ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAPINA ŠAMARČINA

Page 34 of 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 12:57

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Sa onakvom  pameti opstati necemo. A politicki vodje su nam redom korumpirani i ucijenjeni od medjunarodnih.
i tebi dobro jutro kao i amperu na pdf nogomet...irud te jebo vama je covic vođa koji je bio sef mostarskog 'sokola' remontnog zavoda za jna zrakoplove u mostaru 1991 godine...kad se ratovalo u hravtskom..to ne mos biti ako nisi kosovac ili bar suradnik i ako nisi od povjerenja jna..drugo 1991 je zivio u stanu od 60 kvadrata..a dans ima viletinu od tisucu kvadrata i vise sa okolisem...i jos nekoliko stanova...normalno da je ucjenjen..sto mislis da su drugi glupi i nemaju podatke o njemu..noisti tip politicara su i bakir i dodik pa tako su jedan drugom poklopci...
Pa sta i da je bio Kosovac i SDBovac. Tudjma je stvarao drzavu sa takvima a ne sa ustasama iz emigracije koji nisu ni za sta.
.....i lijepo je covic stvori... :D
Ma pusti Covica. On je krembil. Irelevantan lik, bas po ukusu medjunarodnih.
drugo..nemam ja nis protiv bivsih udbasa ili kosovaca ali postenih...onih krimogenih imam koji su se uzgred debelo obogatili i okoristili svoju poziciju a narod od toga ima vrlo malo ili nista

vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Ringo10 Mon 6 Nov - 12:59

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
i tebi dobro jutro kao i amperu na pdf nogomet...irud te jebo vama je covic vođa koji je bio sef mostarskog 'sokola' remontnog zavoda za jna zrakoplove u mostaru 1991 godine...kad se ratovalo u hravtskom..to ne mos biti ako nisi kosovac ili bar suradnik i ako nisi od povjerenja jna..drugo 1991 je zivio u stanu od 60 kvadrata..a dans ima viletinu od tisucu kvadrata i vise sa okolisem...i jos nekoliko stanova...normalno da je ucjenjen..sto mislis da su drugi glupi i nemaju podatke o njemu..noisti tip politicara su i bakir i dodik pa tako su jedan drugom poklopci...
Pa sta i da je bio Kosovac i SDBovac. Tudjma je stvarao drzavu sa takvima a ne sa ustasama iz emigracije koji nisu ni za sta.
.....i lijepo je covic stvori... :D
Ma pusti Covica. On je krembil. Irelevantan lik, bas po ukusu medjunarodnih.
drugo..nemam ja nis protiv bivsih udbasa ili kosovaca ali postenih...onih krimogenih imam koji su se uzgred debelo obogatili i okoristili svoju poziciju a narod od toga ima vrlo malo ili nista
NA primjer koji su to? Imena molim!
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 13:02

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Pa sta i da je bio Kosovac i SDBovac. Tudjma je stvarao drzavu sa takvima a ne sa ustasama iz emigracije koji nisu ni za sta.
.....i lijepo je covic stvori... :D
Ma pusti Covica. On je krembil. Irelevantan lik, bas po ukusu medjunarodnih.
drugo..nemam ja nis protiv bivsih udbasa ili kosovaca ali postenih...onih krimogenih imam koji su se uzgred debelo obogatili i okoristili svoju poziciju a narod od toga ima vrlo malo ili nista
NA primjer koji su to? Imena molim!
..pa evo za kos je radio mile dedakovic jastreb...u obavjestajnoj sluzbi jna radio je i nojko marinkovic..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Ringo10 Mon 6 Nov - 13:03

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
.....i lijepo je covic stvori... :D
Ma pusti Covica. On je krembil. Irelevantan lik, bas po ukusu medjunarodnih.
drugo..nemam ja nis protiv bivsih udbasa ili kosovaca ali postenih...onih krimogenih imam koji su se uzgred debelo obogatili i okoristili svoju poziciju a narod od toga ima vrlo malo ili nista
NA primjer koji su to? Imena molim!
..pa evo za kos je radio mile dedakovic jastreb...u obavjestajnoj sluzbi jna radio je i nojko marinkovic..
I Imra Agotic ... Krsticevic, i on je iz JNA ...

Pa sta cekate. Odmah sve to u prdekanu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by jastreb Mon 6 Nov - 13:07

vuksadinare wrote: 
...jebiga...surov kraj surovo razmisljanje da bi se opstalo..tako je i u sad-eu..surovije zabiti ljudi siroviji od portira preko svecenika do lijecnika..tako je kako je..stvar prezivljavanja u tim krajevima..ako zelis opstati
Aj ne pričaj više te budalaštine,Iruda ti,. Kad god se nađu kakvi mangupi u našim redovima ti nađeš razlog da ih braniš surovim krajem i sličnim glupostima.

Onda je i Mile Martić u pravu,jer je živio u surovom kraju,u kamenjaru gdje je bilo teško opstati ,kao i Mladić koji je rođen u surovom kraju i kom su surove ustaše pobile pol familije.

Dosadan si više sa time. 

Svakom loncu nađeš poklopac kad ti to ide u prilog. Zanima me samo čime ćeš opravdati Bujanca?

Sighurno time kako su ga iskorištavale surove žene,a u čemu su prednjačile Srpkinje i oficirske kćeri.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Regoč Fri 10 Nov - 20:11

Ringo10 wrote:
Regoč wrote:
Ringo10 wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:
CUH je danas potpuno opsjednut Stepincem.

Toliko opsjednut da su se počeli nazivati i Stepinčeva crkva.

No nije sve počelo sa Stepincem. Početak ludila bio je 1900-te prilikom održavanja prvog hrvatskog katoličkog kongresa,gdje je,umjesto na evanđelje ,prevaga stavljena na nacionalno,ali ni to nacionalno nije bilo u smislu emancipacije hrvatstva i hrvatske samostalnosti,već slijepog služenja bečkome dvoru,a što je kulminiralo 1914.prilikom atentata u sarajevu,gdje su do izražaja došle najniže nacionalističke strasti kod crkvenih dostojanstvenika. Tu se posebice u huškanju istakao Štadler. 

Poslije 2.svj.rata na tu temu napisana je i knjiga Pola vijeka klerikalizma u Hrvatskoj,koja je uvelike tendeciozna,ali je u mnogim stvarima pogodila srž problema. 1900-ta bila je godina nastanka hrvatskog klerikalizma.

Hrvatski klerikalizam nisu promijenili čak niti vatikanski koncili.
Klerikalizam u Hrvata ne postoji, niti je ikada postojal kao išta politički relevantno.
Ovo je smiješna tvrdnja. Klerikalizam je uvijek bio problem u Crkvi u Hrvata. SVi najpoznatiji hrvatski po9litičari su stoga gajili veliki otpor prema klerikalizmu, počev od Starčevića pa na dalje, o Radiću da i ne govorimo.

KC u Hrvata je u posljednjih 150 godina čista katastrofa, čast časnim izuzecima.
Koji je to relevanatni, dakle izborno uspješan, klerikalni pokret postojal u Hrvatskoj?
Slijep kod ociju.
Učini da vidim!

_________________
PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Regoč Fri 10 Nov - 20:13

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
.....i lijepo je covic stvori... :D
Ma pusti Covica. On je krembil. Irelevantan lik, bas po ukusu medjunarodnih.
drugo..nemam ja nis protiv bivsih udbasa ili kosovaca ali postenih...onih krimogenih imam koji su se uzgred debelo obogatili i okoristili svoju poziciju a narod od toga ima vrlo malo ili nista
NA primjer koji su to? Imena molim!
..pa evo za kos je radio mile dedakovic jastreb...u obavjestajnoj sluzbi jna radio je i nojko marinkovic..
Imra Agotić.

_________________
PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

PAPINA ŠAMARČINA  - Page 34 Empty Re: PAPINA ŠAMARČINA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum