ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

toda opet ulovio ramu u lažima

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 12 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Sabina Spielrein 7/11/2017, 08:23

slidingdoorsoperator wrote:
Sabina Spielrein wrote:
marcellus wrote:ali mene ne zanima toda, on je gotov, popušio.
U utorak ide na policiju u Londonu, bar se tak priča, sad o njima ovisi što će s njim.

Mislim da je njegova sudbina već određena s obzirom da za London nije politički relevantan na bilo koji način. A i mi smo ionako prije Brexita značajno popravili političke odnose sa Britanijom.

Britanci su inače zemlja političko poslovnih azilanata, svakako bi mogao kupiti mjesece dok traži azil. Osim, ako ne postoji dogovor visoke politike, što je zapravo i paradigma cijele situacije.

Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 12 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by kic 7/11/2017, 08:24


bik i konj se bore, blago nama..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 12 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Sabina Spielrein 7/11/2017, 08:51

Ono što od početka Marc i ja govorimo nije da stari nema putra na glavi, već da se putem neustavnih zakona frustriranoj i nesvjesnoj masi može činiti što se želi, da smo lopta s kojom se napucavaju kako tko i kad god želi.

Anomija.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 12 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by kic 7/11/2017, 09:03


sustav pokazuje svoje pravo lice u sukobu s pojedincem..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 12 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Guest 7/11/2017, 09:17

Sabina Spielrein wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Sabina Spielrein wrote:
marcellus wrote:ali mene ne zanima toda, on je gotov, popušio.
U utorak ide na policiju u Londonu, bar se tak priča, sad o njima ovisi što će s njim.

Mislim da je njegova sudbina već određena s obzirom da za London nije politički relevantan na bilo koji način. A i mi smo ionako prije Brexita značajno popravili političke odnose sa Britanijom.

Britanci su inače zemlja političko poslovnih azilanata, svakako bi mogao kupiti mjesece dok traži azil. Osim, ako ne postoji dogovor visoke politike, što je zapravo  i paradigma cijele situacije.

O tome sam i govorio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 12 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum