ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by BB-8 10/3/2017, 09:41

http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/bandic-porucio-ne-placajte-kaznu-za-parking-ili-zet-ako-vam-je-to-prvi-prekrsaj-1154725

Svatko ima pravo jednom pogriješiti i treba dobiti samo upozorenje - dodao je Bandić.


jebemumiša treba izdržati do svibnja...

_________________
Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Attach13 Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by Guest 10/3/2017, 09:59

Zapravo, pozvao je na švercanje i parkiranje do prve kontrole. :)   Sve za opstanak press
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by BB-8 10/3/2017, 10:05

upravo tako...pozvao je na kršenje zakona...krmak...vlast je slast press

_________________
Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Attach13 Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by vili40 10/3/2017, 10:07

od kud kupi sve te ideje,siguran sam da to što on radi nije zabilježeno nigdje u svijetu.Ili je?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by BB-8 10/3/2017, 10:09

sjećam se da je u moskvi prije nekih izbora tada aktualni gradonačelnik ukinuo plaćanje parkinga...do izbora :W

_________________
Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Attach13 Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by Trinity 10/3/2017, 10:11

Roy_Bean wrote:upravo tako...pozvao je na kršenje zakona...krmak...vlast je slast press
Da su ZET i Zagreb parking njegove privatne firme ne bi bilo kršenja zakona, nego česti marketinški potez.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by BB-8 10/3/2017, 10:14

da je baba muško zvala bi se duško...

_________________
Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Attach13 Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by vili40 10/3/2017, 10:15

situacija u Zagrebu je dosta komplicirana,ako Bandić izgubi a dođe Mrak,bit će još veselije. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by michaellcmacha 10/3/2017, 12:52

Triny wrote:
Roy_Bean wrote:upravo tako...pozvao je na kršenje zakona...krmak...vlast je slast press
Da su ZET i Zagreb parking njegove privatne firme ne bi bilo kršenja zakona, nego česti marketinški potez.
koji zakon se krši ukoliko ne platiš kartu za tramvaj, odnosno ako ne platiš parkiranje... ne bih htio griješit, ali mislim da Zakon ne regulira niti jedno niti drugo... ili ako da de mi ga navedite da to malo pogledam...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by BB-8 10/3/2017, 13:05

moja greška...nije zakon nego je odluka gradske skupštine...i za parking i za tramvajske karte...

_________________
Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Attach13 Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by Guest 10/3/2017, 13:08

vili40 wrote:od kud kupi sve te ideje,siguran sam da to što on radi nije zabilježeno nigdje u svijetu.Ili je?

bio je član KPJ, tamo je ispekao zanat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by michaellcmacha 10/3/2017, 13:17

Roy_Bean wrote:moja greška...nije zakon nego je odluka gradske skupštine...i za parking i za tramvajske karte...
istina da mu moj dobar prijatelj našetava cucka, i da me je nagovarao prije iks godina da se prikačim bandiću uz njega ali eto nisam, ali nekako mi ne leži taj lik i gotovo, mada jedno mu se mora priznati, makar šire gledano to nije dobro, on u zagrebu i dan danas dobro kotira među ljudima neovisno o političkom opredijeljenju, i ovo mu je definitivno jedan od poteza kojim će si osigurati da moguće umre u gradonačelničkoj fotelji.... uglavnom nije mu ovo potez koji će mu njegovi glasači uzet za zlo, a blagonakloni će biti i oni koji inače nisu za njega...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET! Empty Re: Ne plaćajte kaznu za parking ili ZET!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum