ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Votkoljupci

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Votkoljupci - Page 4 Empty Re: Votkoljupci

Post by Guest 24/8/2017, 21:14

yahh...napijes se ,dodjes kutji,i mama ti zaljepi samarcinu sto smrdis kao prokislo bure...

Guest
Guest


Back to top Go down

Votkoljupci - Page 4 Empty Re: Votkoljupci

Post by Sexual Tyrannosaurus 24/8/2017, 21:19

Bubuljičaru probudi se iz noćne more.
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Votkoljupci - Page 4 Empty Re: Votkoljupci

Post by Guest 24/8/2017, 21:22

:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Votkoljupci - Page 4 Empty Re: Votkoljupci

Post by Leviathan2 24/8/2017, 22:54

jebala te votka, to votku nije ni vidjelo, trebas otici po tim destilerijama pa bi vidio, shecer ekstrakt i voala
da si vidio , cjenio bi prirodne uratke

_________________
Votkoljupci - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Votkoljupci - Page 4 Empty Re: Votkoljupci

Post by Guest 24/8/2017, 23:05

mda..sad si sve reko...pa na zapadu ipak postoje neki standardi..,..

secer je ono sto na balkanu je glavni sastojak sljivovica i ostalog..zato boli glava poslije i bljuje ti se..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Votkoljupci - Page 4 Empty Re: Votkoljupci

Post by Leviathan2 24/8/2017, 23:20

pismejker wrote:mda..sad si sve reko...pa na zapadu ipak postoje neki standardi..,..

secer je ono sto na balkanu je glavni sastojak sljivovica i ostalog..zato boli glava poslije i bljuje ti se..
ne govorim za balkan nego za zapad,  takozvani
secer i ekstrakti, votka krumpira ne vidi, vinjak vina ne vidi, nema nis blage veze s nicim, cak i jebeni jegermajster za koji sam bio dugo uvjeren da je zacinjen pravim biljnim ekstraktnom, nije, naftnim koji se uvozi iz holandije
majstore, da ti ja dam rakiju od suhijeh sljiva ili bobica smreke, il drenovinu
il vino od kupina , drena i divljih tresanja,
mislio bi da si u alkoholnom raju

_________________
Votkoljupci - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Votkoljupci - Page 4 Empty Re: Votkoljupci

Post by Guest 25/8/2017, 00:17

vodka krumpira ne vidi...a zasto ne bi vidjela?? ili zita??,jel ono sirovina skupe,nedobavljiva ili slicno??Govorim o Vodki ruskoj autenticnoj,ne zapadim imitacijama..

sustina vodke,odnosno,na ruskom VODE,je sto kvalitetnije izdestilirani i najcisci moguci alkohol,namjenjen konzumciji...sto ce mi arome,bobicavog voca ili suhih sljiva??..
pio sam ja svakakva sranja od domacih radinosti,na sto su ljudi se kleli djecom rodjenom..jebi ga..poslije glava boli,zeludac vristi,to mi netreba..

Vodka je u biti baza za masu koktela,tko to voli piti..dakle idealna alkoholna baza,vrlo kvalitetna,ne svaka naravno,na koju je moguce nadogradjivati neko pitje..

E sad,koktele ne volim osim onog sto sam opisao,a to je za ljeto recimo super..

uglavnom volim cistu vodku bez dodataka..

Poanta kvalitetne vodke je sto cisca,dakle filtrirana i po 5-6 puta,sa savrseno odradjenom distilacijom i fermetacijom zita ili krumpira..zajebi malo,mos sve baciti,zato jer to ne trpi gresku niti se greska moze maskirati jakim aromama ovoga ili onoga..

voda koja se koristi,u boljim vodkama,je najcisce sto jos priroda moze dati..

sad,nekome nesto..ja tebe necu uvjeravati u nesto..tako isto,i u mom smjeru..ipak,ovakva ili onakva,Vodka je poznata cijelom alkoholnom svijetu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Votkoljupci - Page 4 Empty Re: Votkoljupci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum