ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Eva_ 20/9/2017, 10:58

http://net.hr/hot/zvijezde/lako-tako-ruski-tajkun-svojoj-supruzi-bivsoj-srpskoj-pjevacici-kupio-otok-u-hrvatskoj/
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Eva_ 20/9/2017, 11:08

Rus i Srpkinja, pa jesu li se zato krvave gaće nosile?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by marcellus 20/9/2017, 11:09

hrvatski otoci su oduvijek bili privatni.... seljaci su gore imali svoju zemlju, što je problem, stranci će staviti otok na leđa i odnijeti ga izvan hrvatske, u čemu je problem?

Jedini problem s hrvatskim otocima je što su preskupi, na karibima kupiš otok za par stotina tisuća dolara...


_________________
Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by marcellus 20/9/2017, 11:10

mislim, u čemu je razlika ako stranac kupi kuću u zagrebu, vikendicu na moru, imanje u slavoniji, ili otok?


_________________
Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by marcellus 20/9/2017, 11:10

http://www.sothebysrealty.com/eng/sales/int/private-island-type?gclid=EAIaIQobChMIlZbVw7Wz1gIVNDPTCh2C9wSNEAAYASAAEgIGvfD_BwE

_________________
Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by marcellus 20/9/2017, 11:11

https://www.privateislandsonline.com/region/united-states

_________________
Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Eva_ 20/9/2017, 11:12

marcellus wrote:mislim, u čemu je razlika ako stranac kupi kuću u zagrebu, vikendicu na moru, imanje u slavoniji, ili otok?

Ali, Rus
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by marcellus 20/9/2017, 11:12

https://www.privateislandsonline.com/region/caribbean

_________________
Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Eva_ 20/9/2017, 11:17

Ma da, treba težit tome i postati kao bivše kolonije, ono treći svijet. Svi mladi u konobare, kuhare i sobarice pa vjerno služit gospdarima. Tko je tebi uzor, Marčelo, Karibi i ostali domorotci.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Guest 20/9/2017, 11:35

Eva_ wrote:Ma da, treba težit tome i postati kao bivše kolonije, ono treći svijet. Svi mladi u konobare, kuhare i sobarice pa vjerno služit gospdarima. Tko je tebi uzor, Marčelo, Karibi i ostali domorotci.
solidan konobar(dakle ne vrhunski nego solidan) i solidan kuhar(dakle ne vrhunski) više zarađuju nego inžinjeri programiranja i inžinjeri strojarstva. o vrhunskim konbarima i kuharima da ne govorim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Guest 20/9/2017, 11:36

neka se prodaju. mislim boli me kurac, upravljao otocima "čardak"  ili neki rus
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Eva_ 20/9/2017, 11:38

Pinochet wrote:
Eva_ wrote:Ma da, treba težit tome i postati kao bivše kolonije, ono treći svijet. Svi mladi u konobare, kuhare i sobarice pa vjerno služit gospdarima. Tko je tebi uzor, Marčelo, Karibi i ostali domorotci.
solidan konobar(dakle ne vrhunski nego solidan) i solidan kuhar(dakle ne vrhunski) više zarađuju nego inžinjeri programiranja i inžinjeri strojarstva. o vrhunskim konbarima i kuharima da ne govorim.
Ne baš, ali ajde ne mora bit nacionalni progam kurikularne reforme. Ozbiljne zemlje ne žive od turizma.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Guest 20/9/2017, 11:47

Eva_ wrote:
Pinochet wrote:
Eva_ wrote:Ma da, treba težit tome i postati kao bivše kolonije, ono treći svijet. Svi mladi u konobare, kuhare i sobarice pa vjerno služit gospdarima. Tko je tebi uzor, Marčelo, Karibi i ostali domorotci.
solidan konobar(dakle ne vrhunski nego solidan) i solidan kuhar(dakle ne vrhunski) više zarađuju nego inžinjeri programiranja i inžinjeri strojarstva. o vrhunskim konbarima i kuharima da ne govorim.
Ne baš, ali ajde ne mora bit nacionalni progam kurikularne reforme. Ozbiljne zemlje ne žive od turizma.
mi nismo ozbiljna zemlja, ja govorim da već solidan konobar i solidan kuhar već sada zarađuju više od inžinjera sa teških fakulteta.  vrhunski konobari po dubrovniku u top restoranima izlaze mjesečno sa 20 000 -25 000kn zarade, i vrhunski kuhari se plaćaju po 3000€ mjesečno. a ovakvi imaju posla cijelu godinu i uvijek mogu otić vanka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Guest 20/9/2017, 11:49

priča sam sa par konobara(to je ekipa koja godinama radi taj posla, spretni su, okretni, ljubazni, pričaju par jezika) , ono bez problema mogu u sezonu završit sa 15 - 20 000€ . a onda zimi ako hoće uvijek mogu naći posao za manju lovu ili sada je u trendu otić u austriju i bavarsku i tamo raditi zimi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Eva_ 20/9/2017, 11:49

Ma znam sve to, ali turizam kao nositelj gospodarstva zemlje ne znači blagostanje nego obično bijedu. Sve države kojima je turizam primarna grana, zemlje su trećeg svijeta.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Guest 20/9/2017, 11:50

Eva_ wrote:Ma znam sve to, ali turizam kao nositelj gospodarstva zemlje ne znači blagostanje nego obično bijedu. Sve države kojima je turizam primarna grana, zemlje su trećeg svijeta.
gle to je istina, mi smo Čardak, mi nismo ozbiljna zemlja, to je druga stvar. 

kako smo Čardak, tako ćemo živjeti od turizma, i adio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Eva_ 20/9/2017, 11:52

Može se to promijent, da se ima volje i pameti. Bolje darovat jedan otok Google npr. nego prodat cajki i ruskom oligarhu.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Guest 20/9/2017, 11:54

ne moze se ništa mjenjati. pogledaj kada ja otvorim temu kako recimo HDZ uništava nešto, odmah napadi na mene "mrziš Hrvatsku". Kako ćeš ti mjenjati takav mentalni sklop.  najgore od svega nećemo živjeti niti od turizma, čardak će i njega razjebat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by aben 20/9/2017, 12:14

problijem je samo ča postoji nekakovi zakoni ki onemogućavaju vlasništvo nad obalon i moren. 
država je proglosila vlost nad mojoj zemljun svuder  di su izračunali da je 70 m od mora.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by BB-8 20/9/2017, 12:20

jebeš vijest kad ne piše o kojem otoku se radi...

_________________
Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Attach13 Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru Empty Re: Kaže Crveni ionak bezveze stoje u moru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum