ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by jastreb 5/7/2018, 15:14

Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:Inače tu je tezu ovdje propagirao i Henok. Odo baš na njegov blog da vidim jel oformio Bodulsku pravoslavnu crkvu.

Ma on je obična prilivoda. Danas ovako sutra onako.
Razočaran je u katoličanstvo i papizam. Najprije je bio u sekti sedevakantista,koji ne priznaju pape nakon 2 vatik.koncila,a onda je ostavio i tu "jeres" i priklonio se pravoslavlju. Cilj mu je formirati nekakvu hrvatsku pravosl.crkvu,a mislim da nešto muti i sa Makedoncima.

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Oh_Femder 5/7/2018, 17:43

newuser wrote:Što se mene tiče može biti, ravna, okrugla, u obliku banane, kruške ili kockasta. Svejedno mi. Meni je najljepše gledati kako se koprcate kad se otvori nekakva ovakva tema koja dokazuje da je znanje mizerno.
Zašto onda koristiš kompjuter, mobitel i guglmeps ako ti je svejedno?
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by kic 6/7/2018, 07:28


Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Bdda7c10
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by newuser 6/7/2018, 08:46

Oh_Femder wrote:
newuser wrote:Što se mene tiče može biti, ravna, okrugla, u obliku banane, kruške ili kockasta. Svejedno mi. Meni je najljepše gledati kako se koprcate kad se otvori nekakva ovakva tema koja dokazuje da je znanje mizerno.
Zašto onda koristiš kompjuter, mobitel i guglmeps ako ti je svejedno?
Imam pravo na korištenje navedenih izuma, iako bolje bi bilo to manje koristiti svakome od nas a svi cijeli dan provodimo na kompjuteru, mobitelu i sličnim izumima koji nas u konačnici zatupljuju. Mozak malo ili gotovo nikako ne koristimo jer nam sve odrade računala. A zašto bi tebi smetalo da je zemlja npr. u obliku nekakvom koji odudara od onoga koji smo učili u školi, evo meni ne bi smetalo niti najmanje, neće se ništa značajno promijeniti kakva god da je, a zar nije zanimljivo da se danas o ovome vode rasprave, čitao sam da čak 1/3 mladih Amera vjeruje da je zemlja ravna...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Oh_Femder 6/7/2018, 11:02

newuser wrote:
Oh_Femder wrote:
newuser wrote:Što se mene tiče može biti, ravna, okrugla, u obliku banane, kruške ili kockasta. Svejedno mi. Meni je najljepše gledati kako se koprcate kad se otvori nekakva ovakva tema koja dokazuje da je znanje mizerno.
Zašto onda koristiš kompjuter, mobitel i guglmeps ako ti je svejedno?
Imam pravo na korištenje navedenih izuma, iako bolje bi bilo to manje koristiti svakome od nas a svi cijeli dan provodimo na kompjuteru, mobitelu i sličnim izumima koji nas u konačnici zatupljuju. Mozak malo ili gotovo nikako ne koristimo jer nam sve odrade računala. A zašto bi tebi smetalo da je zemlja npr. u obliku nekakvom koji odudara od onoga koji smo učili u školi, evo meni ne bi smetalo niti najmanje, neće se ništa značajno promijeniti kakva god da je, a zar nije zanimljivo da se danas o ovome vode rasprave, čitao sam da čak 1/3 mladih Amera vjeruje da je zemlja ravna...
Ako koristiš satelitsku navigaciju ili satelitsku TV antenu, time prešutno priznaješ da Zemlja nije ravna ploča. Razlog da se o tome danas vode rasprave je taj što je nekoliko šaljivdžija iz čiste zajebancije na internetu počelo trend ravne Zemlje da se pokaže koliko na svijetu ima debila. A onda su uskočili prevaranti koji su skužili da se na budalama, kao i uvijek, mogu zgrnuti masne pare. Jesil' kupijo Elvisovu knjigu?

Što se tiče 1/3 mladih Amerikanaca (mislim ono, mladi Amerikanci su ti primjer za intelektualno ugledanje  affraid ), 45% Srba misli da su Srbi najstariji narod na svijetu, pa bi to prema tebi trebao biti još i veći i bolji dokaz da zaista i jesu. Inače, daleko više od 1/3 djece vjeruje u djeda Mraza. Za djecu je to normalno, ali ako odrastao čovjek tako nešto vjeruje, možeš se s njim samo sprdati ili ga sažaljevati. Pa ti biraj što ti više paše.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by jastreb 6/7/2018, 14:25

Čekajte,jel ovo neka zajebancija,ili ovdje na Forumu, stvarno ima ljudi koji misle da je Zemlja ravna ploča???
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Oh_Femder 6/7/2018, 14:34

jastreb wrote:Čekajte,jel ovo neka zajebancija,ili ovdje na Forumu, stvarno ima ljudi koji misle da je Zemlja ravna ploča???
Kaj se ti zajebavaš da stvarno misliš da je zajebancija?  :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by jastreb 6/7/2018, 14:39

Oh_Femder wrote:
jastreb wrote:Čekajte,jel ovo neka zajebancija,ili ovdje na Forumu, stvarno ima ljudi koji misle da je Zemlja ravna ploča???
Kaj se ti zajebavaš da stvarno misliš da je zajebancija?  :D
Pa neki pišu dugačke postove koje mi se ne da čitat. Znam da je nekada tu ideju propagirao Henok.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by veber 6/7/2018, 14:57

jastreb wrote:Čekajte,jel ovo neka zajebancija,ili ovdje na Forumu, stvarno ima ljudi koji misle da je Zemlja ravna ploča???
jedan forumaš je isto tako protiv cjepljenja.
vidimo kaj se događa, čekamo samo koleru, a može i kuga.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Kermit 6/7/2018, 15:04

Veber i marcelijus u pandinom krznu zagovaraju naftni lobij i ravnu ploču, amin
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by veber 6/7/2018, 15:15

Kermit wrote:Veber i marcelijus u pandinom krznu zagovaraju naftni lobij i ravnu ploču, amin
pande ne jedem, ali imam jaknu od jelenje kože, brušena koža, boja konjak, cijena...
iskopčaj struju, odjebi polimere jer ti očito ne trebaju
da si ikad bio na otvorenom moru, znao bi da je zemlja okrugla

a, malo provjeri koliko krave ispuštaju stakleničkih plinova, koliko "ekološka" proizvodnja troši pesticida, koiko se šuma posjeće da bi vi licemjeri koristili kartonske vrećice i sl "ekološke" proizvode.


a, da malo priupitate struku znali bi da samo PVC je nerazgradiv, ali se može nebrojeno puta koristiti.

uzmi vrećicu iz konzuma stavi ju van i u sječnu nam reci što je od nje ostalo. zato postoje retarderi koji se dodaju polimerima.

ali naravno "zeleni" lobi zagovara svoj interes.

bez nafte ni vrata ne bi imao, o pc, autu, mobu da ne tipkam.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 6/7/2018, 15:19

veber wrote:
ali naravno "zeleni" lobi zagovara svoj interes.

U biti je riječ o interesu industrije koja stoji iza "zelenog" lobija (pojedinačna zabrana dizela u nekim gradovima koju si ranije spomenuo). Sami "zeleni" aktivisti su najvećim dijelom (bes)korsne budale koji zagovaraju interese pojedinih industrija i čitavih nacionalnih gospodarstava, a da toga najčešće nisu niti svjesni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by veber 6/7/2018, 15:26

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
ali naravno "zeleni" lobi zagovara svoj interes.

U biti je riječ o interesu industrije koja stoji iza "zelenog" lobija (pojedinačna zabrana dizela u nekim gradovima koju si ranije spomenuo). Sami "zeleni" aktivisti su najvećim dijelom (bes)korsne budale koji zagovaraju interese pojedinih industrija i čitavih nacionalnih gospodarstava, a da toga najčešće nisu niti svjesni.
pa zabrana dizela bodi novom investicijskom ciklusu. imaš N autiju koje proizvodiš, a to je sada 50% jednih i 50% drugih.
znači zabrane ti pola moraš zbog tržišta sagraditi nove linije, nove alate, nove strojeve, edukacija i sl. i eto ti 1000 milijardi eura u 10ak godina.

onda 2040, kao 80ih prošlog stoljeća otkriješ diesel.

i ovi zeleni se ne pitaju što s frakcijom diesela kojeg nemreš pretvorit u polimer ili benzin.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Kermit 6/7/2018, 15:29

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
ali naravno "zeleni" lobi zagovara svoj interes.

U biti je riječ o interesu industrije koja stoji iza "zelenog" lobija (pojedinačna zabrana dizela u nekim gradovima koju si ranije spomenuo). Sami "zeleni" aktivisti su najvećim dijelom (bes)korsne budale koji zagovaraju interese pojedinih industrija i čitavih nacionalnih gospodarstava, a da toga najčešće nisu niti svjesni.
Čekaj ti zagovoraš HDZ-e čardak vlašiju, pa kako se to zove?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 6/7/2018, 15:33

veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
ali naravno "zeleni" lobi zagovara svoj interes.

U biti je riječ o interesu industrije koja stoji iza "zelenog" lobija (pojedinačna zabrana dizela u nekim gradovima koju si ranije spomenuo). Sami "zeleni" aktivisti su najvećim dijelom (bes)korsne budale koji zagovaraju interese pojedinih industrija i čitavih nacionalnih gospodarstava, a da toga najčešće nisu niti svjesni.
pa zabrana dizela bodi novom investicijskom ciklusu. imaš N autiju koje proizvodiš, a to je sada 50% jednih i 50% drugih.
znači zabrane ti pola moraš zbog tržišta sagraditi nove linije, nove alate, nove strojeve, edukacija i sl. i eto ti 1000 milijardi eura u 10ak godina.

I to je u pitanju, ali ne samo to nego i natjecanja nacionalnih industrija automobila tko će prije ovladati tehnologijom elektropogona i steći prednost na svjetskom tržištu. Ona industrija koja misli da je stekla neku prednost tada počne forsirati upotrebu tih električnih automobila i odbacuje stare ali i dobro provjerene tehnologije SUI motora.
Iz istih razloga primjerice Njemačka forsira instaliranje vjetroelektrana premda je struja iz njih skuplja za red veličine 4 puta od energije i fisijskih elektrana, ali Njemačka ne može konkurirati Amerima, Japancima, Francuzima pa i Korejcima u toj tehnologiji pa zato širi zelene ideale po svijetu kako bi prevladala njihova tehnologija u proizvodnji vjetroelektrana sa kojom mogu konkurirati u svijetu.
I sve pet, na to imaju pravo, ali je problem u puno većoj cijeni koju Nijemci doduše moglu platiti, ali ogromna većina siromašnjijih zemalja ne, a da pri tome ne skrhaju svoja gospodarstva ili da im proizvodi zbog većeg udjela u cijeni proizvoda skupe energije budu konkurentni u odnosu na njemačku industriju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 6/7/2018, 15:35

Kermit wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
ali naravno "zeleni" lobi zagovara svoj interes.

U biti je riječ o interesu industrije koja stoji iza "zelenog" lobija (pojedinačna zabrana dizela u nekim gradovima koju si ranije spomenuo). Sami "zeleni" aktivisti su najvećim dijelom (bes)korsne budale koji zagovaraju interese pojedinih industrija i čitavih nacionalnih gospodarstava, a da toga najčešće nisu niti svjesni.
Čekaj ti zagovoraš HDZ-e čardak vlašiju, pa kako se to zove?

Ajde sa napuši goldberrya svom fireru Orbanu, majmune veleizdajnički. Jebo te on u usta i ti njega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 6/7/2018, 15:40

veber wrote:samo PVC je nerazgradiv

eeerr stoneage

veber wrote:
zato postoje retarderi koji se dodaju polimerima

eeerr eeerr stoneage
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by veber 6/7/2018, 15:44

ma vjetroelektrane su ok i ona solarna polja u pustinjama amerike.


veli mi frend, inače dužznosnik u tijelu vlasti.

ako želiš napraviti bunar moraš državi platiti koncesiju.

radim rekonstrukciju objekta i zamisao je dio kolektorski ploča na terasu i bunar 30cm fi i 15ak metara u dubinu, unutra bakrenu spiralu kao hlađenje i sanitetska voda. povratna cijev hlađenja bi u drugu cijev išla i košta me samo struje i pumpa od 300W.

ali jebenu koncesiju moram imat za korištenje vode.

a, sada su ekološki digli na plinske aute neke eko poreze.

kupit ću W123 i ajmo na ložak i ulje iz restorana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 6/7/2018, 15:50

veber wrote:ma vjetroelektrane su ok i ona solarna polja u pustinjama amerike.

Ma OK su, ali imaju problema. Prije svega sa puno većom cijenom energije u odnosu na fisijske pa i termoelektrana na ugljen. Također i zbog relativno male snage i uskog područja optimalnog vjetra za pogon pa su vjetrenjače često izvan optimalnog pogona ili se zatvaraju zbog prejakog vjetra. Devastaciju prostora zbog ogromne površine zemljišta koju koriste neću ni spominjati, jer je to ionako trivijalan problem u odnosu na ostale.
Solarne imaju problema sa slabom efikasnošću panela i prilično velikog kemijskog zagađenja do kojeg dovodi proizvodnja panela pa niti one nisu baš tako zelene kao što to mnogi "zeleni" pokreti misle pa ispada da su oni samo ideološki, a ne i ekološki "zeleni". Kohl ih je ionako svojedobno opisao kao lubenice, zeleni izvana, a crveni iznutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by veber 6/7/2018, 16:03

pa ono kod šibenika je optićko ruglo, don kihot ne bi znao na koju da krene.
staviš na krov, ali to nije to.

činjenica je da nam je nafta i ugljen glavni dobavljač energije.
urana nema previše pa ni fisija nije neki izbor.

no eto 30km od zg nuklearka. u zagrebu tri termoelektrane. i onda se ekipa buni da će tamo negdje napravit plinsku elektranu.

imao sam ponudu da odem u italiju za neki posao. usred turističkog kraja napravili najveću rafineriju u eu i plinovod za tuniski i alžirski plin.

a tetrjeb i ekipa se bune protiv lNG terminala

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Guest 6/7/2018, 16:06




solarno u mehanički rad, pa u struju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici - Page 6 Empty Re: Ludilo se širi, knjiga o ravnoj Zemlji jučer je predstavljena u knjižnici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum