ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 17:41


Njezina je životna 'štorija' zanimljivija utoliko što Hrvatsku kao svoj novi dom i mjesto za pokretanje posla nije izabrala zato što se zaljubila u Hrvata – bila bi to već notorna priča – nego zato što našu zemlju, pogotovo Dalmaciju, smatra najugodnijim kutkom za življenje.

A izbora je, i u ovim zrelijim godinama, itekako imala; Tatiana je, naime, diplomirana arhitektica, k tomu sa završenim još jednim, ekonomskim fakultetom, te dobro uhodanim poslom u rodnom gradu Samari, smještenoj u srcu Rusije, između Moskve i Urala. Iako je vodila, rekosmo, uspješan projektni biro, nije odoljela drugoj strasti i izazovu: spravljanju slastica. Tako je pohađala naknadno i jednogodišnju naobrazbu za profesiju slastičarke u svojoj zemlji Rusiji, te odlučila naučeno primijeniti u, rekosmo, Dalmaciji, koju je prvi put ugledala prije deset godina, i zaljubila se u ono što je vidjela.

- Došla sam ovdje prvi put kao projektantica privatnih vila za ruske investitore. Projektirala sam nekoliko vila u Segetu i Kaštelima, i zaljubila se u ovaj dio Dalmacije tijekom godine i pol dana, kad sam svakih mjesec-dva dolazila u arhitektonski nadzor. Stalno me kopkalo to da doselim ovdje... I na taj korak sam se odlučila 2014. godine, kad se zaratilo između Rusije i Ukrajine (inače sam dijelom Ukrajinka, dijelom Ruskinja).

Rat i još neki privatni razlozi naveli su me da razmislim o ozbiljnoj promjeni, i za početak sam došla potražiti nekretninu u kojoj ću živjeti. Pronašla sam je u Kaštel-Kambelovcu: moj novi stan je uz samu obalu, što mi odgovara jer volim izjutra trčati. Osim toga, veoma je mirno. Kupila sam i jedan poslovni prostor, dok sam druge za sada dugoročno unajmila – povjerava naša sugovornica, koja je zbog investicije u sunčanoj Dalmaciji rasprodala dio nekretnina koje posjeduje u Rusiji.

http://slobodnadalmacija.hr/stil/gastro/clanak/id/491435/ruskinja-osvaja-dalmaciju-slasticama-i-alkoholnim-picima-njena-zivotna-prica-neobicna-je-kao-i-njeni-recepti


A u kuac oce i ova u favele Kaštela.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by prckov 13/6/2017, 17:51

ma dalmacija je raj na zemlji

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 17:52

Ma hebe ju se , ima para , kupila stancic / kucu uz more , poslovni prostor , kuži se u biznis s nekretninama ...sad ce pec kolačiće i truskat votku i boli je k.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 17:58

http://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/491145/cudnim-spletom-okolnosti-ova-furesta-se-zaljubila-u-nas-otok-i-ne-zeli-otici-kupila-je-zemlju-posadila-masline-i-uspjela

Ova iz Bergama zalutala na HVar ...sad uzgaja masline.

Dođu pa vide pa zagrizu i nepuštaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Leviathan2 13/6/2017, 18:16

jebo ruskinju

_________________
 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 18:21

Ruskinja se bacila u bizmis.

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 8791537

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 8791542
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 18:24



Tko je za kurniki, rusko pecivo s piletinom? Možda pirošku punjenu lososom ili gljivama, odnosno – ako ste puno gladni – pirog, veću varijantu nalik pogači? Možda palačinka s kavijarom? Vatruška punjena sirom? Ili pak nešto slatko, poput kriške medene torte, porcije cinabona? Ne razabirete o čemu je riječ?

Zahvaljujući Ruskinji Tatiani Grebnevoj (52), uskoro će vam biti jasnije. Ta je dama, naime, odlučila doći živjeti u Kaštela i otvoriti ne jednu, nego čak tri slastičarnice s naglaskom na ruske slastice i peciva: u Splitu, Solinu i Kaštelima!

Štoviše, Tatiana – za prijatelje Tanja – otvorila je i proizvodni pogon u Solinu, a posao planira proširiti i na organizaciju cateringa, u dogledno vrijeme i uz podršku vlastite web-stranice, te u konačnici u slastičarsko-ugostiteljskom sektoru zaposliti ukupno tridesetak ljudi!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 18:37

Biznis je biznis a ovima gore ono šta je nama proliće i jesen njima je lito .....izreklamiraš Jadran i imaš predsezonu i podsezonu.



RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Guest 13/6/2017, 21:04

radna zena..vidi se po noktima...radne ruke..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 21:24

A evo baš sad prica sa mužem od sestre ( došli necaci plus sestra i muž joj ).....kuca na brcu u Kambelovcu ...renovira.

Kupila kamenu kucicu uz more.

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 12565foto1

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 1v2r0yttwn9i6

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Maxresdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 21:36

Nije ruskinja pala s Marsa , deset godina radi tu vile po Dalmaciji , struka arhitekt.

Ovdje je kupila tu nekretninu.

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Images?q=tbn:ANd9GcRJYM51WOaHB347jqVBHaVwLBTXj3qZq3WLN5OBtiqBFSabm3fX5w

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 9k=

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 4086479

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Images?q=tbn:ANd9GcTvoReqmdCdk6qrMci8xZXNMkr04wjl-wJLz7ou-DDK_24d8NFmYA

RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Guest 13/6/2017, 21:39

Sjebala je noorku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 21:45

Zna ta šta oce u životu , 52 godine , naradila se , dica odrasla , ocu kad otvorin ponistru da me doceka plavo more.

Usput malo slasticarka biznis , jedan prostor kupila dva unajmila , godinu dana polagala.

To ti je sine pusit me na miru i odhebi ....opusti se i uživaj u životu , dosta san radila za druge sad radin za sebe i svoj gušt.



 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 05
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 21:56

Kaštel Kameblovac

14 palmi

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 97367648

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 01


RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:01

Ja sam do , odma zapadnije , kad san bija dite skocija ja na palmu pa slomija ruku , prvi razred osnovne . funcut a štat ....tj nogu san onda slomija ......prvi dan škole ...taman kraj lita ja glumija Tarzana pa se strmopizdija.

Odavde :

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima 14184350

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima S2


Last edited by RayMabus on 13/6/2017, 22:02; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Guest 13/6/2017, 22:02

Longi,jesi se zaljubio u Rujku?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:03

pismejker wrote:Longi,jesi se zaljubio u Rujku?
Pametna žena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Guest 13/6/2017, 22:07

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi,jesi se zaljubio u Rujku?
Pametna žena.
Definitivno.. :cleanteeth zdilaj neki posel sa njom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Leviathan2 13/6/2017, 22:18

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi,jesi se zaljubio u Rujku?
Pametna žena.
Definitivno.. :cleanteeth zdilaj neki posel sa njom..
mogli bi snubit rujku da se uda za longija Suspect

_________________
 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by RayMabus 13/6/2017, 22:21

Ima 52 godine ....nisam ti ja Macron ...ja njoj skidam kapu ...žena je dama i radnica i netrci za parama a ima ih , radi i naradila se i sad radi za sebe .....poštujem to.

Ja nisam samo bogat nego ......i mogu te posložit na pod u roku keks.

Kako misliš da sam pomaka policu u sekundu a troje kolega je posli nije moglo vratit na misto .....šest tisuca kuna štete , platijo kešom i sad idem iduci misec kod suca na preškršaje , 1000 kuna platit jer me nece nitko zajebavat i to nešto .....imam napismeno .....poslali mi pismo .....doslovno tako piše.

..vikao i galamio da njega nece nitko zajebavat i iskorištavat.


Misliš da mlitavci pomicu predmete u sekundi koje poslije ni tri odrasla nemogu pomaknit tj jedva vrate ?

Ili micu fizički snažni.




A tek što sam lud u glavi ?

E to je vec čudo uza sve ovo nabrojano.

RATNIKA NECINI ORUŽJE NEGO UM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima Empty Re: Ruskinja osvaja Dalmaciju slasticama i alkoholnim pićima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum