ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Page 2 of 21 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Kermit 29/6/2017, 14:11

mikrogrizzly:
Ovo je velika pobjeda hrv. diplomacije i naročito obavj. službi RH, a koja će imati duboke reperkusije na međunarodno pravo i pravo mora jer je Slovenija bjelodano pokazala kako je lako potkupiti članove arb. vijeća odnosno tek sad slijedi lavina stručnih napisa o ovoj aferi. Hrvatsku nitko ne može prisiliti na prihvaćanje arbitražne presude - čisto de iure govoreći (države su subjekti međunarodnog prava i osvrnite se na slučaj Mađarska vs Slovačka oko HE Gabčikovo) - a moralno smo 100 % čisti pred svijetom jer ostavka slovenskog arbitra je samo krunski dokaz da je Slovenija oduvijek htjela manipulirati arbitražom. 

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Kermit 29/6/2017, 14:13

Narod je potpuno obezglavljen u cijelosti ignoriraju glasove iz EU i Merkel, samo čekam šejkera kako tvrdi da nas se ne tiče arbitraža a plenki već na liniji sa Junckerom dogovora primopredaju teritorija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:19

izgleda povoljno za nas sto se tice kopna...znao sam ja da ovo mirise na neki kompromis..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:22

...i dalje...nit smrdi nit mirise..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by catabbath 29/6/2017, 14:24

Prema onom telefonsom razgovoru koji je procurio more bi dali slovencima a nama za utjehu granicu na kopnu
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:26

catabbath wrote:Prema onom telefonsom razgovoru koji je procurio more bi dali slovencima a nama za utjehu granicu na kopnu
problem je sto janezima ne pas eodluka o kopnenoj granici..zato i kazem da nekako ima feeling da ces nas opet natjerati na nekakve sudske procese ali na drugim sudovima..ovi ocito zele oprati ruke od ovog slucaja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 29/6/2017, 14:26

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
...pardon...ispda da po tvom da je hrvatska mitila suce i podvaljivala lazne dokumente...znaci mi moramo postovati zakljucak koji je kontaminiran..da smo napravili suprottno opet ne bi valjalo..sto je tebi asila..sam znas da smo ovaj put u pravu..uostalom ovo je slucaj gdje su se konacno bez prigovora slozili i oprba i vlast..i b.t.w istupanje iz arbitraze nije donijela cardak ekipa nego zoki i njegova vlada
Stvar je jasna Slovenija je diplomatska velesila za Hrvatsku koja je sada uz Bugare najgora rupa a plenki običan pajac

A šta se tiče zokia on je vlaški mlatimudan znači lijevo krilo čardaka
ajde stari ne obracaj mi se vise....mozemo kritizirati vlasti unutar nas samih sebe a tu se predtsvljas kao borac za 'postenje' a dajes za pravo muljatorima..licemjer i dvolican...sa takvima ja nemam sto razgovarati..za tebe je hase velicina i postenje..bar ne mjenja misljenje ko carape

evo ja ću se tebi obratiti istim riječima: Slovenija je za vas diplomatska velesila a vi ste rvacke ništarije, niškoristi, sjecikese, lažovi, kvislinzi, ratniprofiteri, uhljebi, katolibani, ustaše. itd nastavi niz. a zoki je vlaški mlatimudan lijevo krilo vas čardakaša.

eto sad me ignoriraj :)
tebe je za zaliti a ne ignorirati sto ej jos gore... Basketball

samo se ti tješi vi bi svetu Geru? e neće ići...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Kermit 29/6/2017, 14:27

catabbath wrote:Prema onom telefonsom razgovoru koji je procurio more bi dali slovencima a nama za utjehu granicu na kopnu
Ne, Slovencima dajemo more, a Plenki leti u Kijev da odradi poslić za Junckera ili kako će nam oprostiti što nas tuku hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 29/6/2017, 14:27

Supredsjedatelj Europskog vijeća za vanjske odnose Carl Bildt objavio je na Twitteru da će međunarodna zajednica u slučaju arbitraže najvjerojatnije stati na stranu Slovenije.



Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Carlss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:27

ops janezi u nevolji sto se tice kopna..gnjec snifaj mi ga..mirise mi po kiselisu.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Kermit 29/6/2017, 14:28

Na temi nikoga iz Čardak ekipa, pa razumljivo oni su i dalje i magnovenjima blajburga i luburića
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Kermit 29/6/2017, 14:29

glas uhljeba wrote:Supredsjedatelj Europskog vijeća za vanjske odnose Carl Bildt objavio je na Twitteru da će međunarodna zajednica u slučaju arbitraže najvjerojatnije stati na stranu Slovenije.



Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Carlss
to se nas ne tiče i ovo je velika velika diplomatska pobjeda RH-a, krunicu u ruke i amin
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:29

nekako mi mirise da ce sudska presuda biti..'tresla se brda rodio se mis'....dakle po obicaju kondomij
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Guest 29/6/2017, 14:30

vuksadinare wrote:ops janezi u nevolji sto se tice kopna..gnjec snifaj mi ga..mirise mi po kiselisu.. :)

gdje je sad kompletna čardak ekipa i vaši borbeni pokliči nedamo ni pedlja rvacke zemlje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:31

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:ops janezi u nevolji sto se tice kopna..gnjec snifaj mi ga..mirise mi po kiselisu.. :)

gdje je sad kompletna čardak ekipa i vaši borbeni pokliči nedamo ni pedlja rvacke zemlje!
...ja sam vuk samotnjak i dejstvujem solo.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by bora-corba 29/6/2017, 14:31

Ako budete srali Era će vam svakog turistu pojedinačno da dubinski skenuje. Ima da se ogadi hrvatsko more svakom evropskom turisti kad vidi da mu treba po 10 sati dok dođe na odredište.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:34

..nego gnjeco jucer sam bio kod onog spomenika tiletu u puli..gdje si ti bio? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:36

...bezveze....opet smo na pocetku...izgleda da ce si opet drzave nabijat sudske troskove.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:38

sveta gera dio hrvatskog teritorija... cheers
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:39

da citiram gnjeca..'vi ustase imate vise srece nego pameti' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by vuksadinare 29/6/2017, 14:43

ni nam bezveze amer dao podrsku.. :)..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda - Page 2 Empty Re: Šamar Čardaku: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 21 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum