ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U švedistanu riješili problem silovanja...

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:08

Pinochet wrote:nije nego je to istina. ja sam pripadam tom "klanu"(vlaškom) i znam kakav je mentalitet. i iman frendova. mislim jebe se mene, ali neka budu svjesni ti "veliki hrvati i domoljubi" da uništavaju državu za osobni interes.
ne, ti pripadas budalama koji su podobni za nabijanje na kurac
ovim nisi nista dokazo osim da si glup

prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:09

Pinochet wrote:i to se zove Čardak. Glumiš domoljuba, katolika, a izaleđa kradeš i uništavaš hrvatsku i hrvate. Čardak
proizvoljno blebetanje
oce to tebe
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest Tue 19 Sep - 17:09

prckov wrote:
prckov wrote:I to ti je to
na osnovu toga svasta mozes zakljucit, pogotovo ako si namjerno trazio ono sto hoces da zakljucis
drugo, svi koji su rodeni u ZG ili bilo gdje u HR a pogotovo njihovi roditelji ako su rodeni u hr takode veze nemaju sa bih. Ovo brojanje zrnaca iz ideksa mozes nabit na kurac zajedno sa tvojim zadnjim zakljuckom "sigurno je I svuda tako"
Odrasti
ako su vec isli brojat zrnca trebali su to napravit kristalno jasno a ne pakirat u kontekst koji naslucuje da bi trebalo bit tako I tako
dakle mato matic roden tad I tad tu I tu, radi to I to pa je zato uhljeb, doso u hr tad I tad I uhljebio se.
Kafanske babske ikrkanske price a jos manje nazovi novinare a I one koji nasjedaju na njihovu ispruzenu karu nabijem I ja na hargu
sve jedno takav mentalitet tako funkcionira.

jedna curka simpatična inžinjerka koja se uhljebila u jednoj državnoj firmi u ZGu, priča mi kako je dobila posao.. javila se na natječaj.. iako je rođena u RH, jedino joj je otac iz BiH, kaže tamo ode 1-2 puta godišnje, kada je neki blagdan i dan mrtvih.. ono kada je bio razgovor za posao, sve je išlo dobro dok je nije pitalo "odakle si ti".. odmah joj ej bilo jasno , i promjenila je priču, pričala o svom "kraju kojeg voli i vidi kada god može itd" :D i dobila posao.. početna plaća 1000€  , kaže najteži dio posla prebaciti nogu sa jedne stolice na drugu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest Tue 19 Sep - 17:11

gle ja govorim istinu. nije niti meni to bilo lako prihvatit. treba biti svjestan - da "domoljubi" , tkz "čardak"  - uhljebi - su najveći neprijatelji hrvatske i hrvata. i oni će biti ti koji će nas uništiti više nego srbi, komunisti, i ostali.

a isti ti "domoljubi čardakovci" , fanataziraju o "udbaškoj  i srpskoj zavjeri" "slovenskoj i orbanovom zavjeri itd"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:13

Pinochet wrote:gle ja govorim istinu. nije niti meni to bilo lako prihvatit. treba biti svjestan - da "domoljubi" , tkz "čardak"  - uhljebi - su najveći neprijatelji hrvatske i hrvata. i oni će biti ti koji će nas uništiti više nego srbi, komunisti, i ostali.

a isti ti "domoljubi čardakovci" , fanataziraju o "udbaškoj  i srpskoj zavjeri" "slovenskoj i orbanovom zavjeri itd"
pa daj istinu, daj podatke ne moglo bi bit kad bi bilo I ako bude da ce bit
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest Tue 19 Sep - 17:15

dao sam ti podatke.  okreni se i čitaj sve prije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:18

Pinochet wrote:dao sam ti podatke.  okreni se i čitaj sve prije.
nisi bolan dao nista osim suplje price. Mozda je tebi to dovoljno za pravit generalne zakljucke ali racionalnim ljudima nije. Crno na bijelo I brojeve.
hajd
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest Tue 19 Sep - 17:19

kakvi te brojevi zanimaju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:23

Pinochet wrote:kakvi te brojevi zanimaju?
konkretni
konkretna mjesta rodenja
sve konkretno
kad budesimo tacan broj uhljeba koji nisu rodeni u HR daj mi pa onda ukupan broj uhljeba u ZG pa da izvadimo procenat
hajd
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:25

Npr iz mog grada koji ima otprilike 150 000 stanovnika ja ne znam niti jednog koji je otiso u HR I uhljebio se. Vidis ovaj podatak ne vrijedi kurca isto tako kao I tvoje rekla kazala pijaca-kafana prica

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by marcellus Tue 19 Sep - 17:27

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:
šta misliš našto će Zagreb (koji živi svoj dobar standard na račun sisanja ostatka države) ličiti za 10ak godina ako se nastavi iseljavanje i odumiranje?

U Zagreb se puno više ljudi doseljava nego iseljava iz njega. I to ne zbog uhljebljavanja po ministarstvima i lokalnoj upravi nego zato jer tamo gospodarstvo, poduzetništvo i privatna inicijativa jednostavno najbolje funkcionira, kada je Hrvatska u pitanju.
U ZG-e 40% ljudi radi u državnom sektoru sve agencije, direkcvije, urodi, zavodi, naravnoi sve tvrtke koje rade za iste, a deficit tu je zge najbolji čak 50 mild. kn, znači Jadranska obala održava luksuzni život uhljeba i para privatnika hehehe čak i očito ne vidiš, čak i očito nevjerojatno


zapravo jedino zg ima realni sektor industrije, u biti svako selo ima više ljudi koji udaraju pečate na općini u odnosu na broj stanovnika, morh i mup su jedina ministarstva koja zapošljavaju na tisuće ljudi ali oni rade posvuda po hrvatskoj

isto tako masu ljudi zapošljavaju HAC, hr šume, itd. ali oni su isto posvuda a ne u zgb

holding je najveće poduzeće u zagrebu, ali on objedinjava sve gradske službe a najviše je u biti  zetovaca i čistača ulica

_________________
U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest Tue 19 Sep - 17:29

ima ZG najveći izvoz, mislim cijela regija 20-30milijardi kuna(trebam pogledati detalje neda mi se opet otvarat link), ali ono.. deficit im bude na kraju 50ak milijardi kuna , tako da je to katastrofa sve skupa.. 

doduše dobar dio deficita se opet može objasniti jer je glavni grad.. vjerojatno u svakoj državi u svijetu glavni grad kao administrativno središte mora biti u nekom deficitu.. .. ali u ZGu je ono katastrofa.. 

viidš valjalo bi to istražiti i usporediti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:30

I da, kad to saznas onda saznaj kolko je bih zrnaca tamo na hamalskim poslovima I lome kicmu za sitnu lovu pa ta dva broja usporedi da znamo konkretno kolko je uhljeba a kolko hamala

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:33

prckov wrote:I da, kad to saznas onda saznaj kolko je bih zrnaca tamo na hamalskim poslovima I lome kicmu za sitnu lovu pa ta dva broja usporedi da znamo konkretno kolko je uhljeba a kolko hamala
sve se nesto bojim da su se bosanci tamo prije uhamalili nego uhljebili
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:34

prckov wrote:
Pinochet wrote:kakvi te brojevi zanimaju?
konkretni
konkretna mjesta rodenja
sve konkretno
kad budesimo tacan broj uhljeba koji nisu rodeni u HR daj mi pa onda ukupan broj uhljeba u ZG pa da izvadimo procenat
hajd
ocel to cardak-pinokio
evo ja cekam :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest Tue 19 Sep - 17:34

prckov wrote:I da, kad to saznas onda saznaj kolko je bih zrnaca tamo na hamalskim poslovima I lome kicmu za sitnu lovu pa ta dva broja usporedi da znamo konkretno kolko je uhljeba a kolko hamala
pa normalno.. imaš dvije vrste bosanaca.. ekipa koja lomi kičmu u privatnom sektoru(u RH) i hrani svoje rođake na državnoj sisi, i oni koji su radi tih istih "čardakovaca" u njemačkoj. 

i to su brutalni radnici u privatnom sektoru, najbolji i najpouzdaniji.. ali da su nadprosječno natrpani na državnu sisu(uglavnom oko ZGa) jesu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest Tue 19 Sep - 17:38

isto je sa Dalmacijom regijom, koja zbog najduže i najljepše obale "hrani" RH državu preko turističkih deviza, a naši rodijaci se preko veze trpaju u ZG u pljačkaju nas iz Zagreba. Većina šefova HDZa a i SDPa su dalmatinci, najveće lopine. neka su mi rodijaci, ali tako je. 

bosanci(točnije hercegovci, ovi nesretnici iz srednje bosne nemaju klanski mentalitet kao hercegovci) isto tako.. pouzdani i odlični radnici u privatnom sektoru, ali vole se natrpati na državnu sisu i nogu u sve 4.. 

eh da, podatke o tim glupostima ti nitko neće dati, niti to smiješ tražiti.. to je diskriminacija. ali dovoljno je izvadit prezimena, i vidjeti iz koje je regije najbrojnije prezime.. u državnom sektoru i gradskom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:38

Pinochet wrote:
prckov wrote:I da, kad to saznas onda saznaj kolko je bih zrnaca tamo na hamalskim poslovima I lome kicmu za sitnu lovu pa ta dva broja usporedi da znamo konkretno kolko je uhljeba a kolko hamala
pa normalno.. imaš dvije vrste bosanaca.. ekipa koja lomi kičmu u privatnom sektoru(u RH) i hrani svoje rođake na državnoj sisi, i oni koji su radi tih istih "čardakovaca" u njemačkoj. 

i to su brutalni radnici u privatnom sektoru, najbolji i najpouzdaniji.. ali da su nadprosječno natrpani na državnu sisu(uglavnom oko ZGa) jesu
to ti ne znas, niti da su radnici niti da su natrpani
ti si samo sredstvo za sirenje odredenog narativa
sam se nabijes na ponudeni kurac
opet ti velim drzi se konkretnih I provjerenih stvari a ne pojedinacnih prica I opcih zakljucaka koji su uradeni na takav nacin da daju laznu sliku. Tj. onu sliku koju odredena politicka opcija hoce da progura u mejnstrim

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest Tue 19 Sep - 17:39

prckov wrote:
Pinochet wrote:
prckov wrote:I da, kad to saznas onda saznaj kolko je bih zrnaca tamo na hamalskim poslovima I lome kicmu za sitnu lovu pa ta dva broja usporedi da znamo konkretno kolko je uhljeba a kolko hamala
pa normalno.. imaš dvije vrste bosanaca.. ekipa koja lomi kičmu u privatnom sektoru(u RH) i hrani svoje rođake na državnoj sisi, i oni koji su radi tih istih "čardakovaca" u njemačkoj. 

i to su brutalni radnici u privatnom sektoru, najbolji i najpouzdaniji.. ali da su nadprosječno natrpani na državnu sisu(uglavnom oko ZGa) jesu
to ti ne znas, niti da su radnici niti da su natrpani
ti si samo sredstvo za sirenje odredenog narativa
sam se nabijes na ponudeni kurac
opet ti velim drzi se konkretnih I provjerenih stvari a ne pojedinacnih prica I opcih zakljucaka koji su uradeni na takav nacin da daju laznu sliku. Tj. onu sliku koju odredena politicka opcija hoce da progura u mejnstrim


nabijaš se sam ti na kurac. otiša si u australiju i veze nemaš šta se dešava u RH.  aj bye sada
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov Tue 19 Sep - 17:42

Pinochet wrote:isto je sa Dalmacijom regijom, koja zbog najduže i najljepše obale "hrani" RH državu preko turističkih deviza, a naši rodijaci se preko veze trpaju u ZG u pljačkaju nas iz Zagreba. Većina šefova HDZa a i SDPa su dalmatinci, najveće lopine. neka su mi rodijaci, ali tako je. 

bosanci(točnije hercegovci, ovi nesretnici iz srednje bosne nemaju klanski mentalitet kao hercegovci) isto tako.. pouzdani i odlični radnici u privatnom sektoru, ali vole se natrpati na državnu sisu i nogu u sve 4.. 

eh da, podatke o tim glupostima ti nitko neće dati, niti to smiješ tražiti.. to je diskriminacija. ali dovoljno je izvadit prezimena, i vidjeti iz koje je regije najbrojnije prezime.. u državnom sektoru i gradskom
svi se vole natrpat na sisu, nije to odredeno po zrncima
stvar je u sistemu, system vam je takav a bogami I mentalitet
bacanje krivnje na odredena zrnca bez konkretnih I ISTINITIH informacija je skretanje sa problema koji je sistemski a ne rjesavanje problema. To se vi sami nabijate na ispruzen kurac, reko sam ti to vec. Vozaju vas ko telad
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by veber Tue 19 Sep - 17:43

pa nije joda daleko od istine.
ja radim u adp, dao sam otkaz nakon 1,5mjesec kada sam vidio što se dešava.
firma je kao privatna ali gle čuda uhljebljenih pun kurac.
recimo od debele muž ima radno mjesto, izmišljeno, korporativna sigurnost.
prate ga dva drota o trošku poreznih obveznika, srećom dolazi samo jednom mjesečno.
tip je deblji od žene za 50%
prima 25 000kn mj dok žene na linijama imaju 3500, a rade 6 dana u tjednu u tri smjene.

on je samo primjer. cijela firma je isprepletena rođačko-kradezejovskom mafijom.


lijepo sam im zahvalio i dao otkaz.

(tipa; on ti je od bobana, nemoj njega, joj ova ti je od kgk, joj dečko hoće učit (ima 40g), naučit će programirat, joj ovo ti je od šemse brat-ma jebite se, odoh ja)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 10 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum