ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tolušić je ispao idiot

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by kaya Thu 10 Aug - 13:44

pizzon wrote:
kaja wrote:
pizzon wrote:nije on to solo napravio !
prosto ne mogu da verujem da ste mogli nesto tako glupo da odradite.
sad spustate od 270 na 12,5 eu
ovo je najgori, najgluplji  potez hrvatske od osamstaljivanja,
 u politico-ekonomskom prepucavanju sa srbijom i regionom.
Ništa nije glupo tu napravljeno, htjeli su proturiti porez dok se raja bavi trgovinskim ratom. Nije prošlo i sad su to povukli jer nema smisla vise. Vrlo jednostavno. Znali su oni da je to na 20 dana.

dobro, cim je neka frka, pokazi prstom na srbiju i nema problema !
Jasno. Vidis da pali pa sto ne. Cardakovci i vi svaki put uredno zagrizete.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Kermit Thu 10 Aug - 15:13

kaja wrote:
asilovski wrote:
kaja wrote:
pizzon wrote:nije on to solo napravio !
prosto ne mogu da verujem da ste mogli nesto tako glupo da odradite.
sad spustate od 270 na 12,5 eu
ovo je najgori, najgluplji  potez hrvatske od osamstaljivanja,
 u politico-ekonomskom prepucavanju sa srbijom i regionom.
Ništa nije glupo tu napravljeno, htjeli su proturiti porez dok se raja bavi trgovinskim ratom. Nije prošlo i sad su to povukli jer nema smisla vise. Vrlo jednostavno. Znali su oni da je to na 20 dana.
To ili klasični javašluk i glupost
Nije stari glupost, nitko nije tako glup..i ne radi sam bez znanja premijera, stranke a posebno nešto delikatno. Klasično skrenu pažnju sa sebe ...
Kao sto su natječaji za državnu upravu ljeti dok su ljudi na moru, sve miruje .. tad stupaju u akciju..
Skretanje pozornosti tako da ispadneš potpuni diletant i izdajica ne znam IQ hrvata je onda 70 bodova
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Kermit Thu 10 Aug - 15:16

kofein wrote:@Ass ila


Aaaalkar Aaaaasilaaaa......uništa!

U politiku se razumiješ kao i Kaja u krivi kurac. Cilj ovog poteza je skretanje pozornosti na problem. Stvari su toliko okoštale, da se na drugi način ne može pokrenuti bilo kakva rasprava, a kamoli rješavanje stanja. Tolušić i Plenković se jako dobro razumiju, za razliku od tebe i tvoga ja koji su ovih dana u "magnovenju" što od vrućine što od špricera.... Ovo s Bogojevom i "šopingom" u Srbiji je obično pretjerivanje, tamo ne odlazi  kleta sirotinja nego većina poput tebe i mene koji idu žderati u "Niš", "Stari Slon", "Novi Slon", pa se usput kupi par "kartona" kojekakvih gluposti.
Pretjerivanje??? Odi sada tamo ljudi maltene kupuju sve od cigara pa do ljekova i sve je jeftinije od 20 pa do 60% more ljudi, osim toga ide se ili ducko ili Car Lazar
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by marcellus Thu 10 Aug - 15:21

kaja wrote:
marcellus wrote:jer šupak plenki nije stao iza njega. 
Mda, da... plenki nije znao sto mu radi ministar a posebno nešto vezano sa Srbijom i delikatno o čemu se drobilo danima. I on isto nije znao da ce vratiti protumjerama.

naravno da je znao, samo šupak se kad je zagustilo povukao ko i s porezom na nekretnine

_________________
Tolušić je ispao idiot - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Guest Thu 10 Aug - 15:22

asilovski wrote:
kofein wrote:@Ass ila


Aaaalkar Aaaaasilaaaa......uništa!

U politiku se razumiješ kao i Kaja u krivi kurac. Cilj ovog poteza je skretanje pozornosti na problem. Stvari su toliko okoštale, da se na drugi način ne može pokrenuti bilo kakva rasprava, a kamoli rješavanje stanja. Tolušić i Plenković se jako dobro razumiju, za razliku od tebe i tvoga ja koji su ovih dana u "magnovenju" što od vrućine što od špricera.... Ovo s Bogojevom i "šopingom" u Srbiji je obično pretjerivanje, tamo ne odlazi  kleta sirotinja nego većina poput tebe i mene koji idu žderati u "Niš", "Stari Slon", "Novi Slon", pa se usput kupi par "kartona" kojekakvih gluposti.
Pretjerivanje??? Odi sada tamo ljudi maltene kupuju sve od cigara pa do ljekova i sve je jeftinije od 20 pa do 60% more ljudi, osim toga ide se ili ducko ili Car Lazar

Pa naravno da je pretjerivanje, naveo si dvije glavne stavke koje se doista kupuju; cigare i lijekovi...to je točno a ostalo je li-la. U krvi ti je senzacionalizam potaknut destrukcijom svega što iole ima veze s vezom.   .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Kermit Thu 10 Aug - 15:25

Reci ti bolje meni kako kadar komentira da su sa porezom naumili opljačkati i razjebati vlastiti narod? To je unatoč indokrinaciji čisto izdajnički potez kao da 1991 dojavljuješ srpskoj soldateski položaje ZNG-a
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Kermit Thu 10 Aug - 15:28

kofein wrote:
asilovski wrote:
kofein wrote:@Ass ila


Aaaalkar Aaaaasilaaaa......uništa!

U politiku se razumiješ kao i Kaja u krivi kurac. Cilj ovog poteza je skretanje pozornosti na problem. Stvari su toliko okoštale, da se na drugi način ne može pokrenuti bilo kakva rasprava, a kamoli rješavanje stanja. Tolušić i Plenković se jako dobro razumiju, za razliku od tebe i tvoga ja koji su ovih dana u "magnovenju" što od vrućine što od špricera.... Ovo s Bogojevom i "šopingom" u Srbiji je obično pretjerivanje, tamo ne odlazi  kleta sirotinja nego većina poput tebe i mene koji idu žderati u "Niš", "Stari Slon", "Novi Slon", pa se usput kupi par "kartona" kojekakvih gluposti.
Pretjerivanje??? Odi sada tamo ljudi maltene kupuju sve od cigara pa do ljekova i sve je jeftinije od 20 pa do 60% more ljudi, osim toga ide se ili ducko ili Car Lazar

Pa naravno da je pretjerivanje, naveo si dvije glavne stavke koje se doista kupuju; cigare i lijekovi...to je točno a ostalo je li-la. U krvi ti je senzacionalizam potaknut destrukcijom svega što iole ima veze s vezom.   .
Pivo rakija konjak keksi cola sir paprika vegeta pelinkovac maziva zubari nema korpe da uzmeš u Niš koji su inač proširili jedno 30x i napravili od restorana novo komponirani vikinško šumadijiski restoran
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by vili40 Thu 10 Aug - 16:06

ok,palo to u vodu ko i porez na nekretnibe a plenki analizira i dalje.Bojim se samo kad  sve te analize budu pri kraju da ćemo do tada svi biti u pički materini,onako do kraja.A on će zbrisati u brisel gdje će mu tutnuti dudu,komad papira i olovku pa nek u kakvom kutku gdje ne smeta analizira i dalje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by vuksadinare Thu 10 Aug - 16:11

vili40 wrote:ok,palo to u vodu ko i porez na nekretnibe a plenki analizira i dalje.Bojim se samo kad  sve te analize budu pri kraju da ćemo do tada svi biti u pički materini,onako do kraja.A on će zbrisati u brisel gdje će mu tutnuti dudu,komad papira i olovku pa nek u kakvom kutku gdje ne smeta analizira i dalje.
ajde sta se more nerviras pred nuklearnim smo ratom a tebe jebu sitnice..bolje kopaj najdublje skloniste u dvoristu i spasavaj decu..a njega jebe sto plenki rek'o lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by vili40 Thu 10 Aug - 16:55

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:ok,palo to u vodu ko i porez na nekretnibe a plenki analizira i dalje.Bojim se samo kad  sve te analize budu pri kraju da ćemo do tada svi biti u pički materini,onako do kraja.A on će zbrisati u brisel gdje će mu tutnuti dudu,komad papira i olovku pa nek u kakvom kutku gdje ne smeta analizira i dalje.
ajde sta se more nerviras pred nuklearnim smo ratom a tebe jebu sitnice..bolje kopaj najdublje skloniste u dvoristu i spasavaj decu..a njega jebe sto plenki rek'o lol!
a što će nama nuklearni rat pored ovakvih nevolja,ne može nam ništa.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Guest Thu 10 Aug - 16:58

Pa ne može se reći da je ispao sada idiot. Idiotizam je jedan od temeljnih uvjeta za ministarsku poziciju kad je HDZ u pitanju općenito. Čovjek je samo dokazao da ti kriteriji nisu pusta slova na papiru nego da je on...pravo za pravo...izvorno ispravan po svim kriterijima :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Guest Thu 10 Aug - 17:23

kofein wrote:
asilovski wrote:
kofein wrote:@Ass ila


Aaaalkar Aaaaasilaaaa......uništa!

U politiku se razumiješ kao i Kaja u krivi kurac. Cilj ovog poteza je skretanje pozornosti na problem. Stvari su toliko okoštale, da se na drugi način ne može pokrenuti bilo kakva rasprava, a kamoli rješavanje stanja. Tolušić i Plenković se jako dobro razumiju, za razliku od tebe i tvoga ja koji su ovih dana u "magnovenju" što od vrućine što od špricera.... Ovo s Bogojevom i "šopingom" u Srbiji je obično pretjerivanje, tamo ne odlazi  kleta sirotinja nego većina poput tebe i mene koji idu žderati u "Niš", "Stari Slon", "Novi Slon", pa se usput kupi par "kartona" kojekakvih gluposti.
Pretjerivanje??? Odi sada tamo ljudi maltene kupuju sve od cigara pa do ljekova i sve je jeftinije od 20 pa do 60% more ljudi, osim toga ide se ili ducko ili Car Lazar

Pa naravno da je pretjerivanje, naveo si dvije glavne stavke koje se doista kupuju; cigare i lijekovi...to je točno a ostalo je li-la. U krvi ti je senzacionalizam potaknut destrukcijom svega što iole ima veze s vezom.   .
nije pretjerivanje..Imam podosta poznanika u Iloku,koji jedva spajaju kraj sa krajem iako su na drzavnoj placi..jednom tjedno zapice preko u Srbiju da pribave ziveznih namirnica..
sad budes jos i negirao da su ljudi odlazili u Madjarsku radi istih razloga potkraj 80tih i nesto 90tih godina??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by sitting_bull Thu 10 Aug - 23:37

tolušić ispao idiot?
kako može ne ispasti nešto što već je?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Guest Fri 11 Aug - 7:22

pismejker wrote:
kofein wrote:
asilovski wrote:
kofein wrote:@Ass ila


Aaaalkar Aaaaasilaaaa......uništa!

U politiku se razumiješ kao i Kaja u krivi kurac. Cilj ovog poteza je skretanje pozornosti na problem. Stvari su toliko okoštale, da se na drugi način ne može pokrenuti bilo kakva rasprava, a kamoli rješavanje stanja. Tolušić i Plenković se jako dobro razumiju, za razliku od tebe i tvoga ja koji su ovih dana u "magnovenju" što od vrućine što od špricera.... Ovo s Bogojevom i "šopingom" u Srbiji je obično pretjerivanje, tamo ne odlazi  kleta sirotinja nego većina poput tebe i mene koji idu žderati u "Niš", "Stari Slon", "Novi Slon", pa se usput kupi par "kartona" kojekakvih gluposti.
Pretjerivanje??? Odi sada tamo ljudi maltene kupuju sve od cigara pa do ljekova i sve je jeftinije od 20 pa do 60% more ljudi, osim toga ide se ili ducko ili Car Lazar

Pa naravno da je pretjerivanje, naveo si dvije glavne stavke koje se doista kupuju; cigare i lijekovi...to je točno a ostalo je li-la. U krvi ti je senzacionalizam potaknut destrukcijom svega što iole ima veze s vezom.   .
nije pretjerivanje..Imam podosta poznanika u Iloku,koji jedva spajaju kraj sa krajem iako su na drzavnoj placi..jednom tjedno zapice preko u Srbiju da pribave ziveznih namirnica..
sad budes jos i negirao da su ljudi odlazili u Madjarsku radi istih razloga potkraj 80tih i nesto 90tih godina??

Znam što pričam, devedesete s ovim vremenom nemaju veze, pa  su nekorektno spajanje nespojivog.  Stvar je u tome što Vama argumentacija ne vrijedi ništa, u biti si nekorektan po svim osnovama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 7:27

....dobro je ejdnom rekao moj susjed..'moras biti ili teski kreten ili si poslan po zadatku kad sa duplo vece place i iz mirnog,bestrsnog posla u briselu sletis u hrvatsku na vodecu poziciju drzavi gdje ces uvijek biti izlozena meta sto god uradio'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 7:31

mudrije je napravio picula od plenkija..po onoj..'hvali more dr'z se kraja(brisel)'..ziher je ziher Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 7:41

Crnogorska ministrica gospodarstva Dragica Sekulic:'Slagali se mi ili na ovim prostorima oko nekih politickih tema ostaviti ce manje traga i manje psoljedice po drzave regije nego neslaganje oko pitanja gospodarstva.Mi an ovim prostorima smo gospodarski povezani ne od danas od jucer ili od sutra mi smo povezani gotovo sto godina i svako soliranje neke drzave sto se tice gospodasrtav ostavit ce teze posljedice za sve drzave regije.Pa u ratu se trgovalo kako necemo onda trgovati u miru,direktna je crnogorska ministrica gospodarstva koja aludira da je na potez hrvatskog ministra poljoprivrede oko poskupljenja taksi dijelom vjerojatno utjecala politika i ovi događaji posljednjih mjeseci ili godina na relaciji Hrvatska-Srbija i Hrvatska-BiH.Vjerojatno je mozda i sam ministar pao pod utjecaj slavljenickih dana u svezi 'Oluje' ali i nerjesenih nesuglasica unutar drzava regije.Ministrica Sekulic ozbiljno zakljucuje 'mjesanje politickih nerjesenih slucajeva u gospodarstvo ove regije moze ostaviti trajnije posljedice na gospodarstva svih drzava nastalih na rusevinama bivse drzave i to se svakako mora izbjegavati,odvojiti politicka prepucavanja od gospodarstva i trgovine'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Guest Fri 11 Aug - 12:18

TRAŽE OBJAŠNJENJA


POLJOPRIVREDNICI TRAŽE HITAN SASTANAK S PREMIJEROM 'Tolušić je jedini ministar u zadnjih 15 godina koji nas je pokušao zaštititi'



http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/poljoprivrednici-traze-hitan-sastanak-s-premijerom-tolusic-je-jedini-ministar-u-zadnjih-15-godina-koji-nas-je-pokusao-zastiti/6453031/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by čardak efendija Fri 11 Aug - 16:10

marcellus wrote:jer šupak plenki nije stao iza njega. Ovako i dalje možemo kupovat u konzumu domaće jabuke iz požarevca.  Plenkoviću očito više odgovara kumpir pognojen u Srbiji, presađen u BiH, poprskan u Crnoj Gori, pakiran u Makedoniji i popišan u skladištu Konzuma da izgleda žutiji prodan po triput manjoj cijeni od domaćeg iz prve ruke.
ali i mi krajiški srbi smo zaslužni za to, mi živimo u ustašiji a molimo se svetom savi da pada kiša tamo daleko u srbiji majci!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by čardak efendija Fri 11 Aug - 16:13

kaja wrote:
Triny wrote:E da...bilo bi super da nisu uzvratili protumjerom...
Pouka svim protekcionistima...iako sumnjam da su shvatili pouku.
Je, a naši znali da ce uzvratiti protumjerama . Prosto nevjerojatno , kako su mogli?!
ja mislim da je najbolje da vas mi srbi opet okupiramo i da opet zajedno živimo pod dominacijom beograda, vidim da je vreme toga blizu kad čitam vas ustaše na ovom forumu!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by čardak efendija Fri 11 Aug - 16:17

kaja wrote:
pizzon wrote:
kaja wrote:
pizzon wrote:nije on to solo napravio !
prosto ne mogu da verujem da ste mogli nesto tako glupo da odradite.
sad spustate od 270 na 12,5 eu
ovo je najgori, najgluplji  potez hrvatske od osamstaljivanja,
 u politico-ekonomskom prepucavanju sa srbijom i regionom.
Ništa nije glupo tu napravljeno, htjeli su proturiti porez dok se raja bavi trgovinskim ratom. Nije prošlo i sad su to povukli jer nema smisla vise. Vrlo jednostavno. Znali su oni da je to na 20 dana.

dobro, cim je neka frka, pokazi prstom na srbiju i nema problema !
Jasno. Vidis da pali pa sto ne. Cardakovci i vi svaki put uredno zagrizete.
ja sam čardak u srcu i duši lalalala
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Tolušić je ispao idiot - Page 3 Empty Re: Tolušić je ispao idiot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum