ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by catabbath 2/9/2017, 10:41

kaja wrote:Jednostavno je, vitalni organi rade a totalni defekt je.
Srce pumpa i dijete egzistira. Jednog dana ce stati i to je to.

Piše da je bila na 6 operacija u 8 godina. Održavaju je na životu umjetnim putem.

catabbath

Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 11:18

čardaklija wrote:
Unemployed wrote:
Postoje dakle ljudi koji cijene svaki ljudski život jer ne možemo znati kako će se dalje ovo dijete razvijati. Na kraju i rekonstruktivna kirurgija postoji i sve više se razvija. Možda ova curica jednom bude na razini puno večoj od mediokriteta i ljudi koji podržavaju nacističku ideologiju o ubijanju invalidnih kako ne bi bili na trošak društvu.
Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Cleft-lip-and-palate-lily-5-weeks
Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 3032978




rekonstruktivna kirurgija postoji i sve više se razvija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 11:24

zečja usna kod daria šarića je ništa u usporebdi s deformitetom koji si stavio iznad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 11:26

jedno je zečja usnica a drugo je debil koji treba cjelodnevnu pomoć.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 11:28

veber wrote:jedno je zečja usnica a drugo je debil koji treba cjelodnevnu pomoć.
deda je opet sarkastičan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 11:51

Noor wrote:
veber wrote:jedno je zečja usnica a drugo je debil koji treba cjelodnevnu pomoć.
deda je opet sarkastičan
on je skompleksiran.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 12:38

Noor wrote:zečja usna kod daria šarića je ništa u usporebdi s deformitetom koji si stavio iznad.

misliš da se ta oštećenja kromosoma i DNK neće prenjeti dalje i odraziti na sljedeće naraštaje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 12:41

Noor wrote:
veber wrote:jedno je zečja usnica a drugo je debil koji treba cjelodnevnu pomoć.
deda je opet sarkastičan

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Extralarge

nisam sarkastičan

zanima me koja je bolest normalna, prihvatljiva, te ju treba tolerirati, prema čemu trebamo biti inkluzivni

npr. ako ti je normalna zečja usna, zašto nije transseksualnost ili pedofilija?

gdje povući crtu?


Last edited by čardaklija on 2/9/2017, 12:43; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 12:43

ili je jednostavno zapadni kršćanski moral i etika kult smrti koji ide ka vlastitom uništenju

skup glupih ideja, a glupost na kraju ima svoju paprenu cijenu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 12:48

veber wrote:
on je skompleksiran.

da, to je zato što nisam permisivan, tj. nisam otvoren za penetraciju društveno prihvatljivim moralom i normama

i nisam inkluzivan, ne prihvaćam ništa od onog što je odbojno mojim urođenim instinktima, kao djetetu mi nisu odgojnim metodama uspjeli zatomiti urođene osjećaje za lijepo i gadljivo, nisam civiliziran
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 12:51

Taj kosarkas sa tim ustima, to je minimalno ostecenje, lik je sportas, kosarkas, znaci da ima jace gene(fizicko tijelo) nego 90% ostatka populacije, i bez problema ce naci zgodnu zensku sa savrsenim usnama koja ce mu onda te ostecene gene parenjem ponistiti. Sanse da ce njegova djeca imati to minimalno ostecenje su nikakve, a vec unuci blizu 0%. Evolucija je tu super. Zato za vecinu zenskih on je privlacan jer su svjesni da je to ostecenje minimalno koje ne utjece na njegov zivot i veoma minimalno da se prenese na potomstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 12:56

čardaklija wrote:
Noor wrote:zečja usna kod daria šarića je ništa u usporebdi s deformitetom koji si stavio iznad.

misliš da se ta oštećenja kromosoma i DNK neće prenjeti dalje i odraziti na sljedeće naraštaje?


rizik pojave i ponavljanja orofacijalnih rascjepa je u vrlo malom postotku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 12:58

čardaklija wrote:
Noor wrote:
veber wrote:jedno je zečja usnica a drugo je debil koji treba cjelodnevnu pomoć.
deda je opet sarkastičan

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Extralarge

nisam sarkastičan

zanima me koja je bolest normalna, prihvatljiva, te ju treba tolerirati, prema čemu trebamo biti inkluzivni

npr. ako ti je normalna zečja usna, zašto nije transseksualnost ili pedofilija?

gdje povući crtu?
ispod zečje usne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 13:02

čardaklija wrote:
veber wrote:
on je skompleksiran.

da, to je zato što nisam permisivan, tj. nisam otvoren za penetraciju društveno prihvatljivim moralom i normama

i nisam inkluzivan, ne prihvaćam ništa od onog što je odbojno mojim urođenim instinktima, kao djetetu mi nisu odgojnim metodama uspjeli zatomiti urođene osjećaje za lijepo i gadljivo, nisam civiliziran
peru te kompleksi. vidi se po tome što si napravio od tijela.
u mlađim danima sam plivao i veslao. u starijim sam se prebacio na bicikl.
ako ne vježbaš stalno ode muskulatura u kurac, ja sam počeo opet plivat i malo vježbat iznad pojasa.

tebe će sjebat ako nećeš stalno vježbat.
i teško da ćeš doživjet 70u

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 13:08

veber wrote:
čardaklija wrote:
veber wrote:
on je skompleksiran.

da, to je zato što nisam permisivan, tj. nisam otvoren za penetraciju društveno prihvatljivim moralom i normama

i nisam inkluzivan, ne prihvaćam ništa od onog što je odbojno mojim urođenim instinktima, kao djetetu mi nisu odgojnim metodama uspjeli zatomiti urođene osjećaje za lijepo i gadljivo, nisam civiliziran
peru te kompleksi. vidi se po tome što si napravio od tijela.
što? :?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 13:12

Noor wrote:što? :? 
nisi vidjela fotke?
čovjek se istesao jebeno (kao moje noge, samo se obrijao)
nakon 50e će imat jebenih problema, a ako je koristio steroide ne bu doživio ni 50u

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 13:16

veber wrote:
Noor wrote:što? :? 
nisi vidjela fotke?
čovjek se istesao jebeno (kao moje noge, samo se obrijao)
nakon 50e će imat jebenih problema, a ako je koristio steroide ne bu doživio ni 50u
nisam :|

deda, može opet koja? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 13:22

Pinochet wrote:Taj kosarkas sa tim ustima, to je minimalno ostecenje, lik je sportas, kosarkas, znaci da ima jace gene(fizicko tijelo) nego 90% ostatka populacije
nisu mu ni oči gdje bi trebale biti, znači da je cijela lubanja nakrivo, to minimalno površinsko je znak oštećenja na genetskoj razini, tko zna što sve ne vidiš

a što se tiče visine, pa možda su mu osim estetske kirurgije pružili i terapiju hormonom rasta, testosterona itd.


OK, znači prihvatljiva su oštećenja kromosoma i DNK, prihvatljive su mentalne bolesti, LGBTQ, a sutra će se istom logikom biti inkluzivno prema pedofiliji


prokletstvo je biti bogat, zdrav, inteligentan, a božji je blagoslov bolest, siromaštvo, retardacija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 13:28

Noor wrote:
veber wrote:
Noor wrote:što? :? 
nisi vidjela fotke?
čovjek se istesao jebeno (kao moje noge, samo se obrijao)
nakon 50e će imat jebenih problema, a ako je koristio steroide ne bu doživio ni 50u
nisam  :|

deda, može opet koja? :D

može, no nisam ja na fotkama, nego tzv. "kralj instagrama" Dan Bilzerian


Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 3E1A501600000578-4296984-image-a-32_1489062857492

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Dan-bilzerian
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Guest 2/9/2017, 13:31

:facepalm :facepalm :facepalm
deda ne lupaj, ako Boga znaš...dario je posve normalan dečko, pred par godina mi je bio u kući kod sina i samo ti mogu reći da blebećeš gluposti. kakve oči, kakva lubanja...daj se saberi.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by veber 2/9/2017, 13:35

onda su moje fotke bolje, barem su moje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati - Page 2 Empty Re: Vitoria ima 9 godina, a doktori su je htjeli abortirati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum