ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Page 12 of 21 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:16

RayMabus wrote:EU vojska,

Drek na šibici. To nit je vojska nit je vojske vidjelo. Prava snaga vojske se vidi tek u oružanim sukobima, a ovi ih definitivno nisu u stanju podnijeti.
Dobro su jedino za paradu, izvana gladac, a iznutra jadac.
Uostalom, sjeti se nizozemske uloge u Srebrenici, a neki dan je to dobilo i sudski epilog vrlo negativan po ugled nizozemske vojske.

Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:17

Meni se neprica više s kradezeom oko bilo kakvih planova nakon onoga s Pupovcem i tih šema , zato sam ja prije nekih mjesec dana napravio vojni plan ....koridor luka Kopar , Hr zaobiđena , CG u NATO , U BiH EUFOR ......Zagreb nebitan a samim time i Hr.

ODJEB JE LANSIRAN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:17

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
tvom dečku u prkno, ajde podla babo naskači na tvoje čardaklije i vodiraj
opaaa, kreće pjenjenje polagano...hehe
tanki su žifčeki čimpiju  Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 1f602  Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 1f64a
Ma nije već u biti ti od početka ne pišeš o temi već u biti podlo i maliciozno trolaš i pratiš i čekaš neke sačekuše bilo žena ili muško  i onda zabadaš, a u biti si kurac na biciklu, to je poanta
Kad pričamo o podlosti i malicioznosti, kao i neviđenoj dozi zluradosti, jalu i bolesnim opsesijama, gnječu uz rame svojom kontaminacijom ovoga foruma si upravo ti.
Nedavno si prošvikao načisto što sam te se usudila javno okarakterizirati, jer si mi stvarno dopizdio, no nemaš ama baš nikakvog problema psihoprofilirat druge.
A jadan si da je to tragedija....
Nisma prošvikao nego sam rekao da si đubar koji koristi privatne podatke za neke pet paračke seljačke postove, osim toga ti nikad ne pišeš o temi a to dovoljno govori o profilu i namjerama
Pa prati bolje prije nego tresneš...uostalom daj jbt dosadan si ko proljev s priv podacima...nasjeo si, shvati.
I dobro ti melkior kaže..smanji politiku i cugu, ošo si u klinac krasni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:19

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:EU vojska,

Drek na šibici. To nit je vojska nit je vojske vidjelo. Prava snaga vojske se vidi tek u oružanim sukobima, a ovi ih definitivno nisu u stanju podnijeti.
Dobro su jedino za paradu, izvana gladac, a iznutra jadac.
Uostalom, sjeti se nizozemske uloge u Srebrenici, a neki dan je to dobilo i sudski epilog vrlo negativan po ugled nizozemske vojske.
Moj cilj je uciniti ovakvu Hr potpuno nebitnim geopolitickim faktorom.

Neželim pricati više s kradezeom oko ikakvih vojnih planova ovdje , zato sam ih fino ZAOBIŠAO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:20




nek dušman zna kako mremo mi!

Sad zbogom bud', dome naš zauvijek, oj, zbogom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by melkior 30/6/2017, 00:25

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:EU vojska,

Drek na šibici. To nit je vojska nit je vojske vidjelo. Prava snaga vojske se vidi tek u oružanim sukobima, a ovi ih definitivno nisu u stanju podnijeti.
Dobro su jedino za paradu, izvana gladac, a iznutra jadac.
Uostalom, sjeti se nizozemske uloge u Srebrenici, a neki dan je to dobilo i sudski epilog vrlo negativan po ugled nizozemske vojske.
Moj cilj je uciniti ovakvu Hr potpuno nebitnim geopolitickim faktorom.

Neželim pricati više s kradezeom oko ikakvih vojnih planova ovdje , zato sam ih fino ZAOBIŠAO.
Sanjaj, poslat ćemo podmornicu i potapat EU brodove u slovenskim teritorijalnim vodama cheers  Ako HDZ prije toga, u braku s HNS-om, ne utopi mene Suspect
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by melkior 30/6/2017, 00:25

Noorka, tvoje noge... drunken
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:26

RayMabus wrote:Moj cilj je uciniti ovakvu Hr potpuno nebitnim geopolitickim faktorom.

Planovi i ciljevi su tu ne samo da se ostvaruju nego i da propadaju.
Morat ćeš pitati Buzin prije nego pokušaš ostvariti ovakav cilj, a oni su puno neugodniji protivnik od tamo nekih paradnih evropskih šminkera u vojnim uniformama.
Uostalom, britanska i francuska vojska su jedine koje u zapadnoj Evropi nešto vrijede, a Britanija je sad ionako van EU. Nije badava Trump inzistirao na povećanju vojnih budžeta do razine od barem 2% BDP-a od strane NATO članica, a i to dosta govori o mogućoj snazi te tzv. EU vojske, ako ikada i dođe do njene organizacije na funkcionalnoj operativnoj razini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:29

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Moj cilj je uciniti ovakvu Hr potpuno nebitnim geopolitickim faktorom.

Planovi i ciljevi su tu ne samo da se ostvaruju nego i da propadaju.
Morat ćeš pitati Buzin prije nego pokušaš ostvariti ovakav cilj, a oni su puno neugodniji protivnik od tamo nekih paradnih evropskih šminkera u vojnim uniformama.
Uostalom, britanska i francuska vojska su jedine koje u zapadnoj Evropi nešto vrijede, a Britanija je sad ionako van EU. Nije badava Trump inzistirao na povećanju vojnih budžeta do razine od barem 2% BDP-a od strane NATO članica, a i to dosta govori o mogućoj snazi te tzv. EU vojske, ako ikada i dođe do njene organizacije na funkcionalnoj operativnoj razini.
Nemoram nikoga pitati , ona stavka slovenski prolaz kroz hr teriorijalne vode citaj kao eu prolaz kroz hr teriorijalne vode ....i netrebaju mi tu nikakvi veliki ratni brodovi nego samo transportni za tenkove i to jer je avionima to neprenosivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:31

RayMabus wrote:ona stavka slovenski prolaz kroz hr teriorijalne vode

Bez relevantnih pravnih učinaka i realno neostvariva. Zapeo si već na prvom koraku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:32

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:ona stavka slovenski prolaz kroz hr teriorijalne vode

Bez relevantnih pravnih učinaka i realno neostvariva. Zapeo si već na prvom koraku.
A ti ceš zaustavit konvoj njemačkih tenkova koji se iz Kopra ukrcavaju na brod i pravac dalje ?

Mislim da neceš ......il ti misliš da bi smio ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:32

I za kod bi se vraga uopće zaobilazio teritorij RH i favorizirao slovenski kada je RH puno kooperativnija NATO članica od Slovenije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:33

slidingdoorsoperator wrote:I za kod bi se vraga uopće zaobilazio teritorij RH i favorizirao slovenski kada je RH puno kooperativnija NATO članica od Slovenije?
Pa valjda zato šta su ovo eu tenkovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:34

melkior wrote:Noorka, tvoje noge... drunken

i mene isto iritira taj prizor,
tako čista i lijepa voda, pa netko u nju umoči svoje noge No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:35

RayMabus wrote:A ti ceš zaustavit konvoj njemačkih tenkova koji se iz Kopra ukrcavaju na brod i pravac dalje ?

Taman posla. Pa oni su naši NATO saveznici. Samo, druga je priča što nisu sposobni za funkcionalno izvođenje ratnih operacija, nemaju jadni iskustva jer nisu odavno ratovali pa će im trebati naša operativna pomoć. A i snabdjevaju nas opakim samohodnim haubicama velikog dometa i preciznosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:35

slidingdoorsoperator wrote:I za kod bi se vraga uopće zaobilazio teritorij RH i favorizirao slovenski kada je RH puno kooperativnija NATO članica od Slovenije?
Baš zato.




I za kod bi se vraga uopće zaobilazio teritorij RH i favorizirao slovenski kada je RH puno kooperativnija NATO članica od Slovenije?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:35

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:A ti ceš zaustavit konvoj njemačkih tenkova koji se iz Kopra ukrcavaju na brod i pravac dalje ?

Taman posla. Pa oni su naši NATO saveznici. Samo, druga je priča što nisu sposobni za funkcionalno izvođenje ratnih operacija, nemaju jadni iskustva jer nisu odavno ratovali pa će im trebati naša operativna pomoć. A i snabdjevaju nas opakim samohodnim haubicama velikog dometa i preciznosti.
Ne dragi , to je EU vojska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:36

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:I za kod bi se vraga uopće zaobilazio teritorij RH i favorizirao slovenski kada je RH puno kooperativnija NATO članica od Slovenije?
Pa valjda zato šta su ovo eu tenkovi.

Pa i mi smo u EU tako da ti je ovaj odgovor bezveze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:36

RayMabus wrote:EU vojska.

Ćega ba?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:37

glas uhljeba wrote:
melkior wrote:Noorka, tvoje noge... drunken

i mene isto iritira taj prizor,
tako čista i lijepa voda, pa netko u nju umoči svoje noge No

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:37

Pa jeste mi smo u EU al smo za Ameriku.

Sada Brisel zaboli kuraz za Hr i kradeze , geopoliticki ste nebitni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 12 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 21 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum