ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 12 of 29 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto Sun 26 Nov - 19:43

http://www.forum.hr/showthread.php?t=916981&page=4

evo još kvaltitnog materijala za izučavanje iknarologije.


Kic nije svjestan šta je izgubio.Banirat Iknara,jednu takvu internetsku ikonu i veličinu,kakvu bi samo i mnogo veći internetski forumi poželjeli.

Ok.Nije sad da i ovaj forum nema neku svoju zvijezdu,recimo Longija,ali longijevi monolozi nisu niti u pola tako popularni na internetskim forumima,kao što su Iknarovi.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb Sun 26 Nov - 19:51

Kad je taj lik počeo djelovati po forumima?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest Sun 26 Nov - 20:13

Iknar je gay wrote:
Eto vidiš da Iknar nema pojma.
Pakao je prepun dobrih vjernika,kršćana,židova i muslimana,dok s druge strane svi demoni i ljudski Luciferovi sljedbenici,zapravo su vani,ovdje na Zemlji,rade na realizaciji novog svjetskog poretka,gdje će luciferijanizam biti nova univerzalna svjetska religija,a islam,judaizam i kršćanstvo prestat će postojati.
U demona zelje su strasne
I u paklu ispuniti jos ih moze
Gurnuvsi manje iskre u ponor
Dal svoju od bezdana mrkog
Tako sacuvati moze?

Kad jednom konac dodje kraju,
Kad svatko iz pune slobode svoje volje,
bez prevare i u znanju potpunom izabere svoj put,
Da li stvarno demon misli
Dal biti ce drugih koje umjesto sebe gurnuti moze
U bezdan crni i muk?

Dakle, Jeyo Geyo, drag si mi, ne znam zasto, mozda zato sto te ne poznam. Dakle neka i ostane tako da te ne poznam dok god si tako corav i u coravi posao upleten. Zasto na svjetlo ne zelis ici, nemoj samo reci da si ga zaboravio! Takodjer, ne postoji ti nikakav rat niti bitke, postoji samo dano ti vrijeme i mogucnost za upaliti svjetlo  svoje ako ga jos uvijek ima u tebi. Vrijeme koje se blizi kraju, tako Gromovnik Iknar kaze. Dakle, Jey Gay, da li ti znas kako to izgleda kad se unisti zlo? Svi znamo kako izgleda kada nastane uragan ali kako izgleda unistavanje zla? Ja znam jedan nacin kako se zlo moze unistiti, ali kako je Gromovnik Iknar agresivan, vjerojatno ne misli na taj kad kaze da ce unistiti zlo. Dakle unistavanje zla, sto trebam ocekivati, ja ipak nisam Gromovnik Iknar nego Pegla, pa mi reci ako znas!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 1f607
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto Sun 26 Nov - 20:13

jastreb wrote:Kad je taj lik počeo djelovati po forumima?
Mislim da je od samih početaka net.hr foruma bio i on,još negdje 2004,2005.
Jeli se ti sjećaš ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest Sun 26 Nov - 20:15

jastreb wrote:
Tvoja inicijativa je doista hvalevrijedna. Ja bih mogao o tome napisati i knjigu,no ne znam točnu lokaciju Iknarovu. Inače bih poslao ljude da ga prate i da mi o njemu daju podatke.

Ovako,o njemu ne znamo gotovo ništa.

Knjigu bih podijelio na :

1 porijeklo Fabijančića,gdje bih opisao pleme Fabijančića,odakle dolaze,gdje su rasprostranjeni,koje su vjere i sl.I taj dio završio bih sa djedovima i roditeljima Iknarovijem.

2. djetinjstvo i školovanje

3. Iknar u vojsci i Dom.ratu (gdje bih pisao o njegovom služenju vojnog roka,te kako je Iknar proživljavao Dom.rat)

4.Prosvjetljenje i Preobraženje (gdje bih pisao o spoznaji o moćima i nebeskom porijeklu,o objavi koju je primio na brdu Papuk)

5.Gromovnik

6.Crtice iz privatnog života(hobiji,žene,poroci,sport,omiljena pića i jela,cigarete,automobil,odjeća,kafići u koje zalazi i sl.)
Jastrebe, oj nebeska ptico,
Zasto ne zelis prema nebu letiti visoko,
Nego prema zemlji nisko!
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest Tue 28 Nov - 23:09

Nu dobro, Jeyo Geyo, svakako ti se ne moze reci da nisi onako pravi demon ko iz crtanog filma. Dakle imas peticu iz psovanja, imas dobro oko za vizualno docarati pricicu, obracas pozornost na detalje, mislim ono, corava piramida ubacena sve 5, fotoshop i zombiji 5, spletke i planovi za usositi strumfove sve 5. Bas ko Gargamel! Dakle jel poznajes Gargamela mozda?

Pa onda ajde kad si se vec raspricao tako, ajde jos malo pricaj! Mozes i istinu! Dakle ajde, kako tocno mislis uvalit ljudima luciferijanizam a da ga oni stvarno pocmu stovati a ne onako prilagodjeno vremenima. Pa  imas te nekakve kakti vjestice koje prakticiraju paganizam a kad treba zrtvovati kakvu zivotinju, onda kupe plisanu varijantu u ducanu, umjesto ispijanja krvi piju sok od maline i td. Dakle, evo ajde, trenutak kada ljudima trebas objasniti da ljudska zrtva ne podrazumijeva krpenu lutku i tako to. I to sve moras napraviti tako da to ljudi prihvate svojevoljno, ne pod prisilom ili demonskim opsjednucem. I onda uza sve to imas Gromovnika Iknara koji samo sto se nije probudio, a kad se budi, onda se budi na lijevu nogu i hoce dorucak. A za dorucak valjda jede Zlo! Evo ajde, feljton jedan kratki, moze i vizualni. Psovke isto moze, ali probaj se iapk koncentrirati vise na sadrzaj! :}

Takodjer, nadam se da ti je taj neki operativac pametniji od onog nekog Felicija Lju...nesto, taj se navodno sapleo o vlastite noge unutar 5 minuta. 

Takodjer zasto ne volis katotalibane? Zar nisu oni tvoji pajdasi luciferijani samo drugi ogranak? Da li ih zato ne volis?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 1f607 

Takodjer, jos uvijek ne znam kako to izgleda kad se unisti Zlo? Dakle sto me ocekuje i tako to. Ako neznas pitaj nekog drugog demona pa mi reci. Eto mozes sve u jednom odgovoru ili razlomi na vise njih, vizualne detalje tebi ostavljam na uradak!
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb Wed 29 Nov - 6:27

Tko je tajanstveni Fetucio Ljuščić,kojeg Iknar u zadnje vrijeme spominje?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Eva_ Wed 29 Nov - 8:24

Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:Kad je taj lik počeo djelovati po forumima?
Mislim da je od samih početaka net.hr foruma bio i on,još negdje 2004,2005.
Jeli se ti sjećaš ?
Od Iskona.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb Wed 29 Nov - 17:54

Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:Kad je taj lik počeo djelovati po forumima?
Mislim da je od samih početaka net.hr foruma bio i on,još negdje 2004,2005.
Jeli se ti sjećaš ?
Ej,tko bi mogao biti Fetucio Ljušćić?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto Wed 29 Nov - 18:17

jastreb wrote:Tko je tajanstveni Fetucio Ljuščić,kojeg Iknar u zadnje vrijeme spominje?
Gdje ga spominje ?

On je tek jedan od mojih suradnika,ali s njim uvijek moraš bit na oprezu,uvijek igra dvostruku igru,kao navodno slaže se s nama oko Iknara,dok istovremeno drži fige da nas Iknar ili netko drugi rasturi,pa da on i njegovi preuzmu i naš teren.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto Wed 29 Nov - 18:20

Leteca Pegla wrote:Nu dobro, Jeyo Geyo, svakako ti se ne moze reci da nisi onako pravi demon ko iz crtanog filma. Dakle imas peticu iz psovanja, imas dobro oko za vizualno docarati pricicu, obracas pozornost na detalje, mislim ono, corava piramida ubacena sve 5, fotoshop i zombiji 5, spletke i planovi za usositi strumfove sve 5. Bas ko Gargamel! Dakle jel poznajes Gargamela mozda?

Pa onda ajde kad si se vec raspricao tako, ajde jos malo pricaj! Mozes i istinu! Dakle ajde, kako tocno mislis uvalit ljudima luciferijanizam a da ga oni stvarno pocmu stovati a ne onako prilagodjeno vremenima. Pa  imas te nekakve kakti vjestice koje prakticiraju paganizam a kad treba zrtvovati kakvu zivotinju, onda kupe plisanu varijantu u ducanu, umjesto ispijanja krvi piju sok od maline i td. Dakle, evo ajde, trenutak kada ljudima trebas objasniti da ljudska zrtva ne podrazumijeva krpenu lutku i tako to. I to sve moras napraviti tako da to ljudi prihvate svojevoljno, ne pod prisilom ili demonskim opsjednucem. I onda uza sve to imas Gromovnika Iknara koji samo sto se nije probudio, a kad se budi, onda se budi na lijevu nogu i hoce dorucak. A za dorucak valjda jede Zlo! Evo ajde, feljton jedan kratki, moze i vizualni. Psovke isto moze, ali probaj se iapk koncentrirati vise na sadrzaj! :}

Takodjer, nadam se da ti je taj neki operativac pametniji od onog nekog Felicija Lju...nesto, taj se navodno sapleo o vlastite noge unutar 5 minuta. 

Takodjer zasto ne volis katotalibane? Zar nisu oni tvoji pajdasi luciferijani samo drugi ogranak? Da li ih zato ne volis?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 1f607 

Takodjer, jos uvijek ne znam kako to izgleda kad se unisti Zlo? Dakle sto me ocekuje i tako to. Ako neznas pitaj nekog drugog demona pa mi reci. Eto mozes sve u jednom odgovoru ili razlomi na vise njih, vizualne detalje tebi ostavljam na uradak!
:aw
Jebeš Iknara i Feticija,nisu mi oni danas zabavni.Praljak je danas hit. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb Thu 30 Nov - 6:41

A ne. Mene,ipak zanima tko je Fetucio Ljušćić.

Tko se krije iza tog pseudonima? Jer očito je da takvo ime i prezime ne posrtoji.

U Dalmaciji je za vrijeme NOB postojala osoba koja se nazivala Cvijo Oraščić,a to mu nije bilo pravo ime,a proučavajući Oraščića otkrio sam da se radi o izuzetnoj i kontroverznoj osobi,pa bih tebe(a i Leteću Peglu),slijedom toga molio da mi (u interesu pisanja knjige o Iknaru) dadnete što više podataka o Fetuciju Ljušćiću.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb Thu 30 Nov - 10:47

Prokletstvo!

Sad tek vidim da  je I.J.G.dobio ban i to 7dnevni.

Tko će mi sad pojasniti tko je Fetucio Ljušćić?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Eva_ Thu 30 Nov - 10:56

Zakaj je dobil ban?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Eva_ Thu 30 Nov - 10:58

Vidim, to ga onaj peder Veber cinkao Rayu. Bez veze, pa IJG se zajebava. Neš ti razloga za ban.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb Thu 30 Nov - 11:18

Eva_ wrote:Vidim, to ga onaj peder Veber cinkao Rayu. Bez veze, pa IJG se zajebava. Neš ti razloga za ban.
A dobro...Koga nema,bez njega se mora.


Nadam se da će odnekuda doletjeti Pegla i dati mi podatke o Fetuciju Ljušćiću.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Eva_ Thu 30 Nov - 11:32

To je neki rođak Njeca Hranjeca?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb Thu 30 Nov - 11:38

Eva_ wrote:To je neki rođak Njeca Hranjeca?
Nemam apsolutno nikakvih podataka o Fetuciju Ljušćiću i to me muči.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Noor Thu 30 Nov - 11:48

jastreb wrote:
Eva_ wrote:To je neki rođak Njeca Hranjeca?
Nemam apsolutno nikakvih podataka o Fetuciju Ljušćiću i to me muči.
žao mi je da imaš takve strašne brige :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Eva_ Thu 30 Nov - 11:51

jastreb wrote:
Eva_ wrote:To je neki rođak Njeca Hranjeca?
Nemam apsolutno nikakvih podataka o Fetuciju Ljušćiću i to me muči.
A kak si saznal za njega?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb Thu 30 Nov - 11:53

Eva_ wrote:
jastreb wrote:
Eva_ wrote:To je neki rođak Njeca Hranjeca?
Nemam apsolutno nikakvih podataka o Fetuciju Ljušćiću i to me muči.
A kak si saznal za njega?
Iknar ga je neki dan ispsovao na pasja kola,a Pegla je to tu prenijela.
I.J.G je napisao da je to njegov suradnik,ali u stvari opasni dvostruki agent.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 12 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 29 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum