ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto je HDZ smeće

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest Sun 11 Jun - 13:26

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:Dobro i maximus je mijenajo strane od žestokog zagovornika amerovehabita sada je u dubokom detantu ;)

Jesam, i nikada mi nije bilo problem priznati da sam se zajebao. Ali ovaj iznad se pravi da se ništa nije dogodilo i laže ko pas da nikada nije rekao nešto iako je. Pa za par mjeseci ponovno i sve tako u krug. 

Ti nisi nikada promjenio mišljenje otkad pišeš na forumu? Nemoj me molim te.

Sve 5 i ja sam promijenio mišljenje posebice kad su osobe u pitanju.

Glede politike to je dosta teško i rijetko. Vrlo kruto držim svoje smjernice...

A ero, ja mu opraštam na godine, sad je više starački prznica koji slijedi neke svoje reflekse bez veće umne obrade.
Mesić nije u zatvoru...nije ni Pusićka, kao ni Stazić.
Eno vam Stazić usred Sabora kaže da plaćate "krvarinu" HVO-u...bez da je itko okom trepnuo.
Pobogu, držite li vi uopće do sebe i do nekih normi?

Nemaš ti prava drugima propovjedati o normama. Žmigavac.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:27

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:Dobro i maximus je mijenajo strane od žestokog zagovornika amerovehabita sada je u dubokom detantu ;)

Jesam, i nikada mi nije bilo problem priznati da sam se zajebao. Ali ovaj iznad se pravi da se ništa nije dogodilo i laže ko pas da nikada nije rekao nešto iako je. Pa za par mjeseci ponovno i sve tako u krug. 

Ti nisi nikada promjenio mišljenje otkad pišeš na forumu? Nemoj me molim te.
Možeš ti opet birati Mesića, Stazića i Pusićku, to ti nitko ne brani.
A Bože Petrov će ih kontrolirati...nema majci. jocolor

O ja za to troje nisam nikada glasao. Ali ti bogami jesi i hoćeš. Ti si takav. Ti glasaš pa onda za par godina tvrdiš "nisam i nikada neću" i očanički se nadaš da se nitko neće sjetiti nekog sranja koje si svojevremeno izasrao.
Jesam ja.... :D
Ti nakon svega očekuješ pojavu moralnih i etičnih političara? Pernar?
Ma lijepo te molim...Plenković očigledno zna s kim ima posla i u skladu s time se ponaša-usklađuje poteze.
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by jastreb Sun 11 Jun - 13:28

Eroo wrote:
Mesić nije u zatvoru...nije ni Pusićka, kao ni Stazić.
Eno vam Stazić usred Sabora kaže da plaćate "krvarinu" HVO-u...bez da je itko okom trepnuo.
Pobogu, držite li vi uopće do sebe i do nekih normi?
Pa nije nitko ni iz Srbije u zatvoru. Bio Slobo pa umro,bio Šešelj,pa ga pustili,bio Šljiva,pa ga pustili.

Kako ne shvaćate da ste glavne haške žrtve vi iz Bosne(šestorka,Rašo,Mlađo...)s tom razlikom da su Srbi opet bolje prošli jer nisu slijepo vjerovali Beogradu,kao vi Zagrebu.

Vaša preopsjednutost Zagrebu vas je,po ne znam koji put,skupo stajala.

Ostavite se više tog zagreba i okrenite se malo sami sebi. I pustite što Zagreb priča.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Kermit Sun 11 Jun - 13:28

Molim admine da isključe Eru na par dana
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:30

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:Dobro i maximus je mijenajo strane od žestokog zagovornika amerovehabita sada je u dubokom detantu ;)

Jesam, i nikada mi nije bilo problem priznati da sam se zajebao. Ali ovaj iznad se pravi da se ništa nije dogodilo i laže ko pas da nikada nije rekao nešto iako je. Pa za par mjeseci ponovno i sve tako u krug. 

Ti nisi nikada promjenio mišljenje otkad pišeš na forumu? Nemoj me molim te.

Sve 5 i ja sam promijenio mišljenje posebice kad su osobe u pitanju.

Glede politike to je dosta teško i rijetko. Vrlo kruto držim svoje smjernice...

A ero, ja mu opraštam na godine, sad je više starački prznica koji slijedi neke svoje reflekse bez veće umne obrade.
Mesić nije u zatvoru...nije ni Pusićka, kao ni Stazić.
Eno vam Stazić usred Sabora kaže da plaćate "krvarinu" HVO-u...bez da je itko okom trepnuo.
Pobogu, držite li vi uopće do sebe i do nekih normi?

Isti kurac ti je rekao Štromar junače. Ali to ti trenutno ne vidiš jer tikva misli onako kako joj centrala naloži da misli.
Pa eto, šta sad hoćeš?
Napiši barem 3 točke, da vidimo kako bi ti riješio situaciju u kojoj ste.
Nije dovoljno reći samo šta nećeš, treba reći i šta hoćeš i kako. Da te čujem(0)?
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest Sun 11 Jun - 13:33

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:Dobro i maximus je mijenajo strane od žestokog zagovornika amerovehabita sada je u dubokom detantu ;)

Jesam, i nikada mi nije bilo problem priznati da sam se zajebao. Ali ovaj iznad se pravi da se ništa nije dogodilo i laže ko pas da nikada nije rekao nešto iako je. Pa za par mjeseci ponovno i sve tako u krug. 

Ti nisi nikada promjenio mišljenje otkad pišeš na forumu? Nemoj me molim te.
Možeš ti opet birati Mesića, Stazića i Pusićku, to ti nitko ne brani.
A Bože Petrov će ih kontrolirati...nema majci. jocolor

O ja za to troje nisam nikada glasao. Ali ti bogami jesi i hoćeš. Ti si takav. Ti glasaš pa onda za par godina tvrdiš "nisam i nikada neću" i očanički se nadaš da se nitko neće sjetiti nekog sranja koje si svojevremeno izasrao.
Jesam ja.... :D
Ti nakon svega očekuješ pojavu moralnih i etičnih političara? Pernar?
Ma lijepo te molim...Plenković očigledno zna s kim ima posla i u skladu s time se ponaša-usklađuje poteze.

Plenković je čovjek za kojeg si ti prije par mjeseci pisao da je karijerist,lignja,jadnik,pizdun,europejac itd....sve najgore ukratko. Dok je Haso bio svetac,intelektualac,genijalac, posebno upečatljivo je bilo konstantno  "vidjet cemo koliko ce dobiti Haso preferencijalnih a koliko Plenković" i da ne nabrajam dalje šta si sve izasrao u to vrijeme.

Nigdje nisam vidio da si rekao "pogriješio sam u pitanju Plenkovića".

Ali ne...Ero pređe odmah na tranziciju. Hasu nećemo spominjati više, Plenki svetac "i jesam vam ja govorio". Nula....karakterna nula. Jebeš čovjeka nesposobnog za samokritiku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest Sun 11 Jun - 13:34

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Jesam, i nikada mi nije bilo problem priznati da sam se zajebao. Ali ovaj iznad se pravi da se ništa nije dogodilo i laže ko pas da nikada nije rekao nešto iako je. Pa za par mjeseci ponovno i sve tako u krug. 

Ti nisi nikada promjenio mišljenje otkad pišeš na forumu? Nemoj me molim te.

Sve 5 i ja sam promijenio mišljenje posebice kad su osobe u pitanju.

Glede politike to je dosta teško i rijetko. Vrlo kruto držim svoje smjernice...

A ero, ja mu opraštam na godine, sad je više starački prznica koji slijedi neke svoje reflekse bez veće umne obrade.
Mesić nije u zatvoru...nije ni Pusićka, kao ni Stazić.
Eno vam Stazić usred Sabora kaže da plaćate "krvarinu" HVO-u...bez da je itko okom trepnuo.
Pobogu, držite li vi uopće do sebe i do nekih normi?

Isti kurac ti je rekao Štromar junače. Ali to ti trenutno ne vidiš jer tikva misli onako kako joj centrala naloži da misli.
Pa eto, šta sad hoćeš?
Napiši barem 3 točke, da vidimo kako bi ti riješio situaciju u kojoj ste.
Nije dovoljno reći samo šta nećeš, treba reći i šta hoćeš i kako. Da te čujem(0)?

Ja hoću da se skineš sa prijestolja, da prekineš srat drugima kako si ti non stop u pravu i da preuzmeš određeni vid odgovornosti za stvari koje napišeš. I da priznaš da si se zajebo s vremena na vrijeme.

Dali si ti sposoban za to? Jesi kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:34

jastreb wrote:
Eroo wrote:
Mesić nije u zatvoru...nije ni Pusićka, kao ni Stazić.
Eno vam Stazić usred Sabora kaže da plaćate "krvarinu" HVO-u...bez da je itko okom trepnuo.
Pobogu, držite li vi uopće do sebe i do nekih normi?
Pa nije nitko ni iz Srbije u zatvoru. Bio Slobo pa umro,bio Šešelj,pa ga pustili,bio Šljiva,pa ga pustili.

Kako ne shvaćate da ste glavne haške žrtve vi iz Bosne(šestorka,Rašo,Mlađo...)s tom razlikom da su Srbi opet bolje prošli jer nisu slijepo vjerovali Beogradu,kao vi Zagrebu.

Vaša preopsjednutost Zagrebu vas je,po ne znam koji put,skupo stajala.

Ostavite se više tog zagreba i okrenite se malo sami sebi. I pustite što Zagreb priča.
Bi mi, ali vi nećete...Zapravo, danas je ipak malo drugačije nego šta je bilo.
Staziću, Mesiću, Pusićki i ostalim orjunašima to smeta, znam. No, vaš problem...
I ostavi više Srbiju i Srbe na miru, rađe se fokusiraj na svoju državu i svoj narod.
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest Sun 11 Jun - 13:35

Kad Ero za nešto/nekog,/3 kurac,napise da je oke da je dobro,da to valja i treba,samo treba krenuti u suprotnom smjeru...i nece se pogrijesiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:40

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Jesam, i nikada mi nije bilo problem priznati da sam se zajebao. Ali ovaj iznad se pravi da se ništa nije dogodilo i laže ko pas da nikada nije rekao nešto iako je. Pa za par mjeseci ponovno i sve tako u krug. 

Ti nisi nikada promjenio mišljenje otkad pišeš na forumu? Nemoj me molim te.
Možeš ti opet birati Mesića, Stazića i Pusićku, to ti nitko ne brani.
A Bože Petrov će ih kontrolirati...nema majci. jocolor

O ja za to troje nisam nikada glasao. Ali ti bogami jesi i hoćeš. Ti si takav. Ti glasaš pa onda za par godina tvrdiš "nisam i nikada neću" i očanički se nadaš da se nitko neće sjetiti nekog sranja koje si svojevremeno izasrao.
Jesam ja.... :D
Ti nakon svega očekuješ pojavu moralnih i etičnih političara? Pernar?
Ma lijepo te molim...Plenković očigledno zna s kim ima posla i u skladu s time se ponaša-usklađuje poteze.

Plenković je čovjek za kojeg si ti prije par mjeseci pisao da je karijerist,lignja,jadnik,pizdun,europejac itd....sve najgore ukratko. Dok je Haso bio svetac,intelektualac,genijalac, posebno upečatljivo je bilo konstantno  "vidjet cemo koliko ce dobiti Haso preferencijalnih a koliko Plenković" i da ne nabrajam dalje šta si sve izasrao u to vrijeme.

Nigdje nisam vidio da si rekao "pogriješio sam u pitanju Plenkovića".

Ali ne...Ero pređe odmah na tranziciju. Hasu nećemo spominjati više, Plenki svetac "i jesam vam ja govorio". Nula....karakterna nula. Jebeš čovjeka nesposobnog za samokritiku.
O Plenkoviću nisam nikad napisao ni jednu jedinu riječ, mislim o njegovoj sposobnosti ili nesposobnosti.
O dr Hasi jesam i mogu ponoviti isto. Dr Hase i gđa Esih su digli ruke za novu vladu, znaš li zašto?
O Plenkoviću  tek sad mogu ponešto reći, nakon neutraliziranja Mosta i svih svojih protivnika.
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:42

pismejker wrote:Kad Ero za nešto/nekog,/3 kurac,napise da je oke da je dobro,da to valja i treba,samo treba krenuti u suprotnom smjeru...i nece se pogrijesiti..
Možete vi kmečati po miloj volji, promijenit nećete ništa...Nikad više!

PS: Znaš li da se ranjeni ISILovci s juga Sirije liječe u Israelu? Iznenagjen? Ja ne.  :D


Last edited by Eroo on Sun 11 Jun - 13:46; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:44

asilovski wrote:Molim admine da isključe Eru na par dana
:D ...ne ide ti ništa po planu, a?
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest Sun 11 Jun - 13:45

I te kako si ti srao po Plenkoviću. A tek imaš kreativnost prebaciti u petu brzinu kada ga maknu. Svega ćeš se odjednom sjetiti uz famozno "odavno sam ja govorio....". Ti si takav lik. Lažeš,sereš i izmišljaš i onda tvrdiš da nisi. Ovisno o trenutku, ovisno o tome s kime razgovaraš i koliko ti u određenome trenutku odgovara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest Sun 11 Jun - 13:47

Eroo wrote:
pismejker wrote:Kad Ero za nešto/nekog,/3 kurac,napise da je oke da je dobro,da to valja i treba,samo treba krenuti u suprotnom smjeru...i nece se pogrijesiti..
Možete vi kmečati po miloj volji, promijenit nećete ništa...Nikad više!
nikad ne reci nikad Ero..a sve je podlozno vremenu i promjeni...da ne kazem triskama Izvana..ja sam neutralac naspram vas i vrlo objektivan...daleko ste vi od nekog stabilnog pravca i dobre buducnosti i perspektive..
Interese imaju samo oni u vrhu i takvi kao ti,koji navijaju za njih,i cekaju koju mrvicu ,slucajno gurnutu sa stola..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:52

MaximusDecimusMiridije wrote:I te kako si ti srao po Plenkoviću. A tek imaš kreativnost prebaciti u petu brzinu kada ga maknu. Svega ćeš se odjednom sjetiti uz famozno "odavno sam ja govorio....". Ti si takav lik. Lažeš,sereš i izmišljaš i onda tvrdiš da nisi. Ovisno o trenutku, ovisno o tome s kime razgovaraš i koliko ti u određenome trenutku odgovara.
Ponavljam, nikad ni jednom riječju nisam izrazio svoje mišljenje o njemu.
Uostalom, to mi je stav, kad su u pitanju ljudi o kojima ništa ne znam.
Za ono što je učinio do sada samo mogu reći da je lisac koji ima cilj i zna kako ga ostvariti.
Za sada vam uspješno spašava i državu od bankrota.
Zanimljivo je da vam SDP nije ni luk jeo ni Agrokor pomirisao za vrijeme njihove vladavine.
Naprotiv, problem Agrokora svaljujete na nekog koji za svo to vrijeme nije ni bio u državi.
Meni to ne prodajite jer  takve fore ne čujem dobro.
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:55

pismejker wrote:
Eroo wrote:
pismejker wrote:Kad Ero za nešto/nekog,/3 kurac,napise da je oke da je dobro,da to valja i treba,samo treba krenuti u suprotnom smjeru...i nece se pogrijesiti..
Možete vi kmečati po miloj volji, promijenit nećete ništa...Nikad više!
nikad ne reci nikad Ero..a sve je podlozno vremenu i promjeni...da ne kazem triskama Izvana..ja sam neutralac naspram vas i vrlo objektivan...daleko ste vi od nekog stabilnog pravca i dobre buducnosti i perspektive..
Interese imaju samo oni u vrhu i takvi kao ti,koji navijaju za njih,i cekaju koju mrvicu ,slucajno gurnutu sa stola..
Ne vjerujem ti na riječ. Ja sam ipak ero i pratim što ljudi čine i na temelju toga sudim i procjenjujem.
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest Sun 11 Jun - 13:57

Zašto je HDZ smeće - Page 11 S-52843ab46e050d029e59ce420cf4c957af71c1e0Zašto je HDZ smeće - Page 11 S-52843ab46e050d029e59ce420cf4c957af71c1e0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 13:57

MaximusDecimusMiridije wrote:I te kako si ti srao po Plenkoviću. A tek imaš kreativnost prebaciti u petu brzinu kada ga maknu. Svega ćeš se odjednom sjetiti uz famozno "odavno sam ja govorio....". Ti si takav lik. Lažeš,sereš i izmišljaš i onda tvrdiš da nisi. Ovisno o trenutku, ovisno o tome s kime razgovaraš i koliko ti u određenome trenutku odgovara.
PS: Napiši one 3 točke, nije ti valjda to tako teško učiniti? Ne ono šta nećeš, nego ono šta bi ti učinio da si na mjestu Plenkovića. Može?
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest Sun 11 Jun - 13:59

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Upside12
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Eroo Sun 11 Jun - 14:08

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I te kako si ti srao po Plenkoviću. A tek imaš kreativnost prebaciti u petu brzinu kada ga maknu. Svega ćeš se odjednom sjetiti uz famozno "odavno sam ja govorio....". Ti si takav lik. Lažeš,sereš i izmišljaš i onda tvrdiš da nisi. Ovisno o trenutku, ovisno o tome s kime razgovaraš i koliko ti u određenome trenutku odgovara.
PS: Napiši one 3 točke, nije ti valjda to tako teško učiniti? Ne ono šta nećeš, nego ono šta bi ti učinio da si na mjestu Plenkovića. Može?
Odgovora nema, a isto pitanje sam postavio već nekoliko puta.
Najlakše je gunđati, ili jednostavno šutiti...pa onda opet gunđati. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by debotoijusto Sun 11 Jun - 14:10

Hrast ostaje dio vladajuće većine i utjecat će na politiku Vlade, posebno na području odgoja i obrazovanja, gdje će član Predsjedništva Hrasta mr. sc. Hrvoje Šlezak i dalje obnašati dužnost državnog tajnika - stoji u priopćenju Hrasta. S obzirom na to da je ministrica Blaženka Divjak najavila kako želi promijeniti tu ekipu, ne čudi što su nakon Hrastova priopćenja Štromar i Divjak odmah otišli u Vladu. - Na koncu ako netko preuzima određene odgovornosti, može izabrati i ekipu s kojom će surađivati - rekla je Divjak.U HDZ-u su jučer neslužbeno na upite oko Hrastova priopćenja samo odmahivali rukom i kratko odgovarali: “Ma, to je nebitno, sve će biti u redu”.

http://novilist.hr/Komentari/Kolumne/Politika-na-trapezu-Tihane-Tomicic/Plenkovicevih-78-ovisi-o-Divjak?meta_refresh=true
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće - Page 11 Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum