ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:00

radi se cisto o jalu..ovi drugi ce pobrati vrhnje a ovi treci to ne mogu podnjeti pa valja sabotirati makar bilo i to dobro za citav kraj..pa nek je konacno i hdz donio neku dobru ideju..ali jebiga nisu ovi iz sdp-a i mosta i udri..to je nasa rak rana

vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 11:01

vuksadinare wrote:radi se cisto o jalu..ovi drugi ce pobrati vrhnje a ovi treci to ne mogu podnjeti pa valja sabotirati makar bilo i to dobro za citav kraj..pa nek je konacno i hdz donio neku dobru ideju..ali jebiga nisu ovi iz sdp-a i mosta i udri..to je nasa rak rana
bilo bi obrnuto što je najgore.. da je SDP i MOST na vlasti, da oni donesu ovakvu odluku, ovi iz HDZa bi je sabotirali


a ništa, neka tamo ono malo starčadi što je ostalo sa vojnim penzijama pivaju "vuci se kriju i piju ti vodu" a njihova dica i unuci u Njemačkoj/Irskoj, ili konobare u Splitu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:04

slazem se sa yodom...most je nahrupina debila i demagoga koji nemaju nikakvu ideju investiranja i gospodarstva a najlakse rec nek bude sve drzavno..toga se ne bi posramio ni mao ce tung jer bulj i petrov upravu zele provoditi njegovu poslovnu politiku..'neka cvjeta tisucu cvjetova' a od koje su pobjegli i sami kinezi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:05

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:radi se cisto o jalu..ovi drugi ce pobrati vrhnje a ovi treci to ne mogu podnjeti pa valja sabotirati makar bilo i to dobro za citav kraj..pa nek je konacno i hdz donio neku dobru ideju..ali jebiga nisu ovi iz sdp-a i mosta i udri..to je nasa rak rana
bilo bi obrnuto što je najgore.. da je SDP i MOST na vlasti, da oni donesu ovakvu odluku, ovi iz HDZa bi je sabotirali


a ništa, neka tamo ono malo starčadi što je ostalo sa vojnim penzijama pivaju "vuci se kriju i piju ti vodu" a njihova dica i unuci u Njemačkoj/Irskoj, ili konobare u Splitu..
radi se cisto o podjeli provizija i kuverti..'zasto bi samo vi kad hocemo i mi'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:07

di je onaj mutavi da ga centriram zajedno sa buljom i mostom..nece imat di 'pecati'..pa irud te jebo..kako pecaju oni u plominskom zaljevu i kupaju se i nikom nista :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:09

i nije istina da je vecina u sinju i cetinskoj krajini protiv...zapravo vecina je 'za'..a bulj i mostovci vodaju onih 200-timjak istomisljenika po prosvjedima non stop istih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:12

..a cuj ovih debila u skupstini splitsko dalmatinske..'mi smo protiv gradnje odnosno nismo ako ce se graditi po najvisim ekoloskim standardima'..pa kako ce se graditi nego po najvisim ekoloskim standradima inace ne mogu dobiti dozvole..sve mora biti po međunarodnim ekoloskim certifikatima..o moj hajduce u kakvoj si se ti kaseti glupana nasao...koga sve primaju u politiku.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:14

je'l ovi tamo znaju da smo mi u eu...ako ne znaju treba ljudima rec..ko zna kada tamo vijesti dolaze.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by mutava baštarda 7/11/2017, 11:19

Pinochet wrote:fala kurcu , MOST je tolika skupina debila i nesposobnih likova, da nebih za njih više glasova da mi netko stavi pištolj na glavu..

em neznaju kurca kako ekonomija funkcionira, frend mi je tamo u MOSTu kaže u cijeloj stranci nemaju 2-3 ekonomista , iako ti netreba diploma, uglavnom psihijatri i zidari im pišu ekonomske programe temeljene na teorijama zavjere

em kada su došli na vlast, kurca reformi nisu napravili, ne samo da nisu, nego su držali HDZu skale.. porez na nekretnine, rast PDVa, sve je to MOST glasovao
Pusti Vuka u kurac, ovdje je Bulj u pravu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:22

mutava baštarda wrote:
Pinochet wrote:fala kurcu , MOST je tolika skupina debila i nesposobnih likova, da nebih za njih više glasova da mi netko stavi pištolj na glavu..

em neznaju kurca kako ekonomija funkcionira, frend mi je tamo u MOSTu kaže u cijeloj stranci nemaju 2-3 ekonomista , iako ti netreba diploma, uglavnom psihijatri i zidari im pišu ekonomske programe temeljene na teorijama zavjere

em kada su došli na vlast, kurca reformi nisu napravili, ne samo da nisu, nego su držali HDZu skale.. porez na nekretnine, rast PDVa, sve je to MOST glasovao
Pusti Vuka u kurac, ovdje je Bulj u pravu...
nista bulj nije u pravu..moja mater ga je podrzavala a zivjela je 40 godina u nizozemskoj sređenoj zemlji..s najvisim standardima...i sad je rekla on je debil nema pojma i prodaje demagogije oko te peruca...kako nema problema sa te u zagrebu,varazdinu,sisku,osijeku,plominu a bice ga kao na peruci..ajde mutavi ne zajebaji..cisto se radi o tome zasto oni a mi ne....ako ne onda pojma nemaju..a moglo bi biti i to..kaze stara da se o ovom slucaju pise i u nizozemskim medijima i tamosnji komentari se smiju bulju i ovima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 11:23

vuksadinare wrote:..a cuj ovih debila u skupstini splitsko dalmatinske..'mi smo protiv gradnje odnosno nismo ako ce se graditi po najvisim ekoloskim standardima'..pa kako ce se graditi nego po najvisim ekoloskim standradima inace ne mogu dobiti dozvole..sve mora biti po međunarodnim ekoloskim certifikatima..o moj hajduce u kakvoj si se ti kaseti glupana nasao...koga sve primaju u politiku.. :D
normalno.

podrazumjeva se da mora biti po najviših eko standardima.. ali eto .. neka je bulj zajeba elektranu.. priglupi bulj sa 4 razrezda srednje...

on kurca nemože skužit , kakav će to imati efekat na ekonomiju itd.. na zaposlenost. koliku su to potencijali za tu vukojebinu. rekao sam, da sam ja načelnik te općine, ona bi do 2050 imala 50 000 stanovnika bez jebenih problema, bez obzira tko je na vlasti u RH
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:25

jebote u nizozemskoj imas na desetke TE-a a najveci proizvođaci su pljoprivrednih proizvoda i drugi u svijetu po izvozu..pa najvisim ekoloskim standardima..i sad oni izgleda nemaju pojma i nisu svjesni d aim ej sve zagađeno a eto bulj je svjestan toga..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:28

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:..a cuj ovih debila u skupstini splitsko dalmatinske..'mi smo protiv gradnje odnosno nismo ako ce se graditi po najvisim ekoloskim standardima'..pa kako ce se graditi nego po najvisim ekoloskim standradima inace ne mogu dobiti dozvole..sve mora biti po međunarodnim ekoloskim certifikatima..o moj hajduce u kakvoj si se ti kaseti glupana nasao...koga sve primaju u politiku.. :D
normalno.

podrazumjeva se da mora biti po najviših eko standardima.. ali eto .. neka je bulj zajeba elektranu.. priglupi bulj sa 4 razrezda srednje...

on kurca nemože skužit , kakav će to imati efekat na ekonomiju itd.. na zaposlenost. koliku su to potencijali za tu vukojebinu. rekao sam, da sam ja načelnik te općine, ona bi do 2050 imala 50 000 stanovnika bez jebenih problema, bez obzira tko je na vlasti u RH
jebiga bulj i mutavi i slicni nece imat di pecat jer ce sve pastrve pokrepat uzvodno i nizvodno...sve ce biti crnog dima nebo se nece vidit lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 11:28

vuksadinare wrote:jebote u nizozemskoj imas na desetke TE-a a najveci proizvođaci su pljoprivrednih proizvoda i drugi u svijetu po izvozu..pa najvisim ekoloskim standardima..i sad oni izgleda nemaju pojma i nisu svjesni d aim ej sve zagađeno a eto bulj je svjestan toga..
a pune police naši trgovina nizozemskih proizvoda, koje jedemo svaki dan.. vjerojatno imate nešto u frižideru što je napravljeno u nizozemskoj.. i to su proizvodi koji su skuplji sa višom kvalitetom..

ali eto .. pivat će oni.. vukovci se kriju i piju ti vodu, dok im dica idu u zemlje kao jeftini robovi gdje takvih elektrana i tvornica ima na svakom koraku..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 11:31

a bulja boli kurac, postao je političar, dok traje Čardak, do tada će on imati 15 000kn svaki mjesec na račun..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:34

Pinochet wrote:a bulja boli kurac, postao je političar, dok traje Čardak, do tada će on imati 15 000kn svaki mjesec na račun..
..i sad ajd ti vjeruj most-u sto govori oko agrokora a oce da sve bude drzavno..napravili bi oni iso ko i sdp sa agrokorom ko i plenki i dalicka ali nisu u poziciji i zato ih svrbi...pa sad glume kao protiv...samo sto se izgleda hdz na ovom i jos nekim slucajevima ipak pokazao koliko toliko otvoren za privatne invistecije i ulaganja..a ovi su protiv ako nije sve drzavno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:36

zato mostovci i sdpovci vedre i oblace u udruzi 'nas hajduk' i upravljaju klubom i ne zele da u hajduk konacno uđe i privatni kapital..jer jbg ne bi mogli se onda uhljebiti i cicati i oni se ravnaju po onoj grunfovoj..'vas kapital nase iskustvo tj vi nama lovu mi vama nase iskustvo' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by catabbath 7/11/2017, 11:44

Zato jer u RH stručnjake je prilično lako korumpirat pa ti napišu šta gos želiš u studiji. I onda ima situacija 2 studije dijametralno suprotnih zaključaka a sve neki stručnjaci pisali.

_________________
Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:52

catabbath wrote:Zato jer u RH stručnjake je prilično lako korumpirat pa ti napišu šta gos želiš u studiji. I onda ima situacija 2 studije dijametralno suprotnih zaključaka a sve neki stručnjaci pisali.
i onda bulj sebe proglasio najvecim strucnjakom u enrgetskoj politici...i moze djeliti lekcije a strucnjak je u enrgetici sto zna upaliti i ugasiti svjetlo na prekidacu.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by mutava baštarda 7/11/2017, 11:57

http://hr.n1info.com/a250376/Video/Info/Mislav-Cvitkovic-o-projektu-termoelektrane-na-Peruci.html

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by mutava baštarda 7/11/2017, 11:57

vuče nemaš pojma, bulj ti prca čardak pa si subjektivan...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... - Page 2 Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum