ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

toda opet ulovio ramu u lažima

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by kaya 4/11/2017, 18:13

marcellus wrote:dobro, ja sam davno rekao, ili ćemo imat 200 bogatih hrvatskih obitelji ili 20 najbogatijih svjetskih obitelji koje će preuzet sve u hrvatskoj

a švarc je spram todorića ono što je mafijaški don spram lokalnog džeparoša
meni ništa ne znači što imamo 200 bogatih hrvatskih obitelji a la todorić
po istom principu
otac sekretar ili  udbaš zažnirao pare, kao štrok, grgić, todorić a dječica postala instant čardak domoljubi koja su malverzacijama, pogodovanjem, nelojalnom konkurencijom, ekonomskim zakonima u njihovu korist zažnirala daljnje milione  i prebacili  ih na sejšele.
mene to zaista ne čini ponosnom, dapače ljuti me.
a kupila ja prašak u hrvatskom kozmu ili austrijskom mulleru tako mi je svejedno...


Last edited by kaja on 4/11/2017, 18:14; edited 1 time in total (Reason for editing : .)

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by veber 4/11/2017, 18:14

marcellus wrote:uglavnom dok njemačka država daje švarcu kredite po 1% da se širi na hrvatsku i to iz javnih fondova mi istražujemo ko je kreditirao todorića
uglavnom prestani se druži sa Zrinkom K.
todorić je dobivao milijarde, beskamatno.

odjebi s tim forama.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by veber 4/11/2017, 18:16

kaja wrote: 
a kupila ja prašak u hrvatskom kozmu ili austrijskom mulleru tako mi je svejedno...
istina

konzum, u biti cijelu grupaciju ignoriram maksimalno.

kada smo kod praška. u lidlu je saponin jeftiniji negu u konzumu na akciji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by vuksadinare 4/11/2017, 18:21

ja imam dodat i sto se tode tice ende..onaj tko placa radnika 2600 kuna gdje radnik radi po 10,12 sati u skladistima gdje u komadu dobiju 10 dana godisnje najvise...e onda neka si jebe mater pred menom se ne moze oprat za sto godina da sad ne znam ramu i ramice ulovi u lazi ili zajebe deset puta..jebi se marcel ti i toda..sjeti se radnika u konzumu..moja zena u lidlu 5500 kuna kao radnica i to joj stranac plati a krmak domaci toda domaceg covika plati minimalac ma mars
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by veber 4/11/2017, 18:23

vuksadinare wrote:ja imam dodat i sto se tode tice ende..onaj tko placa radnika 2600 kuna gdje radnik radi po 10,12 sati u skladistima gdje u komadu dobiju 10 dana godisnje najvise...e onda neka si jebe mater pred menom se ne moze oprat za sto godina da sad ne znam ramu i ramice ulovi u lazi ili zajebe deset puta..jebi se marcel ti i toda..sjeti se radnika u konzumu..moja zena u lidlu 5500 kuna kao radnica i to joj stranac plati a krmak domaci toda domaceg covika plati minimalac ma mars
to isto.
jedna moja frendica radi u dm-u i lijepih 8500 spremi, kada je prekovremeno ide to i na više.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by kaya 4/11/2017, 18:27

veber wrote:
marcellus wrote:uglavnom dok njemačka država daje švarcu kredite po 1% da se širi na hrvatsku i to iz javnih fondova mi istražujemo ko je kreditirao todorića
uglavnom prestani se druži sa Zrinkom K.
todorić je dobivao milijarde, beskamatno.

odjebi s tim forama.
a bespovratna sredstva iz fondova, pa sve su pokupile njegove firme i još od par tajkuna
i sada ako zaključiš da je to nepravedno, namješteno ljubomoran si
e pa jebi ga...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by vuksadinare 4/11/2017, 18:30

veber wrote:
vuksadinare wrote:ja imam dodat i sto se tode tice ende..onaj tko placa radnika 2600 kuna gdje radnik radi po 10,12 sati u skladistima gdje u komadu dobiju 10 dana godisnje najvise...e onda neka si jebe mater pred menom se ne moze oprat za sto godina da sad ne znam ramu i ramice ulovi u lazi ili zajebe deset puta..jebi se marcel ti i toda..sjeti se radnika u konzumu..moja zena u lidlu 5500 kuna kao radnica i to joj stranac plati a krmak domaci toda domaceg covika plati minimalac ma mars
to isto.
jedna moja frendica radi u dm-u i lijepih 8500 spremi, kada je prekovremeno ide to i na više.
zena mi dobije u lidlu 1500 kuna bozicnice na karticu od lidla,1600 kuna tegresa bozic,uskrs se ne radi 2 tjedna u komadu godisnji sve stranac dao a krmcina tzv domaca toda svog covjeka robovski iskoristvavat..i kako rece onaj radnik u skladistu konzuma najveca bi mu kazna bila poslat ga radit u skladiste konzuma da vidi kako se kicma lomi i grbaci za 3000 kuna..ako marcel ne vjeruje za placu u lidlu bozicnicu tegres nadjemo se donesem mu liste od place od moje zene a nakon toga mu hracnem u lice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Trinity 4/11/2017, 18:35

veber wrote:
vuksadinare wrote:ja imam dodat i sto se tode tice ende..onaj tko placa radnika 2600 kuna gdje radnik radi po 10,12 sati u skladistima gdje u komadu dobiju 10 dana godisnje najvise...e onda neka si jebe mater pred menom se ne moze oprat za sto godina da sad ne znam ramu i ramice ulovi u lazi ili zajebe deset puta..jebi se marcel ti i toda..sjeti se radnika u konzumu..moja zena u lidlu 5500 kuna kao radnica i to joj stranac plati a krmak domaci toda domaceg covika plati minimalac ma mars
to isto.
jedna moja frendica radi u dm-u i lijepih 8500 spremi, kada je prekovremeno ide to i na više.
Tako i moja susjeda, čak i više.
Ali eto, prokleti stranci.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by veber 4/11/2017, 18:38

kaja wrote:a bespovratna sredstva iz fondova, pa sve su pokupile njegove firme i još od par tajkuna
i sada ako zaključiš da je to nepravedno, namješteno ljubomoran si
e pa jebi ga...
firma u kojoj sam prije radio imala je halu poveću.
i veber mlad i naivan, da bi dobili sredstva iz EU fondova i smanjili potrošak struje, krenuo tražit sredstva iz fonda.
100% je ovukao agrokor, a matere mi pokojne nema dva panela sve zajedno.

to je takvo mračenje love....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by kaya 4/11/2017, 18:39

Triny wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:ja imam dodat i sto se tode tice ende..onaj tko placa radnika 2600 kuna gdje radnik radi po 10,12 sati u skladistima gdje u komadu dobiju 10 dana godisnje najvise...e onda neka si jebe mater pred menom se ne moze oprat za sto godina da sad ne znam ramu i ramice ulovi u lazi ili zajebe deset puta..jebi se marcel ti i toda..sjeti se radnika u konzumu..moja zena u lidlu 5500 kuna kao radnica i to joj stranac plati a krmak domaci toda domaceg covika plati minimalac ma mars
to isto.
jedna moja frendica radi u dm-u i lijepih 8500 spremi, kada je prekovremeno ide to i na više.
Tako i moja susjeda, čak i više.
Ali eto, prokleti stranci.
mislim, šta bi mi trebali..reći...hvala ti bože na žužulima što su ofarbali tunel za 8 miljona kuna umjesto za miljon i 3 dali sanaderu , ipak su naši, neka ih, ne daj bože da neka strana firma farba za miljon...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by kaya 4/11/2017, 18:40

veber wrote:
kaja wrote:a bespovratna sredstva iz fondova, pa sve su pokupile njegove firme i još od par tajkuna
i sada ako zaključiš da je to nepravedno, namješteno ljubomoran si
e pa jebi ga...
firma u kojoj sam prije radio imala je halu poveću.
i veber mlad i naivan, da bi dobili sredstva iz EU fondova i smanjili potrošak struje, krenuo tražit sredstva iz fonda.
100% je ovukao agrokor, a matere mi pokojne nema dva panela sve zajedno.

to je takvo mračenje love....
pa znam ja to..ne za konkretan slučaj ali njemu su dali sve, njemu, onom iz adris grupe..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by veber 4/11/2017, 18:41

vuksadinare wrote:zena mi dobije u lidlu 1500 kuna bozicnice na karticu od lidla,1600 kuna tegresa bozic,uskrs se ne radi 2 tjedna u komadu godisnji sve stranac dao a krmcina tzv domaca toda svog covjeka robovski iskoristvavat..i kako rece onaj radnik u skladistu konzuma najveca bi mu kazna bila poslat ga radit u skladiste konzuma da vidi kako se kicma lomi i grbaci za 3000 kuna..ako marcel ne vjeruje za placu u lidlu bozicnicu tegres nadjemo se donesem mu liste od place od moje zene a nakon toga mu hracnem u lice
marcelu treba dulje dok shvat, jest da mi je frend, ali burke-neki put sere ko grlica.
i lidl dobavljačima plati u 30 dana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Trinity 4/11/2017, 18:42

veber wrote:
vuksadinare wrote:zena mi dobije u lidlu 1500 kuna bozicnice na karticu od lidla,1600 kuna tegresa bozic,uskrs se ne radi 2 tjedna u komadu godisnji sve stranac dao a krmcina tzv domaca toda svog covjeka robovski iskoristvavat..i kako rece onaj radnik u skladistu konzuma najveca bi mu kazna bila poslat ga radit u skladiste konzuma da vidi kako se kicma lomi i grbaci za 3000 kuna..ako marcel ne vjeruje za placu u lidlu bozicnicu tegres nadjemo se donesem mu liste od place od moje zene a nakon toga mu hracnem u lice
marcelu treba dulje dok shvat, jest da mi je frend, ali burke-neki put sere ko grlica.
i lidl dobavljačima plati u 30 dana.
cccc...ti stranci...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by veber 4/11/2017, 18:43

kaja wrote:pa znam ja to..ne za konkretan slučaj ali njemu su dali sve, njemu, onom iz adris grupe..
ma daj 2014e su mi reki da ne zovem do 2020e.
a nije bila mala firma. rekao sam ti koja je. ne želim sada navodit zbog ugovorne klauzule.

za ne bilivit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by kaya 4/11/2017, 18:43

veber wrote:
vuksadinare wrote:zena mi dobije u lidlu 1500 kuna bozicnice na karticu od lidla,1600 kuna tegresa bozic,uskrs se ne radi 2 tjedna u komadu godisnji sve stranac dao a krmcina tzv domaca toda svog covjeka robovski iskoristvavat..i kako rece onaj radnik u skladistu konzuma najveca bi mu kazna bila poslat ga radit u skladiste konzuma da vidi kako se kicma lomi i grbaci za 3000 kuna..ako marcel ne vjeruje za placu u lidlu bozicnicu tegres nadjemo se donesem mu liste od place od moje zene a nakon toga mu hracnem u lice
marcelu treba dulje dok shvat, jest da mi je frend, ali burke-neki put sere ko grlica.
i lidl dobavljačima plati u 30 dana.
pa ja mislim da je bilo u pitanju mito i korupcija :), on voli novinare koji afirmativno pišu o njemu
druga varijanta bi bila da je marcel glup a znamo da nije...znači ta otpada
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by kaya 4/11/2017, 18:44

veber wrote:
kaja wrote:pa znam ja to..ne za konkretan slučaj ali njemu su dali sve, njemu, onom iz adris grupe..
ma daj 2014e su mi reki da ne zovem do 2020e.
a nije bila mala firma. rekao sam ti koja je. ne želim sada navodit zbog ugovorne klauzule.

za ne bilivit.
ostaneš pafff jednostavno
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Guest 4/11/2017, 18:45

Pinochet wrote:
marcellus wrote:
veber wrote:kretena od todorića treba u zatvor. to ziher.
o tome da ledo, jamnica i mladina nisu u njegovom vlasništu pisao sam prije par godina, da je staniću dao juice pod dug isto tako.

nikaj novog i neočekivanog. treba ih sve strpat u zatvor, cijelu obitelj s malom djecom isto tako. ili djecu dati na posvojenje ciganima.

pride bandića, ramljaka i ekipu i kolindu i plenkovića zbog lex pljačkam.

čime je mene toda oštetio, ničim

ako je lažirao izvješća ko što ramo kaže onda je platio milijardu eura poreza kojeg nije trebao platit

a jamica i ledo su trebali postat vlasništvo sberbanke do sad, a ovako idu usa lešinarima a odšteta rusima iz mog džepa, dakle hapsit ramu i plenkija a za todu me boli kurac.

:tu

neman šta dodat

Naravno da nemaš kada si štetočinska kretenčina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by veber 4/11/2017, 18:45

Triny wrote:cccc...ti stranci...
pička im materina. treba konzum i agrokor podržavat.
oni ti ne plate po godinu dana, pride ti uvale i kompenzeciju.

ŽIVIJO, JOŽA, MARCEL I AGROKOR cheers

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by veber 4/11/2017, 18:47

kaja wrote:pa ja mislim da je bilo u pitanju mito i korupcija :), on voli novinare koji afirmativno pišu o njemu
druga varijanta bi bila da je marcel glup a znamo da nije...znači ta otpada
ne bumo dalje o ljudima koje znamo, nije loša premisa :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Guest 4/11/2017, 18:47

veber wrote:za todorića odavno tvrdim da je lopovčina teža, ti ga stalno braniš.

Na starom forumu je pisao panegirike Todoriću i Agrokoru, a sad samo nastavlja sa tom praksom. Zlobnici bi tu mogli svašta zaključiti, ali mi nismo zlobni pa nećemo. Samo ćemo reći da je marc malo jače pogubljen u bespućima segmenta prostorvremena u kojem obitavamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Trinity 4/11/2017, 18:48

veber wrote:
Triny wrote:cccc...ti stranci...
pička im materina. treba konzum i agrokor podržavat.
oni ti ne plate po godinu dana, pride ti uvale i kompenzeciju.

ŽIVIJO, JOŽA, MARCEL I AGROKOR cheers
Marc ima fobiju od stranog ulaganja i stranog kapitala.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

toda opet ulovio ramu u lažima - Page 2 Empty Re: toda opet ulovio ramu u lažima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum