ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 15:12

Preveć su kozumirali čavel v glavu.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Guest Fri 16 Jun - 15:20

Eva_ wrote:Preveć su kozumirali čavel v glavu.

ma šalimo se???
pa preci su im stoljećima krvarili za tu jebenu grudu zemlje kopali je i obrađivali sanjali državu nisu je dočekali evo sad nihovi potomci im sav trud krv znoj i suze i nade razjebaše i uništiše u 20 godina jebem im sve njihove svetinje kad ih već oni sami tako brutalno jebu i vrijeđaju.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 15:23

Vjerodostojno, kak je moto HDZ-a
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:24

Pa ja nisan didovine ništa proda , štaviše na parcelici od 700 kvadrata napravija sam dva stana ukupne vrijednosti 100 kvadrata plus dva parkinga.

Ja bih prije rekao da je to dobar posao a ne raspacavanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 15:25

Di je čardak škvadra? Mora da crtaju svoje grafikone u kojima će zajebat i Grčića. Pad je negativni rast i ostale mantre.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 15:26

RayMabus wrote:Pa ja nisan didovine ništa proda , štaviše na parcelici od 700 kvadrata napravija sam dva stana ukupne vrijednosti 100 kvadrata plus dva parkinga.

Ja bih prije rekao da je to dobar posao a ne raspacavanje.
Ne moraš ni prodat. Država će ti se upisat u gruntovnici sama, samo jedan dan zakasni s porezom na nekretnine, ide ovrha i stric Hanžika ti je novi gazda.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Guest Fri 16 Jun - 15:27

evo što kaže Friedrich Engels

Engelsov stav prema Hrvatima i Slovencima

Engels tvrdi, da su Hrvati i Slovenci narod bez povijesti:

"Wo ist die Geschichte der illyrischen Slowenen, der Dalmatiner, Kroaten und Schokazen?... ("Gdje je povijest ilirskih Slovenaca, Dalmatinaca, Hrvata i Šokaca (naziv na Hrvate iz Slavonije, Baranje i zapadne Bačke)...")”

Engelsov stav prema Slavenima:

Postoje izjave Engelsa koje upućuju na njegovu netrepeljivost prema Slavenima, koja seže jos iz doba Proljeća naroda, a u jednoj od njih Engeles je izjavio kako su Južni Slaveni kontrarevolucionarni, nazadni narodi koji će "završiti na smetlištu povijest".

Navodi i nad su Nijemci i Mađari sve ove male zakržljale, nemoćne nacijice ujedinili u veliku državu i time ih osposobili da sudjeluju i povijesnom razvoju od kojega bi, prepuštene sebi, ostale sasvim po strani.

Ali prema Engelsu je najveći "zločin" Nijemaca i Mađara je svakako što su oni tih 12 milijuna Slavena spriječili u tome da se poturče!.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:27

Odo popit još dvi pive , vruce je , fino cu se opit danas , necu puno al ono neka malo.

A jes raspačavanje u pm .....ja bih prije rekao da je to kapitaliziranje.

Raspacavaju ekonomski nepismeni a ne ovakvi kao ja ....doduše ja nisam na ti s emanicpacijom pa nemam djece al to nije moj problem.

To šta ste vi htjeli zaradit na jeftinoj radnoj snazi i guzit mene to cu vam ja debelo naplatiti kasnije.

TIŠ MENE EKONOMSKI MUDLAT ?

AAAAAAAAAAAAAAAAA

OCEŠ OCVEŠ KAKO DA NECEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:29

Eva_ wrote:
RayMabus wrote:Pa ja nisan didovine ništa proda , štaviše na parcelici od 700 kvadrata napravija sam dva stana ukupne vrijednosti 100 kvadrata plus dva parkinga.

Ja bih prije rekao da je to dobar posao a ne raspacavanje.
Ne moraš ni prodat. Država će ti se upisat u gruntovnici sama, samo jedan dan zakasni s porezom na nekretnine, ide ovrha i stric Hanžika ti je novi gazda.
Eh kad bi još znali gdje se treba upisat ...ha ha ha ....nisam ih prebacio na sebe ....još se vode u ugovoru .....čardak nekretnine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Guest Fri 16 Jun - 15:30

Eva_ wrote:Di je čardak škvadra? Mora da crtaju svoje grafikone u kojima će zajebat i Grčića. Pad je negativni rast i ostale mantre.

e baš si našla crkvu gdje ćeš Boga molit. ČARDAK EKIPA?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:30

čardak nekretnina ...ugovor ....treba platit porez ....5% ....ako uvedu porez na nekretnine nemogu i ovaj porez od 5%

I WIN

EKONOMIJA U MALOM PRSTU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:34

Čardak nekretnina nekretnina u ugovoru ....moja je u ugovoru al nije plačen porez

Uvedeš porez na nekretnine moraš skinit porez na prepis nekretnina

Kako god okreneš I WIN

Bitne značajke oporezivanja prometa nekretnina za stjecatelje nekretnina koje su važeće od 1.1.2017. godine:

Porez na promet nekretnina plaća se po stopi od 4% u odnosu na poreznu osnovicu što predstavlja umanjenje za 1 postotni bod.

Prijavu nastanka porezne obvezu sada ima javni bilježnik te sudovi i druga javnopravna tijela uz iznimke pri kojima je to obveza stjecatelja nekretnine:

ako ispravu o stjecanju nekretnine nije ovjerio javni bilježnik odnosno nije ju izdao sud ili drugo javnopravno tijelo
kada ispravu nije izdao sud ili drugo javnopravno tijelo a isporučitelj na isporuku nekretnine obračunava PDV
kod prijenosa porezne obveze
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:35

5% I 4%

OTPRILIKE RAZLIKA U STARTU JE OKO 20 TISUCA KUNA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:36

Okanite se vi mene i toga šta mislite da cete mi stavit soli na rep ekonomski

ovaj 1% manje pošto je to čardak nekretnina je cifra od 20 tisuca kuna manje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:40

Ja još nisam platio porez na nekretnine idioti .....to je čardak nekretnina ....u ugovoru ....kad platiš porez tvoja je ....imam vec nekretninu i nemam pravo na popust ....sad vam opale porez na nekretninu al spuštaju porez na kupnju ....to spuštanje je meni oko 20 tisuca kuna manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:42

Jbte sve vas moram učit.

A vi se vec ponadali da ce me oderat.

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 1f602

Čardak nekretnina .....u ugovru je tvoja ...porez nije plačen ....plačaš porez po postojecim zakonima kad ga plačaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:43

Sad mi hebite malter jer sam inteligentan .....a vi glupi.

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 1f602

RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:46

A jes vruce , odo srknit još dvi pive ....i ostavljam Gnječa da se čudi matematici i poreznim zahebima.

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:55

ŠTA JE ? PAPILA MACA JEZIK ?

NEMAJTE POJMA ŠTA JE ČARDAK NEKRETNINA ?

I JEBEN VAS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 16:01

Nije ni čudo šta nemate pojma o ekonomiji.

Čardak nekretnina ...nekretnina koja je u ugovoru a nije placen porez iz xy razloga npr šema zemlaj za stanove tj novogradnja .....porez plačaš po osnovici kad plačaš porez ....5% i 4% ....to vam je 20% razlika ....na 70 tisuca kuna to vam je 14 tisuca kuna manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 16:03

Koji ste vi hebeni idioti ....zato vam ja necu masu puta da vam odgovorim kad mi idete radit plašenje s porezom na nekretnine.

GLUPI STE.

KRATKO I JASNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176243
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 3 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum