ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 20:32

http://www.index.hr/black/clanak/video-mamic-na-sinovoj-svadbi-zavrsio-na-podu-jebo-sam-vam-majku-svima/1001467.aspx


  


bože kakvo finale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 20:34

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 20:58

Udrili kolo sve u 16. Vidi se sa je maminjo naš... Basketball

Ps je bili rajko, zeko, mlinka i sat na svadbi? Šta kažu? Kako je bilo? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 21:00

Marko Vjetrović mu kum. Kakav gospodin, on je i Lotharu Mathaeusu bio kum. Veliki gospodin i grobar... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 21:45

Bracala, vidija san da pratiš Mamica na fejsu...
Jel te bar malo sram?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 21:53

fridrih_niche wrote:Bracala, vidija san da pratiš Mamica na fejsu...
Jel te bar malo sram?
:D

Zar me za sram pita osoba koja se liže sa malim spermenkom, bolsenikom iz cr-a i klošperwom? :facepalm Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 21:56

Na idi u kurac, ti forum svaćaš preozbiljno...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 21:58

fridrih_niche wrote:Na idi u kurac, ti forum svaćaš preozbiljno...:D

Hahah, ni najmanje-nego mi je smešno što toliko nisko padaš... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 22:00

Operw je preduhovit, moran se smijat na njegove upise...
End je klasa, rodjeni smo isti dan i jebat ga, udarate se obojica jako, to daje draž forumu...
A Ante je unikat...
Malo sirov, al ima dušu...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 22:07

Običan srpski dernek, naravno da ofr svršava na njega  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 22:37

isključivi krivac wrote:Običan srpski dernek, naravno da ofr svršava na njega  lol!

Bolje na maminja nego na podpalubske štakore... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Tue 17 Oct - 22:46

Braća wrote:
isključivi krivac wrote:Običan srpski dernek, naravno da ofr svršava na njega  lol!

Bolje na maminja nego na podpalubske štakore... Basketball
:rofl
Teško da je bolje, ali gluperdo ne pratim ja podpalubske štakore po fejsu kao ti svog idola mamića Basketball

Ali eto, bar priznaš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by FRANK Tue 17 Oct - 23:07

Mene je sram citati sustavno autosramocenje ove cigansko srpske kretencine. Jebes mi sve kad uza sve svoje probleme nisam sretan kad vidim da neko ima sjebaniji zivot od bilo koga. Hvala ti sto nisam srbin a nije ni ovaj niski cigan on je turcin vidi mu se po kompleksima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by FRANK Tue 17 Oct - 23:08

Niche netribas me branit ffala brate ovakvi se rjesavaju znam ja dobro kako

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by FRANK Tue 17 Oct - 23:09

Nema tu sa takvima velike price. Davno je reka Barba Letica. Nemas sta pregovarat sa takvima.
A zapovid stozernog admirala se izvrsava

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Wed 18 Oct - 8:09

Desert_fox wrote:Mene je sram citati sustavno autosramocenje ove cigansko srpske kretencine. Jebes mi sve kad uza sve svoje probleme nisam sretan kad vidim da neko ima sjebaniji zivot od bilo koga. Hvala ti sto nisam srbin a nije ni ovaj niski cigan on je turcin vidi mu se po kompleksima



mali ante-do 12 sati zali sebe, onda zali ceo svet... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Wed 18 Oct - 8:27

isključivi krivac wrote:
Braća wrote:
isključivi krivac wrote:Običan srpski dernek, naravno da ofr svršava na njega  lol!

Bolje na maminja nego na podpalubske štakore... Basketball
:rofl
Teško da je bolje, ali gluperdo ne pratim ja podpalubske štakore po fejsu kao ti svog idola mamića Basketball

Ali eto, bar priznaš...


hahhaha, idol mi mamic? daj se baci sa tog broda, klosaru. :rofl 
gskk Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Wed 18 Oct - 11:50

Braća wrote:


hahhaha, idol mi mamic?
Pa da, nije ga bez veze pratiš po fejsu i svršavaš na njegove izljeve primitivizma na dernecima s srpskim pevaljkama, dužnosnicima partizančića i sličnima Basketball

Ofr, nemoj se sramiti ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by bafalo Wed 18 Oct - 12:08

teški primitivac tko o tom klošaru može nać jednu lijepu riječ ne bi mu pljunio ispod prozora

_________________
maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Guest Wed 18 Oct - 12:17

isključivi krivac wrote:
Braća wrote:


hahhaha, idol mi mamic?
Pa da, nije ga bez veze pratiš po fejsu i svršavaš na njegove izljeve primitivizma na dernecima s srpskim pevaljkama, dužnosnicima partizančića i sličnima Basketball

Ofr, nemoj se sramiti ;)


kakve veze ima što ga pratim na fejsu? pratim ga jer lupeta gluposti koje su mi smešne, a i volim što piša po onoj tvojoj komediji od kluba gde i kako stigne... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maminjo ukrao show na sinovoj svadbi Empty Re: maminjo ukrao show na sinovoj svadbi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum