ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARKING HOBOTNICA

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by Guest 6/12/2017, 19:24

Čuj..nije bilo auta kao danas,istina,ali nije da nije bilo..iako Fitjeki i stojke,tu i tamo koja Škoda,fiat 125p,Moskwić...
Kakogod..

Ne zovi vraga,kako je krenulo,budes uskoro placao..Polako se gubi svetost privatnog vlasnistva,i kako su curi ćopili,istina mali stancic,ipak nije u redu,da to naprave za 4000 kuna,a vlasnistvo vrijeti 20000 Ojra.

slutim povratak mracnog srednjeg vijeka i feudalnog sustava... Suspect

Guest
Guest


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by Guest 6/12/2017, 19:33

Weberu,bjez ti u Svabiju,na Balkanu ces samo nastaviti tradiciju svojih predaka..Da ti popale sve sto posjedujes..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by veber 6/12/2017, 19:35

kod nas je nepoznavanje propisa isto problem.

recimo ja sam jedan auto odjavio. točno je bilo 6mj.
i tražio sam povrat svega. od osiguranja do državnih nameta.
i sve sam dobio nazad, ali ljudi to ne znaju.

recimo svi moji auti su u grawe i ovi te uredno obavjeste ako je auto odjavljen da ti vrate osiguranje. država kurvinjski šuti.


bio sam u švici kod jednog poznanika i on vozi z3 i m5 sve na jedno osiguranje i državne dažibe, a s obzirom da nije imao nikada sudar ima osiguranje neki kikiriki.

dadu ti jedan par tablica i samo ih seliš s auta na auto.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by veber 6/12/2017, 19:39

pismejker wrote:Weberu,bjez ti u Svabiju,na Balkanu ces samo nastaviti tradiciju svojih predaka..Da ti popale sve sto posjedujes..
možda i budem. imam ponude iz austrije. čak i iz mađarske. a sve mi je to pred kućnim pragom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by Guest 6/12/2017, 19:43

veber wrote:
pismejker wrote:Weberu,bjez ti u Svabiju,na Balkanu ces samo nastaviti tradiciju svojih predaka..Da ti popale sve sto posjedujes..
možda i budem. imam ponude iz austrije. čak i iz mađarske. a sve mi je to pred kućnim pragom.
Ispocetka muka ziva da se priviknes na zakone,ali kad se priviknes,ziva milina..sve pod konac i uredno postrojeno..I sto je meni najbitnije,nema atmosfere beznadeznosti,nema nenasmijanih i zabrinutih faca,nema lopovluka,bar vidljivog,koji ujebaje zivote gradjana(ybtg,porezi su porezi,ali hajde..ostane jos uvijek dovoljno za lagodan zivot)..sve u svemu,sad doli vidim atmosferu,kao nesto grdo mracno..
Doli ti moras loviti i istiskivati svoja prava..Ovdje se samo na njih pozoves i ostvarena su...
Zbilja,zahvalan sam svapskoj drzavi,ali svaka joj cast... :h5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by veber 6/12/2017, 19:49

živio sam u njemačkoj skoro dvije godine, tako da mi je i to u životopisu. šteta kaj se nisam više potrudio oko njemačkog pa znam osnove. sve smo na bosanskom :D ili engleskom obavljali. ovisno da li smo bili u pogonu ili u uredu :D

ali naučio sam osnove. sada me kći malo podučava. ona uči pet jezika, zadnje upisala mađarski.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by Brain32 6/12/2017, 19:52

Leviathan2 wrote:
veber wrote:u biti ljudi niti ne znaju da se mogu žalit i da ti mogu naplatiti samo koliko si bio, a ne nekakve dnevne karte. ja fotkam auto i onda ih za oštećenje branika teretim i sve pet.
u biti oni se pozivaju na zakon a ne postoji zakon nego neki njihov pravilnik koji oni tumace ko zakon, ne platis i kazes odjebi, nek pokazu odakle im pravo naplacivanja parkinga
sve je to app i otimacina

Naplata parkinga se temelji na Zakonu o sigurnosti prometa na cestama, temeljem njega se izvode pravilnici, odluke, uredbe i ostale pizde materine kao podzakonski akti te su isti kao takvi - valjani.
Prema ZSPC jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave imaju pravo određivati kako prometna pravila (ograničenja, regulaciju, pješačke zone i sl) tako i zabrane i ograničenja parkiranja. Temeljem te odredbe Zakona, pojedine jedinice lokalne samouprave (županije, gradovi, općine) određuju naplatu parkiranja. Tako to funkcionira i ima lijepo i logično objašnjenje.

Ad.1 - htio bi upoznati tvorca pojma "jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave" kako bih ga mogao udarat svom snagom nogom u glavu nekoliko sati pa da ga nakon toga priupitam da li je "jedinica lokalne samouprave" dostatno kao pojam kad bubaš definicije od 15000 riječi na pamet...

Ad.2 - nije da te jebem, ima na ovoj temi mnogo toga čime se slažem ali nemojmo pričati pizdarije ne pričam ni ja doktoru o neurokirurgiji niti arhitektu o statici a bome ni vodoinstalateru o instalacijama, svaka struka ima svoja pravila i posebnosti ako nešto ne shvaćamo ne znači (nužno) da je glupo.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by Guest 6/12/2017, 19:54

Krenuo ja prije nekoliko godina na kurs za svapski,pa morao prekinuti radi posla..ne mos paralelno da ga yebes..yebiga,para mi bila kriticnija..proslo par godina,upisao ponovo,ybt...nas 5-6 europljana,25 kozojeba...uzas zivi..
moram priznati,isli su mi na zivce u MP66..nekultura,pricaju izmedju sebe na arapskom,ne postivaju profesoricu,ono,misle da su glavni..vjecito sam galamio na njih i usutkivao..
pitjku mater,skoro izludio sa njima,a trebalo je 5-6 mjeseci sa njima biti u istom prostoru 4-5 sati dnevno... pale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by veber 6/12/2017, 20:04

Brain32 wrote:
Leviathan2 wrote:
veber wrote:u biti ljudi niti ne znaju da se mogu žalit i da ti mogu naplatiti samo koliko si bio, a ne nekakve dnevne karte. ja fotkam auto i onda ih za oštećenje branika teretim i sve pet.
u biti oni se pozivaju na zakon a ne postoji zakon nego neki njihov pravilnik koji oni tumace ko zakon, ne platis i kazes odjebi, nek pokazu odakle im pravo naplacivanja parkinga
sve je to app i otimacina

Naplata parkinga se temelji na Zakonu o sigurnosti prometa na cestama, temeljem njega se izvode pravilnici, odluke, uredbe i ostale pizde materine kao podzakonski akti te su isti kao takvi - valjani.
Prema ZSPC jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave imaju pravo određivati kako prometna pravila (ograničenja, regulaciju, pješačke zone i sl) tako i zabrane i ograničenja parkiranja. Temeljem te odredbe Zakona, pojedine jedinice lokalne samouprave (županije, gradovi, općine) određuju naplatu parkiranja. Tako to funkcionira i ima lijepo i logično objašnjenje.

Ad.1 - htio bi upoznati tvorca pojma "jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave" kako bih ga mogao udarat svom snagom nogom u glavu nekoliko sati pa da ga nakon toga priupitam da li je "jedinica lokalne samouprave" dostatno kao pojam kad bubaš definicije od 15000 riječi na pamet...

Ad.2 - nije da te jebem, ima na ovoj temi mnogo toga čime se slažem ali nemojmo pričati pizdarije ne pričam ni ja doktoru o neurokirurgiji niti arhitektu o statici a bome ni vodoinstalateru o instalacijama, svaka struka ima svoja pravila i posebnosti ako nešto ne shvaćamo ne znači (nužno) da je glupo.
gle, sve to stoji.
ali još uvijek ne mogu naplatiti na privatnom parkingu. osim u slučaju kao kod mog starog kada su penzići tražili od bandića da uvede parking naplatu u dvorištu jer dolaze neki drugi.

no starci iz centra ne razmišljaju. mogli su postavit rampu ali je neki tip navijao za naplatu. sada nemaju ni parking, a pride ga plaćaju.
penzićima oduzet pravo glasa i odlučivanja. pogotovo u centru grada.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PARKING HOBOTNICA - Page 3 Empty Re: PARKING HOBOTNICA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum