ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by marcellus 23/3/2021, 13:27

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Jebalj10


_________________
Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by marcellus 23/3/2021, 13:28

Mamić:

Do jučer sudac Butelja Kvesić nije imao niti jednu fotografiju na internetu, a sada će ih imati more. Ovu sam dobio na stopreketu@protonmail.ch uz opis: "Pijani Kvesić od bijelog vina tetura prema toaletu sa bliskom damom koja ispija jegere. Često je s njom u društvu. Kaže jedan odvjetnik da se trese sud zbog afera." Da je još nekog istukao ili poslao koju lascivnu poruku sa službenog mobitela bio bi to običan radni dan suca Kvesića. Kad smo već kod tih poruka, ukupno ih je 170 vrlo uznemirujućeg sadržaja. Prema informacijama kojima raspolažem svi linkovi na iste su uklonjeni, svi tragovi zameteni. Materijali dostavljeni Državnom sudbenom vijeću su nestali, a Državno sudbeno vijeće je na svojoj 100. sjednici gospodina Butelju Kvesića odbilo stegovno kazniti zato jer "nema elemenata povrede sudačke časti"! Pa normalno da nema, kad sudačka čast kod Butelje ne postoji. Povezano s ovim slučajem dogodilo se nekoliko provala u kojima su provalnici u stanove tražili CD-ove i kartice na kojima su fotografije ovih poruka, ništa drugo nije ukradeno. O jednoj takvoj provali postoji i policijski zapisnik, ukoliko ga Butelja Kvesić nije uklonio. Zbog ove afere gospodin Butelja Kvesić nije postao Predsjednik suda kao gospon Frutek, a sada trebam Vašu pomoć. Molim Vas da Državnom sudbenom vijeću uputite mail na dsv@pravosudje.hr i tražite ih kopiju svih SMS poruka na temelju kojih su odlučili da gospodin Kvesić nije povrijedio sudačku čast. Dijelite, možda nam netko može pomoći. Idemo dalje s #ReformaPravosuđa

_________________
Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by marcellus 23/3/2021, 13:34

Da ljubav jako boli govori često časni sudac Zvonko „Frutek“ Vrban svojoj supruzi Elvini. Osim što brine o bakama u zamjenu za nekretnine, uspješno sadi voćke s 200 000 eura poreznih obveznika, pa prodaje pajdašima za 500 000 eura, gospon Predsjednik suda očito voli i voziti svoju ženu na traumatologiju. Tako ju je 6. listopada 2016. vozio na traumatologiju zbog prijeloma podlaktice, a jadna gospođa Elvina kojoj se ovom prilikom ispričavam, zaprimljena je opet 21.10.2018 na traumatologiju s površinskim ozljedama zgloba i šake. U medicinskoj dokumentaciji kao razlog ozljede piše da je pala sa stolice. U nedjelju u 21:37 je pala sa stolice? I ima površinske ozljede šake i zgloba? Zar se onda ne pada na dlan i stražnjicu? I zbog pada sa stolice išla na hitnu? Jedino dobro u priči je da nije pala niz stepenice. Čovjek bi očekivao da je Sudac Kung Fu Frutek bolji lažljivac od toga, ali nije. Gospođo Elvina, žao mi je s kim živite, pozivam BaBe, Autonomnu žensku kuću, Jelenu Veljaču i ostale udruge da vam pomognu, ovo nam je ipak bliže od MeToo pokreta. Dokazna dokumentacija u priloženim fotografijama. #ReformaPravosuđa


Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Elvira10

_________________
Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by marcellus 23/3/2021, 13:39

a da stavio je i ovo


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sucevu-zenu-strpali-su-u-ludnicu-bez-misljenja-lijecnika-krsili-prava-i-zakone-rh-ostro-reagirao-hho-1055300

_________________
Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by Šandor Winnetou 23/3/2021, 18:38

zdravko herbiko, udri zdravko bandu gazi

_________________
Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by mutava baštarda 23/3/2021, 18:50

:tu
svaka čast.
pada mi na pamet kako bi svaka iti malo ozbiljna država nakon ovoga oslobodila Mamića svih kazni u zamjenu da istrese sve svu trulež iz pravosuđa.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Noor likes this post

Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by vili40 23/3/2021, 19:06

mutava baštarda wrote::tu
svaka čast.
pada mi na pamet kako bi svaka iti malo ozbiljna država nakon ovoga oslobodila Mamića svih kazni u zamjenu da istrese sve svu trulež iz pravosuđa.
mi nismo ozbiljna država ali mamić će u kratko vrijeme više napraviti za pravosuđe nego stotine šeksova i njegove kumovine koji su zacementirali stvari.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by melkior 23/3/2021, 19:17

Koja patetika. Kmeči jer je podmitio suce, a oni mu zveknuli osuđujuću presudu. Inače, davanje mita je također kazneno djelo, ne samo primanje. Gospodin priznati kriminalac u epizodi: ne mogu što hoću ni dokle hoću, zato se svetim svima jer ionako živim na Balkanu koje voli mulj kao što sam sam, pa mi neće dlaka s glave pasti, a već sam podmitio bosanske tužitelje, oni donose odluke kakve meni pašu. Valjda ja imam pravo kupit pravosuđe i čitavu državu. Gospodinu Mamiću poručujem, da sam ti ja na vlasti, od tebe bi ostala samo mrlja na zidu.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by veber 23/3/2021, 19:25

iz svega viđenog, mogli bi maminja nazvat;
half a million euros man

lik zaglavio s milju maraka na lapo.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by mutava baštarda 23/3/2021, 19:37

veber wrote:iz svega viđenog, mogli bi maminja nazvat;
half a million euros man

lik zaglavio s milju maraka na lapo.
triba je prodat jednog lošijeg braniča i platiti više te obuhvatiti širi krug podmićenih. ako nije bio siguran, a očito je da nije, mogao je nazvati Horvatinčića i pitati ga za tarifu.
i tako, ispalo je šta je ispalo, potplatio samo dva, tri kraka hobotnice i sad ogorčen i uz pomoć čudotvorne Gospe Međugorske udara po sotoninim namještenicima u pravosuđu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by veber 23/3/2021, 19:50

mutava baštarda wrote:
veber wrote:iz svega viđenog, mogli bi maminja nazvat;
half a million euros man

lik zaglavio s milju maraka na lapo.
triba je prodat jednog lošijeg braniča i platiti više te obuhvatiti širi krug podmićenih. ako nije bio siguran, a očito je da nije, mogao je nazvati Horvatinčića i pitati ga za tarifu.
i tako, ispalo je šta je ispalo, potplatio samo dva, tri kraka hobotnice i sad ogorčen i uz pomoć čudotvorne Gospe Međugorske udara po sotoninim namještenicima u pravosuđu.
kolega krivo ste shvatili kompletnu postavku.

gospodin mamić je u hrvatskoj samo koristio ATM, u njih poznatiji kao bankomat.
on se u biti osjeća bosancem.

rvacka mu nikad nije bila draga ni mila.
pa shodno tome obitava u domovini.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by mutava baštarda 23/3/2021, 20:04

veber wrote:
mutava baštarda wrote:
veber wrote:iz svega viđenog, mogli bi maminja nazvat;
half a million euros man

lik zaglavio s milju maraka na lapo.
triba je prodat jednog lošijeg braniča i platiti više te obuhvatiti širi krug podmićenih. ako nije bio siguran, a očito je da nije, mogao je nazvati Horvatinčića i pitati ga za tarifu.
i tako, ispalo je šta je ispalo, potplatio samo dva, tri kraka hobotnice i sad ogorčen i uz pomoć čudotvorne Gospe Međugorske udara po sotoninim namještenicima u pravosuđu.
kolega krivo ste shvatili kompletnu postavku.

pa koliko sam shvatio Maminjo igra 4-4-2 bez golmana
napad igra na 0:0, a obrana koliko primi.
sve u revijalnom tonu, a cjelokupan prihod od ove utakmice namjenjen je žrtvama korone, tj. ovom napaćenom narodu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by veber 23/3/2021, 20:20

kolga, ako netko prodaje koćaricu.
javite mi.
ja ne bi koćario.
ali bi mrežario.
da je barem 70.
koća, ne niga.
vrag ti jebi zle misli.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by mutava baštarda 23/3/2021, 21:31

veber wrote:kolga, ako netko prodaje koćaricu.
javite mi.
ja ne bi koćario.
ali bi mrežario.
da je barem 70.
koća, ne niga.
vrag ti jebi zle misli.
Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Mamic_jahta1-260707
evo jedne.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by veber 23/3/2021, 22:07

kolega to je fereti.

meni treba koća.

moran utrpat jude na skule u merkelice.

ako ima dipfriz i dignutu provu možemo spikat.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by marcellus 24/3/2021, 09:01

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Vekic10

poruke suca jebaljki

_________________
Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by mutava baštarda 24/3/2021, 09:56

marcellus wrote:Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Vekic10

poruke suca jebaljki
dok je ženu posprema u ludnicu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by kic 24/3/2021, 10:02


ljudima je davno poljuljano povjerenje u pravosuđe, ovo je samo onak, shit show spektakl

loš lošijeg ocrnjiva-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by Eroo 24/3/2021, 10:29

Za početak bi se moglo desiti ponovno suđenje obojici Mamića.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by mutava baštarda 24/3/2021, 10:32

Eroo wrote:Za početak bi se moglo desiti ponovno suđenje obojici Mamića.
ne moglo, nego moralo bi se.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum