ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by epikur37 26/6/2017, 23:07

n_razbojnik wrote:
epikur37 wrote:Što ćemo sada s preostalim spomenicima NOB-a?
Pomalo, demokracki ćemo ih zamijeniti stečcima Handzar divizije

Korak po korak....prvo Juru u otočac....

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by vuksadinare 26/6/2017, 23:09

Iknar je gay wrote:
vuksadinare wrote:inace iskreno hase je opcinjen osvetom zato sto mu je tito roknuo dedu...pa jebote meni je roknuo pola familije sa majcine strane...pa sto bi ja trebao napraviti masakr..nad bivsim partizanima..ili esih kog je ona izgubila...malo joj tata bio maltretiran..marcellu copili stan
....daj vise ostavite povijest od skoro pa prije 100 godina iza sebe...vazi i za partizaniju sa druge strane...jbg ja svoje clanpve obitelji ne mogu vratiti bilo davno...ubijeni su za ideale da nisu oni bili bi ovi drugi jbg ovi popusili rat...strasan ceh je placen zbog idiota pavelica...
Aj ne seri vuće i ne moraliziraj o nečemu što ti ne pristaje.Svi mi ovdje jako dobro znamo kako tko diše,tako da pišaš uz vjetar.
ne serem..moje polaziste je domovinski rat...cega se sjecam i ciji sam svjedok bio..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by vuksadinare 26/6/2017, 23:10

epikur37 wrote:
Iknar je gay wrote:
vuksadinare wrote:inace iskreno hase je opcinjen osvetom zato sto mu je tito roknuo dedu...pa jebote meni je roknuo pola familije sa majcine strane...pa sto bi ja trebao napraviti masakr..nad bivsim partizanima..ili esih kog je ona izgubila...malo joj tata bio maltretiran..marcellu copili stan
....daj vise ostavite povijest od skoro pa prije 100 godina iza sebe...vazi i za partizaniju sa druge strane...jbg ja svoje clanpve obitelji ne mogu vratiti bilo davno...ubijeni su za ideale da nisu oni bili bi ovi drugi jbg ovi popusili rat...strasan ceh je placen zbog idiota pavelica...
Aj ne seri vuće i ne moraliziraj o nečemu što ti ne pristaje.Svi mi ovdje jako dobro znamo kako tko diše,tako da pišaš uz vjetar.

a baš :D

Vucina je prvi za obracun s partizanima i preventivni udar na Srbe :)
za partizane me zaboli quratz..ovi si o njima ak su za hrvatsku dobrodosli ako ne jbg onda...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by epikur37 26/6/2017, 23:22

No sad, jedan kratak post s mojim ozbiljnim stavom o ovom.

Podržavam promjenu imena trga i to baš ovako kako je Bandić predložio, Trg Republike Hrvatske.

Doduše, ovo pitanje je godinama skupilo previše kontroverzi i naboja pa je po meni bilo bolje stvar riješiti referendumom.

Također nije mi drago što je ovu inicijativu i promjenu (koju podržavam) iznijela opcija Esih-Hasanče, jer su samo novi izdanci stare i zaostale hrvatske desnice. Ništa novo i suvremeno.

Kaj se tiče Tita mislim da zaslužuje neko manje reprezentativno mjesto kao i neki ljudi koji su djelovali u NDH i slično.

Moje mišljenje je da ozbiljna nacija mora biti inkluzivna prema svojoj prošlosti, držati kontinuitet, integrirati sve i iz svega isticati pozitivno.

Trend obračuna s totalitarizmima u smislu potpune negacije i brisanja, koji su neke nezrele i sitne nacije s istoka europe popušile, samo ih je potkopao i učinio desubjektiviziranim marionetama.


Hrvatska državna misao i povijest ne počinju 90.-te nego se plete otpočetka, sapliće, diže i provlači kroz sve i svašta...odsijecati to na takav način doista je znak izmanipulirane i nezrele nacije s upitnim subjektivitetom.

Nije ili/ili, niti ni/ni, nego i/i.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by catabbath 26/6/2017, 23:29

LOL bosančerosi i mujage okupirali Zagreb kao 41ve.

_________________
bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by RayMabus 26/6/2017, 23:35

Puca mi kuraz kako ce se usrani trg zvat al sam isto na onom usranom Imbexu glasao za trg RH samo da lijevicarima dižem paru.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pitamo-vas-koje-ime-je-bolje-trg-marsala-tita-ili-trg-republike-hrvatske/979203.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 27/6/2017, 00:01

RayMabus wrote:Puca mi kuraz kako ce se usrani trg zvat al sam isto na onom usranom Imbexu glasao za trg RH samo da lijevicarima dižem paru.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pitamo-vas-koje-ime-je-bolje-trg-marsala-tita-ili-trg-republike-hrvatske/979203.aspx

Trg maršala Tita 67%

Trg Republike Hrvatske 33%
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 27/6/2017, 00:04

epikur37 wrote:No sad, jedan kratak post s mojim ozbiljnim stavom o ovom.

Podržavam promjenu imena trga i to baš ovako kako je Bandić predložio, Trg Republike Hrvatske.

Doduše, ovo pitanje je godinama skupilo previše kontroverzi i naboja pa je po meni bilo bolje stvar riješiti referendumom.

Također nije mi drago što je ovu inicijativu i promjenu (koju podržavam)  iznijela opcija Esih-Hasanče, jer su samo novi izdanci stare i zaostale hrvatske desnice. Ništa novo i suvremeno.

Kaj se tiče Tita mislim da zaslužuje neko manje reprezentativno mjesto kao i neki ljudi koji su djelovali u NDH i slično.

Moje mišljenje je da ozbiljna nacija mora biti inkluzivna prema svojoj prošlosti, držati kontinuitet, integrirati sve i iz svega isticati pozitivno.

Trend obračuna s totalitarizmima u smislu potpune negacije i brisanja, koji su neke nezrele i sitne nacije s istoka europe popušile, samo ih je potkopao i učinio desubjektiviziranim marionetama.


Hrvatska državna misao i povijest ne počinju 90.-te nego se plete otpočetka, sapliće, diže i provlači kroz sve i svašta...odsijecati to na takav način doista je znak izmanipulirane i nezrele nacije s upitnim subjektivitetom.

Nije ili/ili, niti ni/ni, nego i/i.

vidi ustašu kako je oživio sav pun pavelića bogtejebo.

kakvo i/i ?? nema znaka jednakosti između ustaške naci klerofašističke zvjeradi i antifašističkog pokreta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by RayMabus 27/6/2017, 00:04

Je al je lijevicarski portal , znaci u praksi je to ono 55% za trg RH.

POTOP.

Idemo dalje , Hr mora okrenit novu stranicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 27/6/2017, 00:46

RayMabus wrote:Je al je lijevicarski portal , znaci u praksi je to ono 55% za trg RH.

POTOP.

Idemo dalje , Hr mora okrenit novu stranicu.

otprilike demografska struktura ZGa se promjenila, Bandić natrpao Hercegovce i Dalmatince na gradsku sisu, HDZ dok je bio na vlasti trpao isto Hercegovce i Dalmatince. SDP da je bio pametan trebao je natrpati 50 000 ljudi iz Rijeke i Istre koji bi bili za Tita.. ovi u Dalmaciji su recimo 65% kontra tita a 35% za, a u hercegovini je 95% kontra tite.. a pošto većina dalmatinaca u ZGu je preko HDZ/Bandić veze , to znači da je i njih 95% kontra tita.

demografska slika ZGa se promjenila, i tito šaptom pade



mene iskreno boli kurac, mislim to, ustaše i partizani je "opijum za narod"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by darth_vader 27/6/2017, 01:30

Brain32 wrote:
Eva_ wrote:Treba Hrvate jebat dan i noć i ne dat im da vrište.
Kak to misliš - treba?
Dobra... :vaultboy1
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by vuksadinare 27/6/2017, 07:15

...kako god bilo ocito je da je kombanicaija esih/hasanbegovic ovim primjerom pokazala da ce drzat za jajca svakog..bandic je po njegovu zalost naletio kao prvi primjer...i bice jos ohoho zahtjeva bandicu sto hasanbegovic nije ni krio ovo je tek pocetak..a vidljivo je i na ovom primjeru da hasanbegovic/esih nece popustati...sljedecio na udaru ej plenkovic koji ionako ima klimavu vecinu...koja se sutar moze promjenitina njegovu stetu...ali plenkovic za razliku od bandica ima jos jedan mac nad glavom onaj iz brisela...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Eva_ 27/6/2017, 11:26

jasambrend wrote:
Brain32 wrote:
Eva_ wrote:Treba Hrvate jebat dan i noć i ne dat im da vrište.
Kak to misliš - treba?
Dobra... :vaultboy1
 bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 1f600 treba pojačat i ne držat za sise:)
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Eva_ 27/6/2017, 11:30

A propos sexa, jedan naš poznanik ovog proljeća je obolio od ovčje gripe. Kak je zaista rijetka bolest zezali su ga muški da ju nije smio ljubit već sam guzit.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 27/6/2017, 11:33

catabbath wrote:LOL bosančerosi i mujage okupirali Zagreb kao 41ve.
no shitt ?? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by vuksadinare 27/6/2017, 11:35

a '45 ga okupirali 'domicilni' sa kozare,banije i kursumlije.. :cleanteeth
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 27/6/2017, 11:36

vuksadinare wrote:a '45 ga okupirali 'domicilni' sa kozare,banije i kursumlije.. :cleanteeth
prilicno je izmiksano to kod vas...bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 2698934192
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by vuksadinare 27/6/2017, 11:42

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:a '45 ga okupirali 'domicilni' sa kozare,banije i kursumlije.. :cleanteeth
prilicno je izmiksano to kod vas...bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 2698934192
ljudi pricaju o zagrebu a pojma nemaju narocito oni sa strane...prava purgerstina je vec praticno nestajala 1918 godien ulaskom u kraljevinu...i naseljavanjem oficira vojske kraljevine jugoslavije iz srbije,bosne...zatim između dva svjetska rata dolazilo ej mnogo ljudi iz like,zagorja,slavonije,vojviodine...da bi nakon '45 masovvno poceli dolaziti iz bosne,korduna,dalamcije,hercegovine,srbije,vojna lica....isto i nakon '91 do danas...pa mi glupo tvrditi o pravim 'zagrepcanima'....najbolej kad mi o bosancima prebacuje onaj koji je drugo ili trece koljeno u zagrebu a bosanskog ili drugog porijekla....jebote recimo sedamdesetih i osamdesetih nisi mogao proci tada trgom republike a da en cujes dalamtinski ili bosanski dijalekt..neka eva potvrdi...opcina pescenica je bila gotovo 80% sastavljena od ljudi bh-a porijeklom..tek borongaj,folka i fernescica su jos zadrzali nesto starog stiha..kazem nesto..trnje je bilo okupirano od vojnih lica pretezno ekavskog i bosanskog dijalekta..novi zagreb,spansko mahom dalmosi...dubrava,sesvete bosanci,hercegovci,janjevci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Eva_ 27/6/2017, 11:48

Nestal je davno građanski štih.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Guest 27/6/2017, 11:54

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:a '45 ga okupirali 'domicilni' sa kozare,banije i kursumlije.. :cleanteeth
prilicno je izmiksano to kod vas...bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 2698934192
ljudi pricaju o zagrebu a pojma nemaju narocito oni sa strane...prava purgerstina je vec praticno nestajala 1918 godien ulaskom u kraljevinu...i naseljavanjem oficira vojske kraljevine jugoslavije iz srbije,bosne...zatim između dva svjetska rata dolazilo ej mnogo ljudi iz like,zagorja,slavonije,vojviodine...da bi nakon '45 masovvno poceli dolaziti iz bosne,korduna,dalamcije,hercegovine,srbije,vojna lica....isto i nakon '91 do danas...pa mi glupo tvrditi o pravim 'zagrepcanima'....najbolej kad mi o bosancima prebacuje onaj koji je drugo ili trece koljeno u zagrebu a bosanskog ili drugog porijekla....jebote recimo sedamdesetih i osamdesetih nisi mogao proci tada trgom republike a da en cujes dalamtinski ili bosanski dijalekt..neka eva potvrdi...opcina pescenica je bila gotovo 80% sastavljena od ljudi bh-a porijeklom..tek borongaj,folka i fernescica su jos zadrzali nesto starog stiha..kazem nesto..trnje je bilo okupirano od vojnih lica pretezno ekavskog i bosanskog dijalekta..novi zagreb,spansko mahom dalmosi...dubrava,sesvete bosanci,hercegovci,janjevci
ufffff....a onda 70 godina Srbovi na vlasti i ljubav Hrvatica prema gentlemaskim Srbima..bractvo&jedinstvo,radne akcije,nove ljubavi....

Dobro je Tito rekao..to raspelesti bilo bi ravno bezumlju.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita - Page 6 Empty Re: bandić ipak mjenja ime Trgu Maršala Tita

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum