ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 6/9/2017, 14:25

Kaj Rooney igra za Island ?

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/9/2017, 23:28

isključivi krivac wrote:Btw. Island -Ukrajina 2:0, 70-a minuta. Dva gola još jednog pijanca :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Još jednom post, da ti naglasim. Još jednog affraid
Tupko, ti si Everton proglasio pijancima, pa eto još jedan pijanac Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 6/9/2017, 23:52

Kad je Rooney potpisal za Island ? U prijelaznom roku ? Za flašu žestice ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/9/2017, 00:42

Zeko wrote:Kad je Rooney potpisal za Island ? U prijelaznom roku ? Za flašu žestice ?
Ti si pisal da Hajduk nije mogao proći pijance (Everton) ne ja. Jedan je pijanac zabil 2 gola jučer Ukrajini, drugi igrač utakmice protiv tamo nekog M Citya-a. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/9/2017, 07:22

Glup je ka kurac, ne trudi se...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 7/9/2017, 16:03

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:Kad je Rooney potpisal za Island ? U prijelaznom roku ? Za flašu žestice ?
Ti si pisal da Hajduk nije mogao proći pijance (Everton) ne ja. Jedan je pijanac zabil 2 gola jučer Ukrajini, drugi igrač utakmice protiv tamo nekog M Citya-a. Basketball
Pa sad, da ti iskreno velim i igrali su tamo neki pijanci protiv tamo nekog Cityja.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/9/2017, 22:37

Bar im pijanac Cico, poznat kao isključivi krivac nije trener Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 9/9/2017, 13:35

Da, još im samo on fali da budu totalni cirkus od kluba.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/9/2017, 18:39

Srića pa albanci nisu pijanci :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 10/9/2017, 13:48

isključivi krivac wrote:Srića pa albanci nisu pijanci :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Nisu pijanci al' su nezgodni. I jučer ga je hajdučiću u zadnjim sekundama u Osijeku "stavio" tamo neki albanac.   Basketball Basketball Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/9/2017, 00:09

Zeko wrote:
Nisu pijanci al' su nezgodni. I jučer ga je hajdučiću u zadnjim sekundama u Osijeku "stavio" tamo neki albanac.   Basketball Basketball Basketball
To se apsolutno slažem (ovo boldano). Na sramotu Hajduka primiti onakav gol u zadnjoj sekundi! Ne bum ja sad pričao za kaj ja znam neku ozbiljnu momčad da su pijanci da bi skrenul s teme Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/9/2017, 11:09

"Dinamo, jamčim vam životom mojih kćeri, danas nije dužan niti jednu lipu. Ali će u ljeto Dinamo biti dužan 30 milijuna eura! Jer je naša poslovna godina 30 milijuna eura. Vrlo je jasno da će Dinamo biti 30 milijuna eura u kreditu pod uvjetom da ne prodamo u zimi, ili prije igranja u Europi. Ali nema tog novca nego da likvidnost financirate iz budućih prihoda. Ako netko mene otjera odavde, onda će se desiti za tri mjeseca da neće biti Dinama."
Tkz. savjetnik,ustvari i dalje šef GNK Dinamo.

Tako je to kad uličaru date da vodi klub! Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/9/2017, 12:00

Sport  Domaći nogomet
S NJIMA SE NIJE MOGLO RAZGOVARATI
 15.09.2017. | 08:51

Dinamo je jedno vrijeme bio i udruga građana i dioničko društvo, Prosinečki je tako izgubio 800.000 eura!


Dražen Ladić dobio je svoje, nakon čak 15 godina suđenja Dinamo mu mora platiti dugove koji su napravljeni još 2000, pišu Sportske novosti.

Niz je igrača koji u to doba nisu uspjeli naplatiti što im je po ugovoru pripadalo i zadovoljštinu su potražili na sudu.

- Da. Bio sam dugi niz godina strpljiv, na kraju je došla pravomoćna presuda u moju korist. Nakon određenog roka dobio sam i klauzulu ovršnosti. Nažalost, nisam imao priliku razgovarati s ljudima iz kluba pa da u dogovoru riješimo taj problem, zato sam bio prisiljen pokrenuti što sam mogao, a to je bila ovrha. S druge strane, drago mi je da će se na kraju klub ipak postaviti korektno, da je Zdravko Mamić javno rekao da će platiti taj dug, a dosad se pokazalo da javno izgovorenu riječ i održi, pa se nadam da će i ovaj put - kazao nam je Ladić, koji se na svojoj koži uvjerio koliko su neki procesi spori.

Igrao je za Dinamo, HAŠK Građanski, Croatiju, pa opet Dinamo, kako su se mijenjala imena. Ostajao je u Maksimiru iako je bio član brončanih 1998. godine. Koju mu svotu Dinamo mora podmiriti?

- Iskreno, ne znam ni sam koja je na kraju cifra. Presuda je glavnica plus mjesečne kamate koje računa FINA, zato mi nije poznat završni iznos. Glavnica je 400.000 eura.

Očito, popriličan novac. Na sudu ste od 2002. godine.

- To je dug od 2000. godine, a 2002. sam podigao tužbu. Prvo na Općinskom sudu pa je Županijski sud donio pravomoćnu presudu.

Kazali ste da niste imali priliku s Dinamom dogovorno sve riješiti, zašto je bilo tako?

- Zašto? To morate pitati ljude iz kluba. Ne znam zbog čega to nismo već riješili.

Možda su smatrali da će se iz toga duga izvući. Ili čak da su se izvukli.

- Ne vjerujem da su smatrali da su se izvukli, čak mislim da su bili svjesni da će to tako završiti jer inače ne bi radili nagodbe s Joškom Jeličićem i Goranom Jurićem. Njihovi su slučajevi bili slični mom, stoga ne vjerujem da su mislili da to neće morati platiti.

Jesu li svojedobno vama ponudili nagodbu?

- Ne bih više o tome, dovoljno sam rekao - odgovorio je Ladić.

Na pitanje je li mu dužna ostala još vodeća garnitura iz doba dok je predsjednik bio Zlatko Canjuga, odgovorio je:


- Ne. Znate i sami koja je Uprava od 2000. godine, zašto vam to ja moram govoriti.

U svakom slučaju, Dinamo je dužan, Dinamo je ovršen, potpisano se mora ispoštovati. Ladić je bio ustrajan, a tužbe su osim njega 2002. podignuli i Joško Jeličić, Miljenko Mumlek, Saša Bjelanović i Goran Jurić. Oni su tužili udrugu građana Dinamo, a bilo je još nogometaša koji su ostali “kratki”, tako je primjerice Robert Prosinečki zbog 792.502 eura tužio dioničko društvo Dinamo, no ono je uslijed blokade likvidirano, a novac nije dobio. Klub je naime neko vrijeme paralelno funkcionirao kao udruga građana (što je i danas) i dioničko društvo.

Uprava - a od 2000. je na čelu predsjednik Mirko Barišić - tvrdila je da je to dug dioničkog društva osnovanog devedesetih, s kojim aktualni Dinamo nema veze. Za Ladića se od prvog dana znalo da nije potpisao s dioničkim društvom nego izravno s klubom te je, za razliku od nekih drugih igrača, imao veće šanse dobiti na sudu. Što se na kraju i dogodilo.
________________________________________


Lagana čmrljica navijača Dinama, pardon mamićevaca. Jedan je zaprdio na poslovni put, drugi se duboko zavukao u mamićev anus, treći zaobilazi temu, itd. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2017, 09:17

Sljedeća dva kola gostovanja kod Istre i Cibalije, pa opet reprezentativna stanka. Ako se tu uzme 6 bodova, to bi bio odličan posao, poslije Osijek, pa se vraća Ademi, Doumbia sve bolji iz utakmice u utakmicau ko i Angelo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2017, 18:28

http://sportske.jutarnji.hr/hotsport/zajednistvo-se-ponovno-vratilo-u-momcad-dinama-ademi-odveo-modre-na-team-building-evo-kako-je-to-izgledalo-u-jednom-poznatom-zagrebackom-restoranu/6561624/

Bravo Arijane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2017, 18:43

Triba mu dignuti spomenik, odveja suigrače na večeru.
Arijane kralju cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2017, 19:25

nek se ugleda na almeidu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2017, 20:05

Kad se narkoman vraća?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2017, 21:48

isključivi krivac wrote:Triba mu dignuti spomenik, odveja suigrače na večeru.
Arijane kralju cheers
Jasno da je kralj. Zujo bi svoje suigrače odveo na hajdučki čips i jogurt ispred Tomijevog marketa. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2017, 21:55

fridrih_niche wrote:Kad se narkoman vraća?
:D
Uskoro, vidi kako ga slave. Jebiga, kakav klub, takvi i navijači lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2017, 22:18

Teatar apsurda: Dinamo se sramotno ponio prema legendi Modrih - Ladiću!


https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/dinamo-jos-nije-isplatio-dug-drazenu-ladicu-pokazali-su-svoj-karakter---489679.html

Koliko su se rugali Hajduku oko spora s Sliškovićem (btw. Slišković kojem je Hajduk isplatio sve plače, spor je bio oko otpremnine nakon prekida suradnje) a sad lagana čmrljica beskičmenjaka!

Svetina podnio tužbu protiv Dinama, a sada ju negira na štetu Ladića


:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum