ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:21

Ima 52 godine ....nisam ti ja Macron ...ja njoj skidam kapu ...žena je dama i radnica i netrci za parama a ima ih , radi i naradila se i sad radi za sebe .....poštujem to.

Ja nisam samo bogat nego ......i mogu te posložit na pod u roku keks.

Kako misliš da sam pomaka policu u sekundu a troje kolega je posli nije moglo vratit na misto .....šest tisuca kuna štete , platijo kešom i sad idem iduci misec kod suca na preškršaje , 1000 kuna platit jer me nece nitko zajebavat i to nešto .....imam napismeno .....poslali mi pismo .....doslovno tako piše.

..vikao i galamio da njega nece nitko zajebavat i iskorištavat.


Misliš da mlitavci pomicu predmete u sekundi koje poslije ni tri odrasla nemogu pomaknit tj jedva vrate ?

Ili micu fizički snažni.




A tek što sam lud u glavi ?

E to je vec čudo uza sve ovo nabrojano.

RATNIKA NECINI ORUŽJE NEGO UM.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Guest 13/6/2017, 22:23

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi,jesi se zaljubio u Rujku?
Pametna žena.
Definitivno.. :cleanteeth zdilaj neki posel sa njom..
mogli bi snubit rujku da se uda za longija Suspect
mogli bi..Cura ima svoje Nekretnine,pa ce se iz ljubavi prema Longiju udati..u ozbiljnim je godinama,i nece bjezati svojoj mami... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:31

Svetac i Levy ....vec su mi ih nabacivali ...kad sam prodavao zemlju na Bracu za pola milje eura.

Njihove kčerke tocnije,

Nisam ti ja taj tip.

Netko tko ima para a inteligentan je a divlji po prirodi .....taj nevata karijeru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Guest 13/6/2017, 22:33

RayMabus wrote:Svetac i Levy ....vec su mi ih nabacivali ...kad sam prodavao zemlju na Bracu za pola milje eura.

Njihove kčerke tocnije,

Nisam ti ja taj tip.

Netko tko ima para a inteligentan je a divlji po prirodi .....taj nevata karijeru.
A mogao si bar malo neobavezno umoćati u neku rusku ljepojku...ne moras se zenit... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:34

Asthar komanda sam.

Seks me nezanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Guest 13/6/2017, 22:35

RayMabus wrote:Asthar komanda sam.

Seks me nezanima.
uffff..pazi da te starost ne zapita,gdje ti je bila mladost..znaju se jojca pod stare dane zapaliti... lol!

nis,odo nes vecerati i pogledati koji film...sve mi se cini kao da je tek 6-7 sati uvece..nis,idemo prema instiktu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:36

Sve šta ja imam u ovom životu mogu zahvalit organiziciji ....od inkarnacije tj osposobavljanja slobodne volje ocu necu a ako ocu gdje , znanja , love ......moja lova je njihova.

Zato se nebrinem za lovu.

Gospođa je dama i prestanite s neumjesnim komentarima.



RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Guest 13/6/2017, 22:39

sve Rujke su dame...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:41

Nekulturni ste, malo poštivanja prema starijoj dami ....osobi koja je sama sve stekla u životu , želi radit al želi i uživat ...u prirodi i tome šta radi.

Vi cigani joj možete samo se sklonit s puta.

Zato cu se ja sklonit.

Jer sam cigan.




RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:54

Ja nisam nikakvi zaštitknik žena ...sacuvaj Bože.

Al sam muško ....to znaci da te moram imati sposobnost ubiti netrepnuvši dok receš keks.

Neodobravam ruganje zlonamjerno , nekoga gledat kao seksualni objekt i te price.

Jednom cu te pogledat šta ti znaci da ZAČEPIŠ.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:57

Ucini drugome ono šta želiš da tebi netko ucini , neucini nekome šta neželiš da tebi netko neucini.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 23:05

I nađite konacno neku curu pa se seksualno ispušite ,,,,,drugima se više skinite s kurza.

Ako bi vi jebali muvu u letu neznaci da bi i drugi.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 23:09

Nemoram ja svaki put slušat vaše nastrane seksualne frustracije šta bi vi hebavali sve šta hoda.

Mogu vam ( a to obicno i radim ,pitajte moju vojsku ako nevjerujete ) uperiti pištolj put glave i nategnuti okidac.

Aj reci riječ seks da te vidim.

Kažeš sisa ja te pošaljem metkom u prašinu.

TAKO SE TO RIJEŠAVA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 23:16

Ja sam i deprogramer i to vrlo efikasan.

Aj reci još jednom sisa da vidim jel to jace od tebe pa cu ja biti jaci od tvoje FIZIČKE INKARNACIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 23:19

RayMabus wrote:Ja sam i deprogramer i to vrlo efikasan.

Aj reci još jednom sisa da vidim jel to jace od tebe pa cu ja biti jaci od tvoje FIZIČKE INKARNACIJE.
PA CEŠ SINE ODLETIT S OVE FIZICKE RAVNI A TAMO NEMA SEKSA A UZMI NOVO TIJELO DEVET MJESCI TRUDNOCA PLUS NAJMANJE 15 GODINA DO SPOLNE ZRELOSTI TJ JEBAČINE.

RECI SISA.

AKO SMIJEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 23:48

Ai tu žensku šta ste mislili silovat cu pljunit i ostavit u pustinji da crkne .....njena karma ....nisam ja socijalna služba .....al jesam zapovijednik GF ......16 godina racunaj da ceš čekat do iduce hebacine ....

To ti se zove racio .....susprezat ceš se od seksa il ti je iduci za najbliže 16 godina.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 14/6/2017, 00:10

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Untitled-jpg

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 14/6/2017, 00:13

Tajni mehanizam Asthar komande ...trudnoca 9 mjeseci plus najmanje 15 godina spolna zrelost

oko 16 godina.

Isti nehebu u emanicpaciji.

Nakon 16 godina nehebice pocima pokolj.

To štaš ga ubit mu je ok jer ce prije tako doci do parenja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima - Page 2 Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum