ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Leviathan2 Fri 16 Jun - 14:23

Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:

čitam ovu forumsku ekipu sa čardaka i ove ostale deklarirane ustaše i simpatizere ustaštva...pitam se jel ti ljudi imaju i malo zdrave pameti? cijela hrvatska se pretvorila u ogromni Vrapče psihijatrijska klinika tolika destrukcija neviđena nešto strašno se događa s tim hrvatima.
plemenu to odgovara, cim vise ljudi se odseli lakse cemo ponovo biti vladari medjurjecja

ma izginut ćete svi čovječe nemaš pojma što se događa. uništit će vas skroz nećete vi vladat ničime jer neće biti više ničega. vi niste svjesni da srljate u kolektivni suicid i autogenocid.

wake up!!!!
pleme nisu hrvati, opstali smo 7000 godina zabiljezene proslosti i da sad  ne mozemo da  prezivimo hrvate i srbe , ih

živiš u iluziji.
c jok,  sve ce polako doci na svoje, za sad ide bolje nego je planirano

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 14:23

Imam pojma , zato i skacem na porez na nekretnine al imam i podatke iz buducnosti tako da se ne nerviram previše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Leviathan2 Fri 16 Jun - 14:24

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:A jes vruce , more 50 metara od kuce al bolje u hladu , dvije pivce i :


Opusti se i uživaj i zaboli me kuraz šta je R bogatija od Hr kad imam par nekretnina ukupne vrijednosti preko pola miljona eura.


eh, nemaš ti pojma kako će ti ekipa izbit tih preko pola milijuna eura.
ima da se cudi ko pura dreku kad mu dojdu sekvestrirat nekretnine, ima da bude pernar upomoc :D

_________________
Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 14:24

Gnječ poanta priče je da nije bitno koliko je R bogatija od Hr nego koliko si ti bogatiji ili siromašniji od prosjeka jer eto Hr je i siromašnija od Njemačke al sam ja ipak puno bogatiji od prosjecnog NIjemca ...tako da ....sve je ...RELATIVNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 14:25

Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Esco, možda ste familija.

s kime? ne kužim.
Ti i Leviathan. Obojica niste Hrvati, a živite u HR par tisuća godina.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 14:26

Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:A jes vruce , more 50 metara od kuce al bolje u hladu , dvije pivce i :


Opusti se i uživaj i zaboli me kuraz šta je R bogatija od Hr kad imam par nekretnina ukupne vrijednosti preko pola miljona eura.


eh, nemaš ti pojma kako će ti ekipa izbit tih preko pola milijuna eura.
ima da se cudi ko pura dreku kad mu dojdu sekvestrirat nekretnine, ima da bude pernar upomoc :D
Baš, ide to na bubanj da se spasi Gazdu. Faćuk već ima liste.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Leviathan2 Fri 16 Jun - 14:27

Eva_ wrote:
Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Esco, možda ste familija.

s kime? ne kužim.
Ti i Leviathan. Obojica niste Hrvati, a živite u HR par tisuća godina.
mozda daleki rodjaci, ako ako,

_________________
Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 14:32

Uf baš mi fino legla ova piva , sad ce druga.

Rut.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 14:35

A jes neka spraina u pičku materinu.

Možete vi izmišljat koje god hocete poreze al ja sam više puta pametniji od vas.

Koliko cete dizat porodiljne naknade kad stvar krahira ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 14:39

Jble vas pare i ekonomija , nebi daš ih odnijet u grob , meni je životni cilj zapalit Rajstag.

Jebo vas porez.

Birokrati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Guest Fri 16 Jun - 14:41

Eva_ wrote:
Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Esco, možda ste familija.

s kime? ne kužim.
Ti i Leviathan. Obojica niste Hrvati, a živite u HR par tisuća godina.

a netočno. u HR živimo tek od 1991. godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 14:43

Po ovoj vrucini pucaju me neke glupe besmislice , cuj ovu parolu :

ZAPALIMO RAJSTAG OSVETIMO MILOŠA OBRENOVIĆA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Guest Fri 16 Jun - 14:44

Leviathan2 wrote:
Eva_ wrote:
Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Esco, možda ste familija.

s kime? ne kužim.
Ti i Leviathan. Obojica niste Hrvati, a živite u HR par tisuća godina.
mozda daleki rodjaci, ako ako,

teško nikako. sad bih napisao ali budući na forumu ima rvacke ustaške žgadije i mentalno poremećenih neću napisat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Guest Fri 16 Jun - 14:47

RayMabus wrote:Gnječ poanta priče je da nije bitno koliko je R bogatija od Hr nego koliko si ti bogatiji ili siromašniji od prosjeka jer eto Hr je i siromašnija od Njemačke al sam ja ipak puno bogatiji od prosjecnog NIjemca ...tako da ....sve je ...RELATIVNO.

poanta je u tome da si ti već na spisku za čerupanje. nabit će ti poreze na nekretnine koje više jednog dana nećeš moći plaćati pa će ti ekipa prasnut ovrhu i izvlaštenje. a ti uživaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 14:52

Rut.

A je ide ova piva po ovoj žegi ....ko narucena.

Sine opusti se i uživaj.

Bit ce njima porez na nekretnine uskoro u francuskoj kad pocme prva francuska eu revolucija.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 14:53

Nisu mi ti francuzi nešto al uvijek su znali dizati odlicne narodne revolucije.

Ustajte prezreni na svijetu.

Razhebite sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Sora Fri 16 Jun - 14:58

Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Bit će uskoro, rade veliki Hrvati na tome, Plenky & Koly

čitam ovu forumsku ekipu sa čardaka i ove ostale deklarirane ustaše i simpatizere ustaštva...pitam se jel ti ljudi imaju i malo zdrave pameti? cijela hrvatska se pretvorila u ogromni Vrapče psihijatrijska klinika tolika destrukcija neviđena nešto strašno se događa s tim hrvatima.

Da zbilja.
Ne mogu shvatiti, dati dijagnozu.
NJprije se sjecam kad su Hrvati dobili drzavu poceli su se ponasati neprijateljski između sebe, prema drzavi vlastitoj
Nisu bili svjesni uopce
Onda se umjesalo ustastvo kao model za prave Hrvate .
To kao da NJEMCIMA prodaš foru da je hitler nsjveci njemac.
Onda se pocelo sve urušavati. Imela drzava skupa s javnim funkcijama.
Nesto strasno zbilja se događa tu confused

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:00

Ajde majke ti oni vrancuzi pomeli vladajuce kaste i kao Macrona ...ako on neuspije u šta ja cisto sumnjam oni su razocarani vladajucim kastama jer im nemogu povratit standard ...to znaci samo jedno.



ha ha ha porez na nekretnine ....bude ta giljotina dobro radila
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 15:03

Uvest cu ja njima metak između ociju a ne oni meni porez na nekretnine.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Guest Fri 16 Jun - 15:09

Sora wrote:
Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Bit će uskoro, rade veliki Hrvati na tome, Plenky & Koly

čitam ovu forumsku ekipu sa čardaka i ove ostale deklarirane ustaše i simpatizere ustaštva...pitam se jel ti ljudi imaju i malo zdrave pameti? cijela hrvatska se pretvorila u ogromni Vrapče psihijatrijska klinika tolika destrukcija neviđena nešto strašno se događa s tim hrvatima.

Da zbilja.
Ne mogu shvatiti, dati dijagnozu.
NJprije se sjecam kad su Hrvati dobili  drzavu  poceli su se ponasati neprijateljski između sebe, prema drzavi vlastitoj
Nisu bili svjesni uopce
Onda se umjesalo ustastvo  kao model za prave Hrvate .
To kao da NJEMCIMA prodaš foru da je hitler nsjveci njemac.
Onda se pocelo sve urušavati.  Imela drzava skupa s javnim funkcijama.
Nesto strasno zbilja se događa tu confused

neznam ni ja. već dugo promatram taj hrvatski fenomen totalne međusobne autodestrukcije. mislim se jebemu ti hrvati uništavaju vlastitu kuću vlastitu kuću ruše međusobno se mrze totalno disfunkcionalan narod ustvari to se niti nemože zvati narodom jer nemaju ništa zajedničko niti jedan jedini zajednički cilj osim ovaj cilj da unište sve destrukcija totalna.

ponekad te hrvate i opsujem ne zato da ih uvrijedim nego da ih psovkom trgnem iz te njihove autohipnoze pa mi umjesto da se trgnu i zapitaju hej šta se dešava zašto smo tako sebani oni meni zakucaju ban jer vrijeđam njihove svetinje majku oca i što sve ne smatraju svetinjama. a oni ne razumiju da te njihove svetinje vrijeđaju upravo oni sami. oni sami vrijeđaju vlastite roditelje i pretke time što rade i uništavaju si državu pa preci im se u grobu okreću od muke da bi uskrsnuli mislim da bi sve te svoje sadašnje vlastite potomke zaklali bez milosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 15:12

Preveć su kozumirali čavel v glavu.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije - Page 2 Empty Re: Sad je i zvanično - siromašniji i od Rumunije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum