ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Hektorović 17/7/2019, 21:05

IZ VLADE odlaze Gabrijela Žalac, Tomislav Tolušić i Nada Murganić, objavljeno je nakon sastanka u HDZ-u.
Sve troje smijenjenih ministara već je napustilo središnjicu HDZ-a.
Gabrijela Žalac je bez riječi prošla pored novinara, a Tomislav Tolušić i Nada Murganić dali su kratke izjave. 
Tolušić i Murganić dali kratke izjave nakon smjene
Tomislav Tolušić rekao je da ga ovakav razvoj događaja nije iznenadio. "Što se tiče poljoprivrede, mislim da smo napravili puno toga i da će moja nasljednica, moja dosadašnja državna tajnica, napraviti isti, a možda i bolji posao", rekao je.
"Politika je umijeće mogućega", dodao je Tolušić.
"Meni je bilo strašno, bile su strašne tragedije. Ako će moj odlazak resetirati ove stresove i dati šansu za neka nova rješenja, ja ću biti zadovoljna. Uvijek sam isticala da sam dio sustava i jesam, ja sam socijalna radnica. Došla sam u vladu da ministar bude netko tko je radio sa strankama", rekla je.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by AssadNaPodmornici 17/7/2019, 21:08

meni je sranje što recimo ova debela I2bovka, ili onaj bodul sa brača, ili onaj I2b ovac Marić, i I2bovac Tolušić, su očito krali i pljačkali, a dobili samo "ostavku".
index je napravio jebačku kampanju protiv tih I2b domoljuba

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić 67255247_2374886929393066_6225620649637838848_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmKghTn_dJ1UNBNLbGv_aWq1TPNlZjEJde46a3FLpNBPKp1Bw6PlEDABWM_17Do6OU&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Prekriženi jesu, ali ostavke neće biti dovoljne. PODIJELI i podrži nas u pritisku na institucije.

:x Smijeniti
  Uhititi
  Suditi
  Oduzeti imovinu








Dakle nije dovoljno samo ih smjeniti sa pozicije ministara, treba i hapšenje, i suđenje, i u konačnici oduzimanje imovine, dosta je bilo pljačkanja od strane domoljuba i katolika , dok sa druge strane 10% populacije(i to mladi) radi takvih protjerani u Njemačku i Irsku. .. ja bi još dodao dolje.. deportacija
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by RayMabus 17/7/2019, 21:10

Cijela rekonstrukcija je najobičnija farsa


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-su-kandidati-za-nove-ministre-dva-doktora-znanosti-jedan-rodak-nekad-istaknutog-ministra-sin-bivseg-zupana-aktualni-veleposlanik/9134459/

Makli su aferaše samo da in ne pada rejting.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Hektorović 17/7/2019, 21:16

AssadNaPodmornici wrote:meni je sranje što recimo ova debela I2bovka, ili onaj bodul sa brača, ili onaj I2b ovac Marić, i I2bovac Tolušić, su očito krali i pljačkali, a dobili samo "ostavku".
index je napravio jebačku kampanju protiv tih I2b domoljuba

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić 67255247_2374886929393066_6225620649637838848_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmKghTn_dJ1UNBNLbGv_aWq1TPNlZjEJde46a3FLpNBPKp1Bw6PlEDABWM_17Do6OU&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Prekriženi jesu, ali ostavke neće biti dovoljne. PODIJELI i podrži nas u pritisku na institucije.

:x Smijeniti
  Uhititi
  Suditi
  Oduzeti imovinu








Dakle nije dovoljno samo ih smjeniti sa pozicije ministara, treba i hapšenje, i suđenje, i u konačnici oduzimanje imovine, dosta je bilo pljačkanja od strane domoljuba i katolika , dok sa druge strane 10% populacije(i to mladi) radi takvih protjerani u Njemačku i Irsku. .. ja bi još dodao dolje.. deportacija

Ekipa je samo na privremenom hlađenju, već će negdje uskrsnuti, bilo općinski ili županijski...




Imotski last man standing



20:05 Kako Index doznaje, Kujundžić ostaje ministar.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by vuksadinare 17/7/2019, 21:20

AssadNaPodmornici wrote:meni je sranje što recimo ova debela I2bovka, ili onaj bodul sa brača, ili onaj I2b ovac Marić, i I2bovac Tolušić, su očito krali i pljačkali, a dobili samo "ostavku".
index je napravio jebačku kampanju protiv tih I2b domoljuba

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić 67255247_2374886929393066_6225620649637838848_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmKghTn_dJ1UNBNLbGv_aWq1TPNlZjEJde46a3FLpNBPKp1Bw6PlEDABWM_17Do6OU&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Prekriženi jesu, ali ostavke neće biti dovoljne. PODIJELI i podrži nas u pritisku na institucije.

:x Smijeniti
  Uhititi
  Suditi
  Oduzeti imovinu








Dakle nije dovoljno samo ih smjeniti sa pozicije ministara, treba i hapšenje, i suđenje, i u konačnici oduzimanje imovine, dosta je bilo pljačkanja od strane domoljuba i katolika , dok sa druge strane 10% populacije(i to mladi) radi takvih protjerani u Njemačku i Irsku. .. ja bi još dodao dolje.. deportacija
jebote imbex da te jebo..uz ove lopine i te pedere sjebat.nista beljakove i ljevicarske muljavine.okomili su se na skoru,hasu,ruzu a nista im ne mogu pronaci osim desnicarenja i fol nazadnosti..smradovi peta kolona gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by jastreb 17/7/2019, 21:21

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote: gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti
Oćete ponijet onaj plastični mač?
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Hektorović 17/7/2019, 21:23

vuksadinare wrote:jebote imbex da te jebo..uz ove lopine i te pedere sjebat.nista beljakove i ljevicarske muljavine.okomili su se na skoru,hasu,ruzu a nista im ne mogu pronaci osim desnicarenja i fol nazadnosti..smradovi peta kolona gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti

HDZ je na vlasti u državi i HDZ dominira na županijskoj i općinskoj razini
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by vuksadinare 17/7/2019, 21:23

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote: gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti
Očite ponijet onaj plastični mač?
ne boj se ni smrad iza njih nece ostati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by vuksadinare 17/7/2019, 21:24

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:jebote imbex da te jebo..uz ove lopine i te pedere sjebat.nista beljakove i ljevicarske muljavine.okomili su se na skoru, hasu, ruzu a nista im ne mogu pronaci osim desnicarenja i fol nazadnosti..smradovi peta kolona gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti

HDZ je na vlasti u državi i HDZ dominira na županijskoj i općinskoj razini
ali skoro hase i ruza ne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by vuksadinare 17/7/2019, 21:26

majku im migrantsku teroristicku (imbex)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by jastreb 17/7/2019, 21:26

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote: gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti
Očite ponijet onaj plastični mač?
ne boj se ni smrad iza njih nece ostati
Ajmeee! pale
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by RayMabus 17/7/2019, 21:28

Sve je ovo jedna farsa. Još će dva dana pričat o ovome i onda vikend i već idući ponediljak neće se nitko sićat ničega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Guest 17/7/2019, 21:37

RayMabus wrote:Sve je ovo jedna farsa. Još će dva dana pričat o ovome i onda vikend i već idući ponediljak neće se nitko sićat ničega.

ja niti ne čitam pa nemam što ni zaboravit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Guest 17/7/2019, 21:38

Ero na aparatimah.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Guest 17/7/2019, 21:39

padaj silo i nepravdo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Guest 17/7/2019, 21:41

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić 02_10_2014_romeo_nuke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by RayMabus 17/7/2019, 21:48

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Sve je ovo jedna farsa. Još će dva dana pričat o ovome i onda vikend i već idući ponediljak neće se nitko sićat ničega.

ja niti ne čitam pa nemam što ni zaboravit.
A eto ja čitam i gledan kad ćemo više imat normalnu vladu da konačno prodišemo a ovo je Bože sačuvaj.

Ovo je tolika razina korupcije da je ovo strašno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by red wolf 17/7/2019, 22:47

Lol...Ovo više nije ni smiješno...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by vuksadinare 17/7/2019, 23:05

bice po picki
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by AssadNaPodmornici 17/7/2019, 23:19

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:meni je sranje što recimo ova debela I2bovka, ili onaj bodul sa brača, ili onaj I2b ovac Marić, i I2bovac Tolušić, su očito krali i pljačkali, a dobili samo "ostavku".
index je napravio jebačku kampanju protiv tih I2b domoljuba

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić 67255247_2374886929393066_6225620649637838848_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmKghTn_dJ1UNBNLbGv_aWq1TPNlZjEJde46a3FLpNBPKp1Bw6PlEDABWM_17Do6OU&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Prekriženi jesu, ali ostavke neće biti dovoljne. PODIJELI i podrži nas u pritisku na institucije.

:x Smijeniti
  Uhititi
  Suditi
  Oduzeti imovinu








Dakle nije dovoljno samo ih smjeniti sa pozicije ministara, treba i hapšenje, i suđenje, i u konačnici oduzimanje imovine, dosta je bilo pljačkanja od strane domoljuba i katolika , dok sa druge strane 10% populacije(i to mladi) radi takvih protjerani u Njemačku i Irsku. .. ja bi još dodao dolje.. deportacija
jebote imbex da te jebo..uz ove lopine i te pedere sjebat.nista beljakove i ljevicarske muljavine.okomili su se na skoru,hasu,ruzu a nista im ne mogu pronaci osim desnicarenja i fol nazadnosti..smradovi peta kolona gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti
realno gledajući, index je jedini, ali baš jedini medij u RH, koji je spreman otkriti korupciju i pljačku i uhljebljivanje. svi ostali mediji su teško žutilo(poput dnevno, narod.hr, priznajem, logično, telegram, ) ili su režimski mediji(televizija, yutarnji, večernji itd).. sve ove ministre lopove je prvi smjenio i otkrio index.hr i nitko drugi. 

sada je drugi problem što onaj bosanski I2b peder duhaček , koji je usput i teški socijalist i boljševik , zagovara trpačinu, ali njihova borba protiv korupcije je bez premca.. vjerojatno ne postoji medij takvog kalibra u cijeloj istočnoj europi. 

i drago mi je radi toga.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum