ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Empty Re: Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Post by Guest 7/8/2017, 18:56

jastreb wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:passengers,onako nije los
mda..nije los...cekam nastavak trece sezzone serije.. 

The Expanse..SF ali odlican..
Znaš li koji horror filmovi su mi do sada nekako bili najbolji u životu. Demoni 1 i 2.

1987/88 bili su apsolutni hitovi,a onda su nestali i današnje generacije ne znaju za njih,a stariji ih se slabo sjećaju.
Pogledaj i fim Hellraiser,Hellbaund isto iz toga doba..mislim da ima 4 nastavka...odlicni filmovi..
Hellraiser sam gledao.

80te s u bile posebne po muzici i po dobrim filmovima,bez isuvise CGI-ja...horrori su bili najvise oni gdje hrpa tinejdzera ili studenata nekud idu,pa ih nesto roka van baj van..

Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Empty Re: Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Post by Guest 7/8/2017, 18:57

supernatural je must have serija...crni humor i zajebancija,ali jako dobro scenografski napravljeno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Empty Re: Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Post by My Brother Billo 7/8/2017, 18:57

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:


ufffff..... affraid affraid affraid.. Descent 1 i 2 ne znas koji vise udarqa po psihi....uzas.. affraid affraid affraid
snimili su i drugi dio?nisam znao  pirat
pa ima vec puno vremena..
u prvom dijelu idu u onu pecinu gdje ih napadnu one neke corave nemani i samo se jedna zenska izvukla jeli tako,ili dve? ostalo sve zaginuce

je..u drugom dijelu curu ucjenjuju da sa novom ekspedicijom ide istraziti nestale i eventualne ostatke,jer sumnjaju u nju....dalje sam gledaj... jocolor
znaci Descent 2 hmm,moracu to pogledati iako nisam ljubitelj horora,osim ako ne glumi Mila jovovic jocolor
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Empty Re: Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Post by Guest 7/8/2017, 18:59

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
snimili su i drugi dio?nisam znao  pirat
pa ima vec puno vremena..
u prvom dijelu idu u onu pecinu gdje ih napadnu one neke corave nemani i samo se jedna zenska izvukla jeli tako,ili dve? ostalo sve zaginuce

je..u drugom dijelu curu ucjenjuju da sa novom ekspedicijom ide istraziti nestale i eventualne ostatke,jer sumnjaju u nju....dalje sam gledaj... jocolor
znaci Descent 2 hmm,moracu to pogledati iako nisam ljubitelj horora,osim ako ne glumi Mila jovovic jocolor
nekad nesto gledam...nekad me uhvati volja za ovim ili onim..ugl.,SF Horrori,SF cisti,Horrori,trileri,filmovi katastrofija,i tako...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Empty Re: Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Post by Guest 7/8/2017, 19:00

Mila Jovovich i horror??

nes t ihorrora...

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Milla-jovovich-nude-purple-14
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Empty Re: Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Post by My Brother Billo 7/8/2017, 19:01

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
pa ima vec puno vremena..
u prvom dijelu idu u onu pecinu gdje ih napadnu one neke corave nemani i samo se jedna zenska izvukla jeli tako,ili dve? ostalo sve zaginuce

je..u drugom dijelu curu ucjenjuju da sa novom ekspedicijom ide istraziti nestale i eventualne ostatke,jer sumnjaju u nju....dalje sam gledaj... jocolor
znaci Descent 2 hmm,moracu to pogledati iako nisam ljubitelj horora,osim ako ne glumi Mila jovovic jocolor
nekad nesto gledam...nekad me uhvati volja za ovim ili onim..ugl.,SF Horrori,SF cisti,Horrori,trileri,filmovi katastrofija,i tako...
pa da ono sa Zombijima  geek
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Empty Re: Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Post by My Brother Billo 7/8/2017, 19:26

sjecam se onog sa nekim piranama,pojedoshe neku americku omladinu  :_|
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom - Page 7 Empty Re: Zašto u filmu nema Afrikanaca, Indijaca i žena - ilitiga Dunkirk pod paljbom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum