ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gangbang u naprednom švedistanu

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty gangbang u naprednom švedistanu

Post by marcellus 24/7/2018, 22:27

https://narod.hr/eu/svedska-cetvorica-brutalno-silovala-i-tesko-ozlijedila-13-godisnjakinju-nakon-zalbe-kazne-smanjene-s-osam-na-pet-mjeseci-popravnog-doma

_________________
gangbang u naprednom švedistanu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by marcellus 24/7/2018, 22:28

a di je istanbulska?

_________________
gangbang u naprednom švedistanu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Noor 24/7/2018, 22:33

marcellus wrote:a di je istanbulska?
ko ju šiša, bitno da su uvalile rodno neuvjetovane uloge, da po vrtićima dilaju dugine slikovnice i feministicke kokosi zavrsavaju zenske studije, uz akademske titule diplomiranih lezbaca
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by marcellus 24/7/2018, 22:36

a kozojebi deru 13 godišnje curice i dobe pec pec po prstićima kad ih siluju i sjebu im život

al istanbulska se ne odnosi na kozojebe, to je ipak druga kultura i trebamo imat razumijevanja za njihove običaje, recimo da ženu pogode nogom u glavu i grupno siluju

_________________
gangbang u naprednom švedistanu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Guest 24/7/2018, 22:36

Istanbulska se ne primjenjuje na zaštićene grupe i vrste, y'know? Oni ne spadaju pod sve to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by marcellus 24/7/2018, 22:38

Fénix wrote:Istanbulska se ne primjenjuje na zaštićene grupe i vrste, y'know? Oni ne spadaju pod sve to.

znam, znam, napisao sam gore

istanbulska je za tebe kad se posvadiš doma sa ženom ili ju krivo pogledaš

za ove je livada

_________________
gangbang u naprednom švedistanu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Guest 24/7/2018, 22:43

marcellus wrote:
Fénix wrote:Istanbulska se ne primjenjuje na zaštićene grupe i vrste, y'know? Oni ne spadaju pod sve to.

znam, znam, napisao sam gore

istanbulska je za tebe kad se posvadiš doma sa ženom ili ju krivo pogledaš

za ove je livada
Nije ni za nikakvu svađu već za moju kastraciju kao čovjeka, muškarca, kršćanina, antiglobalista i protivnika homoliberalnog fašizma i legalizaciji ubojstava, poremećaja, bolesti itd. Za onoga što govori o redu,disciplini i obavezama ljudi, a ne o pravima. Onaj što kaže da se odgoj, disciplina i formiranje čovjeka odvija isključivo u obiteljskom domu, od oca i majke, a ne u državnim zakonima, školama, poveljama i konvencijama. Onako kako se čovjek podizao i ustoličavao davno prije neke pišljive demokracije, interneta, struje, strojeva itd...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by veber 24/7/2018, 22:44

kada sam tipkao da svu tu stoku treba pobit i ti si ih branio i mene optuživao za rasističe gene.
eto ih u eu, sami ste ih zvali. kada je sve to tek krenulo, još na starom forumu sam rekao da treba kompletno sve lučke infrastrukture uništit.

svi ste me proglasili esesovcem, rasistom, nacistom. dana recimo epi navija za trpanje, a bio je za pomaganje. jedino je yoda bio mog mišljenja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Guest 24/7/2018, 22:58

marcellus wrote:a kozojebi deru 13 godišnje curice

zarazili su je i infektivnom bolešću

https://en.wikipedia.org/wiki/Typhoid_fever


kako joj je pri silovanju razderana rodnica tako su u rane i krv dospjele bakterije Salmonele koje su imigranti neosili na sebi

Salmonela se najćešće širi zbog nedostatku higijene, izmetom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Guest 24/7/2018, 23:02

veber wrote:kada sam tipkao da svu tu stoku treba pobit i ti si ih branio i mene optuživao za rasističe gene.
eto ih u eu, sami ste ih zvali. kada je sve to tek krenulo, još na starom forumu sam rekao da treba kompletno sve lučke infrastrukture uništit.

svi ste me proglasili esesovcem, rasistom, nacistom. dana recimo epi navija za trpanje, a bio je za pomaganje. jedino je yoda bio mog mišljenja.


bitno je da voliš životinje, npr. psa, mačku... uglavnom pse ako voliš onda si OK
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Guest 24/7/2018, 23:04

SSSR je čuvao istočnu europu, istočnu Njemačku i istočni Berlin od islamske invazije 50 godina. U budućnosti će čak i Ukrajina postat mali Afganistan sa židovima kao vladarima hahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Noor 24/7/2018, 23:05

pa kako se gad nije sjetio...stani, ima ona neka konvencija!!! uh, ne smijem silovati!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by veber 24/7/2018, 23:11

šifra wrote:
veber wrote:kada sam tipkao da svu tu stoku treba pobit i ti si ih branio i mene optuživao za rasističe gene.
eto ih u eu, sami ste ih zvali. kada je sve to tek krenulo, još na starom forumu sam rekao da treba kompletno sve lučke infrastrukture uništit.

svi ste me proglasili esesovcem, rasistom, nacistom. dana recimo epi navija za trpanje, a bio je za pomaganje. jedino je yoda bio mog mišljenja.


bitno je da voliš životinje, npr. psa, mačku... uglavnom pse ako voliš onda si OK
pa pse i mačke ne jedem.

i jebe mi se za kozojebe i da, potapao bi ih u sredozemlju i da uništio bi kompletnu infrastrukturu na jugu sredozemlja i da, protjerao bi 10 od 11 francuskih reprezantivaca. srušio bi sve đamije i protjerao muslimane s teritorija eu.

još koje pitanje?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Guest 24/7/2018, 23:13

Tja...u biti stradavaju curice koje se i same vrte oko ovih Kozojeba i doslovno traze vraga...
Kako vec napisah,danas djeca se sopaju hormonskim mesom i sa 13/14 godina se vec razbujaju u guzovima i sisama,dakle curice,kao nekad normalne cure od 18/19 godina..
mi smo jako dugo cekali da se cura formira..uglavnom su u tim godinama bile jako visoke i letvaste,nish sto bi privuklo hormonima natopljene djecake..tudey,kako se vidi i ovdje u Svabiji,takve curice su pune oblina,a jos se i utegnu u traperice duboke,kroj iy 80tih..
naglasena guzica,naglasen struk,pupica gola,gore neki prenategnuti topic..i sto biva..vrte se oko Chamuga ili Arapa,njih 3/6,same,vrte se i okrecu,ovi je gledaju kao hijena komad mesa...malo red bulla za pocetak joj uvale,pa kasnije slijede dodaci,vodka,ovo ili ono,pa prijedlog da odu na neko /diskretnije/ mjesto,a onda slijedi sto i ovdje u tekstu..

Dakle,ima i onih cura koje nikad nece postati zrtve...takve se drze podalje Kozoyeba i crnchuga...ove ostale,bit ce brutalno,kad kazem da se to i ocekivalo..treba li ih zaliti..
malo da,malo ne...da,jer je takvim curicama vjerovatno mater dala shaku kondoma u ruke i rekla da se nadalje po tom pitanju brine o sebi,ne zato jer je Bog svima dao pamet,da ju koriste..malo ako se prate mediji ovo oi ono,cak i djeci u tom dobu moze biti jasno sto slijedi ako se pocnu druziti sa tim smetjem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Guest 24/7/2018, 23:19

bepobavulin wrote:SSSR je čuvao istočnu europu, istočnu Njemačku i istočni Berlin od islamske invazije 50 godina. U budućnosti će čak i Ukrajina postat mali Afganistan sa židovima kao vladarima hahaha

sovjeti su na početku svoje revolucije redistribuirali sex

obični muškarci su dobivali po 3 kupona mjesečno s kojim su mogli dobiti sex od žena koje su htjeli

dok su viši dužnosnici partije imali pravo na 5 kupona mjesečno

ako koja drugarica ne bi htjela išla bi u zatvor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by catabbath 24/7/2018, 23:52

gangbang u naprednom švedistanu 18261178_254770498330249_1481979226_o

_________________
gangbang u naprednom švedistanu Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Guest 25/7/2018, 00:39

šifra wrote:
bepobavulin wrote:SSSR je čuvao istočnu europu, istočnu Njemačku i istočni Berlin od islamske invazije 50 godina. U budućnosti će čak i Ukrajina postat mali Afganistan sa židovima kao vladarima hahaha

sovjeti su na početku svoje revolucije redistribuirali sex

obični muškarci su dobivali po 3 kupona mjesečno s kojim su mogli dobiti sex od žena koje su htjeli

dok su viši dužnosnici partije imali pravo na 5 kupona mjesečno

ako koja drugarica ne bi htjela išla bi u zatvor
pa to i treba bijeloj rasi, da se razmnožava
i onda kenjaju komunisti ovo komunisti ono, a komunisti čuvali europu od islamske invazije 50 godina, a zapad ih dovodio koji je anti-komunistički
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Leviathan2 25/7/2018, 00:45

jbte vjest,
to je svakodnevnica
daj nesto zanimljivije :d

_________________
gangbang u naprednom švedistanu Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by L'âme 25/7/2018, 00:58

Predivno, toplo, humano, cisti prosperitet i ljubav.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Leviathan2 25/7/2018, 01:04

Nice wrote:Predivno, toplo, humano, cisti prosperitet i ljubav.
yap, to me podsjeti o pripitomljavanju lisice, je pitoma al kokosi uvijek najebu

_________________
gangbang u naprednom švedistanu Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

gangbang u naprednom švedistanu Empty Re: gangbang u naprednom švedistanu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum