ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:00

melkior wrote:Ako ovako nastavim, do 40-e ću doživjeti infarkt No

Infakt je također za ljude. Bitno je da ga prvo preživiš, a onda i očuvaš kakvo takvo zdravlje krvožilnog sustava. Stres nas ionako prije ili kasnije sve obori na tlo, bitno je da se ustaneš i nastaviš dalje.

Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Kermit 30/6/2017, 00:00

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Karamarko nije smijenjen zbog "naroda" već buzina i hanza medija, ne znam ako ćemo ovako pričati moramo ponjeti pastele i slovaricu heheheh


ISIl se odvija očito po najavljivanom dogovoru između SAD-a i dotične organizacije o povlačenju i prepuštanju teritorija SDF a sve kako SAA ne bi osvojio isti i tako osigurao put Teheran Bejrut, ali molim te nemoj o vanjskoj politici jer tu si razina baba Nurke

Karamarko je smijenjen zato jer je izgubio većinu u Saboru prvo raskidom s Mostom, a onda i neuspješnim preslagivanjem.
Sve ostalo je trlababalan, što je doduše tvoja omiljena aktivnost na ovom forumu.
Vanjsku politiku realno poznajem puno bolje od tebe, nebitno što si ti možda pročitao i više literature po tom pitanju, ali imaš problem sa nakaradnim intepretacijama što se vidi i po mojoj točnoj najavi kako se ofentiva na Raqqu uspješno nastavlja što je u direktnoj suprotnosti sa onim što si ti predvidio tako da ti sad ne preostaje ništa drugo nego jeftino izmotavanje jer nemaš dovoljno obraza priznati da si pogriješio.
Kao što će se uskoro pokazati i da si pogriješio oko najave sudbine debelog vođe, a vjerojatno ćeš se i onda izvlačiti na ironiju.
Nije trlababa nego Buzin i njegovi kontakti sa Moskvom to što ti sve gledaš doslovce i ne vidiš zakulisne igre dovoljno govori da si potpuni pacer. Što se tiče Raqqe prije par tjedana si se složio sa mnom u vezi kontakata Izraela i SAD-a sa ISILO-om, ali vidim to sada ne važi, ali no...Koreju neću spominjati to sam više uzeo da se šališ
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:00

Zlovenci su nebitni , šaka jada ....prije nekih mjesec dana sam na forumu pisao o svojim planovima .....malo mi je da budem iskren trebalo vremena da se sitin šta je bio razlog ....Plenković i Pupovac .....onda sam rekao da s kradezeom vojno neželim ništa i da ih izoliram i zaobilazim a ovo ovdje je jedan od dijelova tog plana .....sad CG u NATO i Hr zaobiđena i onda eu vojska u Bosni i Hr nepotrebna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:03

RayMabus wrote:Zlovenci su nebitni , šaka jada ....prije nekih mjesec dana sam na forumu pisao o svojim planovima .....malo mi je da budem iskren trebalo vremena da se sitin šta je bio razlog ....Plenković i Pupovac .....onda sam rekao da s kradezeom vojno neželim ništa i da ih izoliram i zaobilazim a ovo ovdje je jedan od dijelova tog plana .....sad CG u NATO i Hr zaobiđena i onda eu vojska u Bosni i Hr nepotrebna.
Kao što vidite plan se odvija odlično ...Plenković na aparatima Hr ( citaj kradeze ) nebitan geopoliticki faktor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by melkior 30/6/2017, 00:04

slidingdoorsoperator wrote:
melkior wrote:Ako ovako nastavim, do 40-e ću doživjeti infarkt No

Infakt je također za ljude. Bitno je da ga prvo preživiš, a onda i očuvaš kakvo takvo zdravlje krvožilnog sustava. Stres nas ionako prije ili kasnije sve obori na tlo, bitno je da se ustaneš i nastaviš dalje.
Danas, tj. jučer sam zbog tlaka uzrokovanog stresom na poslu završio kod doktorice i dala mi je bolovanje za čitav idući tjedan. Ne mogu si to priuštiti jer će mi se posao dodatno nagomilati, a neće ga nitko drugi riješiti nego ja bash
Tako da ću danas ostati doma, a ponedjeljak će se ionako brinuti za sebe Suspect :vader
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:06

asilovski wrote:Nije trlababa nego Buzin i njegovi kontakti sa Moskvom to što ti sve gledaš doslovce i ne vidiš zakulisne igre dovoljno govori da si potpuni pacer. Što se tiče Raqqe prije par tjedana si se složio sa mnom u vezi kontakata Izraela i SAD-a sa ISILO-om, ali vidim to sada ne važi, ali no...Koreju neću spominjati to sam više uzeo da se šališ

Pa Buzin sigurno ne upravlja niti Saborom u kojem je Karamarko neuspješno pokušao preslagivanje, a niti ne utječe bitno na raspoloženje javnosti gdje su ankete jasno pokazivale da je Karamarko zbog pada vblade postao politički mrtvac. Zakulisne igre negdje funkcioniraju, a negdje jednostavno ne, ali razumijem da to ne razumiju oni koji se opsjednuti zakulisnim igrama i daju im pretjeranu ulogu. Nije ti danas više 19. stoljeće.
Što se tiče kontakata Izraela, SAD-a i ISIL-a, vidimo da to nije ugrozilo operaciju oslobađanja Raqqe što je u suprotnosti sa tvojim predviđanjima tako da se sad samo loše izmotavaš.
Što se tiče Koreje, nisam se šalio, tamo će biti onako kako sam rekao da će biti i suprotno od onoga što si ti predvidio, ali nisam rekao kakav će točno biti scenarij i u kojim će se točno rokovima ostvariti. To je ipak nemoguće predvidjeti, a ja ne ulazim u nemušte prognoze poput tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:07

RayMabus wrote:eu vojska

Ćega ba?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:08

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
ajde molim te Plenković ide protiv Merkelice i Junckera hehehe pa paceru pacerski baba Nurka može da te bije dildom u čelo
svako malo ti dildač u ustima, a znamo kud si ga stavljaš i prije toga :^0
tvom dečku u prkno, ajde podla babo naskači na tvoje čardaklije i vodiraj
opaaa, kreće pjenjenje polagano...hehe
tanki su žifčeki čimpiju  Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 1f602  Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 1f64a
Ma nije već u biti ti od početka ne pišeš o temi već u biti podlo i maliciozno trolaš i pratiš i čekaš neke sačekuše bilo žena ili muško  i onda zabadaš, a u biti si kurac na biciklu, to je poanta
Kad pričamo o podlosti i malicioznosti, kao i neviđenoj dozi zluradosti, jalu i bolesnim opsesijama, gnječu uz rame svojom kontaminacijom ovoga foruma si upravo ti.
Nedavno si prošvikao načisto što sam te se usudila javno okarakterizirati, jer si mi stvarno dopizdio, no nemaš ama baš nikakvog problema psihoprofilirat druge.
A jadan si da je to tragedija....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by melkior 30/6/2017, 00:08

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:eu vojska

Ćega ba?
Hoće reći da će Švabe okupirati BiH, ali će na uniforme staviti lažne oznake EU-a  :cleanteeth
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:09

melkior wrote:Danas, tj. jučer sam zbog tlaka uzrokovanog stresom na poslu završio kod doktorice i dala mi je bolovanje za čitav idući tjedan. Ne mogu si to priuštiti jer će mi se posao dodatno nagomilati, a neće ga nitko drugi riješiti nego ja bash
Tako da ću danas ostati doma, a ponedjeljak će se ionako brinuti za sebe Suspect :vader

E da. :roll Ništa, pazi se koliko god možeš, izbjegavaj stres pa kako na kraju bude. Bitno je izbjeći nepotrebno uzrujavanje, ako već ne možemo ono oko bitnih stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:09

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:eu vojska

Ćega ba?
https://en.wikipedia.org/wiki/EUFOR_Althea
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Kermit 30/6/2017, 00:09

"Zakulisne igre negdje funkcioniraju, a negdje jednostavno ne, ali razumijem da to ne razumiju oni koji se opsjednuti zakulisnim igrama i daju im pretjeranu ulogu. Nije ti danas više 19. stoljeće."


heheh danas je to puno puno gore i puno većeg intenziteta, posebice zbog tehnologije i dominacije jedne sile, a države imaju daleko puno manju samostalnost i suverenitet, tako da se sve rješava u foajeima, lobijima, ložama, večerama i sastancima izvan javnosti, u ostalom mogao si od druga marcela da pročitaš tekst o CNN-u to je relativno banalni primjer ali vrlo jasan
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:10

melkior wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:eu vojska

Ćega ba?
Hoće reći da će Švabe okupirati BiH, ali će na uniforme staviti lažne oznake EU-a  :cleanteeth

Bolje im je da niti ne pokušavaju, jer svi znamo kako će to završiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by melkior 30/6/2017, 00:10

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
svako malo ti dildač u ustima, a znamo kud si ga stavljaš i prije toga :^0
tvom dečku u prkno, ajde podla babo naskači na tvoje čardaklije i vodiraj
opaaa, kreće pjenjenje polagano...hehe
tanki su žifčeki čimpiju  Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 1f602  Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 1f64a
Ma nije već u biti ti od početka ne pišeš o temi već u biti podlo i maliciozno trolaš i pratiš i čekaš neke sačekuše bilo žena ili muško  i onda zabadaš, a u biti si kurac na biciklu, to je poanta
Kad pričamo o podlosti i malicioznosti, kao i neviđenoj dozi zluradosti, jalu i bolesnim opsesijama, gnječu uz rame svojom kontaminacijom ovoga foruma si upravo ti.
Nedavno si prošvikao načisto što sam te se usudila javno okarakterizirati, jer si mi stvarno dopizdio, no nemaš ama baš nikakvog problema psihoprofilirat druge.
A jadan si da je to tragedija....
Noorka, pusti Asilu, jesu to tvoje noge na avataru?   :W :P
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:11

melkior wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:eu vojska

Ćega ba?
Hoće reći da će Švabe okupirati BiH, ali će na uniforme staviti lažne oznake EU-a  :cleanteeth
Vec su tamo , pogledaj tko je od 2009 zapovijednik ....samo Austrijaci.

https://en.wikipedia.org/wiki/EUFOR_Althea

EUFOR

Sad imaju otvoren izlaz na more i nemoraju nikog pitati ništa tj Hr , odu transportnim ili drugim vojnim brodom do CG i iskrcaju tenkove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Kermit 30/6/2017, 00:12

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
svako malo ti dildač u ustima, a znamo kud si ga stavljaš i prije toga :^0
tvom dečku u prkno, ajde podla babo naskači na tvoje čardaklije i vodiraj
opaaa, kreće pjenjenje polagano...hehe
tanki su žifčeki čimpiju  Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 1f602  Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 1f64a
Ma nije već u biti ti od početka ne pišeš o temi već u biti podlo i maliciozno trolaš i pratiš i čekaš neke sačekuše bilo žena ili muško  i onda zabadaš, a u biti si kurac na biciklu, to je poanta
Kad pričamo o podlosti i malicioznosti, kao i neviđenoj dozi zluradosti, jalu i bolesnim opsesijama, gnječu uz rame svojom kontaminacijom ovoga foruma si upravo ti.
Nedavno si prošvikao načisto što sam te se usudila javno okarakterizirati, jer si mi stvarno dopizdio, no nemaš ama baš nikakvog problema psihoprofilirat druge.
A jadan si da je to tragedija....
Nisma prošvikao nego sam rekao da si đubar koji koristi privatne podatke za neke pet paračke seljačke postove, osim toga ti nikad ne pišeš o temi a to dovoljno govori o profilu i namjerama
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by melkior 30/6/2017, 00:12

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:eu vojska

Ćega ba?
https://en.wikipedia.org/wiki/EUFOR_Althea
SFOR,EUFOR,KFOR pička materina...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by RayMabus 30/6/2017, 00:13

slidingdoorsoperator wrote:
melkior wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:eu vojska

Ćega ba?
Hoće reći da će Švabe okupirati BiH, ali će na uniforme staviti lažne oznake EU-a  :cleanteeth

Bolje im je da niti ne pokušavaju, jer svi znamo kako će to završiti.
Tamo su vec od 2009 preko Austrijanaca , EUFOR , EU vojska,

https://en.wikipedia.org/wiki/EUFOR_Althea
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:13

asilovski wrote:"Zakulisne igre negdje funkcioniraju, a negdje jednostavno ne, ali razumijem da to ne razumiju oni koji se opsjednuti zakulisnim igrama i daju im pretjeranu ulogu. Nije ti danas više 19. stoljeće."


heheh danas je to puno puno gore i puno većeg intenziteta, posebice zbog tehnologije i dominacije jedne sile, a države imaju daleko puno manju samostalnost i suverenitet, tako da se sve rješava u foajeima, lobijima, ložama, večerama i sastancima izvan javnosti, u ostalom mogao si od druga marcela da pročitaš tekst o CNN-u to je relativno banalni primjer ali vrlo jasan

Nikad čuo za demokraciju?
Mislim, znam da pojam često djeluje kao sprdnja ali ipak predstavlja okvir u kojem se moraju ograničiti zakulisne igre tako da je sve ovo bilo puno više izraženo u 19. stoljeću i u doba spsolutističkih vladara, ali jasno mi je da teoretičarima zavjera poput tebe to nikako ne može ući u glavu.
Prilog o CNN-u jasno govori ne samo kakva je uloga korporativnih medija ali također i gdje je granica takvoj njihovoj ulozi jer prije nekoliko desetljeća takve makinacije uoopće ne bi niti bile otkrivene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by melkior 30/6/2017, 00:16

RayMabus wrote:
melkior wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:eu vojska

Ćega ba?
Hoće reći da će Švabe okupirati BiH, ali će na uniforme staviti lažne oznake EU-a  :cleanteeth
Vec su tamo , pogledaj tko je od 2009 zapovijednik ....samo Austrijaci.

https://en.wikipedia.org/wiki/EUFOR_Althea

EUFOR

Sad imaju otvoren izlaz na more i nemoraju nikog pitati ništa tj Hr , odu transportnim ili drugim vojnim brodom do CG i iskrcaju tenkove.
Preko slovenskog slobodnog prolaza iz Pirana do međunarodnih voda :^0
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 30/6/2017, 00:16

RayMabus wrote:EU vojska,

Drek na šibici. To nit je vojska nit je vojske vidjelo. Prava snaga vojske se vidi tek u oružanim sukobima, a ovi ih definitivno nisu u stanju podnijeti.
Dobro su jedino za paradu, izvana gladac, a iznutra jadac.
Uostalom, sjeti se nizozemske uloge u Srebrenici, a neki dan je to dobilo i sudski epilog vrlo negativan po ugled nizozemske vojske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 11 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum