ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 1/7/2017, 22:20

Tih tvojih 1000 eura meni neigra jer je to samo tri miseca tako a godina ima 12 miseci ....u biti mi daješ 250 eura misecno plus imam vece troškove nego onaj iz Zenice.

FALA VAM GA SE NETRIBA MI TO.

RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by Brain32 1/7/2017, 22:24

RayMabus wrote:E pa super a ja ti odgovaram da ti necu radit za te pare i da slobodno uvoziš.
A koja je on pička materina da slobodno uvozi? Ti i ja ako hoćemo kupiti neki proizvod izvan EU moramo platiti carinu a ovisno o vrsti proizvoda i trošarinu. Time se štiti domaće tržište.
Ok. Ali onda mora vrijediti i obratno, znači kada netko uvozi stranu radnu snagu izvan EU neka izvoli platiti carinu a obzirom da se radi o vrsti uvoza koja izbacuje CO2 onda i trošarinu.
BMK.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 1/7/2017, 22:26

Ma nek uvozi slobodno , drago mi je da se Kaja razotkrila , to ti je taj mentalni sklop : vi devet mjeseci živite u zamrzivacu i nemate racune za struju a onda mi pošto imamo sezonski turizam ta tri miseca necete radit za 1000 eura nego bižite konobarit u Švabiju di je turizam cilu godinu.

A jesmo smradovi u pm , necemo da radimo za 250 eura mjesecno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 1/7/2017, 22:27

Zato Rvatici sad kuvaju u Londonu di restorani rade 365 dana u godini a ne samo ova tri miseca.

  Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 1/7/2017, 22:31

Baš smo teška govna.


Necemo da im radimo za 250 eura misecno godišnje.

Shame of you.

  Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 1/7/2017, 22:54

Nek uvoze slobodno tu sezonsku radnu snagu , izgleda da vi još niste skužili da mi Zloveniji možemo objavit rat a misli da nas može ucijenjivat turistima , kao krahirat ce vam sezona.

A nu štete sezonci iz Bosne i krupni hoteljeri nece imat posla.


Pa još bolje.

Aj torpediraj onaj zlovenski brod u savudriskoj vali.

PUCAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by kaya 1/7/2017, 23:12

RayMabus wrote:Zato Rvatici sad kuvaju u Londonu di restorani rade 365 dana u godini a ne samo ova tri miseca.

  Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 1f602
moš mislit, možda peru krušne peći od pizze u londonu eventualno.
ne vrve baš baš hrvati vrsnim kuharima odavno , čak i izbjegavaju tu školu ako kuharska još postoji?!
a ti misliš na ove što jedan mjesec prodaju hamburger, drugi u city expressu odvezu malo pošte na motoru a treći su na burzi?
je, njih jedva čekaju u londonu da skuhaju nešto..za svinje možda
oni jedino tu u pizzeriji mogu glumatati kuhare koji mjesec pa pobjeći jer im je vruće a i kupa im se...


Last edited by kaja on 1/7/2017, 23:12; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 1/7/2017, 23:20

Kajo ako ja griješim onda im valjda nebi trebalo uvozit.


Evo ti jedna muzicka.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 1/7/2017, 23:29

Kaja i njena logika , nije tako nego ovako a onda ono pa šta uvoze ?

I još ti ja fino kažem da nek slobodno uvoze jer ja im i onako necu radit tj nemam namjeru radit te sezonske poslove jer od toga nemogu živit tokom cile godine.

I šta ima veze kakvi je on kuvar , sigurno nije lošiji od onog iz Bosne al ce radije slagat palete u Irskoj jer mu je to STALNI POSAO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 1/7/2017, 23:43

Od turizma na Jadranu ako se gleda posao kao stalni izvor prihoda živi jedino direktor hotela i ovi njegovi stalno zaspoelni unutra , ona kuharica , sobarica šta upadne liti tu radit neživi od toga ...da živi od toga umrla bi od gladi.

Godina traje 12 miseci a ne tri.

Zato je fino ekipa pokupila familije i otišla slagat palete u Irsku jer je to šta ?

STALNI RADNI ODNOS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by Guest 2/7/2017, 00:17

Ja sam odjeba radit ovim asevima za 3000kn 50h tjedno. Sretno kapitalistima u pronalasku kozojeba koji ce im raditi za 3000kn a najsugavija rupa u stu 2000kn...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by Guest 2/7/2017, 00:25

Pinochet wrote:Ja sam odjeba radit ovim asevima za 3000kn 50h tjedno. Sretno kapitalistima u pronalasku kozojeba koji ce im raditi za 3000kn a najsugavija rupa u stu 2000kn...

što bi s neoliberalnim principima?

nekako si ih brzo napustio čim je tvoj džep u pitanju :^0

davno je Dalić najavila, ima dvije godine, kako je njima cilj pokrenuti gospodarstvo povećenjem kompetitivnosti na tržištu rušenjem cijene rada

mi moramo postati jeftiniji da bi privukli investicije je argument

https://en.wikipedia.org/wiki/Internal_devaluation

izvoz je dobar a konzumacija loša
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 2/7/2017, 00:26

Pinochet wrote:Ja sam odjeba radit ovim asevima za 3000kn 50h tjedno. Sretno kapitalistima u pronalasku kozojeba koji ce im raditi za 3000kn a najsugavija rupa u stu 2000kn...
Neka ih slobodno uvoze. Nece oni ovdje moc nac ispod 4000 kuna plus putni troškovi više ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 2/7/2017, 00:32

Dalicka je nebitna , nikkave ona investicije ovdje nece privuc trpanjem radne snage koja i onako nece ovdje za 3500 kuna radit jer nemože finacijski preživit....osim ako ih u lancima nedovodiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 2/7/2017, 00:44

Mi nemožemo postat jeftiniji u cijelogodišnjim poslovima ( sezonski poslovi me uopce nezanimaju ) trpanjem jeftine radne snage jer ni ista nemože preživit ovdje s takvim placicama plus podstanarstvo.

Dalicka lupa gluposti , da ovdje netko oce otvorit tvornicu s 1000 zaposlenih a da mu rade za 3500 kuna nece ih nac a niti ce ih moc uvest odnekud osim ako ih u lancima nedrži tj robovlasnicko društvo al pravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 2/7/2017, 01:00

U nas nece doc nitko ništa otvarat jer ta lova je necija a taj pazi na svaki detalj a jedan od njih je kretanje radne snage negdje , jel mobilna , oce li jefalit za pet godina itd itd itd.

Jbta ako ja mogu skužit da u Slavoniji nece bit radne snage i da ce ga zajebavat za visinu place jer ih je malo i da ce ih morat uvozit a ti su opet podstanari onda ce i taj.

Ako ja mogu skužit da je jadranska obala turizam i da bi mi se moglo liti desit da mi odu konobarit a i ovako ih nema ni sad može i taj.


Nece nitko otvorit tvornicu nigdje ako unaprid vidi loša gibanja s radnom snagom u toj zoni.

Zato Švabe i trpaju al oni i imaju place pa im ljudi dolaze a nas ljudi zaobilaze ko kugu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 2/7/2017, 01:02

Šta se tice tvornica u Hr moš jedino otvorit fabriku Ništa u kojoj ce radit Nitko.

  Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 2/7/2017, 01:09

Ja osobno da mi netko kaže di bi u Hr otvorio tvornicu s 400 zaposlenih to bi bio jedino Zagreb i ništa više i to negdje odma na rubu grada plus da mi Bandic napravi radnicko odmaralište u blizini i radnicke četvrti tj osigura tu radnu snagu.

Još najbolje da cu je otvorit u Šibeniku pa onda skužim kad sve tako uložim da moram trcat tražit tko ce mi unutra radit jer okolo nema dovoljno jeftine radne snage.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by catabbath 2/7/2017, 01:16

LOL sjećam se tamo prije 5-6 godina kad je šef prijetio da na burzi ima priko 300 000 nezaposlenih i da će naći programere koji rade besplatno. A našao je qrac Basketball

_________________
 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 2/7/2017, 01:17

A i za neki pogon di mi treba 150 radnika tokom cijele godine bi se isto jako jako jako dobro zamsilio di bi u Hr tako šta otvorio ....poprilicno bi se dobro raspita jer mi se nesviđa odlijev radne snage , demografija i razina place tj standard tj vidim da ova država nece privuc radnu snagu.

Tako da ta Dalicka jako sere kvake jer ako ja to vidim ja tvornicu negdje NEOTVARAM.

Zašto ?

Pa necu je otvorit na jedna dan Boga ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by RayMabus 2/7/2017, 01:18

catabbath wrote:LOL sjećam se tamo prije 5-6 godina kad je šef prijetio da na burzi ima priko 300 000 nezaposlenih i da će naći programere koji rade besplatno. A našao je qrac Basketball
A u kuraz a sad i čistacicu mora iz Bosne uvozit.

king
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

 Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika - Page 3 Empty Re: Plenković kaže da ćemo morati uvoziti još više stranih radnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum