ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 13:35

onda su moje fotke bolje, barem su moje.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 13:36

Noor wrote: :facepalm  :facepalm  :facepalm
deda ne lupaj, ako Boga znaš...dario je posve normalan dečko, pred par godina mi je bio u kući kod sina i samo ti mogu reći da blebećeš gluposti. kakve oči, kakva lubanja...daj se saberi.

glupost ima cijenu

sutra ćete se zgražati kako se opet tolerira neka tamo bolest i poremećaj, multikulti

sami podvlačite crtu i relativizirate što je normalno, iako svatko tko ima oči u glavi može vidjeti

no djeci se pere mozak od malih nogu kršćanskim moralnim vrijednostima, iskopaju im se oči, pa im na kraju bolesno i poremećeno bude božji blagoslov i normalno, predivno


Last edited by čardaklija on 2/9/2017, 13:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 13:38

veber wrote:onda su moje fotke bolje, barem su moje.

ja nemam što za pokazati  :streber
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 13:43

čardaklija wrote:
veber wrote:onda su moje fotke bolje, barem su moje.

ja nemam što za pokazati  :streber
ja imam

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by neva 2/9/2017, 13:57

čardaklija wrote:no djeci se pere mozak od malih nogu kršćanskim moralnim vrijednostima, iskopaju im se oči, pa im na kraju bolesno i poremećeno bude božji blagoslov i normalno, predivno
Blaženi Ivan Merz:

Tko ne zna što je žrtva, ne može razumjeti kršćanstvo
Cijelo kršćanstvo sazdano je na žrtvi. Tko ne zna što je žrtva, ne može razumjeti kršćanstva. Raspeti je Krist bojna zastava, koja je izvješena u svim kršćanskim kućama. Duboko je značenje vanjske žrtve. Čovjek se sastoji od duše i tijela, zato treba da duša čovječja i tijelo žrtvom iskažu Bogu čast, koji je sve stvorio. Sav ostali vidljivi svijet: kamenje, bilje, životinje, ne mogu svjesno Bogu dati čast, jer nemaju razuma. Čovjek, koji je gospodar sve prirode, ima pravo da mu sva priroda služi, ali imade stoga i dužnost da kao Gospodaru svega u ime cijele prirode daje Bogu čast i slavu.

Trpljenje pridonosi širenju Kraljevstva Isusova

Ta i sami znate bolje od mene da trpljenjem čovjek može više učiniti za proširenje Kraljevstva Isusova, negoli velikim radom, učenim raspravama, sjajnim govorima i člancima. - Ako Vas je Isus odabrao da budete apostolom u trpljenju, uvjeren sam da će Vam dati i snagu da uz sudjelovanje Vaše volje taj apostolat dobro izvršite. Zemaljskim očima možda nećemo vidjeti plodove tog trpljenja, ali gore, u Srcu Božjem, ukazat će nam se koliko je njime duša spaseno, kolikim katoličkim pothvatima je donijelo blagoslova.

Trpljenje - najjače sredstvo za spasenje i posvećenje duše
Blago onim dušama koje s radošću primaju iz ruku Gospodnjih svaku bol i sjedinjene s Isusom pridonose je za raširenje Crkve Isusove u dušama i društvu. Pa što je umrijeti; iza toga dolazi drugi svijet. Tamo će biti tako lijepo i veselo! 
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 19:12

Neve wrote:
Blaženi Ivan Merz:

Tko ne zna što je žrtva, ne može razumjeti kršćanstvo
Cijelo kršćanstvo sazdano je na žrtvi. Tko ne zna što je žrtva, ne može razumjeti kršćanstva. Raspeti je Krist bojna zastava, koja je izvješena u svim kršćanskim kućama. Duboko je značenje vanjske žrtve. Čovjek se sastoji od duše i tijela, zato treba da duša čovječja i tijelo žrtvom iskažu Bogu čast, koji je sve stvorio. Sav ostali vidljivi svijet: kamenje, bilje, životinje, ne mogu svjesno Bogu dati čast, jer nemaju razuma. Čovjek, koji je gospodar sve prirode, ima pravo da mu sva priroda služi, ali imade stoga i dužnost da kao Gospodaru svega u ime cijele prirode daje Bogu čast i slavu.

Trpljenje pridonosi širenju Kraljevstva Isusova

Ta i sami znate bolje od mene da trpljenjem čovjek može više učiniti za proširenje Kraljevstva Isusova, negoli velikim radom, učenim raspravama, sjajnim govorima i člancima. - Ako Vas je Isus odabrao da budete apostolom u trpljenju, uvjeren sam da će Vam dati i snagu da uz sudjelovanje Vaše volje taj apostolat dobro izvršite. Zemaljskim očima možda nećemo vidjeti plodove tog trpljenja, ali gore, u Srcu Božjem, ukazat će nam se koliko je njime duša spaseno, kolikim katoličkim pothvatima je donijelo blagoslova.

Trpljenje - najjače sredstvo za spasenje i posvećenje duše
Blago onim dušama koje s radošću primaju iz ruku Gospodnjih svaku bol i sjedinjene s Isusom pridonose je za raširenje Crkve Isusove u dušama i društvu. Pa što je umrijeti; iza toga dolazi drugi svijet. Tamo će biti tako lijepo i veselo! 

Ovdje treba razumjeti da Merz ne govori o bilo kakvoj vrsti žrtve, trpljenja, patnje.
On govori o patnji koju zbog raznih okolnosti zapravo nije moguće izbjeći.
Patnja je, uključujući tu i ovu koju nije moguće izbjeći, svakako neminovna, pitanje je samo vremena i okolnosti.
Dakle, nije pitanje patnja ili ne, pitanje je kako ćemo se suočiti sa patnjom.
Patnja je voda duboka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 19:20

ovi ne pate, olfo.
sami su si to napravili pa neka sami i kusaju.
što će biti s tom deformacijom kada oni riknu?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 19:22

slidingdoorsoperator wrote:
Ovdje treba razumjeti da Merz ne govori o bilo kakvoj vrsti žrtve, trpljenja, patnje.
On govori o patnji koju zbog raznih okolnosti zapravo nije moguće izbjeći.
Patnja je, uključujući tu i ovu koju nije moguće izbjeći, svakako neminovna, pitanje je samo vremena i okolnosti.
Dakle, nije pitanje patnja ili ne, pitanje je kako ćemo se suočiti sa patnjom.
Patnja je voda duboka.

možda bi neki neurokriurg i psihijatar znao nešto o tome, oni se razumiju u kemiju mozga

znaju koje molekule stvaraju osjećaj boli i patnje, te kako ih neutralizirati farmakološkim pripravcima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by kaya 2/9/2017, 19:24

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Stipe-10
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by kaya 2/9/2017, 19:25

ustaštvo se razmahalo jedino ne smiju vikat jako glasno:)
pomalo
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 19:25

kaja wrote:ustaštvo se razmahalo jedino ne smiju vikat jako glasno:)
pomalo

Pogrešna tema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 19:26

Serious birth defect on the rise, researchers concerned

http://edition.cnn.com/2016/01/22/health/birth-defect-gastroschisis-increase/index.html

https://www.cdc.gov/ncbddd/birthdefects/data.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by kaya 2/9/2017, 19:27

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:ustaštvo se razmahalo jedino ne smiju vikat jako glasno:)
pomalo

Pogrešna tema.
joj da......
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by orion 2/9/2017, 20:10

Jadno dijete .... u kakvim mukama, patnjama i bolovima  živi to sam ona zna. Milost božja s njenim postojanjem, životom tj. održavanjem na životu nema nikakve veze. Što ima veze je sebičnost i ni sama ne znam kako da nazovem to što je tim ljudima-roditeljima bilo u glavi.

Sada je gotovo.... ide kak ide dok ide :(
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 20:23

sebičnost roditelja. samo to.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 22:10

čardaklija wrote:
Pinochet wrote:Taj kosarkas sa tim ustima, to je minimalno ostecenje, lik je sportas, kosarkas, znaci da ima jace gene(fizicko tijelo) nego 90% ostatka populacije
nisu mu ni oči gdje bi trebale biti, znači da je cijela lubanja nakrivo, to minimalno površinsko je znak oštećenja na genetskoj razini, tko zna što sve ne vidiš

a što se tiče visine, pa možda su mu osim estetske kirurgije pružili i terapiju hormonom rasta, testosterona itd.


OK, znači prihvatljiva su oštećenja kromosoma i DNK, prihvatljive su mentalne bolesti, LGBTQ, a sutra će se istom logikom biti inkluzivno prema pedofiliji


prokletstvo je biti bogat, zdrav, inteligentan, a božji je blagoslov bolest, siromaštvo, retardacija
kako gledam liku sliku, osim te male sitnice na usnicama, sve mu je na mjestu.. lik je zgodan, i lijep. pa jbt da stavim svoju sliku, imam više iskrivljenu facu od toga lika :D  a ja znam dobiti nekada pozitivne komplimente za izgled. lik je na mjestu.
 sjetio sam se, nama u osnovnoj školi jedan je isto imao to sa usnicom kao taj košarkaš, i gle čuda lik bio u svemu ostalom isti kao vršnjaci, od sporta do intelekta, tako da nitko nije niti obraćao pozornost na njega.

zaključak, nemoraš se zgrožavat što je neko deformiran , 

ako je netko teško deformiran, nema straha, njega će priroda eliminirati, takvi umiru brzo i nitko od njih nema potomstvo. jedino ako se roditelji muče sebe i djete pa ga održavaju na životu, a jebiga, šta ćemo mi tu.. njihov problem.

ove sitne genetske greške, to su baš to - sitne genetske greške, jer da su krupne onda osoba nebi bila sposobna za život(a time niti za parenje) ove sitne genetske greške su baš sitne, kada se ta osoba bude parila sa recimo osobom suprotnog spola koja nema tu grešku(sa usnicom), ta genetska negativnost će sama po sebi nestati, a time evolucija ide dalje, i nema straha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 22:17

susjedu je prije godinu umro sin,otprilike u ovakom stanju rodjen na "suho",posto je mami pukao vodenjak,doktoru se nije dalo dolaziti u pola jedan u noci,nego je dosao ujutro..naravno dijete je ostalo bez kisika za mozak i rodilo se ovako nekako...iducih 17 godina su samo patnja i jad,mucenje cijele obitelji...obitelj se raspala,svi rasuli....

cemu sve to..???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 22:19

najbolje jadnu takvu djecu odmah uspavati. ili što rade u skandinavskim zemljama, u icelandu istrebljena djeca sa daunowim sindromom.. imaju odlične testove na daunowsindrom, i onda rade svi pobačaj..  i zbog toga u icelandu se gotovo ne rađaju defektna djeca, i zanimljivo neki "liberali" i "kršćani" zgroženi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 22:26

Pinochet wrote:najbolje jadnu takvu djecu odmah uspavati. ili što rade u skandinavskim zemljama, u icelandu istrebljena djeca sa daunowim sindromom.. imaju odlične testove na daunowsindrom, i onda rade svi pobačaj..  i zbog toga u icelandu se gotovo ne rađaju defektna djeca, i zanimljivo neki "liberali" i "kršćani" zgroženi..
odmah rjesiti muka i obitelj i djecu..sve ostalo je mucenje ali doslovno.. :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by jastreb 2/9/2017, 22:36

Pinochet wrote:najbolje jadnu takvu djecu odmah uspavati. ili što rade u skandinavskim zemljama, u icelandu istrebljena djeca sa daunowim sindromom.. imaju odlične testove na daunowsindrom, i onda rade svi pobačaj..  i zbog toga u icelandu se gotovo ne rađaju defektna djeca, i zanimljivo neki "liberali" i "kršćani" zgroženi..
Pa naravno da su zgroženi. To je strašno. Zar djeca sa daunom nemaju prava na život?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Regoč 4/9/2017, 12:38

kaja wrote:Ovakve stvari nemaju svrhu i visi cilj. Došlo je do defekta i kraj.
Opet tražiš opravdanja za svoje zločine? Nema opravdanja!

_________________
Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 3 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum