ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAPINA ŠAMARČINA

Page 17 of 34 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by vuksadinare Thu 2 Nov - 9:17

nekako sam dojma da ce admini morati intervenirati... :)

vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Noor Thu 2 Nov - 9:25

kaja wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:Nitko se tu nije dohvatio iako si hobittu ciganski razotkrivala podatke od ljudi al ja hoću... samo da nađem satak za tebe , nego te zaboravim pa i dalje seres sigurna među svojim ajvarima, suprugom na aparatima i neukusnim štiklama ..

evo ti, kreni odavde...

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t21330-orban-u-ofenzivi-protiv-sorosa#955249

a o štiklama bolje nemoj...ti i štikle ko krava i sedlo.
meni ne trebaju štikle od ranog jutra, dovoljno sam visoka i bosa, niti natapirana frizura na metlu  , a sa svim tim zajedno imaš metar i pol, tragično.
nego ne trebaš se ti referirati na salate, davna je to prošlost a nitko ovdje ne misli kuhati hrvate bez brige , jedino ću ja tebi zaljepiti šamarčinu (mada moram razmisliti kako jer imaš metar i 20, možda da čučnem pa onda)
tako da svoje gadljivosti ne moraš spuštati na međunacionalne sukobe ne bi li dobila podršku od puknutih boraca (a ni oni nisu toliko pukniti)

znam da ti štikle ne trebaju, i ovako sve živo od tebe bježi, dok se još u njih nasadiš...izgledi da tko priđe padnu na nulu
daj se ne sramoti više, licemjerna lažljivice

kaja wrote:
Noor wrote:
kaja_333 wrote:
Noor wrote:
kaja_333 wrote:Slatku glavu ima, ali sva je mala
je, sitna je...162 cm
ja sam viša svega 2-3 cm :roll
A je, ja sam mislila čak i da je manja. Pa dobro, 1,65 i nije tako malo, mislim je ali je ok:) nemaš problem sa štiklama kao ja npr. :)

nemam, s njima sam najtaman :D
a ti, koliko si ti?
Ma 1,75 ili 76. Ali kad stavim visoke pete od mene su visi jedino muskarci skroz visoki, najmanje 1,92 je ok:). 
Kada sam u ravnim je ok..

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t10711p20-oni-smiju-biti-cetnici#470717
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by kaya Thu 2 Nov - 9:32

i kaj si ti stavila, neki post gdje sam ja nekad jednom pitaj boga kad napisala da imam 1,75
to je sasvim normalna  visina nego pokazuje opet da si luda i čuvaš valjda te postove, ti neku evidenciju vodiš o korisnicima ili šta
pa jebem te nenormalnu, ima neki način da admin isključi nenormalne korisnike ovog foruma
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by kaya Thu 2 Nov - 9:35

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Kada o sebi počneš da pričaš u trećem licu, jasno ti je da su mentalno dobrano popustio.

dabome :aw

kaja wrote:
Kaja ce pripremiti jedino tebi, nedojebanoj usamljenoj i zapostavljenoj domaćici  šamarčinu po toj  glupoj njušci i to takvu da nećeš znati jel ti to metla na glavi ili frizura .
Kužiš patuljasti gnoju ...
Meni se čini da se ona referirala na tvoje mentalno iskakanje.
a meni se čini da je efendija u pravu, glede tvog nosa
al budući da je žena retardirana, shvaćam tvoj nesebični angažman u pojašnjavanju ovako komplicirane materije...
aj ti s njom bolje spremaj salatu i dalje. to joj i s tom retardacijom ide od ruke.
Efendija bolje da izvadi nos iz mog dupeta umesto što mi se stalno šunja iza istog. Kaja nije ni bila na temi dok smo ćaskali.
efendija neće opalit  po meni direktno ali pripomaže patuljku ovako, to znamo..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Noor Thu 2 Nov - 9:36

kaja wrote:i kaj si ti stavila, neki post gdje sam ja nekad jednom pitaj boga kad napisala da imam 1,75
to je sasvim normalna  visina nego pokazuje opet da si luda i čuvaš valjda te postove, ti neku evidenciju vodiš o korisnicima ili šta
pa jebem te nenormalnu, ima neki način da admin isključi nenormalne korisnike ovog foruma
potpuno nevažna je tvoja visina, ili bilo što na tebi...iz postova se vidi koliko si licemjerna i zlobna, lažljiva i pokvarena.
a ništ ja ne čuvam, čuva forum. ja samo tu i tamo nešto od toga upamtim, pa potražim. tražilica zbog toga i postoji.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by kaya Thu 2 Nov - 9:36

vuksadinare wrote:nekako sam dojma da ce admini morati intervenirati... :)
ne trebaju intervenirati, šta se mene tiče..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by kaya Thu 2 Nov - 9:37

Noor wrote:
kaja wrote:i kaj si ti stavila, neki post gdje sam ja nekad jednom pitaj boga kad napisala da imam 1,75
to je sasvim normalna  visina nego pokazuje opet da si luda i čuvaš valjda te postove, ti neku evidenciju vodiš o korisnicima ili šta
pa jebem te nenormalnu, ima neki način da admin isključi nenormalne korisnike ovog foruma
potpuno nevažna je tvoja visina, ili bilo što na tebi...iz postova se vidi koliko si licemjerna i zlobna, lažljiva i pokvarena.
a ništ ja ne čuvam, čuva forum. ja samo tu i tamo nešto od toga upamtim, pa potražim. tražilica zbog toga i postoji.
je, je, ti upamtiš sve , kaj u exelici vodiš postove korisnika
pa jebem li te stvarno nenormalnu,ovo je već dobilo razinu nenormalnosti..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Noor Thu 2 Nov - 9:38

pokerjocker wrote:Koliko čovjek mora biti bedast da drugome spočitava visinu na koju ovaj nema apsolutno nikakvog utjecaja niti može znanjem, trudom ili radom to poboljšati? Nekako nedostojno i nisko.
mora biti glup i pokvaren ko kaja.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by kaya Thu 2 Nov - 9:41

Noor wrote:
pokerjocker wrote:Koliko čovjek mora biti bedast da drugome spočitava visinu na koju ovaj nema apsolutno nikakvog utjecaja niti može znanjem, trudom ili radom to poboljšati? Nekako nedostojno i nisko.
mora biti glup i pokvaren ko kaja.
ne, mora jednostavno vratiti načinom koji razumiješ
jer ti si zlo, malo , podmuklo stvorenje koje provocira , zli patuljak koji  vodi knjižice ko udba o korisnicima  
koje prebacuje osobne sukobe na neku nacionalnu razinu ne bi li pripomogli trknuti borci jer ti tobož braniš hrvatstvo
marš govno nenormalno bjedno
jebaću ti sve po spisku cijeli dan danas
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Noor Thu 2 Nov - 9:50

kaja wrote:
Noor wrote:
pokerjocker wrote:Koliko čovjek mora biti bedast da drugome spočitava visinu na koju ovaj nema apsolutno nikakvog utjecaja niti može znanjem, trudom ili radom to poboljšati? Nekako nedostojno i nisko.
mora biti glup i pokvaren ko kaja.
ne, mora jednostavno vratiti načinom koji razumiješ
jer ti si zlo, malo , podmuklo stvorenje koje provocira , zli patuljak koji  vodi knjižice ko udba o korisnicima  
koje prebacuje osobne sukobe na neku nacionalnu razinu ne bi li pripomogli trknuti borci jer ti tobož braniš hrvatstvo
marš govno nenormalno bjedno
jebaću ti sve po spisku cijeli dan danas

jedini tko je tu trknut si ti, smeće jedno, srami se...al nemaš ti srama
trknuti borci, jel? a koji su to? dijagram? tre? miha? pizda ti materina pokvarena, treba te zašarafiti da više nikad jezičinom ne zapalacaš, zmijurino ljigava. fuj!!
nadam se da će i trknuti borci pročitati što misliš o njima.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by kaya Thu 2 Nov - 10:05

Noor wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:
pokerjocker wrote:Koliko čovjek mora biti bedast da drugome spočitava visinu na koju ovaj nema apsolutno nikakvog utjecaja niti može znanjem, trudom ili radom to poboljšati? Nekako nedostojno i nisko.
mora biti glup i pokvaren ko kaja.
ne, mora jednostavno vratiti načinom koji razumiješ
jer ti si zlo, malo , podmuklo stvorenje koje provocira , zli patuljak koji  vodi knjižice ko udba o korisnicima  
koje prebacuje osobne sukobe na neku nacionalnu razinu ne bi li pripomogli trknuti borci jer ti tobož braniš hrvatstvo
marš govno nenormalno bjedno
jebaću ti sve po spisku cijeli dan danas

jedini tko je tu trknut si ti, smeće jedno, srami se...al nemaš ti srama
trknuti borci, jel? a koji su to? dijagram? tre? miha? pizda ti materina pokvarena, treba te zašarafiti da više nikad jezičinom ne zapalacaš, zmijurino ljigava. fuj!!
nadam se da će i trknuti borci pročitati što misliš o njima.
Aha, sada kao njih braniš ne bi li se oni uključili. Mislim da oni ne trebaju pomoć patuljastog Manolica .
Ljigavost s tobom poprima nove dimenzije , slino !


Last edited by kaja on Thu 2 Nov - 10:07; edited 2 times in total (Reason for editing : ..)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by kaya Thu 2 Nov - 10:09

Smrklju oni ti neće pomoći , vode svoju brigu , riješi stvari sa mnom.
A ni admin.
Jebem li te ludu , odi u knjižicu pogledaj ako trebaš pomoć
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Noor Thu 2 Nov - 10:19

kaja wrote:Smrklju oni ti neće pomoći , vode svoju brigu , riješi stvari sa mnom.
A ni admin.
Jebem li te ludu , odi u knjižicu pogledaj ako trebaš pomoć
ma šta ja imam rješavati s tobom, hračku zeleni? tko si ti? novokomponovana šajkača, to znamo. navikla arlaukati po forumu da svi počnu drhtati, jel? ma steram te gnjido, na krivu si se namjerila, nakačila si se za nogavicu i ne silaziš, a rekla sam ti da ne volim dok mi se štakori vrzmaju ispod nogu
dosadna si ko uš, dovoljno sam si s tobom ugovnila ruke, aj se goni u svoju rupu
idi po salatu za kroate, srbendama su petokolonaši i te kako od koristi.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Guest Thu 2 Nov - 10:24

To još traje...
Jebote, kako vam se više da prepucavati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by kaya Thu 2 Nov - 10:46

Noor wrote:
kaja wrote:Smrklju oni ti neće pomoći , vode svoju brigu , riješi stvari sa mnom.
A ni admin.
Jebem li te ludu , odi u knjižicu pogledaj ako trebaš pomoć
ma šta ja imam rješavati s tobom, hračku zeleni? tko si ti? novokomponovana šajkača, to znamo. navikla arlaukati po forumu da svi počnu drhtati, jel? ma steram te gnjido, na krivu si se namjerila, nakačila si se za nogavicu i ne silaziš, a rekla sam ti da ne volim dok mi se štakori vrzmaju ispod nogu
dosadna si ko uš, dovoljno sam si s tobom ugovnila ruke, aj se goni u svoju rupu
idi po salatu za kroate, srbendama su petokolonaši i te kako od koristi.
Ugovnila si sebe, jer si govno beskarakterno.
Salate, petakolona i sajkace su odavno prevaziđene , dok jos nisi znala sto je to i držala si tu glupu glavu s metlom u čuspajzu.
Tako da to je deplasirano
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by vuksadinare Thu 2 Nov - 10:47

kajo je'l istina da si prosle godine hodala sa radikalnim ljevicarom? :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Guest Thu 2 Nov - 10:53

Noor wrote:
kaja wrote:Smrklju oni ti neće pomoći , vode svoju brigu , riješi stvari sa mnom.
A ni admin.
Jebem li te ludu , odi u knjižicu pogledaj ako trebaš pomoć
ma šta ja imam rješavati s tobom, hračku zeleni? tko si ti? novokomponovana šajkača, to znamo. navikla arlaukati po forumu da svi počnu drhtati, jel? ma steram te gnjido, na krivu si se namjerila, nakačila si se za nogavicu i ne silaziš, a rekla sam ti da ne volim dok mi se štakori vrzmaju ispod nogu
dosadna si ko uš, dovoljno sam si s tobom ugovnila ruke, aj se goni u svoju rupu
idi po salatu za kroate, srbendama su petokolonaši i te kako od koristi.

kaja je sišla s uma od mržnje prema svemu hrvatskome... zato više ne pišem na vip-u .. ti bome znaš lupiti šamarčinu.. ja nisam taj tip.. drži se...  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Eva_ Thu 2 Nov - 10:54

Kaja je u vezi sa sinom ruskog naftnog magnata.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by T. Thu 2 Nov - 10:56

Eva_ wrote:Kaja je u vezi sa sinom ruskog naftnog magnata.
obvezno pogledati... :)
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Eva_ Thu 2 Nov - 10:58

metilda wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:Smrklju oni ti neće pomoći , vode svoju brigu , riješi stvari sa mnom.
A ni admin.
Jebem li te ludu , odi u knjižicu pogledaj ako trebaš pomoć
ma šta ja imam rješavati s tobom, hračku zeleni? tko si ti? novokomponovana šajkača, to znamo. navikla arlaukati po forumu da svi počnu drhtati, jel? ma steram te gnjido, na krivu si se namjerila, nakačila si se za nogavicu i ne silaziš, a rekla sam ti da ne volim dok mi se štakori vrzmaju ispod nogu
dosadna si ko uš, dovoljno sam si s tobom ugovnila ruke, aj se goni u svoju rupu
idi po salatu za kroate, srbendama su petokolonaši i te kako od koristi.

kaja je sišla s uma od mržnje prema svemu hrvatskome... zato više ne pišem na vip-u .. ti bome znaš lupiti šamarčinu.. ja nisam taj tip.. drži se...  :x
Kaja je uvijek ista, britka i oštra. No, duhovita i nezlonamjerna.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Noor Thu 2 Nov - 10:59

kaja wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:Smrklju oni ti neće pomoći , vode svoju brigu , riješi stvari sa mnom.
A ni admin.
Jebem li te ludu , odi u knjižicu pogledaj ako trebaš pomoć
ma šta ja imam rješavati s tobom, hračku zeleni? tko si ti? novokomponovana šajkača, to znamo. navikla arlaukati po forumu da svi počnu drhtati, jel? ma steram te gnjido, na krivu si se namjerila, nakačila si se za nogavicu i ne silaziš, a rekla sam ti da ne volim dok mi se štakori vrzmaju ispod nogu
dosadna si ko uš, dovoljno sam si s tobom ugovnila ruke, aj se goni u svoju rupu
idi po salatu za kroate, srbendama su petokolonaši i te kako od koristi.
Ugovnila si sebe, jer si govno beskarakterno.
Salate, petakolona i sajkace su odavno prevaziđene
dabome  :20
pa evo, kod tebe nisu, tek si ih otkrila...čak ni hrvatsku riječ nisi u stanju više napisati, nego prevazilaziš na prekodrinski  :tu
a imaš ih čak 3 na raspolaganju

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 17 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 34 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum