ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U švedistanu riješili problem silovanja...

Page 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by marcellus 19/9/2017, 13:51

usto su tipični protestanti nemaju kulturu uživanja u životu, u vinu, flertu, hrani... oni jedu da nisu gladni, loču da bi se opili, i pitaju "oš me jebat" kad im se prijebe.

Nije to moj svijet.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Stribor 19/9/2017, 13:54

marcellus wrote:a propo skandinavske kuhinje ogavna je ko i engleska, s izuzetkom lososa i par stvari

Losos je super, ali ostalo ... odurno slatko, čuda cukra meću. Hvala lipa, ali ne. Hrvatska kuhinja - kontinent i mediteran meni su prez premca.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by marcellus 19/9/2017, 13:54

Stribor wrote:
Eva_ wrote:Od zdrave i kvalitetne hrane ne bujaš kao od kvasca.

Hrana va ''pekarnici'' je skuplja nego da si ju sam prebereš i kupiš na placu. Dakle, jideš kvalitetnije i jideš jeftinije. Nisi valjda idiotkinja ka gre va ''healthy  food shop'' i plaća desetstruko skuplje ono ča moreš najti na placu čuda jeftinije? Celi život jidem čvarke, slaninu, povrće, variva i meso kako sam jil i va ditinjstvu. I pivo pijem kako vavik. B-) Imam tri kg viška (vindar mi je 52 leto života) no kako sam imal s 20 let života. Domaća kuhinja (na žlicu bismo povidali) i kretanje i nima pretilosti.

ja sam godinu dana stariji od tebe, imam za svoje godine sasvim ok kila, negdje tipa devedeset i nešto na sto devedeset i nešto visine, dakle nije bed... pretili hrvati? Lijeni ljudi koji žderu skupi junk food, pizze i ćevape... za cijenu dvije pizze ja doma složim ručak da se smrzneš i od čega hoćeš osim bijele ribe s ribranice (ali smrzuta je često bolja jer na placu je rijetko svježa), ili napravim grah za tri dana s više suhog mesa nego graha.... sarmu papriku gulaš što god za tri dana.


Last edited by marcellus on 19/9/2017, 13:56; edited 1 time in total

_________________
U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by marcellus 19/9/2017, 13:55

Stribor wrote:
marcellus wrote:a propo skandinavske kuhinje ogavna je ko i engleska, s izuzetkom lososa i par stvari

Losos je super, ali ostalo ... odurno slatko, čuda cukra meću. Hvala lipa, ali ne. Hrvatska kuhinja - kontinent i mediteran meni su prez premca.

kuhinja - prvi francuzi, drugi talijani, treći mi... ako mene pitaš.

_________________
U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov 19/9/2017, 13:59

zanimljivo je kako ce se ovi sto odlaze brzo odrec kafica I smanjit ako ne I prestart sa pusenjem a u HR neeee, ne dolazi u obzir

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Eva_ 19/9/2017, 13:59

Stribor wrote:
marcellus wrote:a propo skandinavske kuhinje ogavna je ko i engleska, s izuzetkom lososa i par stvari

Losos je super, ali ostalo ... odurno slatko, čuda cukra meću. Hvala lipa, ali ne. Hrvatska kuhinja - kontinent i mediteran meni su prez premca.
Imaju odlične sireve. Kupila u zimi norveški kozji dimljeni sir. Jako jako ukusno.
U HR je hrana skupa, čak i na placu, ak usporedimo Beč a slabije kvalitete. Bolja je jedino ak kupiš od OPG i kumica direkt, race, kukurzni kruh, povrće i tak. Moji srećom dost toga sade u vrtu, pa rajčice, jabuke, ciklu, blitvu, špinat, matovilac ne kupujem, dobim od mame.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov 19/9/2017, 14:02

prckov wrote:zanimljivo je kako ce se ovi sto odlaze brzo odrec kafica I smanjit ako ne I prestart sa pusenjem a u HR neeee, ne dolazi u obzir
zivot ce I'm postat kurac u smislu uzivanja ali to ce zamjenit panicnim skupljanjem para I glumit da su uspjeli I da dobro zive ako sta nakupe
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Stribor 19/9/2017, 14:02

marcellus wrote:
Stribor wrote:
marcellus wrote:a propo skandinavske kuhinje ogavna je ko i engleska, s izuzetkom lososa i par stvari

Losos je super, ali ostalo ... odurno slatko, čuda cukra meću. Hvala lipa, ali ne. Hrvatska kuhinja - kontinent i mediteran meni su prez premca.

kuhinja - prvi francuzi, drugi talijani, treći mi... ako mene pitaš.

Tako nikako .... ma ću malu vindar prednost dati domaćoj hrvatskoj kuhinji. Gdo more soparnik načinit kako naše Poljičanke? Nigdor! E. :)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov 19/9/2017, 14:04

prckov wrote:
prckov wrote:zanimljivo je kako ce se ovi sto odlaze brzo odrec kafica I smanjit ako ne I prestart sa pusenjem a u HR neeee, ne dolazi u obzir
zivot ce I'm postat kurac u smislu uzivanja ali to ce zamjenit panicnim skupljanjem para I glumit da su uspjeli I da dobro zive ako sta nakupe
I da, najvise kukaju oni koji bi se vezali za banderu samo da ne odu
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by prckov 19/9/2017, 14:05

love = zivot :mid

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Stribor 19/9/2017, 14:08

Eva_ wrote:
Stribor wrote:
marcellus wrote:a propo skandinavske kuhinje ogavna je ko i engleska, s izuzetkom lososa i par stvari

Losos je super, ali ostalo ... odurno slatko, čuda cukra meću. Hvala lipa, ali ne. Hrvatska kuhinja - kontinent i mediteran meni su prez premca.
Imaju odlične sireve. Kupila u zimi norveški kozji dimljeni sir. Jako jako ukusno.
U HR je hrana skupa, čak i na placu, ak usporedimo Beč a slabije kvalitete. Bolja je jedino ak kupiš od OPG i kumica direkt, race, kukurzni kruh, povrće i tak. Moji srećom dost toga sade u vrtu, pa rajčice, jabuke, ciklu, blitvu, špinat, matovilac ne kupujem, dobim od mame.

Siri? Nima meni do paškog ili grabancijaša, da ne rečem od zagrebskih kumic friški kravlji i to s vrhnjem. Cena prihvatljiva. Kad sam va Zagrebu obvezno si to vazmem. Toga va svitu kušati nigdir nisam našal. Ne rečem kako tuje kuhinje ništar ne vride, ali ..... ali.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Kermit 19/9/2017, 14:08

marcellus wrote:
Stribor wrote:Švedska je katastrofa ča se tiče javne i osobne sigurnosti. Živa pelda ča se načini od naroda ako mu ultraliberalni kretardi dojdu na vlast.

u konačnici neke stvari nemaju cijene, da ne govorim da se ovdje osim što se mirnije i sigurnije živi i bolje jede, atmosfera je opuštenija, i osobnih sloboda ima puno više osim za pedere i transdžender likove
To je Zagreb sve istočno od Sesveta je Moldavija, drugo ja imam u Švedskoj par kolega i kako tamo stvari funkcioniraju mi smo za njih Katanga ali doslovce sve od porezne, škola, fakulteta, bolnica, uprave, sudova, policije biraj, ali doslovce sve

Eo samo primjer ja sam dobio ovrhu od porezne i to za pretplatu predujma poreza iako sam u pretplati točno za taj iznos i iako sam prije 4 mjeseca zatražio prijeboj i to sve po rješenju same porezne, a isti mi nije obavljen jer je "referentica na bolovanju već 5 mjeseci" toga nema nigdje doli Srbija, BiH ili Lesoto
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Stribor 19/9/2017, 14:12

marcellus wrote:ja sam godinu dana stariji od tebe, imam za svoje godine sasvim ok kila, negdje tipa devedeset i nešto na sto devedeset i nešto visine, dakle nije bed... pretili hrvati? Lijeni ljudi koji žderu skupi junk food, pizze i ćevape... za cijenu dvije pizze ja doma složim ručak da se smrzneš i od čega hoćeš osim bijele ribe s ribranice (ali smrzuta je često bolja jer na placu je rijetko svježa), ili napravim grah za tri dana s više suhog mesa nego graha.... sarmu papriku gulaš što god za tri dana.

Pajcek. :^0
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Eva_ 19/9/2017, 14:19

asilovski wrote:
marcellus wrote:
Stribor wrote:Švedska je katastrofa ča se tiče javne i osobne sigurnosti. Živa pelda ča se načini od naroda ako mu ultraliberalni kretardi dojdu na vlast.

u konačnici neke stvari nemaju cijene, da ne govorim da se ovdje osim što se mirnije i sigurnije živi i bolje jede, atmosfera je opuštenija, i osobnih sloboda ima puno više osim za pedere i transdžender likove
To je Zagreb sve istočno od Sesveta je Moldavija, drugo ja imam u Švedskoj par kolega i kako tamo stvari funkcioniraju mi smo za njih Katanga ali doslovce sve od porezne, škola, fakulteta, bolnica, uprave, sudova, policije biraj, ali doslovce sve

Eo samo primjer ja sam dobio ovrhu od porezne i to za pretplatu predujma poreza iako sam u pretplati točno za taj iznos i iako sam prije 4 mjeseca zatražio prijeboj i to sve po rješenju same porezne, a isti mi nije obavljen jer je "referentica na bolovanju već 5 mjeseci" toga nema nigdje doli Srbija, BiH ili Lesoto
I ZG je selo naspram Stockholma. Skandinavci imaju i standard i lijepu prirodu. Mani su im samo obojeni.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest 19/9/2017, 14:44

Triny wrote:
marcellus wrote:
Stribor wrote:Švedska je katastrofa ča se tiče javne i osobne sigurnosti. Živa pelda ča se načini od naroda ako mu ultraliberalni kretardi dojdu na vlast.

u konačnici neke stvari nemaju cijene, da ne govorim da se ovdje osim što se mirnije i sigurnije živi i bolje jede, atmosfera je opuštenija, i osobnih sloboda ima puno više osim za pedere i transdžender likove
Baš čudno da onda nema navale kod nas kad je svima do mirne atmosfere i praznog frižidera.

Odakle ti ideja da je baš svima primarno do toga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by marcellus 19/9/2017, 14:45

prckov wrote:
prckov wrote:zanimljivo je kako ce se ovi sto odlaze brzo odrec kafica I smanjit ako ne I prestart sa pusenjem a u HR neeee, ne dolazi u obzir
zivot ce I'm postat kurac u smislu uzivanja ali to ce zamjenit panicnim skupljanjem para I glumit da su uspjeli I da dobro zive ako sta nakupe

s mog fejsbuka, žena inače skoro cijeli život živi u njemačkoj, naša:


"Kako je lako živjeti u Njemačkoj.

Dođe momak svojoj tetki, stanuje kod tetke, hrani se kod i pije kod tetke. Koristi tetkinu struju, vodu, grijanje, telefon i internet. Tetka plati sve komunalije. On zradi 1300 Eura u poduzeću na papire i tetka mu nađe posla vikendom - na crno. Momku ostane 1500 Eura čisto na kraju mjeseca.

Pita on tetku pa što je ona radila 40 godina u Njemačkoj pa stekla samo jednu kućicu na Jadranu kad se tako zarađuje i može uštedjeti u Njemačkoj.
U odluci da on sam ostvari san o prvoj vlastitoj nekretnini dovede i svoju djevojku u tetkin stan.

Tetki se ne sviđa da sad mora dvoje financirati pa ih zamoli da si sami uzmu stan. Uzmu oni stan - stan hladan 700 eura, komunalije i grijanje 180 eura, struja i voda 80 eura, telefon, internet, TV 80 Eura, hrana i piće koja stotina Eura, tramvajska karta 130 Eura, plaćanje kredita za namještaj 100 eura

još malo za izlaske, manikure, odjeću...

Na kraju mjeseca: Tetka, možeš li nam posuditi novca"


ona je očito ta tetka iz priče...

_________________
U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by marcellus 19/9/2017, 14:46

Eva_ wrote:
I ZG je selo naspram Stockholma. Skandinavci imaju i standard i lijepu prirodu. Mana su im samo obojeni.

dakle za 50 godina neće više bit ni standarda ni lijepe prirode...

_________________
U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest 19/9/2017, 14:46

asilovski wrote:
marcellus wrote:
Stribor wrote:Švedska je katastrofa ča se tiče javne i osobne sigurnosti. Živa pelda ča se načini od naroda ako mu ultraliberalni kretardi dojdu na vlast.

u konačnici neke stvari nemaju cijene, da ne govorim da se ovdje osim što se mirnije i sigurnije živi i bolje jede, atmosfera je opuštenija, i osobnih sloboda ima puno više osim za pedere i transdžender likove
To je Zagreb sve istočno od Sesveta je Moldavija, drugo ja imam u Švedskoj par kolega i kako tamo stvari funkcioniraju mi smo za njih Katanga ali doslovce sve od porezne, škola, fakulteta, bolnica, uprave, sudova, policije biraj, ali doslovce sve

Eo samo primjer ja sam dobio ovrhu od porezne i to za pretplatu predujma poreza iako sam u pretplati točno za taj iznos i iako sam prije 4 mjeseca zatražio prijeboj i to sve po rješenju same porezne, a isti mi nije obavljen jer je "referentica na bolovanju već 5 mjeseci" toga nema nigdje doli Srbija, BiH ili Lesoto

najjača stvar što i Švedska nije tako "opasna". Kozojebi pola Malmoa, i par kvartova u Štokolmu i Gotenburgu, ostatak države, 99% šveđani, upadneš u neki takav gradić , život milina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest 19/9/2017, 14:50

marcellus wrote:
Eva_ wrote:
I ZG je selo naspram Stockholma. Skandinavci imaju i standard i lijepu prirodu. Mana su im samo obojeni.

dakle za 50 godina neće više bit ni standarda ni lijepe prirode...
šta misliš našto će Zagreb (koji živi svoj dobar standard na račun sisanja ostatka države) ličiti za 10ak godina ako se nastavi iseljavanje i odumiranje?  a u isto vrijeme HDZ, Plenković i SDP će trpati kozojebe oko Zagreba. U roku 10ak godina, svake godine par stotina kozojeba, pa ovi dovuku rodbinu, i u roku 10ak godina imaš kriminal kao u Štokolmu samo sa puno nižim standardom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest 19/9/2017, 14:55

Pinochet wrote:
šta misliš našto će Zagreb (koji živi svoj dobar standard na račun sisanja ostatka države) ličiti za 10ak godina ako se nastavi iseljavanje i odumiranje?

U Zagreb se puno više ljudi doseljava nego iseljava iz njega. I to ne zbog uhljebljavanja po ministarstvima i lokalnoj upravi nego zato jer tamo gospodarstvo, poduzetništvo i privatna inicijativa jednostavno najbolje funkcionira, kada je Hrvatska u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Guest 19/9/2017, 14:56

Pinochet wrote:a u isto vrijeme HDZ, Plenković i SDP će trpati kozojebe oko Zagreba. U roku 10ak godina, svake godine par stotina kozojeba, pa ovi dovuku rodbinu, i u roku 10ak godina imaš kriminal kao u Štokolmu samo sa puno nižim standardom.

Jedini je problem što gotovo nitko od njih ne želi ostati u Hrvatskoj zbog jasnih razloga tako da opet trabunjaš, kao i obično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U švedistanu riješili problem silovanja...  - Page 6 Empty Re: U švedistanu riješili problem silovanja...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum