ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto su muškarci

Page 35 of 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Go down

Zašto su muškarci - Page 35 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by aben 8/11/2017, 23:11

[size=13][size=13]- Možete imati koliko god hoćete žena na vrhu, ali ako one ne rade ništa za druge žene u sustavu, to ne vrijedi ništa. Općeniti osjećaj je da velik broj žena ne dolazi do vrha. Osim toga, žene ne osjećaju potporu kolegica na vrhu. Neka istraživanja pokazuju da je pet puta veća vjerojatnost da će ženu loše tretirati žena nego muškarac – rekla je Dalton i pozvala žene da promijene takvo ponašanje.[/size][/size]



Prema navedenom dakle ispada da žene ne napreduju zato jer ih druge žene dovoljno ne podržavaju. A vrlo me zbunjuje izjava da je pet puta veća vjerojatnost da će žena doživjeti loš tretman od druge žene,nego od muškarca. Mislim s obzirom na toliko puta dokazanu psihopatološku prirodu muškarca koji su genetski predefinirani da zlostavljaju i tlače žene (osim pedera i još nedovoljno zastupljenih mangina). Ali ja sam siguran da bi gospođa Dalton, uspješna poslovna žena i osnivačica takve jedne korporacije i za to imala logično objašnjenje samo kad bi ju netko pitao.

No iz navedenog proizlazi da su tih pet stvari koje svakoj ženi mogu učiniti da postigne uspješnu karijeru redom:

1. protekcija po spolnoj osnovi
2. protekcija po spolnoj osnovi
3. protekcija po spolnoj osnovi
4. protekcija po spolnoj osnovi
5. protekcija po spolnoj osnovi

Inače ideja skupa je istaknuti uspješna iskustva, okupili i povezali poslovne žene iz regije, motivirati ih na nove pothvate te ujedno potaknuli inicijativu za povećanje zastupljenosti žena na najvišim položajima. Ne znam da li se po "najvišim položajima" podrazumjeva recimo rad na skelama kod izgradnje nebodera i tornjeva ili farbanje krčkog, masleničkog ili dubrovačkog mosta (što su sve prilično visoki položaji) ili nešto drugo.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 35 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by aben 8/11/2017, 23:12

bahahaha

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 35 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Leviathan2 9/11/2017, 01:30

nema ni jedne zene na mjesalici
do sad vidio za cjelog zivota 10 zenskinja na bausteli ako izuzmemo one iz sigurnosti koje ionako nisu baustelke nego besposlene babe s dvomjesecnim kursom
dakle, pouka, kad vidis neku feministkinju sutni je nogom u ime onih 10 zenskinja na bausteli jer se nisu borile za njih

_________________
Zašto su muškarci - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 35 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum