ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Oh_Femder 4/7/2018, 00:58

newuser wrote:
Oh_Femder wrote:
newuser wrote:
Oh_Femder wrote:
newuser wrote:Kažem jako zanimljivo, s vjerske strane nije isključeno niti da je okrugla niti ravna, tim se Biblija ne bavi previše. A opet kao ravna ima mnogo smisla.
Količina 'smisla' ravne Zemlje je mjera nepoznavanja osnova matematike i fizike onoga koji taj smisao tamo pronalazi ;P

Istina je pak da su velikoj većini ljudi koji su uvjereni da znaju kako je Zemlja kugla, zapravo obrazovanjem samo isprani mozgovi i da vlastitim snagama iz vlastitog iskustva nikad ne bi došli do zaključka da Zemlja nije ravna ploča.
Čuj, ja pratim i donosim zaključke, ovdje ne mogu donijeti nikakav zaključak već sam skloniji nekoj od teorija...
Ako ti tu nisi sposoban donijeti nikakav zaključak, onda to samo znači da ne razumiješ najosnovnije stvari iz geometrije i time si se odmah diskvalificirao is svake ozbiljne rasprave.
He he, ajde što si meni rekao to, ali postoji mnogo profesora koji su vršili istrživanja i kažu da je zemlja ravna.

To mora da su neki jači profesori, ali svejedno, nabroji ih.

newuser wrote:...budući da je nemoguće dokazati i jedno i drugo nemam što napisati više o tome. :)

Da si dijete, ne bi te imalo nikakvog smisla ismijavati zato što vjeruješ da u radiju žive mali ljude, ali odrastao si čovjek (valjda), tak da ono. Nego, daj si uzmi u ruke neku knjigu iz geometrije, nazovi rodbinu u Australiji da ti potvrde kako je kod njih sada zima, pogledaj savršen krug Zemljine sjene za pomrčine Mjeseca, kupi dobar dalekozor pa promatraj brodove kad se počnu pojavljivati iza horizonta na pučini, mislim ono, 100 je načina na koje možeš doći do istine. Ili ako to nećeš, izaberi da radije ostaneš tulavi tumplek kojem švindleri pune glavu govnima.

Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by jastreb 4/7/2018, 01:26

Mislio sam da se ludilo širi kninskom krajinom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 06:00

epikur37 wrote:Pridajete previše pažnje šaki ridikula...

Šaka redikula pridaje preveliku pažnju šaci redikula. Logično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Regoč 4/7/2018, 07:51

jastreb wrote:Mislio sam da se ludilo širi kninskom krajinom.
Tamo smo ga većim dijelom iskorijenili, ostala vas je još nekolicina.

_________________
Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by catabbath 4/7/2018, 08:14

Regoč wrote:
jastreb wrote:Mislio sam da se ludilo širi kninskom krajinom.
Tamo smo ga većim dijelom iskorijenili, ostala vas je još nekolicina.

LOL otišli neki poludivlji srbi a došli još gori bosančerosi i šipci. Rekao bi da je sad još gore cheers
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Regoč 4/7/2018, 08:21

catabbath wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Mislio sam da se ludilo širi kninskom krajinom.
Tamo smo ga većim dijelom iskorijenili, ostala vas je još nekolicina.

LOL otišli neki poludivlji srbi a došli još gori bosančerosi i šipci. Rekao bi da je sad još gore cheers
Hrvat u Hrvatskoj uvijek znači napredak.

_________________
Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by newuser 4/7/2018, 08:39

Oh_Femder wrote:
newuser wrote:
Oh_Femder wrote:
newuser wrote:
Oh_Femder wrote:
Količina 'smisla' ravne Zemlje je mjera nepoznavanja osnova matematike i fizike onoga koji taj smisao tamo pronalazi ;P

Istina je pak da su velikoj većini ljudi koji su uvjereni da znaju kako je Zemlja kugla, zapravo obrazovanjem samo isprani mozgovi i da vlastitim snagama iz vlastitog iskustva nikad ne bi došli do zaključka da Zemlja nije ravna ploča.
Čuj, ja pratim i donosim zaključke, ovdje ne mogu donijeti nikakav zaključak već sam skloniji nekoj od teorija...
Ako ti tu nisi sposoban donijeti nikakav zaključak, onda to samo znači da ne razumiješ najosnovnije stvari iz geometrije i time si se odmah diskvalificirao is svake ozbiljne rasprave.
He he, ajde što si meni rekao to, ali postoji mnogo profesora koji su vršili istrživanja i kažu da je zemlja ravna.

To mora da su neki jači profesori, ali svejedno, nabroji ih.

newuser wrote:...budući da je nemoguće dokazati i jedno i drugo nemam što napisati više o tome. :)

Da si dijete, ne bi te imalo nikakvog smisla ismijavati zato što vjeruješ da u radiju žive mali ljude, ali odrastao si čovjek (valjda), tak da ono. Nego, daj si uzmi u ruke neku knjigu iz geometrije, nazovi rodbinu u Australiji da ti potvrde kako je kod njih sada zima, pogledaj savršen krug Zemljine sjene za pomrčine Mjeseca, kupi dobar dalekozor pa promatraj brodove kad se počnu pojavljivati iza horizonta na pučini, mislim ono, 100 je načina na koje možeš doći do istine. Ili ako to nećeš, izaberi da radije ostaneš tulavi tumplek kojem švindleri pune glavu govnima.

Hehe meni nije jasno čemu se odmah kreće agresivno, još nisam niti rekao kojoj teoriji vjerujem, ova se čini zanimljiva čemu onda takve riječi. Kažem ima na jubito i o jednoj i drugoj, imaju obje svojih argumenata. Meni je najzanimljivija reakcija pojedinaca kao i određenih medija koji se uspinju na stražnje noge da pobiju ovu novu-staru teoriju. Ako nema smisla čemu se onda uopće obraćati na nju, čak ima video klip u kojem Obama odbacuje ovu teoriju. Zar nije čudno toliko frke oko ničega ako je to ništa... :)


Zemlja je polje, nije planeta. Nije predmet i zato nema ivicu. Zemlja bi se lakše definisala kao sistemsko okruženje, naveo je naučnik Nikola Tesla u oviru dinamičke teorije gravitacije...

Zemlja je takođe mašina. Sunce i Mesec se napajaju bežično preko elektromagnetnog polja. Ovo polje drži nebeske sfere putem elektromagnetne levitacije.
Ona pobija gravitaciju, jer jedina sila kojoj se treba suprotstaviti je elektromagnetna sila, a ne gravitacija. Zvezde su prikačene na svodu…
Ovako je Nikola Tesla definisao Zemlju i gravitaciju u okviru svoje dinamičke teorije gravitacije.
Vilijam R. Lajn u svojoj knjizi „Okultna etarska fizika“ naveo da je Tesla za konferenciju iz 1938. godine pripremao predavanje o toj teoriji koja se bazira na tezi da postoji polje sile koje utiče na kretanje tela u svemiru, a koje emituje energiju u kvantima.
Tesla je u dokumentima naveo da etar ispunjava svemir, da se on kreće brzinom sličnom brzini svetlosti, da materija prelazi u etar kada nestanu sila i kretanje i da čovek može da iskoristi ove procese kako bi:
— stvorio materiju iz etra
— promenio veličinu Zemlje
— kontrolisao godišnja doba (vremenske prilike)

— vodio Zemlju kroz univerzum poput svemirskog broda
— stvarao nova sunca, zvezde, toplotu i svetlost sudaranjem planeta
— razvio život
Tesla je zapravo govorio o neograničenoj energiji, besplatnoj energiji koja bi došla direktno iz okoline.
Sva njegova neverovatna otkrića vezana za besplatnu energiju misteriozno su završila u posedu vlasti, koja je onemogućila da ti dokumenti dospeju u javnost.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 08:54

newuser wrote:

Hehe meni nije jasno čemu se odmah kreće agresivno, još nisam niti rekao kojoj teoriji vjerujem, ova se čini zanimljiva čemu onda takve riječi. Kažem ima na jubito i o jednoj i drugoj, imaju obje svojih argumenata.

Bože dragi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 08:55

newuser wrote:
Tesla je u dokumentima naveo da etar ispunjava svemir

Bože dragi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 09:10

Speare Shaker wrote:
newuser wrote:

Hehe meni nije jasno čemu se odmah kreće agresivno, još nisam niti rekao kojoj teoriji vjerujem, ova se čini zanimljiva čemu onda takve riječi. Kažem ima na jubito i o jednoj i drugoj, imaju obje svojih argumenata.

Bože dragi...
si postao redikul pa se baviš redikulima? :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 09:14

newuser wrote:
Ovako je Nikola Tesla definisao Zemlju

može citat, gdje i kad je Tesla to izjavio, neka knjiga, časopis, novine, pismo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 14:01

selektor wrote:
Speare Shaker wrote:
newuser wrote:

Hehe meni nije jasno čemu se odmah kreće agresivno, još nisam niti rekao kojoj teoriji vjerujem, ova se čini zanimljiva čemu onda takve riječi. Kažem ima na jubito i o jednoj i drugoj, imaju obje svojih argumenata.

Bože dragi...
si postao redikul pa se baviš redikulima? :popcorn

Opet filozofiraš.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by veber 4/7/2018, 14:08

catabbath wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Mislio sam da se ludilo širi kninskom krajinom.
Tamo smo ga većim dijelom iskorijenili, ostala vas je još nekolicina.

LOL otišli neki poludivlji srbi a došli još gori bosančerosi i šipci. Rekao bi da je sad još gore cheers
knin je sjedište janjevaca. sančosi su usputni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 15:07

newuser wrote:
Zemlja je polje, nije planeta. Nije predmet i zato nema ivicu. Zemlja bi se lakše definisala kao sistemsko okruženje, naveo je naučnik Nikola Tesla u oviru dinamičke teorije gravitacije...

Zemlja je takođe mašina. Sunce i Mesec se napajaju bežično preko elektromagnetnog polja. Ovo polje drži nebeske sfere putem elektromagnetne levitacije.
Ona pobija gravitaciju, jer jedina sila kojoj se treba suprotstaviti je elektromagnetna sila, a ne gravitacija. Zvezde su prikačene na svodu…
Ovako je Nikola Tesla definisao Zemlju i gravitaciju u okviru svoje dinamičke teorije gravitacije.
Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Upload10

kaže google da je to citat nekog Darrell Fox-a iz 2016., da to nije od Tesle

imaš ti neki dokaz da je to što tvrdiš Tesla izjavio?


Last edited by selektor on 4/7/2018, 15:12; edited 3 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 15:09

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 2017-010

ovo je Darrell Fox

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Maxres10

ovo je njegova "djevojka"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 4/7/2018, 15:11




newuseru, ovo je tvoj izvor? :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by newuser 5/7/2018, 14:33

Što se mene tiče može biti, ravna, okrugla, u obliku banane, kruške ili kockasta. Svejedno mi. Meni je najljepše gledati kako se koprcate kad se otvori nekakva ovakva tema koja dokazuje da je znanje mizerno.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 5/7/2018, 15:07

newuser wrote:Što se mene tiče može biti, ravna, okrugla, u obliku banane, kruške ili kockasta.

Može, ali nije ništa od toga nego je oblika geoida.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by jastreb 5/7/2018, 15:09

Inače tu je tezu ovdje propagirao i Henok. Odo baš na njegov blog da vidim jel oformio Bodulsku pravoslavnu crkvu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 5/7/2018, 15:13

jastreb wrote:Inače tu je tezu ovdje propagirao i Henok. Odo baš na njegov blog da vidim jel oformio Bodulsku pravoslavnu crkvu.

Ma on je obična prilivoda. Danas ovako sutra onako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by jastreb 5/7/2018, 15:14

Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:Inače tu je tezu ovdje propagirao i Henok. Odo baš na njegov blog da vidim jel oformio Bodulsku pravoslavnu crkvu.

Ma on je obična prilivoda. Danas ovako sutra onako.
Razočaran je u katoličanstvo i papizam. Najprije je bio u sekti sedevakantista,koji ne priznaju pape nakon 2 vatik.koncila,a onda je ostavio i tu "jeres" i priklonio se pravoslavlju. Cilj mu je formirati nekakvu hrvatsku pravosl.crkvu,a mislim da nešto muti i sa Makedoncima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 5 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum