ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 26/6/2017, 17:30

Eva_ wrote:bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Trgmarsalatita

ja sam ZA, samo da nama ne upravlja ZG i bosansko-vlaška ekipa(iako i sam pripadam njima :D )

Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 26/6/2017, 17:31

bosansko-vlaška-dalmatinska imigracija izmjenila demografiju Zagreba .. slično kao što je imigracija 45 izmjenila demografsku sliku ZGa, sada novi val imigranata 90tih,2000tih napravio slično

Centralizacija ZGa, dovukla stotine tisuća ljudi iz Dalmacije i Hercegovine, jebiga kuku lele
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by vuksadinare 26/6/2017, 17:37

Pinochet wrote:bosansko-vlaška-dalmatinska imigracija izmjenila demografiju Zagreba .. slično kao što je imigracija 45 izmjenila demografsku sliku ZGa, sada novi val imigranata 90tih,2000tih napravio slično

Centralizacija ZGa, dovukla stotine tisuća ljudi iz Dalmacije i Hercegovine, jebiga  kuku lele
ja ih bas naprotiv respektiram znaju se skrbiti o sebi i obiteljski ljudi su...primjerice purgeri su nemarni mogli bi zivjet u vlaznim stanovima 100 godina ali za birtiju se mora imat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 26/6/2017, 17:42

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:bosansko-vlaška-dalmatinska imigracija izmjenila demografiju Zagreba .. slično kao što je imigracija 45 izmjenila demografsku sliku ZGa, sada novi val imigranata 90tih,2000tih napravio slično

Centralizacija ZGa, dovukla stotine tisuća ljudi iz Dalmacije i Hercegovine, jebiga  kuku lele
ja ih bas naprotiv respektiram znaju se skrbiti o sebi i obiteljski ljudi su...primjerice purgeri su nemarni mogli bi zivjet u vlaznim stanovima 100 godina ali za birtiju se mora imat
svaka čast na tome, međutim većina hercegovaca-vlaja je došla u ZG sa namjernom da se uhljebi i parazitira .. što je ironično jer u Dalmaciji se ljudi ubijaju od posla, a isti Dalmatinac u ZGu je uglavnom parazit.. isto vrijedi za Hercegovce koji isto se ubijaju u Dalmaciji, Njemačkoj, a u ZGu se uglavnom parazitiraju.. ali to nije tema..

promjenila se demografija, promjenile se ideološke vrijednosti.. nove ideološke vrijednosti su katolička crkva, use-nase-podase, ujkani itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by vuksadinare 26/6/2017, 17:43

inace ja kao desnicar sam protiv ukidanja titovog imena...mada cu biti iskren ne znam bas tu na forumu imali neko cija je familija stradala od partizana pa i cetnika kao moja...mozemo dat podatke ako ne vjerujete...marcell kuka za otetim stanom a meni su partizani roknuli pola familije sa materine strane a cetnici pak pola sa oceve...jedan clan s oceve strane stradao je i od ustasa..meni ide vise na quratz to prepucavanje oko imena...trgova....meni svejedno ostalo ime ili ne ne razbijam glavu oko toga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by IL Risorto 26/6/2017, 18:00

vuksadinare wrote:inace ja kao desnicar sam protiv ukidanja titovog imena...
Ajde vuče ne prdi,veseliš se kao i svaki pravi antitioist.Šta tu ima loše,veselit se penalu u produžecima.
Kao što Pinochet reče,demografska slika se promjenila,slično kao i nakon 1945 god.
Antifašizam u Zg izumire a glupa bosansko-vlaško -dalmatinska katolčad kote po 10tak djece,te njima je međugorska gospa uzor i ideal a ne drug Tito,trice i kučine.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by debotoijusto 26/6/2017, 18:13

U 18 sati Bandić se obratio javnosti. Rekao je kako je ovaj trg već dugi niz godina mjesto prijepora.
"Još odzvanjaju propusti ljevice od prije nekoliko dana i desnice od prije dva mjeseca. I tako iz godine u godinu. Kruha i igara, zabavljanja ljudi temama iz prošlosti. Mislio sam da ima razuma da se ovo riješi na referendumu", rekao je Bandić.
"Moj prijedlog će biti na prvoj sjednici da se ovaj trg s ovim nacionalnim simbolima zove Trg Republike Hrvatske"

eto , svi zadovoljni a bandinjo se jos jednom jebao a nije uslo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by IL Risorto 26/6/2017, 18:17

debotoijusto wrote:
U 18 sati Bandić se obratio javnosti. Rekao je kako je ovaj trg već dugi niz godina mjesto prijepora.
"Još odzvanjaju propusti ljevice od prije nekoliko dana i desnice od prije dva mjeseca. I tako iz godine u godinu. Kruha i igara, zabavljanja ljudi temama iz prošlosti. Mislio sam da ima razuma da se ovo riješi na referendumu", rekao je Bandić.
"Moj prijedlog će biti na prvoj sjednici da se ovaj trg s ovim nacionalnim simbolima zove Trg Republike Hrvatske"

eto , svi zadovoljni a bandinjo se jos jednom jebao a nije uslo
Lopov stari.Uzeo neutralno ime,tak da i fašisti i komunisti ako budu protiv toga,može reć,,vi ste protiv Republike Hrvatske''
Ajde,barem nek ne bude ,,Kazališni trg'' kak su ga zvali za vrijeme NDH
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by debotoijusto 26/6/2017, 18:21

Iknar je gay wrote:
debotoijusto wrote:
U 18 sati Bandić se obratio javnosti. Rekao je kako je ovaj trg već dugi niz godina mjesto prijepora.
"Još odzvanjaju propusti ljevice od prije nekoliko dana i desnice od prije dva mjeseca. I tako iz godine u godinu. Kruha i igara, zabavljanja ljudi temama iz prošlosti. Mislio sam da ima razuma da se ovo riješi na referendumu", rekao je Bandić.
"Moj prijedlog će biti na prvoj sjednici da se ovaj trg s ovim nacionalnim simbolima zove Trg Republike Hrvatske"

eto , svi zadovoljni a bandinjo se jos jednom jebao a nije uslo
Lopov stari.Uzeo neutralno ime,tak da i fašisti i komunisti ako budu protiv toga,može reć,,vi ste protiv Republike Hrvatske''
Ajde,barem nek ne bude ,,Kazališni trg'' kak su ga zvali za vrijeme NDH

dobro je ovo odigra


Last edited by debotoijusto on 26/6/2017, 18:22; edited 1 time in total (Reason for editing : kgu)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 26/6/2017, 18:23

Pinochet wrote:bosansko-vlaška-dalmatinska imigracija izmjenila demografiju Zagreba .. slično kao što je imigracija 45 izmjenila demografsku sliku ZGa, sada novi val imigranata 90tih,2000tih napravio slično

Centralizacija ZGa, dovukla stotine tisuća ljudi iz Dalmacije i Hercegovine, jebiga  kuku lele
Kakva imigracija devedesetih? Bio je rat i Tudjmanovo humano preseljenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by IL Risorto 26/6/2017, 18:23

Hrvoje Maligec wrote:1947. jedan se zagrebački trg iz imena osobe izuzetno važne za Hrvatsku preimenovao u bezlični Trg republike iz ideoloških razloga.
2017. jedan se zagrebački trg iz imena osobe izuzetno važne za Hrvatsku preimenovao u bezlični Trg republike iz ideoloških razloga.
pa zar nakon 70 godia,pitam se hoće li za 70god. isto biti i s Tuđmanovom ostavštinom
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by IL Risorto 26/6/2017, 18:26

debotoijusto wrote:
Iknar je gay wrote:
debotoijusto wrote:
U 18 sati Bandić se obratio javnosti. Rekao je kako je ovaj trg već dugi niz godina mjesto prijepora.
"Još odzvanjaju propusti ljevice od prije nekoliko dana i desnice od prije dva mjeseca. I tako iz godine u godinu. Kruha i igara, zabavljanja ljudi temama iz prošlosti. Mislio sam da ima razuma da se ovo riješi na referendumu", rekao je Bandić.
"Moj prijedlog će biti na prvoj sjednici da se ovaj trg s ovim nacionalnim simbolima zove Trg Republike Hrvatske"

eto , svi zadovoljni a bandinjo se jos jednom jebao a nije uslo
Lopov stari.Uzeo neutralno ime,tak da i fašisti i komunisti ako budu protiv toga,može reć,,vi ste protiv Republike Hrvatske''
Ajde,barem nek ne bude ,,Kazališni trg'' kak su ga zvali za vrijeme NDH

dobro je ovo odigra
Baš me zanima koliko je kokaina pošmrkao prije nego mi je sinula ova briljantna ideja.Jer tko god nakon njega bude možda imao namjeru mjenjati i vraćati staro-novo ime trga(Maršala Tita) uvijek će desničari kmečati kako bi ta osoba mrzila Hrvatsku,odnosno voli Tita više od Hrvatske.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 26/6/2017, 18:27

dobro. a sad bez puno pompe i prenemaganja neka Istru i Dalmaciju vrate Italiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by debotoijusto 26/6/2017, 18:29

Iknar je gay wrote:
debotoijusto wrote:
Iknar je gay wrote:
debotoijusto wrote:
U 18 sati Bandić se obratio javnosti. Rekao je kako je ovaj trg već dugi niz godina mjesto prijepora.
"Još odzvanjaju propusti ljevice od prije nekoliko dana i desnice od prije dva mjeseca. I tako iz godine u godinu. Kruha i igara, zabavljanja ljudi temama iz prošlosti. Mislio sam da ima razuma da se ovo riješi na referendumu", rekao je Bandić.
"Moj prijedlog će biti na prvoj sjednici da se ovaj trg s ovim nacionalnim simbolima zove Trg Republike Hrvatske"

eto , svi zadovoljni a bandinjo se jos jednom jebao a nije uslo
Lopov stari.Uzeo neutralno ime,tak da i fašisti i komunisti ako budu protiv toga,može reć,,vi ste protiv Republike Hrvatske''
Ajde,barem nek ne bude ,,Kazališni trg'' kak su ga zvali za vrijeme NDH

dobro je ovo odigra
Baš me zanima koliko je kokaina pošmrkao prije nego mi je sinula ova briljantna ideja.Jer tko god nakon njega bude možda imao namjeru mjenjati i vraćati staro-novo ime trga(Maršala Tita) uvijek će desničari kmečati kako bi ta osoba mrzila Hrvatsku,odnosno voli Tita više od Hrvatske.

jos nije gotovo , domacica i hasan mogu odbit ovo iz "povijesnih" razloga , desnica zna iznenadit gluposcu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by IL Risorto 26/6/2017, 18:34

debotoijusto wrote:
Iknar je gay wrote:
debotoijusto wrote:
Iknar je gay wrote:
debotoijusto wrote:

eto , svi zadovoljni a bandinjo se jos jednom jebao a nije uslo
Lopov stari.Uzeo neutralno ime,tak da i fašisti i komunisti ako budu protiv toga,može reć,,vi ste protiv Republike Hrvatske''
Ajde,barem nek ne bude ,,Kazališni trg'' kak su ga zvali za vrijeme NDH

dobro je ovo odigra
Baš me zanima koliko je kokaina pošmrkao prije nego mi je sinula ova briljantna ideja.Jer tko god nakon njega bude možda imao namjeru mjenjati i vraćati staro-novo ime trga(Maršala Tita) uvijek će desničari kmečati kako bi ta osoba mrzila Hrvatsku,odnosno voli Tita više od Hrvatske.

jos nije gotovo , domacica i hasan mogu odbit ovo iz "povijesnih" razloga , desnica zna iznenadit gluposcu
Pa možda nađu kompromis,mada ima smisla to što tvrdiš.Trebao je referendum.Svatko sa svojim prijedlogom.
Evo,recimo,,trg Ivice Todorića'' ili Ive Sanadera ili Nadana Vidoševića ili Miroslava Kutle ili Željaka Malnara i njegove ekipe.itd..
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by debotoijusto 26/6/2017, 18:53

Iknar je gay wrote:
debotoijusto wrote:
Iknar je gay wrote:
debotoijusto wrote:
Iknar je gay wrote:
Lopov stari.Uzeo neutralno ime,tak da i fašisti i komunisti ako budu protiv toga,može reć,,vi ste protiv Republike Hrvatske''
Ajde,barem nek ne bude ,,Kazališni trg'' kak su ga zvali za vrijeme NDH

dobro je ovo odigra
Baš me zanima koliko je kokaina pošmrkao prije nego mi je sinula ova briljantna ideja.Jer tko god nakon njega bude možda imao namjeru mjenjati i vraćati staro-novo ime trga(Maršala Tita) uvijek će desničari kmečati kako bi ta osoba mrzila Hrvatsku,odnosno voli Tita više od Hrvatske.

jos nije gotovo , domacica i hasan mogu odbit ovo iz "povijesnih" razloga , desnica zna iznenadit gluposcu
Pa možda nađu kompromis,mada ima smisla to što tvrdiš.Trebao je referendum.Svatko sa svojim prijedlogom.
Evo,recimo,,trg Ivice Todorića'' ili Ive Sanadera ili Nadana Vidoševića ili Miroslava Kutle ili Željaka Malnara i njegove ekipe.itd..

evo moj skromni

trg mile martica

njegova glupost utkana u sam bitak samostalne HR
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by debotoijusto 26/6/2017, 19:20

Hasanbegović nam je kazao kako novo ime nije po njegovom ukusu.
"Nije po mom ukusu, ali ako je to cijena, može se zvati i Trg maslačaka", kazao nam je.
Osvrnuo se i na to hoće li Bandićev potez doprinijeti tome da gradonačelnik dobije podršku u Vijeću.
"Ovo nije dovoljno da damo podršku Bandiću. Ovo je samo osnova da počnemo razgovarati", kratko je kazao Hasanbegović.

dobar , 3:3 , servis bandinjo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 26/6/2017, 19:31

Jedna redikulozna udruga podiže spomen ploču Francetiću; bit će, naravno, zanimljiva reakcija Vlade

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Franceti%C4%87_and_Serbian_refugees_1942-656x365


Redakcija Telegrama maloprije je dobila poziv na svečano podizanje spomen obilježja ustaši Juri Francetiću na njegovoj rodnoj kući u Otočcu. Događanje je zakazano u subotu, a organizira ga Hrvatska akademija znanosti i umjetnost u dijaspori (HAZUD). Ukoliko niste upoznati s njihovim radom, možda vas ime ove redikulozne udruge zbuni, no ona nije povezana sa službenom Hrvatskom akademijom znanosti i umjetnosti.

“Tragom projekta Velebitsko-vukovarski pobjednički krug, naslovnik ogranizira obilježavanje 105. obljetnice Jure Francetića, hrvatskoga političara i legendarnog vojskovođe iz Drugog svjetskog rata protiv udruženja talijanskog i srpskog fašizma”, stoji u pozivnici.
Prošla ploča mu je, piše, ‘brutalno uklonjena’

U teško čitljivom dopisu obračunavaju se sa Slavkom Goldsteinom i plasiraju tezu kako je Francetić zapravo bio ustaša-antifašist. Dalje tvrde kako se od 2000. do danas provodi “kriminalizacija Domovinskog rata”. Argumentirajući tu tezu, spominju kako je 20014. “brutalno uklonjena spomen ploča Francetiću u Slunju”.

Osim medijima, pozivnica je stigla i predsjednici Kolindi Grabar Kitarović, premijeru Andreju Plenković te predsjedniku Sabora Gordanu Jandrokoviću.

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Francetic

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t19777p20-bandic-ipak-mjenja-ime-trgu-marsala-tita
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by RayMabus 26/6/2017, 19:35

http://www.index.hr/vijesti/clanak/markovina-bandic-se-odlucio-za-civilizacijski-potop-hrvatske/979205.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by crvenkasti 26/6/2017, 20:05

.. bojovnik protiv srpskog fašizma, posebice u Istočnoj Bosni Hercegovini gdje su združene srpsko-četničke i jugoslavensko komunističke snage 1995 godine počinile međunarodno osuđeni genocid u Srebrenici

Jure Francetić je unaprijed klao Srbe po istočnoj Bosni jer je znao da će oni za 40-50 godina počiniti genocid u Srebrenici.

Vizionar.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by orion 26/6/2017, 20:09

kruha i igara

"Riječi prezira koje je dobacio Juvenal (Satire, X, 81) rimskoj svjetini koja je na Forumu Romanumu tražila jedino žita i besplatnih igara u cirkusu ili gladijatorskim borbama u areni. S obzirom na to da je u to vrijeme jedna petina stanovnika Hrvatske  živjela o državnom trošku, jer nije radila ništa, te riječi nisu imale samo preneseno značenje, kao što ga imaju danas, kad se s njima hoće reći da je svjetini stalo jedino do toga da se najede i da se zabavlja a ne da vodi brigu o stvarima od općeg interesa."

uz dodatak da  se vlastodršci obilato nabacuju sa manje kruhom, više igrama - bude to na kraju sarma, pa bude donekle podnošljivo.


a spomen ploča dragom nam Jurici - to previlazi cirkuse i gladijatore - to potpada pod tip har core perverzija.

...tak da i malo žešći igrači imaju dostojnu zabavu
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 2 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum