ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar Severini : Mali je Srbin

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:20

Eva_ wrote:
RayMabus wrote:Ovrha odgođena. Šteta. Ovo je dokaz da je emaničipačija još na snazi , dakle ništa od ženidbe.
A baš si mislio:)
Nisam ništa mislio , promatrao sam , napisao sam da sam neutralan s malim otklonom da podhebavam emaničipačiju no u praksi nit sam išao na prosvjed niti na kontraprosvjed .....zanimalo me šta ce bit ....sad kad sam vidio : odgoda ženidbe do daljnjeg.

RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by L'âme Tue 27 Jun - 12:21

glas uhljeba wrote:
maggie13 wrote:
glas uhljeba wrote:
maggie13 wrote:
glas uhljeba wrote:

tako je, Sud RH i Centar za socijalnu skrb su u službi osvete ženama žrtvama bivših muževa/ljubavnika... lol!
u sluzbi su neceg drugog, samo necu o tome na pismeno.;-)

Ovo ti je najveća zavjera u zadnjih 10ak godina, urotili se suci i socijalni radnici kako bi se nasilni muškarci osvetili Nini i Severini

I svi su čuli uživo u eteru N1 TV da je srbin Milan ubio uplakanoj Severini dijete, uzrokovao joj je pobačaj
i rekao osobno kako ce imati jos djece, jer su 'mladi ljudi'..iskreno i nesarkasticno, nadasve..;-)
Nego, kako i sam znas te cesto pitas, cijela zemlja je oaza provedbe zakona pravne drzave, mito, korupcija i nepotizam iskorijenjeni, kao da nisu nikad ni postojali, zene se ne ubijaju na tjednoj bazi, nezaposlenost najniza u Europi, Svedi se masovno useljavaju..nastavi niz..@_@

niz... država je kriva za propale veze i brakove, za nedostatak ljubavi

i dopušta nasilnim muškarcima sudske postupke kojim uznemiravaju svoje bivše, sudsko-državnim-nasiljem im abortusima ubijaju djecu
neovisno tko je kriv ili nije kriv, objektivna stvarnost je kako sam je opisala, nestaje osjecaj sigurnosti, povjerenja, crni su se oblaci nadvili.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:22

Moje se spermne necete nasisat.

FINO AJTE VI PA PA

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:23

glas uhljeba wrote:
maggie13 wrote:
jer su 'mladi ljudi'

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 00ae886cdda9059c1584


uffff..kod vas je demoniziranje preslo granice raznoraznioh foruma i portala..

fale jos samo vjesala,tockovi za cerecenje,lomače..i party moze krenuti....zobi i igara...sto marvi vise treba..??? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Eva_ Tue 27 Jun - 12:23

Joj Deda, i ti ga sad kakaš!

Kao da je hrvatsko pravosuđe prvi put ispalo stupidno. Pa prst u šupku je ličko rukovanje, novac nije imovina i kaj sve nije iskomponirano u novoj državi. A koliko je žena ubijeno od strane nasilnih partnera ne treba spominjat posebno. I ti sad na sve to plješćeš toj i takvoj državi!
A sam da vas podsjetim, možda ne tebe, ali Sveca i Longija kak su se izrugivali s Nijemcima kaj im Arapi drpaju žene na Novogodišnjoj noći da kakvi su to mužjaci. E pa kakvi ste vi?  Talijani vam seru po dvorištu a vi ih častite grapom i makjatom!
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:24

Budete vi demografski krahirali a upravo ste mi dali odlican razlog tj odgovor lokalnima oko mene šta se neženim ?

Pa da mi žena otme djete i onda vi napravite prosvjed protiv mene.

PA NISAN LUD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by L'âme Tue 27 Jun - 12:24

glas uhljeba wrote:
maggie13 wrote:
jer su 'mladi ljudi'

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 00ae886cdda9059c1584
da, ruga se Sevi jer ima 45 godina i vjerojatno joj je to bila zadnja sansa.
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:25

maggie13 wrote:
neovisno tko je kriv ili nije kriv, objektivna stvarnost je kako sam je opisala, nestaje osjecaj sigurnosti, povjerenja, crni su se oblaci nadvili.

i tebe uznemiravaju i maltretiraju bivši?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by L'âme Tue 27 Jun - 12:27

glas uhljeba wrote:
maggie13 wrote:
neovisno tko je kriv ili nije kriv, objektivna stvarnost je kako sam je opisala, nestaje osjecaj sigurnosti, povjerenja, crni su se oblaci nadvili.

i tebe uznemiravaju i maltretiraju bivši?
aha, poceo si.
Ajde, stavi nekoliko prebildanih osamnaestogodisnjakinja pa se vratimo temi.
:D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:27

Eva_ wrote:Joj Deda, i ti ga sad kakaš!

Kao da je hrvatsko pravosuđe prvi put ispalo stupidno. Pa prst u šupku je ličko rukovanje, novac nije imovina i kaj sve nije iskomponirano u novoj državi. A koliko je žena ubijeno od strane nasilnih partnera ne treba spominjat posebno. I ti sad na sve to plješćeš toj i takvoj državi!
A sam da vas podsjetim, možda ne tebe, ali Sveca i Longija kak su se izrugivali s Nijemcima kaj im Arapi drpaju žene na Novogodišnjoj noći da kakvi su to mužjaci. E pa kakvi ste vi?  Talijani vam seru po dvorištu a vi ih častite grapom i makjatom!
Pa..nikakvi..ali Svabi su preokupirani poselom standardno pa,su cak zahvalni ako im netko zene zadovoljava..bitna je bilanca... lol!

stoicega se sve nagledah Effa,Svabija je vec pala..Kozojebima Svabi ne smiju nis reci,a ovi rade sto zele..
Eldorado-Job centar prebacuje na racune Kozojeba potrebitu lovu,a ovi samo šlingaju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:28

Niks kreiranje obitelji još. Odgođeno do daljnjega. Budem ja u pedesetoj i dalje drkica. Ajte vi gospodo draga svi kolektivno skinite mi se s kurza. Maltretirajte vi nekog drugog sa natalitetom i demografijom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:28

maggie13 wrote:
da, ruga se Sevi jer ima 45 godina i vjerojatno joj je to bila zadnja sansa.

pa kakve on ima veze s tim koliko ona ima godina i što je imala pobačaj

ona je njega na javnoj televiziji optužila da joj je ubio nerođenu djecu, jer su joj propali umjetno oplođeni zametci, naravno da će uzvratiti lol!

da su joj djeca bitna u životu imala bi ih prije, nije tajna da ženama nakon 30. naglo opada plodnost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Eva_ Tue 27 Jun - 12:29

pismejker wrote:
Eva_ wrote:Joj Deda, i ti ga sad kakaš!

Kao da je hrvatsko pravosuđe prvi put ispalo stupidno. Pa prst u šupku je ličko rukovanje, novac nije imovina i kaj sve nije iskomponirano u novoj državi. A koliko je žena ubijeno od strane nasilnih partnera ne treba spominjat posebno. I ti sad na sve to plješćeš toj i takvoj državi!
A sam da vas podsjetim, možda ne tebe, ali Sveca i Longija kak su se izrugivali s Nijemcima kaj im Arapi drpaju žene na Novogodišnjoj noći da kakvi su to mužjaci. E pa kakvi ste vi?  Talijani vam seru po dvorištu a vi ih častite grapom i makjatom!
Pa..nikakvi..ali Svabi su preokupirani poselom standardno pa,su cak zahvalni ako im netko zene zadovoljava..bitna je bilanca... lol!

stoicega se sve nagledah Effa,Svabija je vec pala..Kozojebima Svabi ne smiju nis reci,a ovi rade sto zele..
Eldorado-Job centar prebacuje na racune Kozojeba potrebitu lovu,a ovi samo šlingaju...
Pa evo u čemu je razlika između vas i tih uškopljenih Nijemaca? Svi ste eunusi.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Eva_ Tue 27 Jun - 12:30

Ma Severina sam kontaminira ovaj slučaj. Bolje da čkomi i povuče se.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:32

maggie13 wrote:
glas uhljeba wrote:
maggie13 wrote:
neovisno tko je kriv ili nije kriv, objektivna stvarnost je kako sam je opisala, nestaje osjecaj sigurnosti, povjerenja, crni su se oblaci nadvili.

i tebe uznemiravaju i maltretiraju bivši?
aha, poceo si.
Ajde, stavi nekoliko prebildanih osamnaestogodisnjakinja pa se vratimo temi.
:D
pitanje je na mjestu, kad imaš takve osjećaje nedostatka sigurnosti, povjerenja itd.

misliš da bavljenje sportom i vitka linija nisu nešto pozitivno što bi se trebalo promicati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:35

Samo mi nemojte upadat s šemom A šta se neženiš oli si peder ?

NIsam peder a ovo šta ste danas vidili je samo masovna javna društvena pojava zašto se ja nepribližavam tim vodama.

A vi ....pitat cete se vec za godinu dana A GDJE SU DJECA ?

E NEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:37

Eva_ wrote:Talijani vam seru po dvorištu a vi ih častite grapom i makjatom!

možda si u pravu, trebali bi braniti Severinu od Srba, i Ninu od Talijana, jer to su tako fine ženske za koje se isplati položiti život :D

njihov jedini grijeh je što su se krivo zaljubile, srce ih je prevarilo pa se udale za bogate muškarce, jer im je ljubav bila najbitnija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:38

gdje je Crvenkasti da brani Hrvatice od stranaca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Kermit Tue 27 Jun - 12:39

Mrziju što mali ide u Beograd, a udala se za cigana iz južne srbije pa tko je tu lud bokte jebo???
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:40

Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:Joj Deda, i ti ga sad kakaš!

Kao da je hrvatsko pravosuđe prvi put ispalo stupidno. Pa prst u šupku je ličko rukovanje, novac nije imovina i kaj sve nije iskomponirano u novoj državi. A koliko je žena ubijeno od strane nasilnih partnera ne treba spominjat posebno. I ti sad na sve to plješćeš toj i takvoj državi!
A sam da vas podsjetim, možda ne tebe, ali Sveca i Longija kak su se izrugivali s Nijemcima kaj im Arapi drpaju žene na Novogodišnjoj noći da kakvi su to mužjaci. E pa kakvi ste vi?  Talijani vam seru po dvorištu a vi ih častite grapom i makjatom!
Pa..nikakvi..ali Svabi su preokupirani poselom standardno pa,su cak zahvalni ako im netko zene zadovoljava..bitna je bilanca... lol!

stoicega se sve nagledah Effa,Svabija je vec pala..Kozojebima Svabi ne smiju nis reci,a ovi rade sto zele..
Eldorado-Job centar prebacuje na racune Kozojeba potrebitu lovu,a ovi samo šlingaju...
Pa evo u čemu je razlika između vas i tih uškopljenih Nijemaca? Svi ste eunusi.
Razlika..??Effa Prpošna..kak to mozers reci...

Pa stavi Longija i menea i daj nam 4 cure,pa da vidimo tko ce imati muda da ih protiv volje šlata...strgali bi ih ko pes masnu krpu... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:41

I u biti napravili ste mi uslugu jer mi je vec dopizdilo da ljudima odgovorama ( kao da moram jbte ) zašto se neženim ....eto sad ovo je bilo masovno i javno meni ispred nosa ......samo kažem pa da mi ga otme i svi vi protiv mene.

BY BY
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 7 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum