ne voli ne voli i sto bi isla tamo da je mrko gledaju i ona njih...nije dosla ovako sretna ona sretni i ovi..ni ja ne idem negdje sto mi se ne svidja...ne znaci to da ne voli pravoslavce...vec dernek koji organizira pupovac i ta ekipa...

vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda odjebala Pupovca  - Page 2 Empty Re: Kolinda odjebala Pupovca

Post by jastreb Sun 7 Jan - 8:11

vuksadinare wrote:Kolinda ima stav...ako nekog ne voli ne voli i sto bi isla tamo da je mrko gledaju i ona njih...nije dosla ovako sretna ona sretni i ovi..ni ja ne idem negdje sto mi se ne svidja...ne znaci to da ne voli pravoslavce...vec dernek koji organizira pupovac i ta ekipa...
Kolinda nije došla ni na komemoraciju u Lipu,što je zaista veliki minus. Onakvo stratište,njoj pred nosom,a ne dolazi.

Ljudi su joj tamo to zamjerili. A dolazi na neke glupe obljetnice rođenja nekog trećerazrednog pisca,ili godišnjice nastanka tamo neke bezvrijedne listine.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolinda odjebala Pupovca  - Page 2 Empty Re: Kolinda odjebala Pupovca

Post by abraham Sun 7 Jan - 8:29

Potpuna podrska KGK. Naime, Pupovac i ekipa oko njega vec dulje vrijeme zabija prst u oko svim hrvtaskim vladama. Krenuvsi od novosti koje se bave svime drugim osim onim za sto su placene, preko stalnih gostovanja na raznim opjelima, srpskih jastrebova iz susjedne RS. Covjek mora biti jakog zeluca i pomalo glup(uhljeb koji ce pretrpiti sve za fotelju) da proguta to sve. Bandic je dovoljan. Njegova svita da popuni brojno stanje a netko tko drzi do sebe(ne samo predsjednica) ce taj festival krkanluka i politicke farizejstine , izbjeci. Na zalost prvoslavnih vjernika , uglavnom Srba, je Pupovac od Bozica napravio cirkus, poligon za samopromociju i razlog da se na Srbe gleda sumnjicavo. Kao da im to treba.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda odjebala Pupovca  - Page 2 Empty Re: Kolinda odjebala Pupovca

Post by Regoč Sun 7 Jan - 9:35

vuksadinare wrote:Kolinda ima stav...ako nekog ne voli ne voli i sto bi isla tamo da je mrko gledaju i ona njih...nije dosla ovako sretna ona sretni i ovi..ni ja ne idem negdje sto mi se ne svidja...ne znaci to da ne voli pravoslavce...vec dernek koji organizira pupovac i ta ekipa...
:vaultboy1

_________________
Kolinda odjebala Pupovca  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda odjebala Pupovca  - Page 2 Empty Re: Kolinda odjebala Pupovca

Post by Regoč Sun 7 Jan - 9:36

abraham wrote:Potpuna podrska KGK. Naime, Pupovac i ekipa oko njega vec dulje vrijeme zabija prst u oko svim hrvtaskim vladama. Krenuvsi od novosti koje se bave svime drugim osim onim za sto su placene, preko stalnih gostovanja na raznim opjelima, srpskih jastrebova iz susjedne RS. Covjek mora biti jakog zeluca i pomalo glup(uhljeb koji ce pretrpiti sve za fotelju) da proguta to sve. Bandic je dovoljan. Njegova svita da popuni brojno stanje a netko tko drzi do sebe(ne samo predsjednica) ce taj festival krkanluka i politicke farizejstine , izbjeci. Na zalost prvoslavnih vjernika , uglavnom Srba, je Pupovac od Bozica napravio cirkus, poligon za samopromociju i razlog da se na Srbe gleda sumnjicavo. Kao da im to treba.
:vaultboy1

_________________
Kolinda odjebala Pupovca  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda odjebala Pupovca  - Page 2 Empty Re: Kolinda odjebala Pupovca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum